PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب موبایل بین این دو مدل (Nokia lumia 625 vs huawei honor 3c-8GB)

fsi2013
2014/08/28, 18:59
سلام بین این دو مدل گوشی موندم
نوکیا لومیا 625 یا هوآوی هونور 3سی 8 گیگابایت
لینک هر دوتارو توی دیجی کالا میذارم
این لینک لومیا 625 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) و اینم لینک هوآوی هونور3سی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
از لحاظ قیمت تقریبا توی یه مایه هستند ، یکی شون ویندوز فونه و یکی شون اندروید
در واقع اگه هر دوتاشون اندروید بودن یا هر دوتا ویندوز فون مشکلی نداشتم.
این هوآوی رو توی اندروید ها از این لحاظ انتخاب کردم که نسبت به بقیه ی هم رده هاش هم رم بالاتری داره هم صفحه نمایشش پیکسل بالاتری داره ، ولی لومیا ویندوز فونه و این خیلی منو جذبش میکنه ، ولی دو تا چیزش تو ذوقم میزنه یکی صفحه 4.7 اینچی و یکی هم رم پایین!
اگر دوستان پیشنهاد بهتری داشتن استقبال میکنم با بودجه ی حداکثر 700 تومن.

Dan
2014/08/28, 22:56
برای مقایسه باید لومیا 630 رو ملاک قرار بدید نه 625 که یک نسل قدیمی تره.
برای انتخاب اول باید خودتون سیستم عامل رو انتخاب کنید. من 3C رو پیشنهاد میکنم.

fsi2013
2014/08/29, 11:30
انتخابم بین این دوتاست 630 صفحه اش کوچیکتره و اینکه 625 از 4جی هم پشتیبانی میکنه
مشکلم الان اینه یه نفر بیاد یه دلیل قانع کننده برام بیاره که هوآوی رو نخرم ،خودم هم نظرم اونه ولی از طرفی اون گوشی نوکیاست ، و ویندوز فونه و همینطور 4g هست البته نمیدونم چی هست این 4g :P
ولی هوآوی ظاهرشو بیشتر دوس دارم واینکه ارزونترم گیرم میاد

Dan
2014/08/29, 12:50
انتخابم بین این دوتاست 630 صفحه اش کوچیکتره و اینکه 625 از 4جی هم پشتیبانی میکنه
مشکلم الان اینه یه نفر بیاد یه دلیل قانع کننده برام بیاره که هوآوی رو نخرم ،خودم هم نظرم اونه ولی از طرفی اون گوشی نوکیاست ، و ویندوز فونه و همینطور 4g هست البته نمیدونم چی هست این 4g :P
ولی هوآوی ظاهرشو بیشتر دوس دارم واینکه ارزونترم گیرم میاد
صفحه 630 کوچکتر شده ولی تراکم پیکسلی بالاتری داره. در کل ترازو به سمت 630 سنگینی میکنه.
4G نسل چهارم مخابراتیه. یک نسل بالاتر از 3G که فعلا توی کشور ما بصورت ناقص ارائه میشه و توی همین سطح هم خدمات مناسبی نداریم. راه اندازی 4G در ایران فعلا در ابهام کامله.

fsi2013
2014/08/29, 14:00
از اینکه هوآوی گارانتی نداره میترسم،ولی از لحاظ زیبایی قبولش دارم،شاید ریسک کردم و گرفتمش فعلا که بدجوری دودلم.نمی دونم کدومشو بگیرم.

Shahin007
2014/08/29, 14:03
از اینکه هوآوی گارانتی نداره میترسم،ولی از لحاظ زیبایی قبولش دارم،شاید ریسک کردم و گرفتمش فعلا که بدجوری دودلم.نمی دونم کدومشو بگیرم.

Honor 3c هم با گارانتی مایکروتل در بازار موجود هستش با قیمت 670.000 تومان.
تمام کسانی که این گوشی رو گرفتند نسبت به مبلغی که هزینه کردند خیلی راضی بودند و مشکل رایجی نداشته.
بدون گارانتی هم بگیرید ریسک نکردید...ولی اگه احتیاط میخواید کنید با گارانتی بگیرید که 1 ماه گارانتی تعویض داره. :)

fsi2013
2014/08/29, 14:20
ممنون از همه دوستانی پاسخ دادن
خداییش خیلی زور داره،خوش به حال شما تهرونی ها، ، دیشب خیابون داریوش شیراز و زیر و روکردم و یه کدومشونم نگفتن گارانتی مایکروتل داره،گارانتی های الکی داشتن و میگفتن گارانتی نرم افزاره، ولی مایکروتل اصلا خبری نبود ، یه چن تاشونم گفتن میفروشن به شرط اصلی ، ولی هیچکدوم حرف از تعویض نزدن، اگه مهلت تست 1هفته ای هم میدادن همون دیشب میخریدم،نوکیا هم اصلا توی شیراز هیچ مغازه ای ندیدم کار کنه ، باید امروز عصر برم بیشتر بگردم،حداقل اگه این لومیا هارو از نزدیک میدیدم بهتر می تونستم تصمیم بگیرم.

