PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد cross fire

visegrip
2014/08/10, 16:30
با عرض سلام و خسته نباشید به خدمت همه دوستان!
بنده سوالم اینه که پاور من green 1200b-ocهستش و مشخصات سیستم هم خیلی خوبه!
من میخواستم کارت گرافیکم رو ارتقا بدم موندم که ایا یه کارت780tiبگیرم خوبه یا کراس کردن دوتا r9 280xازmsi?:-?
اگه کراس کنم حدودا قدرتش چه میزان بیشتر از 780tiهستش؟ایا کراس میتونه به مدت سه سال خیالم رو از تعویض کارت خلاس کنه؟:-/
اگه دلایتون رو هم بگید خیلی ممنون میشم!:-*

AloneWolf
2014/08/10, 17:26
سلام، یه دونه R9 290X کفایت میکنه...

بودجتون چقدره؟ با چه رزلوشنی بازی میکنید؟

مین و پردازندتون چیه؟

تاپیک مشاوره برای کارت گرافیک موجود هستش!!

visegrip
2014/08/10, 19:17
2800تومن!با رزولیشن1080pبازی میکنم!مادربردiv black editionوi7 4930k 4.5ghz
شرمنده دقت نکردم!

magiteq
2014/08/10, 19:32
دوست من شما منتظر 880 بمونید که تا حدود 2-3 ماه دیگه وارد بازار میشه در حال حاضر اصلا کارت های گرون قیمت نخرید. این کارت مصرف کمتر و پرفرمنس 25 تا 30 بهتر نسبت به 780TI داره و قیمت کمتر

MoJtAbA
2014/08/10, 19:34
سلام دوست عزیز

من این حرف رو با توجه به مشکلاتی که اکثر گمر ها با Crossfire یا SLI دارند میگم که استفاده از دو تا کارت برای بازی زیاد مناسب نیست ! چون خیلی از بازی ها هستند که با این جور سیستم ها مشکل دارند و حتی ممکنه شما در بازی ، حتی اگر از چند کارت

گرافیک استفاده کنید ، با لگ مواجه بشید. که در این صورت شما دو تا کار میتونید انجام بدید :

یا باید صبر کنید تا شرکت سازنده کارت گرافیک شما ، یک درایور منتشر کنه که مشکل استفاده از دو کارت رو در فلان بازی حل کنه ( که این هم در مواقعی اتفاق میفته که بازی معروف و پرطرفدار باشه )

یا باید صبر کنید تا سازنده بازی یک پچ یا آپدیتی منتشر کنه تا مشکل حل بشه.

در غیر این صورت شما باید مشکلاتی از قبیل اجرا نشدن بازی ، کرش ، لگ و یا Stuttering رو تحمل کنید. البته این رو هم بگم که همه بازیها اینطور نیستند و شاید بازی ای بدون نیاز به نصب درایور از طرف شرکت سازنده کارت شما یا آپدیت از طرف شرکت سازنده

بازی ، بدون مشکل اجرا بشه که خیلی کم اتفاق میفته. برای این که حرف من رو باور کنید میتونید برید به سایت هایی که درایور کارت گرافیک میزارند و ویژگی هایی که هر درایور داره رو مطالعه کنید میبینید که نوشته Added SLI Profile - **** Game ( البته

Updated هم مینویسن ) یا آخرین درایوری که برای کارت های AMD اومده چند تا ویژگی و مشکلی که دارندگان چند کارت AMD در بازی Watch Dogs داشتند رو حل میکنه.

اگر نظرم من رو میخواید شما یا صبر کنید کارت های جدید Nvidia به بازار بیان یا الان یه کارت قوی بخرید.

اینها نظرات بنده بود. شما صبر کنید تا بقیه استادان هم نظراتشون رو بفرمایند.

:36:

visegrip
2014/08/10, 19:41
از همه دوستان که در این باره راهنمایی کردند کمال تشکر را از انها دارم خیلیییییی ممنون!

Shahin007
2014/08/10, 19:48
با تشکر از دوستان مشاوره دهنده...

بسته شد. :)