PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شایعه ای که ممکن است به حقیقت تبدیل شود: احتمال بازسازی Resident Evil HD Remaster

nariman seraj
2014/08/10, 17:40
کاپکام اخیرا رسما اعلام کرده که قصد دارد Resident Evil Remake HD Remaster را برای کنسول های نسل هفتم و هشتم و همینطور PC عرضه کند که این خبر خیلی در میادین بازیباز ها صروصدا کرد اما چندی نگذشت که یکی از کاربران تصویری را شکار کرد که مربوط به تاریخ انتشار2 HD Resident Evil بود و پس از آن تصویر را در اینترنت پخش کرد و چندی بعد صفحه مربوطه بسته شد.
گرچه ممکن است تصویر و حتی لینک دیده شده ساختگی باشد اما خیلی از کاربران گفته اند که توانسته اند وارد صفحه شوند. بهرحال هممون آرزومونه که 2 Resident Evil دوباره و بصورت FULLHD و با گرافیک بهتر وارد بازار بشه تا هممون دوباره باهاش خاطراتمونو زنده کنیم.

29063
تهیه و ترجمه: نریمان سراج
منبع: Gameworld - Game Informer

gobi
2014/08/10, 20:21
منم دوست دارم این بازی به صورت HD منتشر بشه تا به قول شما باهاش خاطراتمونو زنده کنیم.(ولی کپکامم عرضه ساخت ی بازی درست و حسابی نداره به این کارا رو آورده:|)

SAMAN
2014/08/11, 14:06
مشتاقانه منتظریم !

امیدواریم تو محدودیت مهمات نباشیم !

Free.Byte
2014/08/11, 17:27
مشتاقانه منتظریم !

امیدواریم تو محدودیت مهمات نباشیم !

من طی جلسه ایی که ماه آینده با آقای میکامی خواهم داشت روی موضوع مهمات نامحمود مانند بازی Sunset Riders ( پیشنهاد من برای افرادی که خواستار امکانات نا محدود می باشند) در کنسول sega تاکید خواهم کرد!

gobi
2014/08/13, 20:54
من طی جلسه ایی که ماه آینده با آقای میکامی خواهم داشت روی موضوع مهمات نامحمود مانند بازی Sunset Riders ( پیشنهاد من برای افرادی که خواستار امکانات نا محدود می باشند) در کنسول sega تاکید خواهم کرد!
=)):icon_ (52):