PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه ایجاد Task اتوماتیک دلخواه در ویندوز

Saeid59
2014/09/12, 00:29
درود به همه:

من در Sheduled Tasks
ویندوز خاموش شدن اتوماتیک سیستم سر ساعت مقرر تنظیم کرده ام
حالا میخوام با این روش حالتی رو ایجاد کنم که وقتی سیستم در استندبای هستش
سر ساعت خاصی از استندبای دربیاد و صفحه Log on رو رد کنه و ادامه کاری که سپردیم بهش انجام بده-امکانش هست - دستورش چیه؟

2= یکی هم اینکه از حالت خاموش کامل سیستم WAKE UP بکنه و وارد ویندوز بشه-دستورش؟
آیا باید هارد این مورد رو ساپورت کنه ؟ دو هارد داشته باشیم یکی ساپورت کنه یکی نه تکلیف چیه؟

ببخشید که همه سوالات رو یه جا پرسیدم نخواستم یه موضوع تکه تکه بشه
از حوصله و صبرتون ممنونم

Reza Eshraghi
2014/09/12, 01:21
سلام سعید آقا
ماشالا سؤالاتی که داخل فروم و سایت می پرسید نیاز به اپراتور مایکروسافت داره که بتونه جواب بده یا یه نخبه کامپیوتر ! :D
واسه دانلود شبانه لازم دارید ؟
اگه واسه اینه می تونید داخل بایوس تنظیم روشن شدن روزانه سر ساعت مقرر ست کنید که سیستم روشن بشه . فقط اکانت نباید پسورد داشته باشه
بیشتر توضیح نمیدم تا اعلام کنید که واسه دانلود شبانه لازم دارید یا نه . اگر واسه این باشه بقیه توضیحات رو در پست بعدی میگم

Saeid59
2014/09/13, 01:52
سلام سعید آقا
ماشالا سؤالاتی که داخل فروم و سایت می پرسید نیاز به اپراتور مایکروسافت داره که بتونه جواب بده یا یه نخبه کامپیوتر ! :D
واسه دانلود شبانه لازم دارید ؟
اگه واسه اینه می تونید داخل بایوس تنظیم روشن شدن روزانه سر ساعت مقرر ست کنید که سیستم روشن بشه . فقط اکانت نباید پسورد داشته باشه
بیشتر توضیح نمیدم تا اعلام کنید که واسه دانلود شبانه لازم دارید یا نه . اگر واسه این باشه بقیه توضیحات رو در پست بعدی میگم

بله برای دانلود شبانه میخوام- و کلا منظورم اینه که وقتی بعضی شب ها که خونه نیستم یه شرایط کاملا اتوماتیک فراهم بشه -در حالی که مودم رو روشن گذاشتم سیستم رو استندبای کنم-سر ساعتی که دانلود رایگان هستش شروع بکار کنه و دانلود منیجر هم که از قبل برنامه ریزی شده و آماده است-از اونطرف هم که گفتم ساعت خاموشی تنظیمه-(( تاکیدم بیشتر رو حالت استندبای هستش چون تنظیمات بایوس برای روشن شدن ابتدا به ساکن به دردم نمی خوره چون پارتیشن های محل دانلود اکثرا Crypted Disks هستن و دارای رمز که احتیاج به دخالت کاربر دارند در حالی که در استندبای این مورد پسورد رو غیرفعال کردم))( در ضمن مطمئنم با تکان ماوس از این حالت خارج نمی شه چون Power Management رو برای این Device غیر فعال کردم با کیبرد هم کسی کاری نداره)

Mostafa98
2014/09/14, 11:12
دوست عزیز یه شما برنامه auto power on & shut down رو پیشنهاد میکنم.
فقط باید hibernate کنید تا کامپیوتر روشن بشه.

Reza Eshraghi
2014/09/14, 12:17
دوست عزیز یه شما برنامه auto power on & shut down رو پیشنهاد میکنم.
فقط باید hibernate کنید تا کامپیوتر روشن بشه.

توضیحات مصطفی جان تکمیل کننده حرف های من بود :-bd
تنظیم ساعت روشن شدن رو با بایوس انجام بدید دستور خاموش یا Hibernate هم با نرم افزاری که مصطفی جان گفتند یا Auto ShutDown Pro تنظیم کنید ، دانلود منیجر هم تنظیم خاص خودش رو داره
فقط یک موضوع وجود داره دقایقی قبل از ورود به ساعات شبانه شرکت ها توصیه می کنند تا برای چند دقیقه مودم رو خاموش کنید و روشن کنید تا اشتباهی صورت نگیره توسط سیستم و کاملاً از حجم رایگان استفاده کنید و حجمتون خورده نشه .