PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آلبوم عکس های غیر سخت افزاری ARMIN

ARMIN
2014/08/14, 17:13
این عکس ها به تظرم از عکس های جالبی بودند که من گرفتم. امیدوارم دوستان لذت ببرند.

29258

در حال سرخ کردن سوسیس با قارچ / بدون افکت تصویری

ARMIN
2014/08/14, 17:16
29259

دکوری / افکت کنتراست و از بین برنده ی نویز تصویر

Oneshot Milad
2014/08/14, 20:04
این عکس های به تظرم از عکس های جالبی بودند که من گرفتم. امیدوارم دوستان لذت ببرند.

29258

آخه این چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شاید یکی باشه 204 ساعت هیچی نخورده باشه ... شاییید یکی دلش خواست ... کی پاسخگوئه ؟؟ :-@

AmirMahmood
2014/08/14, 20:50
این عکس ها به تظرم از عکس های جالبی بودند که من گرفتم. امیدوارم دوستان لذت ببرند.

29258

i will find you , and i will kill you

SAMAN
2014/08/14, 20:53

یه نظر غیر سخت افزاری !

داداش فقط سیب زمینی کم داره واقعا ............

من گشنه ام شد ! اقا کی پاسخگو هست ؟

th e nd
2014/08/14, 21:29

29258

:94::179: :113:

Reza Majidi
2014/08/14, 22:09
ای دوران تحصیل و صنایع غذایی کجایی که یادت بخیر :(
سامان جان ، داداش آرمین جون و بقیه دوستان عزیز فقط حواستون باشه نگاه به خوش رنگی . من به آرمین جون گفتم . گفتم جیگر ، دور از جون خوراک سرطان درست کردی گذاشتی تو تاپیک همه دلشون کشید ؟ :(
سوسیس و فرآورده های گوشتی که به خاطر نگهدارندگی بهشون نیتروژن می زنند در اثر دمای بالا و طی واکنش هایی تبدیل به ماده سرطان زایی به نام نیتروزآمین میشن بسیار سرطان زاست ( بگذریم از تقلبات فجیعی که در تولید این فراورده ها میشه )
سیب مینی هم در اثر سرخ شدن زیاد تحت واکنش شیمیایی به نام Maillard تولید ماده سرطان زایی به نام Acrylamide می کنه که اونم سرطان زاییش اثبات شده و کلی مقاله روش دادن . پروژه دانشگاه خودمم در مورد همین بود !
خلاصه دوستان عزیز و آرمین جان و از جمله خودم ، خودمون رو بیمه کنیم با پیشگیری .
-مدت زمان سرخ کردن زیاد نباشه .
-سیب زمینی رو سرخ نکنید بشه عین لبو !
- همین خیسوندن سیب زمینی تأثیر در کاهش میزان تولیدی آکریلامید داره . اگر کمی اسید مثل آبلیمو به آب بلانچ اضافه کنید تأثیر کاهشی بیشتری داره
- دمای سرخ کردن و دمای روغن سرخ شده زیاد نباشه
-بیسکوئیت های تیره که زیادی تو فر موندن ، نون خیلی برشته سعی کنید مصرف نکنید .

----
در ضمن اینها رو که گفتم اینم بگم که چزی ناگفته نمونه توی حیطه تخصصی خودم که سعی کنیم ( از جمله خودم ! ) بطری آب معدنی و نوشابه رو توش آب نریزیم بزاریم تو فریزر واسه انجماد . به خاطر migration مونومرهای تشکیل دهنده بطری به آب در دمای پایین که این هم مضره !

همیشه سالم باشید @};-@};-

خیلی ممنون رضا جان واسه تذکرتون و این که به فکر سلامتی همه هستین =D>. اتفاقا باید یه مورد رو اعتراف کنم که من که بعد از ظهر این عکس رو دیدم دهنم آب افتاد و امشب شام سوسیس تخم مرغ خوردم X_X

SAMAN
2014/08/14, 23:23
سامان جان داداش ، آرمین جون و بقیه دوستان عزیز فقط حواستون باشه نگاه به خوش رنگی . من به آرمین جون گفتم . گفتم جیگر ، دور از جون خوراک سرطان درست کردی گذاشتی تو تاپیک همه دلشون کشید ؟ :(
سوسیس و فرآورده های گوشتی که به خاطر نگهدارندگی بهشون نیتروژن می زنند در اثر دمای بالا و طی واکنش هایی تبدیل به ماده سرطان زایی به نام نیتروزآمین میشن بسیار سرطان زاست ( بگذریم از تقلبات فجیعی که در تولید این فراورده ها میشه )
سیب مینی هم در اثر سرخ شدن زیاد تحت واکنش شیمیایی به نام Maillard تولید ماده سرطان زایی به نام Acrylamide می کنه که اونم سرطان زاییش اثبات شده و کلی مقاله روش دادن . پروژه دانشگاه خودمم در مورد همین بود !
- همین خیسوندن سیب زمینی تأثیر در کاهش میزان تولیدی آکریلامید داره . اگر کمی اسید مثل آبلیمو به آب بلانچ اضافه کنید تأثیر کاهشی بیشتری داره

----
در ضمن اینها رو که گفتم اینم بگم که چیزی ناگفته نمونه توی حیطه تخصصی خودم که سعی کنیم ( از جمله خودم ! ) بطری آب معدنی و نوشابه رو توش آب نریزیم بزاریم تو فریزر واسه انجماد . به خاطر migration مونومرهای تشکیل دهنده بطری به آب در دمای پایین که این هم مضره !

