PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازی ایرانی Arrow of Time

Ali Fatehi
2011/12/13, 19:33
سلام در حال جستجو در سایتها بودم ( البته چند روز پیش = چون دیشب تازه اینترنتم وصل شد)
که به این بازی ایرانی برخوردم . لازم دونستم که برای شما عزیزان هم معرفی کنم .

نام بازی : Arrow of Time
نسخه : 1.0
قیمت : 1.99 دلار
حجم : 347 مگابایت
با دستگاه های : iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPod touch (3rd generation), iPod touch (4th generation) and iPad. Requires iOS 3.1.3 or later

توضیحات دیگر:

باید از طرف بروبچه های مجله سخت افزار از آقای پویا دادگر تشکر کنیم و خسته نباشید به دلیل معرفی یک بازی سه بعدی و جالب ( بر اساس نظرات استفاده کنندگان ) . در هر صورت برای شما ارزوی موفقیت می کنم . چون این یک محصول ایرانی مطمئن باش در این انجمن بازی شما به صورت کرک شده قرار نمی گیرد.
گیم پلی
-- تیرانداز اکشن سوم شخص
-- platforming و (از جمله کوهنوردی ، و پریدن از روی سیستم عامل)
-- ژست مبتنی بر وقایع زمان سریع
-- پازل ها، و گیم پلی مربوط به پورتال

امکانات
-- کنترل نوآورانه برای یک بازی IOS است. (پرش، دوج و صعود را با تکان دادن دستگاه IOS).
-- بازی های مختلف اعم از تیرانداز سوم شخص، به ژست مبتنی بر وقایع زمان سریع.
-- موسیقی چشمگیر ، و صدای بازیگری.
-- داستان جالب است که خواهد شد از طریق برش صحنه انیمیشن گفته.
-- طراحی و توسعه با غیرواقعی 3 موتور و کار با دستگاه های زیر IOS : iPhone4، iPhone4s، اپل،iPad2

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

وب سایت سازنده (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
وب سایت آیتونز (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.&partnerId=30&siteID=2VXzfXFFhCM-4GLo.DYBhU9RPkIVxNPS9g)

*hit m@n*
2011/12/13, 19:38
علی جان یه جور میگی کرک بازی تو این انجمن قرار نمیگیره که هرکی ندونه فکر میکنه بازی ایرانی چیه
شانس آوردیم بازی pc نیست
ضمنا اگه بازیش ایرانیه چرا خانومه محجبه نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

با تشکر

Yaser_Aramesh
2011/12/13, 19:41
باید حتما این بازی رو امتحان کنم.به رفیقم گفتم دانلود کنه بریزه تو Iphone 3GS اش.بی صبرانه منتظرم.