PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فقط گیمر ها بخوانند :D

gamerisgood
2014/08/04, 00:12
سلام بر همه ی دوستان خوب گیمر
ازتون یک سوال داشتم
فکرمیکنید گیم تا چه حد برروی زندگی شما تاثیر گذاشته ؟
چه تاثیر خوب و چه بد
از خواب وخوراک افتادید؟؟؟؟؟
حس ماجراجویانه ای در وجودتون به وجود اومده؟؟؟؟
عقاید جدید پیدا کردید؟؟؟
از نظر اطرافیان متفاوت به نظر میاید؟؟
یا به کل تغییر کرده اید؟
منتظر نظرات شما دوستان هستم%%-%%-%%-

gamerisgood
2014/08/04, 00:17
اول خودم:
راستش مدت هاست فکر میکنم زندگی کنونیم بی هدف و پوچ هست
دوست دارم مثل قهرمانان بازی های رایانه در یک ماجراجویی بزرگ قرار بگیرم
مثل ناتان دنبال گنج باشم
یا مثل LEE میون زامبی های وحشی از یک دختر کوچولو محافظت کنم
یا مثل BIGBY کلانتر شهر قصه ها بشم
یا مثل بتمن دنبال جنایتکاران بشم
یا.............................................. .................................................. .................................................. ..........
و دیگه این که از نظر دیگران (غیر گیمر ها)
یک دیونه محسوب میشم
ولی.....
بیخیال بقیه %-(

MoJtAbA
2014/08/04, 00:45
من مجتبی هستم ، یک نــــــوب !!

من خودم خیلی زیاد بازی میکنم ولی اون قدری معتاد نیستم که از خواب و خوراکم بیفتم یعنی برای هر چیزی یه وقت معینی تایین کردم فیلم نگاه کردن سر جاش ، انجمن سر زدن سر جاش ، بیرون رفتن سر جاش و بازی کردن سر جاش. تاثیر که خیلی زیاد داره ولی بیشتر مثبت. تازه همیشه وقتی قبل خواب چشم هام رو میبندم مراحل بازی با کیفیت Full HD جلو چشمام ظاهر میشه D: و البته با موسیقی متن که امروز توی یه خبر خوندم که طی یه تحقیقات جدید فهمیدن که این عمل از تاثیرات بازی هست ( دیگه نمیدونم مثبت حساب میشه یا منفی ) که اسمش هم Game Transfer Phenomenon یا پدیده انتقال بازی ها هست. نظر اطافیان شامل دو دسته پدر و مادر میشه : مادر هر وقت من رو میبینه هی میگه که چقدر بازی میکنی و این حرف ها ولی پدر بر خلاف مادر طرفداری میکنه و از بازی خوشش میاد و میگه حداقل اگه داری بازی میکنی یاد بگیر که چجوری همین بازی رو درست میکنن که در آینده به دردت بخوره ! خیلی هم حرف منطقی میزنه.
بر خلاف برنامه های تلویزیونی ایران که همیشه از گیم بد میگه اتفاقا من فکر میکنم که خیلی هم بازی کردن تاثیرات مثبت داره. اون هایی هم که تا یه Assassin's Creed بازی میکنن حس قاتل بودن بهشون دست میده و میخوان یکی رو بکشن ، خو اونها جنبه بازی کردن ندارن پس بازی نکنن و اینقدر نگنن که بازی بده بازی بده ! من سر این بازی بده بازی بده کلی حرف دارم که الان شب حوصله نوشتن ندارم. در آینده شاید یه تاپیک درست کنم در این باره.

ممنون بابت تاپیک خوبی که زدی :36:

Red_Fox
2014/08/04, 06:42
سلام به همه دوستان
من تازه وارد جمع صمیمی شما شدم تو فرمهای همسایه زیاد فعالیت دارم
تاثیر گیم روی زندگی من بسیار زیاده
بنده الان 30 سالمه و شاغل تقریبا تمام درامدم را خرج گیم میکنم، از عاشقان سینه چاک نینتندو هستم و تمامی کنسولها را از میکرو تا وی یو به صورت اکبند دارم
الانم رو به پی سی اوردم و در حال جمع کردن یک سیستم *** هستم!
در جواب باید بگم بله از خواب و خوراک افتادم تو خانه یا درحال بازی با پی سی و وی هستم سرکارم دارم با 3DS دنبال پوکیمون جدید میگردم یا پرنسس را از دست باوزر بدجنس نجات میدم!

