PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی برای خرید سیستم - این سیستم خوبه؟؟

SinaPC
2014/09/04, 16:20
سلام
من میخوام با ماکزیمم ۲.۵ یه سیستم بخرم . با کلی پرس و جو و تحقیق این مشخصاتو جور کردم :

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

کاربری من برای بازیه . البته گیمر خیلی حرفه ای نیستم که بخوام واچ داگز و اساسینز و اینجور چیزا بازی کنم. عشقم فقط ماشینه ، نید فور اسپید و بیشتر از همه سیستم رو میگیرم برای بازی IV که در گرافیک بالا بازی کنم. آیا این سیستم میتونه بازی GTA IV رو با گرافیک بالا راحت پشتیبانی کنه؟

صفحه نمایش من : ۱۶۰۰ در ۹۰۰ - ۲۰ اینچ

یه مشاوره میخوام :

سی پی یو i7 بگیرم یا i5 ؟
مادر بورد کفاف میده؟
کارت گرافیک خوبه؟
پاور برای این سیستم جواب میده؟

M.Ahmadi
2014/09/04, 16:46
این بخش برای کسانیه که میخوان بعضی قطعات رو بخرن .شما کیس کامل میخواید و بایددربخش سیستم کامل تاپیک ایجادمیکردین.
1بودجتون به i7 نمیرسه .2هارد وسترن بلو بهتره .3شماکیس نمیخواید؟4برای گرافیک gtx 750ti gaming msiروتهیه کنید.5پاور بیشتر بردارید بهتره حداقل530وات. 6رم هم 2x4gb adata xpg v2 1600 cl9 280000 روتهیه کنید. با احتساب این قطعات میشه 2470000 مادربرد هم اهمین که انتخاب کردین خوبه ولی شخصا اسوس وازراک رو بیشتر میپسندم اسوس نیاز به توضیح نداره ازراک هم به علت قیمت مناسب تر برا شما که بودجتون محدوده بهتره.

Reza Eshraghi
2014/09/04, 17:06
تاپیک به بخش مناسب منتقل شد

Shahin007
2014/09/04, 17:37
این بخش برای کسانیه که میخوان بعضی قطعت رو بخرن شما کیس کامل میخواید بایددربخش سیستم کامل تاپیک ایجادمیکردین.
بودجتون به i7 نمیرسه هارد وسترن بلو بهتره کیس نمیخواید؟750ti oc msi gaming 630000 پاوربیشتر بردارید بهتره 530 حداقل رم هم 2x4gb adata xpg v2 1600 cl9 280000 روتهیه کنید با احتساب این قطعات میشه 2470000 مادربرد هم این مدل خوبه ولی شخص اسوس ازراک بیشتر میپسندم اسوس نیاز به توضیح نداره ازراک هم به علت قیمت مناسب تر برا شما بهتره

دز موزد قسمتی که آبی کردم...
منبع حرفتون رو بفرمائید که بر چه اساس میگید وسترن بلو از باراکودا بهتره...بنچمارکی مقایسه ای ...قرار بدید که حرفتون اثبات بشه.

و اما در مورد قسمت قرمز رنگ...
جوری مینویسید که فقط خودتون بفهمید؟ یا مثل دفعه ی قبل عجله داشتید جایی میخواستید برید؟
قبلا هم به شما در این مورد (نحوه ی نگارشتون) به شما گوش زد کرده بودیم...یه بار هم براتون درست کردم پستتون رو بلکه یاد بگیرید...ولی جواب نداده...ما هم بیکار نیستیم بشینیم غلط املایی شمارو بگیریم.
قسمت تخلافتتون هم که تا سقفش پره...تخلف جدید ثبت میشه...مدیریت به زودی در مورد شما تصمیم میگیرند. :)

M.GH
2014/09/04, 18:30
من خودم هارد wd blue 1tb دارم ازش کاملا راضیم پر سرعت و بی صدا- قبلا segate داشتم ناراضی بودم به عنوان هاردبک آپ ازش استفاده میکنم هارد دومم هست.
چون شما پول کافی نداری که ssd بخری و هاردهای wd black هم برات گرونه پس همون wd blue بگیر پشیمون نمیشی.
این تجربه و نظر شخصیم بود.
حالا مختاری برو اگر تستی پیدا کردی رو هم ببین بعد تصمیم بگیر.
تصمیم آخر باخودت هست
هر کسی نظر شخصی خودش داره یکی مثلا مادربورد ایسوس دوست داره میگه برو ایسوس بخر یکی دیگه گیگابایت دوسته، میگه برو گیگابایت بخر.شما باید با توجه به امکانات هر قطعه تصمیم بگیری که چی بخری

