PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بررسی به صرفه بودن قیمت، نسبت به ترافیک و سرعت (پارس آنلاین)

meelad
2014/09/20, 12:17
اگر تا حالا چیزی از price\performance در سایت های بررسی سخت افزار شنیده باشین از این تاپیک میتونید نهایت استفاده رو ببرین.
من مشابه همچین چیزی رو با اینترنت بررسی میکنم و قرار میدم!

با اینکه جدول گویا به نظر میرسه، ولی اگر هم سوالی بود درباره ی جدول داشتین در بخش پیغام بازدید کننده من (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) ازم بپرسین. >:D<

توجه!
رنگ ها راهنمای شما هستن اما برای مقایسه دقیقتر (مخصوصا با شرکت های دیگر) باید به اعداد توجه کرد چون ممکنه طرحی در این جدول از نظر ترافیک بصرفه اما در مقایسه با طرح های مشابه دیگر شرکت ها چنگی به دل نزنه!

اول از پارس آنلاین و طرح های 3 ماهه محدود شروع میکنم! ( "تازه میفهمم چقدر خوبه..."؟؟ ببینیم چقدر خوبه! :-? )

31839

* در کل طرح های خوب با رنگ سبز کمرنگ، طرح های عالی با رنگ سبز خالص و طرح های ضعیف با رنگ قرمز مشخص شدن.

* اگر ترافیک براتون از سرعت مهم تره به ردیف های 8 و 9 و 10 توجه کنین.

ردیف 8 (تومان) : قیمت هر گیگ از ترافیک اولیه به علاوه ی هزینه سرعت و ... رو نشون میده.

ردیف 9 (تومان) : قیمت مازاد هر گیگ از ترافیک طرح، برای سرعت و هزینه های دیگر
اگر عددی در این ردیف منفی باشه، میزان تخفیف برای هر گیگ از ترافیک اون طرح رو نشون میده (مثلا 900- یعنی 900 تومن تخفیف برای هر گیگ از ترافیک اولیه طرح اما 2600 یعنی تخفیفی ارایه نشده)
اگر عددی در این ردیف منفی نباشه، تخفیفی برای ترافیک در کار نیست و بیشتر پولی که به ارایه دهنده پرداخت میشه صرف سرعت و هزینه های دیگر شده است.

ردیف 10 (تومان): قیمت مازادترافیک طرح، برای سرعت و هزینه های دیگر
اگر عددی در این ردیف منفی باشه، در واقع تخفیف کلی رو نشون میده. اعداد منفی بزرگ در ردیف 10 بسیار عالیه و نشون دهنده ی اینه که اون شرکت آتیش زده به مالش!

* اگر هم سرعت بیشتر از ترافیک براتون مهم تره به ردیف 11 توجه کنین.
ردیف 11 :فقط یک نسبت هست و طبیعتا واحد تومانی هم در کار نیست. صبیعتا اعداد بزرگ نشونه ی خوبی برای اینکه اون طرح رو بخاطر سرعتش بخرین خوب نیستن.

* به عنوان مثال طرح 3 ماه 256 و با ترافیک کل 30 گیگ (ستون G): در 30 گیگابایتی که این طرح داره، هر گیگ 2700 تومان براتون تموم میشه که اگه ترافیک براتون مهمه این طرح فوق العاده است! اما از نظر سرعت به صرفه نیست ولی همونطور که گفتم ترافیکش ارزشمنده!

ترافیک مصرفی بین ساعات 2 تا 7 بامداد در تمامی روزهای هفته، رایگان می باشد.

بر اساس بند 3 مصوبه 152 سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، ترافیک ارسالی در تعرفه کلیه سرویس های فوق و بسته های ترافیک اضافی به صورت رایگان در نظر گرفته شده است.

تمام قیمت ها بدون احتساب 5/3% مالیات بر ارزش افزوده و 2/7% عوارض شهرداری.

بررسی دیگر شرکت ها در تاپیک های جداگانه هم به زودی! ...

meelad
2014/09/20, 15:45
همونطور که میبینید به صرفه تر از طرح های 3 ماهه هستن! (البته 10 درصد تخفیف هم اثر گذار بوده)

32365

meelad
2014/09/20, 16:18
قضاوت و مقایسه با شما...

32369

SAMAN
2014/09/20, 21:10
گول پارس انلاین رو نخورید !

6 ماه داشتم ! طرح 1 مگ 3 گیگ فکر کنم ........

2 بار مچشون رو گرفتم حجم زیاد کم کردن !

چند بار هم نگرفتم خدا میدونه !

.:majid:.
2014/09/21, 14:39
من یه ماه پارس آنلاین گرفته بودم 128 ، 3گیگ . تند تند هم قطع و وصل میشد اگه هم وصل بود سرعت افتضاح بود . یعنی یه چیزی میگم یه چیزی میخونید :D
اصلا طرف این سرویس نرید، من همون ماه اول قرارداد رو فسخ کردم../