عزیز ممنون واسه ی نکات علمی خوب ............... لا مذهب فست فود اعتیادی داره بدتر از صدتا مخدر !
سوسیس رو کلا بن کردم ولی 2 ماه یک بار ژامبون رو نمیشه نخورد متسفانه !

MoJtAbA
2014/08/15, 00:32
سامان جان داداش ، آرمین جون و بقیه دوستان عزیز فقط حواستون باشه نگاه به خوش رنگی . من به آرمین جون گفتم . گفتم جیگر ، دور از جون خوراک سرطان درست کردی گذاشتی تو تاپیک همه دلشون کشید ؟ :(

----
در ضمن اینها رو که گفتم اینم بگم که چیزی ناگفته نمونه توی حیطه تخصصی خودم که سعی کنیم ( از جمله خودم ! ) بطری آب معدنی و نوشابه رو توش آب نریزیم بزاریم تو فریزر واسه انجماد . به خاطر migration مونومرهایتشکیل دهنده بطری به آب در دمای پایین که این هم مضره !

برادر رضا ;

این چیز هایی که نوشتی تلفظشون چی جوری هاست ؟ :D شد عین قضیه استریپس امیر حسین آریایی :120::74:

ولی دوستان آقا رضا راست میگن ! یکی از دوستان اقوام ما گاو داری داره یه روز از یه شرکتی که سوسیس درست میکردند اومدند به این گفتند که اگر گاو مرده دارید ما ازتون میخریم ! دیگه خودتون قشنگ میدونید که از این گاو مرده توی چه کاری استفاده میکنند و چی ازش درست میکنند :-&

خدا میدونه که اینا دارن چی بخورد ما میدن !

بگذریم....

خوب آقا آرمین عزیز
قششششششنگ نوش جان کردی اون سوسیس ها رو ؟ :71: بسیاز لذت بردیم از عکسهاتون

:36:

Oneshot Milad
2014/08/15, 00:49
ارمین دیگه سوسیس نمیخوره :))))) =))

third person
2014/08/15, 01:04
خوبه ، یه عکس سوسیس اینقدر تاپیک رو جلو برد . بنده خدا اگه عکس یه مرغ بریون یا یه دست کله پاچه یا .... می ذاشت چی می شد !!! ولی خداییش منم هوس کرد . آقا رضا دنیا دو روزه . یه دفعه اشکالی نداره حالا .

soorush
2014/08/15, 11:20
به به نوش جان آرمين جان - انشاالله هميشه سلامت باشي , هيچ نعمتي بهتر از سلامتي نيست

Arthur
2014/08/15, 15:52
هی یاد قدیم ها افتادم....
پست های اسپم هم تشکر میخورند...
.
مجردی که سوسیس نخوره مجرد نیست :D

ARMIN
2014/08/22, 23:20
باز هم دکوری / افکت تنظیم کنتراست.

29715

ARMIN
2014/08/22, 23:51
29718

این ضبط صوت رو دوران نوجوانی داشتم، با این فهمیدم صدای Surround یعنی چی!
خیلی دوسش داشتم و حسابی همسایه ها از دستم عاصی بودن.

Reza Eshraghi
2014/08/22, 23:54

داداش اعتراف کن با این چندتا شیشه آوردی پایین ؟!! :D

SAMAN
2014/08/23, 12:59

من هم یک دستگاه از اینا داشتم سال 78 خریدم ............ 5 عدد cd میخورد !
تو عروسی اقوام زدن باندش رو نابود کردن ! دست شون درد نکنه ! همین طوری باند ها رو سری و موازی کردن !!!

ARMIN
2014/09/02, 23:16
تصاویر گویاست / افکت نداره.

30059

VSH-Katana
2014/09/02, 23:19

29258

یه کنسرو ذرت هم میخریدی مینداختی توش بعدم یه خورده پنیر پیتزاااااا!!! چه شود!!!!!

NAVID OC
2014/09/03, 14:31
تصاویر گویاست / افکت نداره.

30059

اخوی آرمین اینطوری نمی شود!
بچه های سخت افزار باید تن سالم داشته باشند! چه برسد به مدیر سخت افزار.X_X

ARMIN
2014/09/09, 01:08
افکت: تنظیم نور، صدا، تصویر، اکشن

30283

Arthur
2014/09/09, 09:42
آرمین یه چیزی بگم ناراحت نمی شی؟

دیگه وقت زن گرفتنه!

ما انقدر گفتیم زبونمون مو در آورد :D
اصلا زیر بار نمیرود!
من حاضرم خودم براش برم خواستگاری!نمیاد که!
با جمع بشیم با هم بزور ببریمش!
=))

ARMIN
2014/09/09, 09:52
دوستان پست های Off-Topic ندهند! (*)

ARMIN
2014/12/21, 22:43
غذا دانشجویی؛

تخم مرغ و سیب زمینی و فلفل سبز و سبزیجات معطر:

34848

sahar66
2014/12/21, 23:45
غذا دانشجویی؛

تخم مرغ و سیب زمینی و فلفل سبز و سبزیجات معطر:

34848

همش سالمه چرا؟؟

in-fo
2014/12/22, 17:00
افکت: تنظیم نور، صدا، تصویر، اکشن

30283
تبلیغ ایستک بود دیگه ؟ d:

ARMIN
2015/07/14, 18:21
این عکس هم به مناسبت توافق هست*ه ای:

41921

جّو گیر شدم . . .

ایشالا هر چه زودتر راه ورود و خروج ارز به داخل باز بشه، ارزش ریال بالا بره، و به تبع اون توانایی خرید مردم بالا بره.