PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه بروز رسانی تلویزیون از طریق USB

MEHRIAN
2014/08/29, 19:43
با سلام
من برای بروز رسانی تلویزیونمون هر چقدر جستجو کردم چیزی پیدا نکردم دوستان اگه سایتی رو برای اینکار میشناسن بگن
Samsung 46F7770برای تنظیم ساعت هم مشکل دارم تنظیم منطقه زمانی غیر فعال هست.
با تشکر

aryaiee
2014/08/29, 19:59
دوست عزیزم
دقیقا به چه علت میخواید firmware رو آپدیت کنید؟
چون پیشنهادن تا مشکلی به وجود نیاد بهتره که اینکار رو انجام ندید!ضمن اینکه موقع آپدیت بهتره که حتما به ups وصل کنید.سری ES و F از خانواده 7770 هنوز آپدیت خاصی واسشون نیست که تغییر و تحول خاصی درش پیدا بشه.بنده 3 دستگاه 7770 رو آپدیت کردم صرفا فقط به علت مشکل در SMART HUB.
در کل راه حل رو میگم واستون.ابتدا فلش رو فرمت کنید.سپس از این لینک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فریمور رو دانلود کنید.در همون صفحه یک راهنمای PDF هم هست میتونید دانلود کنید بخونید.
توجه داشته باشید امکان حذف زبان فارسی از تلویزیون هم هست!سپس توی منو گزینه آپدیت از USB رو بزنید

MEHRIAN
2014/08/29, 20:39
دوست عزیزم
دقیقا به چه علت میخواید firmware رو آپدیت کنید؟
چون پیشنهادن تا مشکلی به وجود نیاد بهتره که اینکار رو انجام ندید!ضمن اینکه موقع آپدیت بهتره که حتما به ups وصل کنید.سری ES و F از خانواده 7770 هنوز آپدیت خاصی واسشون نیست که تغییر و تحول خاصی درش پیدا بشه.بنده 3 دستگاه 7770 رو آپدیت کردم صرفا فقط به علت مشکل در SMART HUB.
در کل راه حل رو میگم واستون.ابتدا فلش رو فرمت کنید.سپس از این لینک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فریمور رو دانلود کنید.در همون صفحه یک راهنمای PDF هم هست میتونید دانلود کنید بخونید.
توجه داشته باشید امکان حذف زبان فارسی از تلویزیون هم هست!سپس توی منو گزینه آپدیت از USB رو بزنید

مشکلی نداره دستگاهمون
اگه آپدیت کنم کنترل صوتی فعال میشه ؟؟
برای تنظیم ساعت راه حلی ندارید؟؟؟

aryaiee
2014/08/29, 20:46
برادر کنترل صوتی که فعال هستش!برید توی منو.یک قسمت داره کنترل صوتی.وارد شوید چند قسمت داره.یک بخش هستش به صورت wizard باید برید جلو.از تست محیط شروع میشه تا کالیبراسیون میکروفون...فقط محیط اطراف باید کاملا در سکوت باشد.بعدش قسمت صوتی فعال میشود.شما برای تست یک بار بگویید hi tv بعد دستورات ظاهر میشوند.
حتی میتونید تنظیم کنید که لهجه uk باشد یا us

MEHRIAN
2014/08/29, 20:53
برادر کنترل صوتی که فعال هستش!برید توی منو.یک قسمت داره کنترل صوتی.وارد شوید چند قسمت داره.یک بخش هستش به صورت wizard باید برید جلو.از تست محیط شروع میشه تا کالیبراسیون میکروفون...فقط محیط اطراف باید کاملا در سکوت باشد.بعدش قسمت صوتی فعال میشود.شما برای تست یک بار بگویید hi tv بعد دستورات ظاهر میشوند.
حتی میتونید تنظیم کنید که لهجه uk باشد یا us
نیست برادر

aryaiee
2014/08/29, 20:59
دقیقا مشکل شما کدوم بخش هستش؟کلا بخش فرامین صوتی توی منو on هست اصلا؟در منو قسمت smart
روی ریموت یک کلید هستش شکل میکروفون.اون رو فشار بده نگه دار بگو hi tv ببین از اونجا فعال هستش؟

MEHRIAN
2014/08/29, 21:08
دقیقا مشکل شما کدوم بخش هستش؟کلا بخش فرامین صوتی توی منو on هست اصلا؟در منو قسمت smart
روی ریموت یک کلید هستش شکل میکروفون.اون رو فشار بده نگه دار بگو hi tv ببین از اونجا فعال هستش؟
تو منو چیزی به نام فرامین صوتی نیست
به هیچ وجه کار نمیکنه
وقتی هم که روشنه کلید voice رو میزنم مینویسه موجود نیست

aryaiee
2014/08/29, 21:27
یک گزینه مانده به آخر در منو شکل یک پیچ داره اگر استباه نکنم.اونجا یک گزینه هستش به اسم کنترل صوتی و حرکتی!ندارید شما؟؟