Dan
2014/08/29, 22:27
ممنون از همه دوستانی پاسخ دادن
خداییش خیلی زور داره،خوش به حال شما تهرونی ها، ، دیشب خیابون داریوش شیراز و زیر و روکردم و یه کدومشونم نگفتن گارانتی مایکروتل داره،گارانتی های الکی داشتن و میگفتن گارانتی نرم افزاره، ولی مایکروتل اصلا خبری نبود ، یه چن تاشونم گفتن میفروشن به شرط اصلی ، ولی هیچکدوم حرف از تعویض نزدن، اگه مهلت تست 1هفته ای هم میدادن همون دیشب میخریدم،نوکیا هم اصلا توی شیراز هیچ مغازه ای ندیدم کار کنه ، باید امروز عصر برم بیشتر بگردم،حداقل اگه این لومیا هارو از نزدیک میدیدم بهتر می تونستم تصمیم بگیرم.
برای خرید هر دو برند با گارانتی رسمی میتونید به صورت آنلاین خرید کنید.
متاسفانه نوکیا سیستم فروش بسیار ضعیفی داره. در بیشتر شهرها فقط یک نفر بصورت دوره گردی(!) برای تبلیغات و بازاریابی فعالیت میکنه.

sajjadsa
2014/08/29, 22:53
چه جالب منم درست مثل شما بین اینا موندم با هردو هم کار کردم اما در نهایت دارم به این نتیجه میرسم که 625 رو بیگرم
این گوشی هوآوی رو باهاش کار کردم و به شدت تحت تاثیر سرعتش قرار گرفتم اصلا تاخیر برای این گوشی معنی نداره و از نظر سرعت فوق العاده است. اما یادت باشه گزارشاتی هم دادن که گوشی خاموش شده و روشن نشده و یا اینکه بعد از آپدیت مشکلاتی پیدا کرده. در ضمن چیزی که توی این گوشی توی ذوقم زد این بود که اصلا جنس پلاستیک بدنه اش خوب نیست و حتما با یه ضربه نسبتا محکم ترک برمیداره.

اما از نظر بدنه 625 یه چیز دیگه است! ویندوز فون 8.1 رو میشه روش داشت. در ضمن نوکیا کجا هوآوی کجا!!! در ضمن چون با ویندوز فون طرفی اصلا نگران سخت افزار پایین ترش نباش. این مدل باطری خیلی خوبی داره و در ضمن 4G هم پشتیبانی میکنه.

fsi2013
2014/08/30, 09:03
برای خرید هر دو برند با گارانتی رسمی میتونید به صورت آنلاین خرید کنید.
متاسفانه نوکیا سیستم فروش بسیار ضعیفی داره. در بیشتر شهرها فقط یک نفر بصورت دوره گردی(!) برای تبلیغات و بازاریابی فعالیت میکنه.

سلام لینک خرید آنلاین هوآوی رو بهم میدین.یه فروشگاه معتبر

fsi2013
2014/08/30, 09:04
چه جالب منم درست مثل شما بین اینا موندم با هردو هم کار کردم اما در نهایت دارم به این نتیجه میرسم که 625 رو بیگرم
این گوشی هوآوی رو باهاش کار کردم و به شدت تحت تاثیر سرعتش قرار گرفتم اصلا تاخیر برای این گوشی معنی نداره و از نظر سرعت فوق العاده است. اما یادت باشه گزارشاتی هم دادن که گوشی خاموش شده و روشن نشده و یا اینکه بعد از آپدیت مشکلاتی پیدا کرده. در ضمن چیزی که توی این گوشی توی ذوقم زد این بود که اصلا جنس پلاستیک بدنه اش خوب نیست و حتما با یه ضربه نسبتا محکم ترک برمیداره.

اما از نظر بدنه 625 یه چیز دیگه است! ویندوز فون 8.1 رو میشه روش داشت. در ضمن نوکیا کجا هوآوی کجا!!! در ضمن چون با ویندوز فون طرفی اصلا نگران سخت افزار پایین ترش نباش. این مدل باطری خیلی خوبی داره و در ضمن 4G هم پشتیبانی میکنه.

مرسی،چ جالب :D منم هر روز هی نظرم عوض میشه یه دقه اینو میخام بگیرم یه دقه اونو ،هوآوی رو فقط از یه هو خرابیش میترسم وگرنه میگرفتمش چون خوشگله،و دوربین جلوی 5 مگاپیکسلی داره البته صفحه اش هم 5 اینچه