PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گوشی می‌خواستم که کار کردن باهاش راحت باشه صفحه کیبورد فیزیکی‌ داشته باشه و باطری خوب با دوربین خوب

fable
2014/09/13, 16:35
گوشی می‌خواستم که کار کردن باهاش راحت باشه صفحه کیبورد فیزیکی‌ داشته باشه و باطری خوب با دوربین خوب
مادرم مسن هستند و با تکنولوژی ارتباطی‌ خوبی ندران و الا لومیا ۵۲۰ می‌خریدم
با سلام دوستان واسه مادرم می‌خواستم یه گوشی بگیرم که شرایط زیر رو داشته باشه

۱) اولا کار کردن باهاش راحت باشه .خیلی‌ راحت باشه همه چیش مثلا واسه زنگ زدن فقط شمار بگیره و کلید سبزو بزنه نه مثل تلفئون‌های ارمزی دنبال صفحه شماره ها اینا باشه ، دوربین هم با یه کلید بازو بسته شه
۲)صفحه کیبورد فیزیکی‌ داشته باشه مثل بلک بری .یعنی‌ صفحه تلفنش لمسی نباشه
۳) دوربینش خوب باشه

۴) باطریش قوی باشه
5)اندازه دکمه‌های صفحه کلید درشت باشن تا راحت و بدون عینک بتونن شماره‌گیری کنن
قیمت زیاد مهم نیست تنها استفادهٔ مادرم از این گوشی مکالمه و بعضا عکس گرفتن خواهد بود
خودم از این مدل بلک بری خوشم اومده blackberry Q10

شما اساتید چه نظری دارید?

لطفا چند مدل رو معرفی کنید با تشکر

sajjadsa
2014/09/14, 08:58
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Dan
2014/09/14, 09:08
بازار گوشی های QWERTY خیلی وقته که یک مقدار کساد شده. بخاطر همین خیلی از تولید کننده ها دیگه چنین گوشی هایی تولید نمیکنند.
تنها گوشی که به نسبت به روز حساب میشه و دوربین خوبی داره Q10 هست. حالا نمیشه انتظار داشت همه مواردی رو که مد نظرتون هست عینا داشته باشه. این مدل صفحه لمسی داره یعنی بعضی کارها رو باید باید با صفحه لمسی انجام داد. البته به نظر من این میتونه دسترسی راحت و سریع به قسمت های مختلفی که فرمودید میسر کنه. مثلا برای شماره گیری شما باید از روی صفحه لمسی قسمت شماره گیر رو انتخاب کنید اما بعد از اون میتونید با کیبورد فیزیکی هم شماره گیری کنید. برای دسترسی به دوربین هم چون شاتر دوربین وجود نداره باید از روی صفحه لمسی انتخاب بشه اما فکر نمیکنم مشکل خاصی برای ایشون وجود داشته باشه.
بقیه موارد مناسب هستند. کیفیت صفحه خیلی خوبی داره و دوربین خیلی بهتری نسبت به بقیه مدل های QWERTY داره. باتری در سطح خوبیه و زمان مکالمه خوبی داره. در مورد اندازه شماره ها هم به خاطر کم بودن فضا اکثر این مدل ها شماره های خیلی بزرگی ندارند. از روی عکس زیر که در سایز واقعیه خودتون میتونید سایز شماره ها رو ببینید. (روی عکس کلیک کنید)

30445

fable
2014/09/20, 09:43
با سلام دوستان ممنون که بی‌ اعتنایی نکردین و جواب دادین
Alcatel OneTouch 2001X

این همون گوشی هست که من دنبالشم. کیو۱۰ دکمهاش کوچیکه حیف
جناب آقای sajjadsa (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) آیا همچیبن گوشی با قدرت و دوربین بهتر باز هم هست ؟برند مهم نیست

sajjadsa
2014/09/20, 21:38
سلام
تا جایی که من میدونم بهتر از این برای نیاز شما پیدا نمیشه. اکثر گزینه های دیگه حداقل یکی از اولویت های شما رو نداره.

fable
2014/09/22, 23:29
با سلام یه خورده بیشتر تحقیق کردم ۳ مدل گوشی واسه افراد پیر هست که این آخری دوربین نداره
Alcatel OneTouch 2001X
lg KF300
Clarity Pal
با تشکر از پیشنهاد شما الکاتل ۲۰۰۱x رو امروز خریدم
و آرزوی موقیت برای سایت سخت‌افزار و شما

m343
2014/09/23, 01:38
Q10 که مدیر محترم بخش فرمودند یکی از برترین گزینه هاست ولی برای ساپورتش کمی جای نگرانی هست با این اوضاع این شرکت

Dan
2014/09/23, 09:35
Q10 که مدیر محترم بخش فرمودند یکی از برترین گزینه هاست ولی برای ساپورتش کمی جای نگرانی هست با این اوضاع این شرکت
بله درست میفرمایید اما با توجه به مواردی که ایشون در ابتدای تاپیک فرمودند گزینه بهتری موجود نبود. الان هم که گوشی خریداری شده. مبارکشون باشه.

ختم تاپیک