PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل اجرا نشدن بازی های بلک باکس در ویندوز 7 x86

Lycas
2014/08/13, 17:43
سلام و درود دوستان وقتی که میخوام یک بازی Black Box رو نصب کنم (مثل Batman Arkham Orgins و یا Rayman Legends) فایل ستآپ اجرا نمیشه و ارور زیر به نمایش در میاد : The Application was unable to start correctly (0xc000007b). Click OK to Close the application. اینترنت رو زیر رو کردم اما راه حلل این مشکل رو نتونستم پیدا کنم !! تمام نسخه ها VC ++ نصب هستند. Microsoft .NET Framework 4.5.2 نصب هست. DirectX 11 نصب هست و کارت گرافیک و ویندوز هم آپدیت هستند ! ویندوز هم عوض کردم جواب نداد ! اولین کاری که بعد از نصب ویندوز خواستم انجام بدم نصب یکی از این بازی ها بود که باز هم همین ارور رو داد. حتی با ویندوز 8.1 هم همین مشکل وجود داشت. بایویس مادربودم رو هم روی تنظیمات پیشفرض ست کردم اما بازم مشکل پابرجاست !!! لازه به ذکر هست که این مشکل قبلا وجود نداشته و 2/3 روزـه که به وجود اومده ! قبلا راحت این بازی هار و نصب میکردم ! تو این چند روز هم کوچک ترین تغییری در سیستم به وجود نیومده بود و یک دفعه اینطوری شد. یادم میاد چند نفر این مشکل رو با بازی ASSASSINS CREED IV BLACK FLAG داشتند.

Reza Majidi
2014/08/13, 18:19
سلام دوست عزیز تا جایی که من میدونم این ارور مربوط میشه به عدم نصب یا خراب شدن فایل هایvc ++ runtime , شما درایور گرافیک رو مجددا نصب کنید ببینید حل نمیشه ? و یا فایل های موجود در فولدر نصب بازی ها رو کامل نصب کنید .

MoJtAbA
2014/08/13, 18:27
سلام اون موقعی که میتونستید فایل ستاپ رو اجرا کنید ویندوزتون 32 بیت بوده یا 64 ؟ .NET رو هم Repair کنید. ممنون :36:

Lycas
2014/08/13, 22:27
با تشکر از آقا رضا و آقا مجتبی عزیز ... این ها رو امتحان کردم جواب نمیده متاسفانه ): VC رو که همشون نصب هستند ، دوباره نصب کردم جواب نداد. .net هم همینطور ... قبلا x86 الان x86 هست. قبل از تعویض ویندوز این مشکل پیش اومد و بعد از حدود 6 ماه فقط به خاطر این مشکل ویندوز رو عوض کردم. جالب اینجاست که بازی های قدیمی تر بلک باکس مثل FARCRY 3 یا Need for Speed - Most Wanted بدون مشکل نصب و اجرا میشن. اگر دقت کنید از بازی Rayman به بعد ظاهر قسمت نصب بازی های Black Box عوض شده. دقیقا بازی هایی که این ظاهر جدید رو دارند با مشکل روبرو هستن. یادم میاد قبلا بعضی ها تو نت این مشکل رو با بازی Assassins Creed IV : Black Flag داشتند و راه حل درست و حسابی هم براش پیدا نشد ! حالا چون نت پر سرعت ندارم زیاد نمیتونم تو سایت های مختلف بگردم ، اگه زحمتی نیست لطف کنید تو سایت های خارجی هم یک نگاهی دقیق تر بندازید. دوستان راه حل دیگه به ذهنشن میرسه لطفا با ما هم به اشتراک بگذارند !

Lycas
2014/08/13, 22:43
LADIES & GENTLEMAN کور سوی امید پیدا شد ! تو یکی از سایت های خارجی نرمافزار REGSERVO رو پیشنهاد داده بودند وقتی بخش نظرات رو نگاه کردم دیدم که همه تشکر کردند و نتیجه گرفتند !!! برنامه رو نصب کردم ولی بعد از اسکن سریال نامبر میخواد و منم نمیتونم پیدا کنم واسش ، لطف کنید سریال نامبر این نرم افزار تو اینرنت واسم پیدا کنید ؛ یک دنیا ممنون میشم ازتون (:

Reza Eshraghi
2014/08/13, 22:44
ظاهراً یک مدت دوری از فروم قوانین فروم و محل صحیح ایجاد تاپیک رو از یادت برده اشکان جان !
تاپیک منتقل شد .