MEHRIAN
2014/08/29, 21:36
تو منو چیزی به نام فرامین صوتی نیست
به هیچ وجه کار نمیکنه
وقتی هم که روشنه کلید voice رو میزنم مینویسه موجود نیست

تو قسمت سیستم نداره اما تو قسمت ویژگی های هوشمند کنترل حرکتی داره

aryaiee
2014/08/29, 22:04
دوست عزیز شما دستگاهتون تحت گارانتی سام سرویس هستش دیگه؟خیلی عجیبه!7770 یکی از بهترین تلوزیون های هوشمند هستش دقیقا فقط یک پله از 8880 پاینتره!هم فرامین صوتی و هم رامین حرکتی رو پشتیبانی میکنه!
میشه عکس از اون بخش منو که گفتم بگذارید لطفا؟

aryaiee
2014/08/29, 22:08
راستی در مورد ساعت هم عرض کنم در قسمت تنظیم ساعت ابتدا بخش (حالت ساعت) رو روی دستی ست کنید و سپس میتونید خودتون ساعت و تاریخ رو ویرایش کنید و تنظیم کنید

MEHRIAN
2014/08/29, 22:20
دوست عزیز شما دستگاهتون تحت گارانتی سام سرویس هستش دیگه؟خیلی عجیبه!7770 یکی از بهترین تلوزیون های هوشمند هستش دقیقا فقط یک پله از 8880 پاینتره!هم فرامین صوتی و هم رامین حرکتی رو پشتیبانی میکنه!
میشه عکس از اون بخش منو که گفتم بگذارید لطفا؟
ببخشی کیفیت خیلی پایینه 29931

aryaiee
2014/08/29, 22:39
شما برو تو بخش (ویژگی های هوشمند) اونجا باید باشه.اگر پیدا نکردی یک عکس از اون جا بگذار واسم

MEHRIAN
2014/08/29, 22:40
راستی در مورد ساعت هم عرض کنم در قسمت تنظیم ساعت ابتدا بخش (حالت ساعت) رو روی دستی ست کنید و سپس میتونید خودتون ساعت و تاریخ رو ویرایش کنید و تنظیم کنید

وقتی که از اونجا تنظیم میکنم لیست نمایش برنامه ها تو epg به هم میریزه

MEHRIAN
2014/08/29, 22:45
شما برو تو بخش (ویژگی های هوشمند) اونجا باید باشه.اگر پیدا نکردی یک عکس از اون جا بگذار واسم
29932

aryaiee
2014/08/30, 18:58
دوست خوبم امروز راجبه مشکل شما تخقیق کردم.ظاهرا بدون اینکه حتی به تکنسین ها بگویند،یک تغییر انجام شده.از توی 7770 های جدید (تولید جدید )گزینه فرمان صوتی رو برداشته اند و شما برای فعال کردن این قسمت باید به صورت آنلاین برید و تلوزیون رو آپدیت کنید.با آپدیت این قسمت خود به خود برمیگرده.لازم به ذکر هستش که به هیچ وجه نباید با USB آپدیت کنید چون اون وقت فریمور آپدیت میشه نه امکانات!
روش که هم ساده است.به نت که وصل شدید توی منو بروز رسانی آنلاین رو بزنید.

MEHRIAN
2014/08/30, 19:56
دوست خوبم امروز راجبه مشکل شما تخقیق کردم.ظاهرا بدون اینکه حتی به تکنسین ها بگویند،یک تغییر انجام شده.از توی 7770 های جدید (تولید جدید )گزینه فرمان صوتی رو برداشته اند و شما برای فعال کردن این قسمت باید به صورت آنلاین برید و تلوزیون رو آپدیت کنید.با آپدیت این قسمت خود به خود برمیگرده.لازم به ذکر هستش که به هیچ وجه نباید با USB آپدیت کنید چون اون وقت فریمور آپدیت میشه نه امکانات!
روش که هم ساده است.به نت که وصل شدید توی منو بروز رسانی آنلاین رو بزنید.

خیلی ممنون داداش خیلی لطف کردی
دمت گرم

MEHRIAN
2014/09/01, 11:56
مشکل کنترل صوتی حل شد ولی برای تنظیم ساعت هنوز مشکل دارم

aryaiee
2014/09/01, 12:09
مشکل کنترل صوتی حل شد ولی برای تنظیم ساعت هنوز مشکل دارم
برای تنظیم ساعت،مشکل اینه که ساعت tv با برخی app ها و برنامه های ایران مغایرت دارد دوست من.نگران نباشید