PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی خرید سیستم تا 2 ملیون با amd a10 7850k

mamtaghi
2014/07/29, 23:43
سلام
یه سیستم میخوام تا 2 میلیون میخوام از AMD A10-7850k
میخواستم در مورد مین و رم وایا بودجم میرسسه ازکارت گرافگ اضافه هم استفاده کنم یا نه ?
من بازیم در حد فوتباله, ممنون میشم راهنمایم کنید.

Reza Majidi
2014/07/29, 23:47
سلام دوست عزیز به انجمن سخت افزار خوش آمدید . شما این سی پی یو رو خریده اید یا قصد خرید دارید ؟

king-baxx
2014/07/30, 00:05
سلام
یه سیستم میخوام تا 2 میلیون میخوام از AMD A10-7850k
میخواستم در مورد مین و رم وایا بودجم میرسسه ازکارت گرافگ اضافه هم استفاده کنم یا نه ?
من بازیم در حد فوتباله, ممنون میشم راهنمایم کنید.

این cpu برای هسته های بیشتر انتخاب کردین ؟ - بهترین پیشنهاد سیستم های intel cpu

mamtaghi
2014/07/30, 00:07
یعنی میخوام بگی هیچ کس cpu های amd رو نمیخره?!!!

mamtaghi
2014/07/30, 00:08
نخریدم قصد خرید دارم

king-baxx
2014/07/30, 00:11
نخریدم قصد خرید دارم

منم قصد خرید همین رو داشتم - خوب راهنمایی کردن - پشیمون شدم از خریدنش :|

یکی از دوستی منو قانع کرد - که میشه با هزینه کمتر بهتر-- خرید کرد

Shahin007
2014/07/30, 00:16
دادا اینجا کسی با این cpu سیستم نمی بنده - بیشتر بچه ها سیستماشون intel دارن
:|

این چه حرفیه که میزنید دوست عزیز؟
کجا این حرف زده شده که ما amd و apu پیشنهاد نمیدیم؟
سیستم های زیادی بر پایه apu پیشنهاد شده در این فروم...هر جا که لازم بوده از پلتفرم amd پیشنهاد دادیم.
دیگه از این برداشت های خودسرانه نکنید.
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــ

دوست عزیز mamtaghi دلیل خاصی داره که این apu رو انتخاب کردید؟
پردازنده خیلی خوبیه...با مدل های پایین تر از این هم میتونید بازی های در حد pes و fifa رو بدون کارت گرافیک اجرا کنید.

mamtaghi
2014/07/30, 00:20
سلام ممنون از راهنماییتون با یه مقدار آینده نگری نگری میخوام این apu رو بگیرم.
اگه یه سیستم با این apu پیشنهاد بدین ممنون میشم

Reza Eshraghi
2014/07/30, 00:23
آخه منم قصد خریدش رو داشتم - ماشالا بچه ها اینقد خوب راهنمایی کردن - پشیمون شدم از خریدنش :|

ولی یه دوستی منو قانع کرد - که میشه با هزینه کمتر بهتر خرید کرد

شما وکیل کاربران دیگه هستید احیاناً ؟!
دلیل اون اسمایل چیه الآن که در پست 3 و 6 تکرار کردید ؟ به شما پیشنهاد غلطی داده شده ؟

king-baxx
2014/07/30, 00:39
این چه حرفیه که میزنید دوست عزیز؟
کجا این حرف زده شده که ما amd و apu پیشنهاد نمیدیم؟
سیستم های زیادی بر پایه apu پیشنهاد شده در این فروم...هر جا که لازم بوده از پلتفرم amd پیشنهاد دادیم.
دیگه از این برداشت های خودسرانه نکنید.
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــ

باوه -----

چیز بدی نگفتم که - فقط خواستم بگم بهتره اینتل بگیری چون بیشتر کاربرا - پیشنهادشون بر پایه اینتله
- همین پردازنده ای که دوستمون انتخاب کرده خودمم قست خریدش رو قبلا داشتم -- (برداشت خود سرانه ) :|

king-baxx
2014/07/30, 00:44
شما وکیل کاربران دیگه هستید احیاناً ؟!
دلیل اون اسمایل چیه الآن که در پست 3 و 6 تکرار کردید ؟ به شما پیشنهاد غلطی داده شده ؟

