PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره در مورد خرید مانیتور الجی مدل 20EN33S

king sajad
2014/09/15, 17:22
سلام دوستان

میخاستم ببینم این مدل مانیتور ارزش خرید داره تو رنج قیمت 400 تا 500؟یک دست دوم تمیز هست میگه 300 میرزه بنظرتون بخرم؟

در مورد کیفیت تصویرش و مشکلات ومزایاش هم بگید ممنون میشم

aryaiee
2014/09/15, 17:34
جنس دست دوم رو پیشنهاد نمیکنم.نو این مدل رو میشه با 420 اگر اشتباه نکنم خرید.البته اگر هنوز موجود باشد.دارای رزولوشن 900*1600 هستش و در این رزولوشن مدل های زیادی هستش که میتونید نقدی بخرید.اگر بودجه ندارید که اضافه کنید دیگه تصمیم با شماست.مدل بدی نیست

king sajad
2014/09/15, 19:18
مرسی بابت پاسخ گویی

کیفیت تصویرش رو دیدم یکم سفید میزد و زاویه دیدش هم بسیار مزخرف بود./میخاستم ببینم همه ی ال ای دی ها تو این رنج قیمت همینطورن؟ال سی دی بهتر نیست از نظر کیفیت تصویر و زاویه دید؟

Reza Eshraghi
2014/09/15, 19:20
مرسی بابت پاسخ گویی

کیفیت تصویرش رو دیدم یکم سفید میزد و زاویه دیدش هم بسیار مزخرف بود./میخاستم ببینم همه ی ال ای دی ها تو این رنج قیمت همینطورن؟ال سی دی بهتر نیست از نظر کیفیت تصویر و زاویه دید؟

سلام سجاد جان . به فروم سخت افزار خوش آمدید @};-
بودجه شما نهایتاً چقدره ؟
اگر تا 500 بودجه دارید پس چرا دنبال کارکرده می گردید ؟ کارکرده رو توصیه نمی کنم بهتون

king sajad
2014/09/15, 19:46
سلام سجاد جان . به فروم سخت افزار خوش آمدید @};-
بودجه شما نهایتاً چقدره ؟
اگر تا 500 بودجه دارید پس چرا دنبال کارکرده می گردید ؟ کارکرده رو توصیه نمی کنم بهتون
سلام عزیز مرسی

این دست دومه مال یکی از اقوام بود یک ماهی میشه خریده میخاد کل سیستمشو بفروشه اینم روش میخاستم ببینم میرزه یا ن

اگه تا 500 یه جنس بهتر هست ممنون میشم معرفی کنید

SAMAN
2014/09/15, 21:10
تو اون رنج ایسوس مانیتور های خوبی داره ......

king sajad
2014/09/16, 08:33
دیشب هرچی پست دادم نمیامد!

بنظرتون تو این رنج یعنی 450 تا 500 گزینه ی بهتری هست؟این مانیتور برا یکی از اقوام بودش ک یکی دو ماهی از خریدش میگذشت و بعد میخاست کل سیستمو بفروشه به من پیشنهاد داد

میخاستم ببینم این سفیدی اسکرین توی همه ی ال ای دی ها مشهوده؟یا اونایی ک کابل HDMI میخوره یا IPS و LCD هستن اینط.ری نیستن؟کدوم کیفیت مغبول تری رو ارایه میدن؟

aryaiee
2014/09/16, 12:33
دیشب هرچی پست دادم نمیامد!

بنظرتون تو این رنج یعنی 450 تا 500 گزینه ی بهتری هست؟این مانیتور برا یکی از اقوام بودش ک یکی دو ماهی از خریدش میگذشت و بعد میخاست کل سیستمو بفروشه به من پیشنهاد داد

میخاستم ببینم این سفیدی اسکرین توی همه ی ال ای دی ها مشهوده؟یا اونایی ک کابل HDMI میخوره یا IPS و LCD هستن اینط.ری نیستن؟کدوم کیفیت مغبول تری رو ارایه میدن؟

توی بازار دیگه مانیتور lcd خیلی کم هستش.سفیدی اسکرین به علت نشن نور از backlight و در نتیجه عمق کم رنگ مشکی هستش.با این بودجه میتونید یک مانیتور خوب از برند asus تهیه بفرمایید