PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا مرورگر یا افزونه ای با این ویژگی سراغ دارید؟

qatreh
2014/08/29, 19:50
سلام
آقا ما از یه ویژگی تو نسخه های قدیمی opera خیلی خوشمون میومد...اینکه اگه چند تا تب رو باز کرده باشی میتونی حالت نمایش تبها رو به جای اینکه افقی در منو بار مرورگر باشند به صورت عمودی نشون بدی چطوری؟...این طوری که تبها رو میتونی روی هم دیگه بندازی تا با هم ادغام بشن و وقتی نشانگر موس رو روی اون تبهای ادغام شده ببری همه تبها در یک لیست ظاهر میشن.به عبارت دیگه تا وقتی نشانگر موس رو روی اون تب نبری فقط یک تب مشخصه ولی اگه نشانگر رو روی اون تب ببریم میتونیم از لیستی که باز میشه هر کدوم از تبهایی رو که میخایم انتخاب کنیم
این امکان تا نسخه 12 اپرا توش بود ولی از وقتی موتورش رو عوض کرد دیگه این امکان فعال نیست
حالا اگه مرورگر یا افزونه ای میشناسید که بتونه همچین کاری رو انجام بده ؟ بد جوری به این ویژگی معتاد شدم و بهش نیاز دارم

qatreh
2014/08/30, 09:49
دوستان این سوال ما جواب نداره؟

Reza Eshraghi
2014/08/30, 09:51
دوستان این سوال ما جواب نداره؟

چند عکس بگیرید تا منظورتون مشخص بشه . بعضی چیزها در قالب توضیح شفاهی و تشریحی نمی گنجند
تاپیک به بخش مناسب منتقل شد
در انتخاب بخش مناسب جهت ایجاد تاپیک دقت کنید

qatreh
2014/08/30, 11:29
29947
در تصویر بالا دو تب مشخصه.در تب سمت چپ که اسم گوگل مشخصه از این ویژگی استفاده شده و چند تب در قالب یک تب گنجانده شده و اگه نشانگر موس رو روی این تب ببریم فهرست تبهای ادغام شده باز میشن
جهت بزرگتر شدن عکس روش کلیک کنید

meelad
2014/08/31, 11:13
منظورتون گروه بندی چند تب مختلف از یک سایت و نمایش به عنوان یک تب هستش!؟
من یه جستجویی انجام دادم و به چند مطلب و افزونه برای گوگل کروم رسیدم :

تو لینک اول چند تا افرونه رو گفته
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.****s/2013/08/13/7-handy-chrome-extensions-to-save-you-when-you-have-too-many-tabs-open/
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

این دو تا هم به نظر بی ربط نیستن!

راستی من هیچکدومشون رو تا حالا امتحان نکردم!

qatreh
2014/09/02, 07:57
منظور من قابلیتی به اسم tab stack هست که با دیدن این ویدیو (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) متوجه منظورم میشید

meelad
2014/09/02, 11:18
تو اون صفحه ارور 2101 برام میاد!

در ضمن تنها چیزی که به غیر از اون افزونه ها پیدا کردم قابلیت پیشفرضی به اسم "Stacked Tabs" هستش که غیر فعاله اما میشه فعالش کرد!