Mostafa98
2014/08/14, 08:14
ببینید مشکل حتما از vc هست.
شما یه بار پاک کنید دوباره نصب کنید .

Lycas
2014/08/14, 16:13
مطمئن هستم از VC نیست. حتی همه نسخه ها رو پاک کردم و فقط نسخه پیشنهادی Black Box (نسخه 2008 که همراه بازی هست) رو نصب کردم اما مشکل رفع نشد ! یک نگاهی به این لینک بندازید : فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. همونطور که میبینید خیلی ها جواب گرفتند !!! متاسفانه موقعی که من دکمه FIX رو کلیلک میکنم میگه باید ریجستر کنی و سریال نامبر میخواد ... من کرک یا سریالش رو نتونستم اپیدا کنم لطفا اگر کسی کرک این برنامه رو سراغ دار به ما هم بگه (:

Mostafa98
2014/08/14, 17:56
همون مشکل در رجیستری vc هست .
شما این نرم افزار رو ول کنید خیلی مطمئن نیست.
بجای اون یک نرم افزار registry cleaner بگیرید.
ولی این مشکل با عوض کردن ویندوز باید حل بشه.

Lycas
2014/08/14, 19:14
از Tuneup Utilities و CCleaner استفاده میکنم. Windows 7 Manager رو هم نصب کردم جوابگو نیست. این برنامه ها هیچ اروری در ریجستری پیدا نمیکردند اما این برنامه وقتی که نصب کردم 554 مشکل پیدا کرد و به سیستم رتبه High Damage داد. تعویض ویندوز هم توفیقی نکرد

Mostafa98
2014/08/14, 19:45
این جور برنامه ها خیلی خطرناکن یه جور ویروسن
جزو یه دسته خاصن مثل آنتی ویروس به.نظر میان ولی الکی میگن سیستم مشکل داره بعد پول میخوان
همون سایتشم رو هم دیدم
قسمت مظرات در واقع همش fake هست اینجور حدس میزنم.

Lycas
2014/08/15, 00:23
خب راه حل چیه ؟ من که دیگه خسته شدم ! این نت کم سرعت هم رو اعصابم داره راه میری ]: دوستان تو یو*تیو*ب چند ویدیو درباره این مشکل وجود داره !! خواهشا اگر کسی به این سایت دسترسی داره یک نگاهی به این ویدیو ها بندازه شاید راه حلی پیدا شد. فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Meysam Raz
2014/08/15, 03:31
یک چند وقتی هستش که بازی های بلک باکس برای نصب ستاپ اصلی نیاز به dotNetFx45_Full_setup.exe داره که همیشه همراه بازی هستش
اجرا و نصب کنید
برای شروع نصب هم حتما ستاپ اصلی رو Run as admin بکنید

Lycas
2014/08/21, 04:50
دوسان مشکل به هیچ کدوم از عوامل که فکر میکردم ربطی نداشت !!! گویا فایل ها ست آپ (که همشون روی هاردم بودند) یک دفعه از کار افتادن !!! فقط مال بازی های Black Box سری جدیدشون ، دلیلش رو نمیدونم چرا ! وقتی که از سر ناچاری رفتم DVD بازی رو از دوستم گرفتم دیدم که بدون مشکل بازی نصب شد ... __________ با این سیستم داغون 775 که ارزش بازی کردن نداشتند اما به هر حال مشکل حل شد ): فقط Rayman خیلی خوب اجرا میشه (((((((: ما که سیستممون رو از سرناچاری فروختیم ): شمایی که سیستم High End دارید قدرش رو بدونید ! ححححححححححی روزگار ...

Dan
2014/08/21, 10:15
دوسان مشکل به هیچ کدوم از عوامل که فکر میکردم ربطی نداشت !!! گویا فایل ها ست آپ (که همشون روی هاردم بودند) یک دفعه از کار افتادن !!! فقط مال بازی های Black Box سری جدیدشون ، دلیلش رو نمیدونم چرا ! وقتی که از سر ناچاری رفتم DVD بازی رو از دوستم گرفتم دیدم که بدون مشکل بازی نصب شد ... __________ با این سیستم داغون 775 که ارزش بازی کردن نداشتند اما به هر حال مشکل حل شد ): فقط Rayman خیلی خوب اجرا میشه (((((((: ما که سیستممون رو از سرناچاری فروختیم ): شمایی که سیستم High End دارید قدرش رو بدونید ! ححححححححححی روزگار ...
روی سیستم آنتی ویروس دارید؟