M.Ahmadi
2014/09/04, 19:53
بخش راهنمایی برای خرید تجهیزات ذخیره سازی صفحه 12 پست 117ارمین جان در جواب پست 116 کاربر gamerisgoodبلو رو بهتر دونستن قبل از اون خودم فکرمیکردم باراکودا بهتره شاهین جان

ARMIN
2014/09/04, 20:06
بخش راهنمایی برای خرید تجهیزات ذخیره سازی صفحه 12 پست 117ارمین جان در جواب پست 116 کاربر gamerisgoodبلو رو بهتر دونستن قبل از اون خودم فکرمیکردم باراکودا بهتره شاهین جان

در مورد Blue بله من هم موافقم بهتره. چون تجربه ی کار با هر دو رو داشتم. اما نحوه ی نگارش هم مهمه محمد جان.

SinaPC
2014/09/05, 09:38
این بخش برای کسانیه که میخوان بعضی قطعات رو بخرن .شما کیس کامل میخواید و بایددربخش سیستم کامل تاپیک ایجادمیکردین.
1بودجتون به i7 نمیرسه .2هارد وسترن بلو بهتره .3شماکیس نمیخواید؟4برای گرافیک gtx 750ti gaming msiروتهیه کنید.5پاور بیشتر بردارید بهتره حداقل530وات. 6رم هم 2x4gb adata xpg v2 1600 cl9 280000 روتهیه کنید. با احتساب این قطعات میشه 2470000 مادربرد هم اهمین که انتخاب کردین خوبه ولی شخصا اسوس وازراک رو بیشتر میپسندم اسوس نیاز به توضیح نداره ازراک هم به علت قیمت مناسب تر برا شما که بودجتون محدوده بهتره.

اگه ممکنه تفاوت های ملموس در سیستم رو بین i7 و i5 بگین . البته خدم میدونم که بالاخره یه سی پی یو ۸ هسته ای بهتر از ۴ هسته ای عمل میکنه ولی میخوام ببینم ارزش داره ۳۰۰ تومن هم اضافه کنم i7 بگیرم؟
در مورد کارت گرافیک هم آیا این GTX 750 TI به حد کافی قوی هست که بتونه مثلا بازی gta iv رو با گرافیک بالا و طبیعی بدون مشکل ساپورت کنه؟

SAMAN
2014/09/05, 09:56
اگه ممکنه تفاوت های ملموس در سیستم رو بین i7 و i5 بگین . البته خدم میدونم که بالاخره یه سی پی یو ۸ هسته ای بهتر از ۴ هسته ای عمل میکنه ولی میخوام ببینم ارزش داره ۳۰۰ تومن هم اضافه کنم i7 بگیرم؟
در مورد کارت گرافیک هم آیا این GTX 750 TI به حد کافی قوی هست که بتونه مثلا بازی gta iv رو با گرافیک بالا و طبیعی بدون مشکل ساپورت کنه؟

کی گفته i7 هشت هسته داره ؟! i7 دارای 4 هسته ی مجازی بیشتر هست برای کمک به هسته های اصلی .........

کارتی که فرمودین برای بازی مذکور مشکلی نخواهد داشت (فریم ریت بالای 30 میگیرید که قابل قبوله )

SAMAN
2014/09/05, 10:11
امکان افزایش بوجه تا 2750 ندارین که من لیست بدم ؟! از لیست خودتون بهتره .........

meelad
2014/09/05, 10:12

باز دم شما گرم! که فقط فرق هسته های مجازی و واقعی رو نمیدونستین!

یکی از استاد های کامپیوتر ما که فوق لیسانس داشت، میگفت استادش بهش گفته i7 هفت تا هسته داره! بیچاره رو ما از جاهلیت دراوردیم!

راستی فرقشون تو قدرت و امکانات (هسته ی مجازی ، گاهی وقت ها گرافیک مجتمع، توان مصرفی، دما و ...) هستش!

M.Ahmadi
2014/09/05, 13:37
تو بازی حداکثر10درصدفرق دارن .
حرف سامان جان هم تاییدمیشه همین الان دوباره چک کردم دقیقا تو مانیتورشما برای تمام بازی حداقل 30فریم

amiri1813
2014/09/07, 07:34
سلام .لطفا یه سیستم خوب تا حد 2میلیون بدون مانیتور i7 , پاور قوی هارد 1tو مادربردش برام بیشتر مهمه ممنون میشم

M.Ahmadi
2014/09/07, 07:43
درتاپیک دیگران سوال نکنید.
این کارشدنی نیست 1.5فقط cpuومین خیلی ساده پول میخواد.