PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرعت مرورگر Firefox را تا دو برابر افزایش دهید!(واقعی!)

scott
2014/09/13, 14:51
سلام.
چند روز پیش فایلی رو تو کامپیوتر پیدا کردم که به صورت دستی توضیح داده بود که چطوری سرعت فایر فاکس خود را 2 برابر کنید.
اول که خب باورم نمیشد چون برنامه های زیادی واسه این کار نصب کرده بودم ولی هیچ کدوم تاثیر نداشت.
ولی به هر حال رفتم تست کردم و در کمال ناباوری دیدم که واقعا زیاد شده سرعت گفتم اینجا بگم و دوستان هم فیض ببرند و نتایج رو بگن,البته شاید بعضی از دوستان این آموزشو دیده باشند:

*در آدرس بار خودتون عبارت about:config رو بنویسید و Enter رو بزنید.

*یه عبارت میاد.گزینه ی I'll be careful , Ipromise رو انتخاب کنید.

حالا عبارات زیر را پیدا کرده و به مقادیر زیر تغییر دهید:

network.فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. true

network.فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 8

در این قسمت باید عبارت داده شده را ایجاد کنید.برای این کار در صفحه راست کلیک کرده با انتخاب New یکی از گزینه های (integer , Boolean , String ) را طبق الگوی ذکر شده در زیر انتخاب کرده , به همین روش همه عبارات رو ایجاد کنید.

New :Boolean :content.interrupt.parsing :true
New :Integer :content.max.tokenizing.time:2250000
New :Integer :content.notify.interval:750000
New :Boolean:content.notify.ontimer:true
New :Integer :content.notify.backoffcount:5
New :Integer :content.switch.threshold:750000
New :Integer :nglayout.initialpaint.delay:0

امیدوارم مفید بوده باشه!

منبع: MRT فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

ARMIN
2014/09/13, 15:17
دوست خوبم

دقيقا" اين تنظيمات چه چيز را تغيير ميدهد؟

scott
2014/09/13, 15:35
دوست خوبم

دقيقا" اين تنظيمات چه چيز را تغيير ميدهد؟
من این آموزشو ننوشتم ولی تا اونجا که من دیدم سرعت لود شدن صفحات را 2برابر میکند.
اگه کسی میترسه میتونه یه بکاپ بگیره ازش.

ARMIN
2014/09/13, 20:33
من این آموزشو ننوشتم ولی تا اونجا که من دیدم سرعت لود شدن صفحات را 2برابر میکند.
اگه کسی میترسه میتونه یه بکاپ بگیره ازش.

ببینید بحث من بیشتر امنیته. خود توسعه دهندگان فایرفاکس میتوانند برای سرعت بخشیدن به فایرفاکس هزار کار بکنند. میدونید رقابت بر سر سرعته. حالا چرا این کار رو نمیکنند حتما" دلیلی داره.

اگر شما یا من تغییری در فایرفاکس بوجود بیاریم ممکنه در ظاهر سرعت بیشتر بشه اما از اون طرف ممکنه امنیت مرورگر آسیب ببینه.

Reza Eshraghi
2014/09/13, 20:47
آرمین جان به نظرم این تنظیمات تایمینگ فایرفاکس رو در انجام عملیات های مختلف کم می کنه ! :D

scott
2014/09/13, 21:34
آرمین جان به نظرم این تنظیمات تایمینگ فایرفاکس رو در انجام عملیات های مختلف کم می کنه ! :D
حالا شما مسخره کنید!

ببینید بحث من بیشتر امنیته. خود توسعه دهندگان فایرفاکس میتوانند برای سرعت بخشیدن به فایرفاکس هزار کار بکنند. میدونید رقابت بر سر سرعته. حالا چرا این کار رو نمیکنند حتما" دلیلی داره.

اگر شما یا من تغییری در فایرفاکس بوجود بیاریم ممکنه در ظاهر سرعت بیشتر بشه اما از اون طرف ممکنه امنیت مرورگر آسیب ببینه.
حرفتون رو قبول دارم,ولی من تو خود پرسش و پاسخ خود سایت فایرفاکس دیدم که از آدرس about:config برای تنظیمات پیشرفته نام برده و اعلام کرده بود که با تغییراتی در آن میتوانید سرعت مرورگر خود را تغییر بدید ولی حرفی از امنیت نزده بود.
یه چیز مثله تغییر در فرکانس و ولتاژ سی پی یو برا اورکلاکه دیگه!