PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حداقل سيستم مورد نياز براي اجراي بازي Call of Duty: Advanced Warfare اعلام شد

soorush
2014/08/09, 15:05
28940

بعد از تاييد بازي Call of Duty: Advanced Warfare و منتشر شدن يک سري تريلر ها به تازگي حداقل سيستم مورد نياز براي اجراي اين بازي نيز منتشر شده است , طبق اطلاعات منتشر شده اين بازي به 6 گيگ رم و 40 گيگ فضا نياز دارد , در زير ميتوانيد مشخصات حداقل سيستم مورد نياز اين بازي را مشاهده کنيد.

CPU: Intel® Core™ ۲ Duo E8200 2.66 GHZ / AMD Phenom™ X3 8750 2.4 GHZ or better Recommended: Intel® Core™ i5 – ۶۸۰ @ ۳٫۶GHz

RAM: 6 GB RAM Recommended: 8 GB RAM

HDD: 40GB HD space

Video: NVIDIA® GeForce™ GTX GTS 450 / ATI® Radeon™ HD 5870 or betterRecommended: NVIDIA® GeForce™ GTX 760 @ 4GB

Sound: DirectX Compatible Sound Card

DirectX: 11

Internet: Broadband connection and service required for Multiplayer Connectivity. Internet connection required for activation

منبع : twinfinite.net

gamerisgood
2014/08/09, 15:28
نمیدونم چرا این بازی باید همچین سیستمی بخواد
گرافیکی نداره که انقدر حجم بخواد
تو تمام تریلر ها هیچکدوم نوید یک پیشرفت گرافیکی بزرگ رو نمیدن
از نظر پیشرفت گرافیکی هیچ امیدی به این بازی ندارم
فقط به خاطر بخش سینگل و گیمپلی ارکیدش میرم سمتش

MoJtAbA
2014/08/09, 15:43

ولی من کاملا با نظر شما مخالف هستم ! اون گرافیکی که من توی تریلر گیمپلی E3 2014 دیدم باید هم یک همچین سیستمی بخواد. حجم یک بازی هم فقط بستگی به گرافیک بازی نداره ، خود سازندگان بازی هم باید یک تلاشی بکنن ( اگر استدیویی برنامه نویسان خوبی داشته باشه صد در صد میتونه حجم بازی رو کم کنه ) ، همین

Infamous Second Son با اون گرافیک نسل هشتمی فقط 24 گیگ بود ! ولی خیلی هم نباید در مورد گرافیکش سخت گیر باشیم نسبت به نسخه های قبلی خیلی پیشرفت کرده

البته حجم بازی هم زیاد باشه به نفع سازنده هم هست چطور ؟ اگرحجم بازی زیاد باشه کمتر کسی جرعت به دانلود اون میکنه مثـال Wolfenstein The New Order که با حجم 50 گیگ فقط 100 هزار بار دانلود شده بود ( گفته خود ناشر بازی )!

آقا سروش ممنون بابت خبر :36:

پی نوشت : این سیستم حداقل هست خدا به خیر کنه سیستم پیشنهادی رو !!!

gamerisgood
2014/08/09, 16:58
ولی من کاملا با نظر شما مخالف هستم ! اون گرافیکی که من توی تریلر گیمپلی E3 2014 دیدم باید هم یک همچین سیستمی بخواد. حجم یک بازی هم فقط بستگی به گرافیک بازی نداره ، خود سازندگان بازی هم باید یک تلاشی بکنن ( اگر استدیویی برنامه نویسان خوبی داشته باشه صد در صد میتونه حجم بازی رو کم کنه ) ، همین

Infamous Second Son با اون گرافیک نسل هشتمی فقط 24 گیگ بود ! ولی خیلی هم نباید در مورد گرافیکش سخت گیر باشیم نسبت به نسخه های قبلی خیلی پیشرفت کرده

البته حجم بازی هم زیاد باشه به نفع سازنده هم هست چطور ؟ اگرحجم بازی زیاد باشه کمتر کسی جرعت به دانلود اون میکنه مثـال Wolfenstein The New Order که با حجم 50 گیگ فقط 100 هزار بار دانلود شده بود ( گفته خود ناشر بازی )!

آقا سروش ممنون بابت خبر :36:

پی نوشت : این سیستم حداقل هست خدا به خیر کنه سیستم پیشنهادی رو !!!