عقاید جدید هم که بله تا دلتون بخواد! الان من شیگرو میاموتو را در حد پرستش دوست دارم و کلا میخوام برم یک فرقه دوستدارن استاد تشکیل بدم!
بدترین اثر منفی اینکه بنده نامزد دارم و تا چند وقت دیگه قصد ازدواج دارم، اول اینکه از اینکارم به شدت! اقا بازم تاکید میکنم به شدت پشیمانم چون میدونم ازدواج کردم بسیار محدود میشم و دیگه نمیتوانم اینطوری گیم بزنم به بدن
یکجا هم رفتم خواستگاری یک دختر گیم باز که وقتی ازدواج کردیم تو خانه کامپیوترهامون را شبکه کنیم و بازی کنیم بی لیاقت گفت وقت ازدواج و قصد ازدواج با تو را ندارم :|

الانم که اینجا نشستم داستان سرایی میکنم تقریبا نصف وامی که برای ازدواج گرفته بودم را خرج پی سی جدید و کنسول وی یو کردم!!!
اساتید گرامی بنده دیگه عرضی ندارم فقط دعا کنید که به خاطر این گند کاری توسط پدر نامزد بوکسرم دو شقه نشم! [-O

kenzo
2014/08/04, 07:20
من بچه بودم اون حس های قهرمانانه رو داشتم اما در عین حال بیشتر وقتم بیرون از خونه با دوستام می گذروندم
نوجوان های های عزیز گیم خوبه بعضی هاش حتی رو هوش و حافظه تائثیر داره حتی می تونید زبان انگلیسی خودتون و قوی کنید اما نباید کلاً پای سیستم باشید اینجوری منزوی می شید سست عنصر و رویا پرداز می شید از اجتماع فراری می شید

باید گیم رو یه تفریح در زندگیتون بدونید و مثل یه تفریح زود بزاریدش کنار سعی کنید مثل قدیما هنوز هم بازی های فیزیکی انجام بدید با دوستانتون، مرگ بر زندگی آپارتمانی هرجا می چرخم دیگه مثل قدیم خودمون بچه های شاد نمی بینم تو کوچه که از سر و کله هم بالا برن هرکی خونه ش یه کنسول داره نشسته پای اون آینده چی می شه !

aryaiee
2014/08/04, 08:28
من عاشقه گیمم.بعضی وقت ها فکر میکنم مثلا تو بازی cod یا بتلفیلد خودم دارم میجنگم!به خدای اصن غرق بازی میشم بدجور!انگار اسلحه دست خودمه :))
چون رزمی کارم با یه بازی هایی مثل مورتال هم خیلی حال میکنم.دوستام میگن انتخاب حرکاتت خیلی خوبه!کلا عاشق بازیم حالا اینو بعدا چجوری به زنم بگم نمیدونم :|

gamerisgood
2014/08/04, 11:22
من عاشقه گیمم.بعضی وقت ها فکر میکنم مثلا تو بازی cod یا بتلفیلد خودم دارم میجنگم!به خدای اصن غرق بازی میشم بدجور!انگار اسلحه دست خودمه :))
چون رزمی کارم با یه بازی هایی مثل مورتال هم خیلی حال میکنم.دوستام میگن انتخاب حرکاتت خیلی خوبه!کلا عاشق بازیم حالا اینو بعدا چجوری به زنم بگم نمیدونم :|

پس حواسم باشه با تو کل کل نکنم
:))

MoJtAbA
2014/08/04, 12:44

من قبلا به برادر رضا اشراقی میگفتم خطرناکی ( البته ایشون هم قبول میکرد مدرکش توی پروفالم موجوده ! )

