PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید دوربین عکاسی در بازه قیمتی 500 تا 600 تومن

capitan2
2014/08/08, 09:28
با سلام
مارک و برند مهم نیست
فقط عکاسیش توی این رنج قیمت عالی باشه
فیلمبرداری 1080 هم که یه چیز تقریبا عادی شده و فقط کیفیت فیلمبرداری قابل قبول باشه
sony wx80 مورد تایید هست؟
در ضمن یه دوربین قدیمی canon A540 دارم---کجا وبه چه قیمتی میتونم بفروشمش؟

castlevania
2014/08/08, 09:51
با سلام
مارک و برند مهم نیست
فقط عکاسیش توی این رنج قیمت عالی باشه
فیلمبرداری 1080 هم که یه چیز تقریبا عادی شده و فقط کیفیت فیلمبرداری قابل قبول باشه
sony wx80 مورد تایید هست؟
در ضمن یه دوربین قدیمی canon A540 دارم---کجا وبه چه قیمتی میتونم بفروشمش؟

سلام دوست عزیز. خود Sony Cybershot WX80 تو این رنج قیمت بنظرم از همه بهتره و ارزش خریدش بالاست. البته دوستان باتجربه بهتر میتونند کمکت کنند.
درمورد فروش دوربین هم قیمتشو خبر ندارم ولی میتونی تو همین لینک زیر که بازارچه خود سایت هست تاپیکشو بزنی:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
ولی اگه تو پرشین تولز تاپیک بزنی بنظرم زودتر میتونی بفروشیش.چون اونجا بازار خرید و فروش رونقش بیشتره.
موفق باشید:x

Yaser_Aramesh
2014/08/08, 10:24
دوست عزیز دو بار تاپیک ایجاد کردید . اون یکی رو پاک کردم . لطفا هنگام ایجاد تاپیک دقت کنید که تاپیک اتون ایجاد شده یا نه تا تاپیک تکراری ایجاد نکنید . درضمن ازF/I/L/T/E/Rشکن هم استفاده نکنید چون پست ها و موضوعاتتون به حالت تایید مدیریت میره .

به نظر بنده هم WX80 بهترین دوربین کامپکت در این رنج قیمتی هست . خود ما هم فروردین ماه خریدیم .

قابلیت بسیار کاربردی کنترل از راه دور توسط اپلیکیشن نصب شده بر روی دستگاه های اندرویدی/iOS ای رو هم داره (به تازگی آپدیتی هم برای نرم افزار اختصاصیش که اسمش PlayMemories Mobile هست منتشر شده که من دقایقی پیش آپدیت کردم ) .

امیدوارم خرید خوبی داشته باشید @};-