نسخه قبلی هم روی گرافیکش مانور خیلی زیادی میدادن و یک همچین سیستمی میخواست
اما بعد از انتشار از نظر منتقد ها به شدت شکست خورد (حالا فروش زیادش دلیل خودش رو داره)
این نسخه هم حتم دارم مثل نسخه قبلی میشه
هر چند دوست ندارم
ولی باز هم باید صبر کنیم و ببینیم چی میشه

البته درسته یکی از دلایل اصلی حجم بالا اینه که سازنده ها زیاد روی این مشکل تلاش نمیکنن
IF هم به خاطر این که سازنده ها به شدت روش کار کرده بودن با اون حجم
یک گرافیک کاملا نسل 8 داشت
که این مورد هم یک نقطه ضعف برای COD محسوب میشه
حتی اگه از حجم هم فاکتور بگیریم
بقیه سیستم زیادی
زیاده
واقعا فکر نمیکنم گرافیکش بیشتر از WD
BF4 باشه
هیچی ولش کن :D

aryaiee
2014/08/09, 17:55
بلاخره بازی روانی من معلوم شد چی میخواد (%)
با تشکر از سروش جان و مجتبی عزیز که خبر داد بهم.باز هم جای امیدواریش هست میشه یه جورایی بازی کرد :-w

بنده هم با شما کاملا مخالفم دوست عزیز.همونطور که مجتبی جان فرمودند حجم فقط بسته به گرافیک ندارد و آقا مجتبی به خوبی توضیح دادند.اون تریلری که دیدید شاید sd و یا کیفیت پایین بوده برادر چون بنده هم پیشرفت خوبی دیدم در قسمت گرافیک و همچنین مضمون بازی.شاید گرافیک این بازی به نسبت قبل غوغا نکرده باشه اما پیشرفت خوبی داشته است.در کل پیشرفت بهینه و خوبی بوده است. @};-

gamerisgood
2014/08/09, 19:56
بلاخره بازی روانی من معلوم شد چی میخواد (%)
با تشکر از سروش جان و مجتبی عزیز که خبر داد بهم.باز هم جای امیدواریش هست میشه یه جورایی بازی کرد :-w

بنده هم با شما کاملا مخالفم دوست عزیز.همونطور که مجتبی جان فرمودند حجم فقط بسته به گرافیک ندارد و آقا مجتبی به خوبی توضیح دادند.اون تریلری که دیدید شاید sd و یا کیفیت پایین بوده برادر چون بنده هم پیشرفت خوبی دیدم در قسمت گرافیک و همچنین مضمون بازی.شاید گرافیک این بازی به نسبت قبل غوغا نکرده باشه اما پیشرفت خوبی داشته است.در کل پیشرفت بهینه و خوبی بوده است. @};-
بهینه شدن که.... اصلا حرفش رو هم نزنید
بقیش رو بالا توضیح دادم

aryaiee
2014/08/09, 20:41
بهینه شدن که.... اصلا حرفش رو هم نزنید
بقیش رو بالا توضیح دادم
شما ماشااله انقدر با قاطعیت صحبت میفرمایید انگار بازی رو تا آخر انجام دادی!والا اگه انجام دادین بدین مام بریم 8->
در کل نظرات دوستان در هر بخشی قابل احترام هست.به هر حال هر کسی نظر و پسندی داره @};-

gamerisgood
2014/08/09, 21:34
شما ماشااله انقدر با قاطعیت صحبت میفرمایید انگار بازی رو تا آخر انجام دادی!والا اگه انجام دادین بدین مام بریم 8->
در کل نظرات دوستان در هر بخشی قابل احترام هست.به هر حال هر کسی نظر و پسندی داره @};-

نه بازی رو انجام ندادم
ولی با توجه به سابقه اکتی
خیلی چیز ها رو میشه فهمید

gamerisgood
2014/08/09, 21:39
NVIDIA® GeForce™ GTX 760 @ 4GB

منبع : twinfinite.net

این رو دیگه هرچی فکر میکنم
نمیتونم چیزی در وصفش بگم
خب یکم بشنین رو بهینه کردنش کارکنین دیگه
فکر نکنم ryse هم برای اجرا روی حداکثر تنظیمات به این کارت گرافیک اونم از نوع 4 گیگش نیاز داشته باشه
اخه این کارت از گرافیک x1 خیلی قویتره