PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عکس سیستم و میزکار من - کاربر جدید Zijer

Zijer
2014/08/22, 13:29
سلام ، این عکس سیستم و میزکار منه :)

29681

مشخصات سیستم :

کیس Barebone به مدل SH67H3 XPC (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) ( لینک مشخصات )
پردازنده Intel i5 2500K ( مادربورد مربوطه این پردازنده رو پشتیبانی میکنه ولی امکان Overclock اون رو نه )
حافظه 8 گیگابایت قابل ارتقا تا 32
هارد SSD OCZ Vertex3 - 128
هارد 2 ترابایت
بدون کارت گرافیک ( Dual Monitor از طریق مادربرد و استفاده از گرافیک پردازنده )
دو عدد مانیتور Asus ML239H که براشون پایه اختصاصی درست کرده ام ( یکی از دوستان صنعت کار برام درست کرده ) ( لینک مشخصات مانیتور (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) )

کاربری سیستم برای من:
طراحی گرافیک ، طراحی و و برنامه نویسی وب

میخوام کار طراحی سه بعدی قطعه شروع کنم برای همین کم کم با این سیستم خداحافظی خواهم کرد :)

ARMIN
2014/08/22, 13:42
سلام دوست خوبم

میتونی از پشت مانیتور ها 2 تا عکس بگیری بگذاری؟

یا اینکه دستت رو روی یکی از مانیتور ها بگذاری و عکس بگیری؟

aryaiee
2014/08/22, 13:46
دوست عزیزم
کاربری طراحی،گرافیک و برنامه نویسی وب به همراه 2 مانیتور 23 اینچ با یک گرافیک مجتمع intel 3000 ؟

Zijer
2014/08/22, 21:23
سلام دوست خوبم

میتونی از پشت مانیتور ها 2 تا عکس بگیری بگذاری؟

یا اینکه دستت رو روی یکی از مانیتور ها بگذاری و عکس بگیری؟

سلام دوست عزیز
عکس زیر رو الان گرفتم ، از کیفیتش عذرخواهی میکنم . این سری مانیتور و اغلب ال ای دی های باریک VESA ندارند و برای همین مجبور شدم که این سیستم رو براش درست کنم ، ( من درست نکردم دوستم برام ساخت ، فقط طرحش رو دادم ) ، پایه های خود اصلی خود مانیتور به همین قسمت پیچ میشه که از همون اتصال برای وصل کردن به این پایه ها استفاده شده.

29709

29710

دو تا آداپتور رو هم به میله چسب کاغذی زدم که پایین ولو نباشن.

Zijer
2014/08/22, 21:31
دوست عزیزم
کاربری طراحی،گرافیک و برنامه نویسی وب به همراه 2 مانیتور 23 اینچ با یک گرافیک مجتمع intel 3000 ؟

دقیقا :) من نزدیک 15 ساله کار گرافیک میکنم انواع مختلف از چاپی گرفته تا وب و برنامه نویسی وب ، عکاسی محصول و ... ، هیچوقت کارت گرافیک *** و حتی نیمه حرفه ای هم نداشتم ولی برای انجام کارهای گرافیکی دو بعدی هیچ وقت به مشکلی نخواهید خورد ، تنها چیزی که سرعت کار فتوشاپ و ... رو بالا میبره ( اونهم به شدت ) هارد SSD و رم بالاست.
یک زمان یک مانیتور Dell Ultra 27 گرفتم که به دلیل رزولیشن بالا 2560x1440 و به علت اینکه اینتل 3000 این رزولوشن رو ساپورت نمیکرد مجبور به خرید کارت گرافیک شدم که بعد از اون خیلی افزایش کارایی تو ویندوز و فتوشاپ ایجاد نشد. به خاطر اینکه آستیگمات هستم و مات کننده روی صفحه اون مانیتور بینظیر ( واقعا مانیتور فوق عالی بود ) دون دون های براق ایجاد میکرد ، به شدت چشمم اذیت شد که این دو تا مانیتور رو جایگزین گرفتم و کارت گرافیک رو هم به دوستان فروختم ( خرید و فروش هام تو پرشین تولز بوده تا الان ) .
ولی الان که میخوام کار با Raihno رو شروع کنم ، به شدت به کارت گرافیک خوب نیازمندم و برای همین تصمیم دارم کل سیستم رو عوض کنم و یک سیستم جدید Micro Atx جمع کنم . که دنبال کیس میگشتم که سر از این فروم در آوردم :)
عجب طولانی شد :)

سلامت باشید

aryaiee
2014/08/22, 21:39
طراحیتون واسه یک میز کار زیباست.امیدوارم سیستم جدیدتون هم زودتر بخرید و از عکسهای زیباش لذت ببریم.بابت توضیحتون هم ممنون
در ضمن به فروم سخت افزار خوش اومدید دوست من @};-

Shahin007
2014/08/22, 22:10
رو بالا میبره ( اونهم به شدت ) هارد SSD و رم بالاست

این اصطلاح اشتباهه دوست عزیز...SSD هارد دیسک محسوب نمیشه...SSD سالید دیسک یا همون دیسک جامد هستش. :)

Zijer
2014/08/23, 16:02
این اصطلاح اشتباهه دوست عزیز...SSD هارد دیسک محسوب نمیشه...SSD سالید دیسک یا همون دیسک جامد هستش. :)

کاملا درست می فرمایید. ممنون از توجه شما.