PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : الکامپي ضعيف‌تر از سال پيش!

rajah
2011/12/09, 20:08
تا قبل از اين که امروز براي ديدن هفدمين نمايشگاه الکامپ برويم، پيش خودمان فکر مي‌کرديم که حيف شد

امسال به علت بي‌برنامگي شرکت برگزارکننده در نمايشگاه شرکت نکرديم اما زماني که براي ديدن نمايشگاه

رفتيم به اين نتيجه رسيديم که عدم حضورمان باعث نشده است چيزي از دست برود! راستش نمي‌دانم چرا

ما دوست دارم همه چيز را خراب کنيم و دوباره بسازيم. اصلا دوست نداريم مشکل يک چيز را بر‌طرف کنيم و آن

را بهبود ببخشيم. حکايت الکامپ هم همين طور است. وقتي يک متولي مي‌رود و ديگر مي‌ايد همه چيز را زير

و رو مي‌کند. نمي‌خواهيم خداي نکرده اين طور برخورد کنيم که چون در نمايشگاه شرکت نکرديم بد بوده است

و اگر شرکت مي‌کرديم خوب. ولي ‌آدم مي‌ماند که در اين نمايشگاه بزرگ حتي دو تا شرکت پيدا نمي‌شود که

آخرين فناوري‌هاي سخت‌افزاري را به مردم علاقه‌مند نشان بدهد؟! ما که هر چه قدر گشتيم يک غرفه درست و

حسابي نديديم که در مورد سخت‌افزار‌هاي جديد کار خاصي کرده باشد. تنها چند شرکت به صورت پراکنده بودند

که تجهيزات جانبي مانند حافظه فلش، ماوس، صفحه کليد و کيس و منبع‌تغذيه ارائه مي‌کردند (البته خدا خير بدهد

شرکت HST را تعدادي مادربورد شرکت اينتل و تبلت را در نمايشگاه ارائه کرده بود!). از نکات قابل توجه در اين ميان

حضور شرکت‌هاي غير مرتب در نمايشگاه الکامپ بود. يکي از اين شرکت‌ها که بيش از ديگر موارد خود‌نمايي

مي‌کرد، غرفه شرکت نوين چرم بود که در سالن 35 قرار داشت (راستش ما خيلي دوست داشتيم يک گزارش

تصويري بزنيم اما همان ابتداي کار پشيمان شديم). کلا اگر طرفدار تجهيزات سخت‌افزاري و ديجيتالي هستيد

پيشنهاد مي‌کنيم اصلا وقت خود را صرف نکنيد و برويد بازار کامپيوتر. اما اگر دنبال تجهيزات جانبي و شبکه و

راهکارهاي IT هستيد بد نيست سري به نمايشگاه بزنيد.

نمايشگاه الکامپ اگر هيچ چيز نداشت حداقل باعث شد بتوانيم يک عکس دوستانه به بچه‌ها بگيريم.

توضيح: به ترتيب از راست به چپ

سروش فلاحتي : مدير فني سايت (جوان، سر شلوغ، بد قول ولي کار بلد)

سعيد مظفري: مدير بخش صوت و تصوير فروم (جوان دوست داشتني، سخت کوش، مهربان و جدي!)

محمد رضا پناهي ( چيزي نگيم بهتره خودتان بهتر مي‌دانيد!)

ياسين گلمرادي: مدير بخش سخت‌افزار فروم (ساده، مهربان، کوچک اندام! و دوست داشتني)

حسام شاليکاريان: مدير فروم سخت‌افزار (سخت کوش، باوفا، متعهد)

جاي ديگر دوستان واقعا خالي، اميدواريم يک روز همه با هم.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

*hit m@n*
2011/12/09, 20:13
آقا سعید خودت چرا تو عکس نیستی ؟؟؟

عکس بیشتر و بزرگتر نداری؟؟

دوستان اگه عکس بیشتری بزارین ممنون میشم

با تشکر

rajah
2011/12/09, 20:19
دوست عزیز متاسفانه بنده سعادت ملاقات دوستان رو نداشتم خیلی متاسف شدم انشاءالله یه بار دیگه همه دور هم جمع میشیم

اما می تونن آقای مظفری که ههم استانیم هستش رو ملاقات کنم دوست دارم این مهم هر چه زودتر اتفاق بیافته

اگه بشه یه بار ملاقات همگانی با هم بذاریم خیلی خوب می شه

این اکامپ هم که اوضاعش این بود......................

ya30n
2011/12/10, 00:15
عکسمون زود تر از خودمون به خونه رسید !
این نمایشگاه رو باید به جا الکامپ میذاشتن الکی کامپ !

Editor In chief
2011/12/10, 01:05
جدي بد بود. متاسفم براي اين همه انرژي که الکي هدر مي‌رود.

ya30n
2011/12/10, 01:18
وای ایرانسل یه دستگاه گذاشته بود ! برای خرید های بای از طریق تلفن ! توضیح نمیدم ! برین ببینین چطور کار میکرد ! فقط صندلی ببرین ! توی عکس هم مشخصه !

+Aren
2011/12/10, 01:25
خدا را شاکریم که مشکلی انداخت و ما ره سپار الکی کامپ نشدیم تا توی ذوقمون بخوره!!!

farjam1990
2011/12/10, 03:10
وای ایرانسل یه دستگاه گذاشته بود ! برای خرید های بای از طریق تلفن ! توضیح نمیدم ! برین ببینین چطور کار میکرد ! فقط صندلی ببرین ! توی عکس هم مشخصه !

خرید "های بای"؟ واقعا از این همه پیشرفت نمیدونم متاثر بشم متاسف بشم کلا" نمیدونم مُتِ َ چی بشم :دی

*hit m@n*
2011/12/10, 06:46

های بای همون های بای خودمون رو میگین دیگه نه؟
3038

ya30n
2011/12/10, 13:54
آره همون های بای خودتون

iroonistar
2011/12/11, 08:38
خوشحالم که وسط فرجه امتحانات پایان ترم نیومدم الکامپ.
ظاهرا بی برنامگی نمایشگاه های شهرای دیگه به اونجا هم سرایت کرده.
ممنون که اطلاع دادید و از ناراحتی درآوردی ما رو rajah جان.
=D>=D>=D>

Arsn
2011/12/13, 16:46
والا آقای پناهی و حسام شالیکاران عزیز بنده با دو تا از دوستام از ساعت 12:50 دقیقه تا 13:15 دقیقه جلوی سالن 35 داشتیم کشیک میدادیم و قندیل میبستم ولی شما به قرار نیامدید !
به صورت زیبایی حال بنده و دوستم را گرفتید!!!! هر چی هم تو کل نمایشگاه گشتیم پیداتون نکرذیم !

موافق هستم ، نمایشگاه از این ضعیف تر نمیشد !

فقط یه فایده برای من داشت که من نسل جدید مانیتور های الجی را دیدم و تقریبا پسندیدم به خصوص ips226v الجی !
در کل حیف شد

Castiel
2011/12/13, 16:54
راستش به حدی غرق نمایشگاه بودیم که ساعت قرار یادمان رفت!

ya30n
2011/12/14, 00:19
علیرضا منم اونجا کلی منتظر بودم ! فقط تو نبودی !

Castiel
2011/12/14, 00:23
باور کنید همانند فردی که در بیابان به دنبال چشمه آب میگردد، به دنبال یک نام آشنای سخت افزاری بودیم! ولی تلاش 5 ساعته ما تنها به یافتن غرفه آونگ ختم گردید!