نه - احیانا
چه چیزی رو تکرار کردم ؟ :-/
-------------------------------------------- -
بله داشتم - -
- ----------------------------------------------------------

خب من میخواستم این دوستمون رو برای انتخاب پردازنده راهنمایی کنم -

Reza Eshraghi
2014/07/30, 00:58
نه - احیانا
چه چیزی رو تکرار کردم ؟ :-/
- بله من پیشنهاد یک پردازنده از دوستان رو داشتم -
نه تنها پیشنهادی نشد - بلکه برخوردم شد -
- ----------------------------------------------------------

خب من میخواستم این دوستمون رو برای انتخاب پردازنده راهنمایی کنم -

عرض شد به شما پیشنهاد و مشاوره نادرست و غیر حرفه ای داده شده ؟! یعنی اون مشاوره رو عملی کردید و دیدید با واقعیت تفاوت داشته ؟

mamtaghi
2014/07/30, 01:02
لفطأ به جای بحث کردن منو راهنمایی کننین.
با اسپم دادن باعث بسته شدن تاپیک نشید.
البته این دوستمون حق دارن من خیلی از سیستم های پیشنهادی رو دیدم که تو هیچ کدومشون cpuهای amd نبود و این برمیگرده به تعصب کاربرا روی اینتل ولی من پول زیادی ندارم برا اینتل بدم.

king-baxx
2014/07/30, 01:08
عرض شد به شما پیشنهاد و مشاوره نادرست و غیر حرفه ای داده شده ؟! یعنی اون مشاوره رو عملی کردید و دیدید با واقعیت تفاوت داشته ؟

در آخرین مشاوره من اصلا پیشنهادی نشد که حرفه ای باشه یا غیر حرفه ای -

واقعیتم اینه که وقتی دو دلی انتخاب مشکله :
خیلی سخته جنسی رو که گرفتی بخوای به یه بهونه ای پس بدی یا جای گزینش چیز دیگه ای بگیری
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دوست عزیز - آقا رضا
من قصد بی احترامی ندارم -
اصلاهم تو تاپیک مشاوره سیستم نیومدم - پیشنهاد بدم -
دوستان گرامی که این کارن میان - و من فقط تاپیک رو میخونم -
- دلیل اینکه این جا هم به این دوستمون در مورد cpu حرف زدم - همون انتخاب مورد نظرم- میخواستم بدونم چرا این cpu رو انتخاب کرده -
شاید بتونم راهنماییش کنم-

king-baxx
2014/07/30, 01:16
البته این دوستمون حق دارن من خیلی از سیستم های پیشنهادی رو دیدم که تو هیچ کدومشون cpuهای amd نبود و این برمیگرده به تعصب کاربرا روی اینتل ولی من پول زیادی ندارم برا اینتل بدم.

دوست عزیز -
البته که هست - اینجا سیستم های پیشنهادی زیادی هست - البته خیلی AMD کمتره - ولی هست

عزیزانی هم هستن که راهنماییتون کنن -

Reza Eshraghi
2014/07/30, 01:18

سلام محمد جان . به فروم سخت افزار خوش آمدید @};-
عزیز تعصبی وجود نداره . واقعیت هست که در حال حاضر برتری خاصی پردازنده های AMD نسبت به اینتل ندارند . هرچند در یکی دو هفته اخیر قیمت i5 های اینتل به شدت رفت بالا اما باز هم تغییر زیادی در موضوع ایجاد نمی کنه . AMD در APU هاش روی پردازنده مجتمع گرافیکی تمرکز کرده بیشتر تا به نوعی به داد کاربرانی برسه که بودجه کمی دارند .
اما واقعیت چیه ؟
کمبود تنوع مادربردهای سوکت FM2 و FM2+
در بحث Single Core Performance و قدرت پردازش های عددی APU ها شکست رو متحمل شدند دربرابر اینتل . توان مصرفیشون بالاست همچنین اگر بخواین کارایی پردازنده گرافیکی مجتمع APU رو بالا ببرید بدون استفاده از کارت گرافیک مستقل ترجیحاً باید سراغ رم های فرکانس بالای 1600 برید البته کارایی IGP به تنهایی بالاتر از گرافیک مجتمع اینتل HD4600 هست و کسی منکر این قضیه نیست
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
AMD همچنین روی قابلیت Dual Graphic تبلیغ زیادی کرده اما اونطور که باید و شاید براساس بنچمارک ها جالب عمل نکرده :
این چند تا بنچمارک Dual Graphic هست برای 7850K خودتون قضاوت کنید :