کاری نداره که خیلی ریلکس بهش بگو منو عصبانی نکن والا خونت گردن خودته :D تازه خیلی هم دلش بخواد با به همچین آقایی ازدواج کرده

---

دوستان یه چیزی بگم تعجب کنید :

توی آمریکا کسانی که در LoL یا WoW لول بالاتری دارند ( دقیق یادم نیست که توی کدومِ اون بازی ها ) جز رده ورزشکاران حساب میشن ! حالا ما اینجا بگیم گیم بد گیم بد :(

aryaiee
2014/08/04, 12:46
من قبلا به برادر رضا اشراقی میگفتم خطرناکی ( البته ایشون هم قبول میکرد مدرکش توی پروفالم موجوده ! )

کاری نداره که خیلی ریلکس بهش بگو منو عصبانی نکن والا خونت گردن خودته :D تازه خیلی هم دلش بخواد با به همچین آقایی ازدواج کرده

---

دوستان یه چیزی بگم تعجب کنید :

توی آمریکا کسانی که در LoL یا WoW لول بالاتری دارند ( دقیق یادم نیست که توی کدومِ اون بازی ها ) جز رده ورزشکاران حساب میشن ! حالا ما اینجا بگیم گیم بد گیم بد :(
نه بابا من کبریت بی خطرم :-" اصن یه ps4 باید رو جهیزیش باشه!مگه میشه بدون بازی؟؟

third person
2014/08/06, 01:11
احساس پوچی و اتلاف عمر ( بشدت !!!) حسی که همیشه بعد از تموم کردن یک بازی دارم . خدا رو شکر در کنترلش دارم و به دلیل مشغله کاری بسیار بسیار کم شده ، ولی هنوز نتونستم کنار بزارمش! نمیدونم ، شاید به این علت باشه که آدم ها چون از زندگی واقعیشون رضایت کامل ندارن ، سعی می کنن این رضایت رو در یک دنیای مجازی بدست بیارن . گیم یکی از این دنیاهاست . شاید هم فلسفه بافی نیاز نباشه و گیم فقط یک سرگرمیه . فقط سرگرمی ...

gamerisgood
2014/08/06, 10:36
احساس پوچی و اتلاف عمر ( بشدت !!!) حسی که همیشه بعد از تموم کردن یک بازی دارم . خدا رو شکر در کنترلش دارم و به دلیل مشغله کاری بسیار بسیار کم شده ، ولی هنوز نتونستم کنار بزارمش! نمیدونم ، شاید به این علت باشه که آدم ها چون از زندگی واقعیشون رضایت کامل ندارن ، سعی می کنن این رضایت رو در یک دنیای مجازی بدست بیارن . گیم یکی از این دنیاهاست . شاید هم فلسفه بافی نیاز نباشه و گیم فقط یک سرگرمیه . فقط سرگرمی ...

بله حرف شما هم تا حدودی درسته
ولی گیم از نظر هر کس یک چیزه
اگه ازنظر شما سرگرمی باشه
از نظرمن هم نیمی از زندگیمه

Blue Lotus
2015/03/07, 00:40
گیم خیلی خوبه شاید از خیلی از تفریحاتی که برخی افراد دارن بهتر باشه بعلاوه ما تو ایران تفریحاتمون بسیار بسیار اندکه نسبت به کشور های مدرن واسه همین گیم وقت بیشتری رو توی تفریحاتمون به خودش اختصاص میده از طرفی به نظرم گیم یه تفریح ساده و سهل الوصول و نسبتا ارزون هست توی این گرونی های کشور من خودم بسیار بازی میکنم هرچند نسبت به قبل خیلی کمتر شده اما بازم زیاده به نظرم تاثیر بدش فقط از لحاظ فیزیکی روی سلامتی هست چون تحرک کمه که باید دوستان جبران کنن این کمبود تحرک رو و البته نگرانی برای آینده هم هست .... امیدوارم زنم مخالفت نکنه ‎;)‎