PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رفع مشکل بلوتوث لپتاپ های hp

hkde
2014/08/07, 23:07
سلام دوستان
چندباری با مشکل شناسایی و نصب نشدن بلوتوث لپتاپ های hp پس از نصب ویندوز برخورد کرده بودم و با جستجو در سایتها و فروم های فارسی راه حل موثری پیدا نکردم. (فعال کردن بلوتوث در بایوس - استفاده از درایور جدید - استفاده از برنامه آپدیت درایور و ...)
تا اینکه در سایت hp راه حل آنرا یافته و آنرا همینجا در فروم سخت افزار درج می کنم تا اگر این مشکل برای کسی پیش آمد اینقدر جستجو نکند!

شرح مشکل :
هنگام نصب درایور بلوتوث لپتاپ hp پیغام می دهد که بلوتوث را روشن کنید. درحالی که دکمه وایرلس که با بلوتوث مشترک است (F12) فعال است.

راه حل :
چاره کار نصب برنامه HP Wireless Assisstant است. با دانلود و نصب این برنامه با روشن کردن بلوتوث اقدام به نصب درایور بلوتوث کنید. به همین راحتی!

لینک صفحه دانلود این برنامه
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

با آرزوی موفقیت برای شما

aryaiee
2014/08/07, 23:10
بسیار کار خوبی کردید.همچنین کارهایی (گفتن راه حل ها) اگر نهادبنه بشود بسیار عالی هستش.
البته به نظر من این کار یک جور اشتباه طراحی هستش.ممنون

Reza Eshraghi
2014/08/07, 23:54
حسین جان ، با تشکر از کار پسندیده و مطلب خوبتون ، تاپیک به بخش مناسب منتقل شد . :)

rkiyarash
2018/11/08, 14:47
حل مشکل بلوتوث hp 4540s در ویندوز 10
با توجه به اینکه
HP Wireless Assisstant در win 10 کار نمی کند درایو بلوتوث را از لینک زیر دانلود می کنید و سپس از قسمت device manager ویندوز 10 درایو بلوتوث قبلی را uninstall کرده و سپس درایو دانلود شده جدید را نصب می کنید

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

mhdt
2021/04/22, 07:53
سلام .لپ تاپ من hp مدل 6560bهستش وبلوتوثش رو پیدا نکردم وفکر کنم رو خودش نداره.برنامه ای که بالا گفته بودین رو دانلود کردم هنگام نصب میگه این نرم افزار برای شما باز نمیشه نسخه جدید رو دانلود ونصب کنید. ممنون میشم در این رابطه راهنماییم بفرمایید.