mamtaghi
2014/07/30, 01:33
شما میگید که هرچی هم قیمت i5 ها بالا بره باز هم در برابر cpu های kaveri ارزش خرید داره?
در صوری که من قصد خرید کارت گرافیک رو ندارم چون نمیخوام بازی کنم .
فکر کنم الان دیگه از هر شرکت تولید کننده مادربرد چندتا مادربورد با سوکت fm2+ هست و فکر کنم انتخواب های خوبی هم توشون باشه. بنچمارک هاتون در مورد بازی و دوال گرافیک بود ولی من نمیخوتم برای گرافیک هزینه کنم. من هم بنچ مارکهایی دیدم که kaveri a10 از i5 سرتر بوده.

king-baxx
2014/07/30, 01:36
@};-
واقعیت هست که در حال حاضر برتری خاصی پردازنده های AMD نسبت به اینتل ندارند . هرچند در یکی دو هفته اخیر قیمت i5 های اینتل به شدت رفت بالا اما باز هم تغییر زیادی در موضوع ایجاد نمی کنه . AMD در APU هاش روی پردازنده مجتمع گرافیکی تمرکز کرده بیشتر تا به نوعی به داد کاربرانی برسه که بودجه کمی دارند .
اما واقعیت چیه ؟
کمبود تنوع مادربردهای سوکت FM2 و FM2+
در بحث Single Core Performance و قدرت پردازش های عددی APU ها شکست رو متحمل شدند دربرابر اینتل . توان مصرفیشون بالاست همچنین اگر بخواین کارایی پردازنده گرافیکی مجتمع APU رو بالا ببرید بدون استفاده از کارت گرافیک مستقل ترجیحاً باید سراغ رم های فرکانس بالای 1600 برید البته کارایی IGP به تنهایی بالاتر از گرافیک مجتمع اینتل HD4600 هست و کسی منکر این قضیه نیست
AMD همچنین روی قابلیت Dual Graphic تبلیغ زیادی کرده اما اونطور که باید و شاید براساس بنچمارک ها جالب عمل نکرده :
این چند تا بنچمارک Dual Graphic هست برای 7850K خودتون قضاوت کنید :

تشکر از پستتون -
کاشکی اون روزم منو این جور راهنمایی میکردین -
ولی جاش ما رو چزوندین -

Reza Eshraghi
2014/07/30, 01:47
تشکر از پستتون -
کاشکی اون روزم منو این جور راهنمایی میکردین -
ولی جاش ما رو چزوندین -

قضیه مربوط به خودتون رو در تاپیک دیگران لطفاً دنبالش نگردید .
در مورد خودتون لینک پستی که راهنمایی خواسته بودید و می فرمائید جواب قانع کننده بهتون داده نشده رو توی پروفایلم قرار بدید پیگیری خواهم کرد

Reza Eshraghi
2014/07/30, 01:49
شما میگید که هرچی هم قیمت i5 ها بالا بره باز هم در برابر cpu های kaveri ارزش خرید داره?
در صوری که من قصد خرید کارت گرافیک رو ندارم چون نمیخوام بازی کنم .
فکر کنم الان دیگه از هر شرکت تولید کننده مادربرد چندتا مادربورد با سوکت fm2+ هست و فکر کنم انتخواب های خوبی هم توشون باشه. بنچمارک هاتون در مورد بازی و دوال گرافیک بود ولی من نمیخوتم برای گرافیک هزینه کنم. من هم بنچ مارکهایی دیدم که kaveri a10 از i5 سرتر بوده.

