PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب دو هارد HDD و یک SSD

saeed205
2014/09/05, 14:38
سلام
من الان یک هارد Samsung F3 1Tb دارم و یک مادربرد GIGABYTE Z68AP-D3 که دوتا پورت SATA3 و چهارتا پورت SATA2 داره
حالا میخوام بدون با این شراید میتونم
یک SSD فقط برای نصب ویندوز با مارک ای دیتا
و یک هارد HDD با مارک Seagate به این سیستم اضافه کنم یا نه
یعنی میخوام هم زمان به هر سه تا هارد دسترسی داشته باشم ( هارد قبلیم هم که سامسونگ هست رو هم میخوام باشه)
مشکلی نداره که؟

SAMAN
2014/09/05, 14:41
سلام
من الان یک هارد Samsung F3 1Tb دارم و یک مادربرد GIGABYTE Z68AP-D3 که دوتا پورت SATA3 و چهارتا پورت SATA2 داره
یک هارد SSD فقط برای نصب ویندوز با مارک ای دیتا
یعنی میخوام هم زمان به هر سه تا هارد دسترسی داشته باشم ( هارد قبلیم هم که سامسونگ هست رو هم میخوام باشه)
مشکلی نداره که؟

ورود شما رو به فروم تبریک میگم .....@};-

هارد قبلی ساتا چند ه ؟

old gamer
2014/09/05, 14:53
سلام
یک هارد SSD فقط برای نصب ویندوز با مارک ای دیتا
مشکلی نداره که؟
اگه امکانش هست کلمه هارد رو انقدر تکرار نکنید. SSD همون سالید دیسک هست و hdd هم هارد دیسک.
قورمه سبزی با خورشت قیمه نداریم. قورمه سبزی خودش یه خورشته و قیمه هم کاملا فرق داره

AliYar
2014/09/05, 15:26
دوست عزیز

اولا همون طور که دوستان اشاره کردن SSD درایو ذخیره سازی اطلاعات هست ولی هارد نیست.

اگر اشتباه نکنم اون هارد سامسونگ شما SATA3 هست و 7200 دور در دقیقه. بهتره درایو سالید و این هارد دیسک رو به دو پورت SATA3 وصل کنید و اگر اون هاردی که قصد خرید دارید احیانا 5400 دور در دقیقه هست و سرعتش نسبت به هارد قبلی تون نسبتا پایین تره به پورت SATA2.

Shahin007
2014/09/05, 18:21
عنوان و متن تاپیک ویرایش شد..."هارد" های اضافی پاک شدند.

موفق باشید.:)

visegrip
2014/09/14, 16:10
سلام!چون شما دوتا پورت ساتا3دارید و امکانش هست که هارد دیسک و اس اس دی که خریداری میکنید یکم ناسازگاری پیش بیاد(افت سرعت)-پیشنهاد میکنم فقط ssdبخرین بهتره!چون هارد های موجود در بازار 95%ساتا3 هستند
به جای هارد اینترنال اضافی میتونید از هارد دیسک جانبی(external)استفاده کنید بهتره(چون usb3.0هم هستند!)البته کمی گرون تموم میشه!$-)البته این نظر بنده هست!:|

ARMIN
2014/09/14, 16:25
سلام!چون شما دوتا پورت ساتا3دارید و امکانش هست که هارد دیسک و اس اس دی که خریداری میکنید یکم ناسازگاری پیش بیاد(افت سرعت)-پیشنهاد میکنم فقط ssdبخرین بهتره!چون هارد های موجود در بازار 95%ساتا3 هستند
به جای هارد اینترنال اضافی میتونید از هارد دیسک جانبی(external)استفاده کنید بهتره(چون usb3.0هم هستند!)البته کمی گرون تموم میشه!$-)البته این نظر بنده هست!:|

چطوری با زدن هارد و SSD به دو پورت ساتا 3 متفاوت باعث بوجود اومدن ناسازگاری میشه؟

scott
2014/09/14, 16:48
به نظرم هارد سوم رو external تهیه کنید بهتره چون usb3 هستش و سرعت واقعیش رو داره و هم اینکه درصورت نیاز میتونید حملش کنید.

چطوری با زدن هارد و SSD به دو پورت ساتا 3 متفاوت باعث بوجود اومدن ناسازگاری میشه؟

منظورشون رو خوب متوجه نشدید.هارد و SSD به دو پورت ساتا 3 متفاوت وصل میشن ولی هارد سوم مجبوره به پورت ساتا 2 وصل شه واسه همین افت سرعت برای هارد سوم پیش میاد.

ARMIN
2014/09/14, 16:52
به نظرم هارد سوم رو external تهیه کنید بهتره چون usb3 هستش و سرعت واقعیش رو داره و هم اینکه درصورت نیاز میتونید حملش کنید.

منظورشون رو خوب متوجه نشدید.هارد و SSD به دو پورت ساتا 3 متفاوت وصل میشن ولی هارد سوم مجبوره به پورت ساتا 2 وصل شه واسه همین افت سرعت برای هارد سوم پیش میاد.

اگر هارد ساتا ۳ رو به پورت ساتا ۲ بزنید افت سرعت نخواهید داشت. اگر هم باشه قابل اغمازه

visegrip
2014/09/14, 17:47
اقا ارمین گل!منظور بنده افت سرعت هارد در ساتا2 میشه! هر چند افت سرعت خیلی کم باشه!ایده بنده این بود که اگه اکسترنال بخره خوب به مراتب بهتره!راستی اقا ارمین عزیز منظور بنده از اتصال هارد و اس اس دی به ساتا 3نبود بلکه هارد سومی که میخره و به پورت ساتا2میزنه اون بود!اگر چه در راهنمایی دچار اشتباه شدم عذر میخوام!