بازی رو گفتید در حد نهایتاً فوتبال هست . کاربرد اصلیتون پس چی هست که تصمیم گرفتید سراغ APU ها بروید ؟

mamtaghi
2014/07/30, 01:52
بازی رو گفتید در حد نهایتاً فوتبال هست . کاربرد اصلیتون پس چی هست که تصمیم گرفتید سراغ APU ها بروید ؟
اینترنت فیلم واستفاده خانگی ولی خواستم یه سیستم خوب باشه

Mostafa98
2014/07/30, 08:28
خب اگر این طوره یک ۴۱۵۰ بگیر که intel hd 4400 داره واسه فوتبال کافیه.

M.Ahmadi
2014/07/30, 09:23
اگه بازیتون درحدفوتبال 100البته اینتل بهتره چون نیازی به توان گرافیکی ندارید

Reza Majidi
2014/07/30, 12:02
دوست عزیز .
با توجه به این که قصد بازی ندارید میشه با بودجه 2 تومن بدون گرافیک بر پایه اینتل سیستم خوبی بست .
پیشنهادات من :
1- سیستم i5 بدون گرافیک با بودجه 2 تومن :

28552
2- حداقل سیستم گیم i3 با گرافیک با بودجه 2150 : ( با توجه به این که در پست اول گفته بودید که آیا میشه گرافیک مجزا خرید یا نه ؟ )

28554

mamtaghi
2014/07/30, 21:09
منم قصد خرید همین رو داشتم - خوب راهنمایی کردن - پشیمون شدم از خریدنش :|

یکی از دوستی منو قانع کرد - که میشه با هزینه کمتر بهتر-- خرید کرد
سلام دوست عزیز میشه ادرس اون تاپیک خودتون رو واسم بزارین چون اینجا فقط اینتل پیشنهاد میدن.

SAMAN
2014/07/30, 21:26
سلام دوست عزیز میشه ادرس اون تاپیک خودتون رو واسم بزارین چون اینجا فقط اینتل پیشنهاد میدن.

اینجا چیزی پیشنهاد میشه که به نفع شما باشه ...................

فکر نکنم این تاپیک به جایی برسه .......................

mamtaghi
2014/07/30, 21:26
دوست عزیز .
با توجه به این که قصد بازی ندارید میشه با بودجه 2 تومن بدون گرافیک بر پایه اینتل سیستم خوبی بست .
پیشنهادات من :
1- سیستم i5 بدون گرافیک با بودجه 2 تومن :

28552
2- حداقل سیستم گیم i3 با گرافیک با بودجه 2150 : ( با توجه به این که در پست اول گفته بودید که آیا میشه گرافیک مجزا خرید یا نه ؟ )

28554
سلام دوست عزیز
ممنون از اینکه منو راهنمایی میکنی
دوست عزیز cpu i5 که شما پیشنهاد دادین تو بنچ مارک ها از این A10 ضعیف تر عمل کرده پردازنده گرافیکیش سری hd7000 amd هستش گه برای من واقعا کافیه
شاید شما بگین که در محاسبات a10 ضعیفتر عمل کرده . من هم به کارهایهای سنگین محاسباتی احتیاجی ندارم.
در ضمن قیمت a10 هم حدود 150 تومن ارزون تره.
تو تاپیک اول گفتم که cpu رو انتخواب کردم و در مورد مادربورد و رم و پاور و کیس وoddو مانیتور مشاوره میخواستم.
کسی هم اگه میخواد پیشنهاد دیگه بده دلیل قانع کننده با سند بیاره که منو قانع کنه.
متشکرم از اینکه وقت میزارین.

SAMAN
2014/07/30, 21:32
سلام دوست عزیز
ممنون از اینکه منو راهنمایی میکنی
دوست عزیز cpu i5 که شما پیشنهاد دادین تو بنچ مارک ها از این A10 ضعیف تر عمل کرده پردازنده گرافیکیش سری hd7000 amd هستش گه برای من واقعا کافیه
شاید شما بگین که در محاسبات a10 ضعیفتر عمل کرده . من هم به کارهایهای سنگین محاسباتی احتیاجی ندارم.
در ضمن قیمت a10 هم حدود 150 تومن ارزون تره.
تو تاپیک اول گفتم که cpu رو انتخواب کردم و در مورد مادربورد و رم و پاور و کیس وoddو مانیتور مشاوره میخواستم.
کسی هم اگه میخواد پیشنهاد دیگه بده دلیل قانع کننده با سند بیاره که منو قانع کنه.
متشکرم از اینکه وقت میزارین.

دوست عزیز پردازنده ی معرفی شده به شما به مراتب از پردازنده ی انتخابی خودتون قوی تره .................. شما به یک پردازنده ی i3 + کارت گرافیک میان رده قدرتی خیلی بیشتر از این پردازنده ی amd میگیرید .................

حالا شما روی amd تعصب دارین اون یه بحث دیگه است ................

mamtaghi
2014/07/30, 21:40
اینجا چیزی پیشنهاد میشه که به نفع شما باشه ...................

فکر نکنم این تاپیک به جایی برسه .......................
من مطمئنم که دوستان حسن نیت دارن ولی حداقل یه دلیلی بیارن که منو قانع کنه.
تو فروم های گوشی هم طرفدارای اپل و سامسونگ با تعصب فقط این برند هارو پیشنهاد میدن. من زمانی که تازه هواوی اومده بود میخواستم ازاین برند گوشی بگیرم همه میگفتن چینی اشغاله ولی من این ریسکو کردم و چنتا از این گوشی رو عوض کردم, باید بگم که این گوشیها از خیلی گوشیهای گرونتر از خودشون بهتر بود.هواوی زمانی اومد که 5 تا برنده گنده تو موبایل داشتیم اره هواوی هیچ وقت اپل نمیشه ولی تو رنج خودش بی نظیره. الان هم یکی از گوشیهای سری honor تو 3 ماه اول بنچمارک atuntu بعد از not3 دومه که نوت 3 به لطف اور کلاک دولوپرها اوله.

SAMAN
2014/07/30, 21:45
من مطمئنم که دوستان حسن نیت دارن ولی حداقل یه دلیلی بیارن که منو قانع کنه.
تو فروم های گوشی هم طرفدارای اپل و سامسونگ با تعصب فقط این برند هارو پیشنهاد میدن. من زمانی که تازه هواوی اومده بود میخواستم ازاین برند گوشی بگیرم همه میگفتن چینی اشغاله ولی من این ریسکو کردم و چنتا از این گوشی رو عوض کردم, باید بگم که این گوشیها از خیلی گوشیهای گرونتر از خودشون بهتر بود.هواوی زمانی اومد که 5 تا برنده گنده تو موبایل داشتیم اره هواوی هیچ وقت اپل نمیشه ولی تو رنج خودش بی نظیره. الان هم یکی از گوشیهای سری honor تو 3 ماه اول بنچمارک atuntu بعد از not3 دومه که نوت 3 به لطف اور کلاک دولوپرها اوله.

اینجا تعصب معنی نداره خیالت راحت ...................
ما نه رو ای ام دی تعصب داریم نه اینتل .................. ولی فعلا خرید اینتل در مقابل قیمت ش با صرفه تره ................
یه نمونه تست براتون میفرستم خصوصی ................

mamtaghi
2014/07/30, 21:45
دوست عزیز پردازنده ی معرفی شده به شما به مراتب از پردازنده ی انتخابی خودتون قوی تره .................. شما به یک پردازنده ی i3 + کارت گرافیک میان رده قدرتی خیلی بیشتر از این پردازنده ی amd میگیرید .................

من به amd تعصبی ندارم من در مورد این cpu بیش از 20 صفحه وب مطلب خوندم , شما منو راهنمایی کنین اگه اشتباه میکنم به اشتبتهم پی ببرم شما فقط میگین فلان i5 فلان i3.

mamtaghi
2014/07/30, 21:48
اینجا تعصب معنی نداره خیالت راحت ...................
ما نه رو ای ام دی تعصب داریم نه اینتل .................. ولی فعلا خرید اینتل در مقابل قیمت ش با صرفه تره ................
یه نمونه تست براتون میفرستم خصوصی ................
حداقل چند تا مقاله معرفی کنین که اگاه بشم.

SAMAN
2014/07/30, 21:50
من به amd تعصبی ندارم من در مورد این cpu بیش از 20 صفحه وب مطلب خوندم , شما منو راهنمایی کنین اگه اشتباه میکنم به اشتبتهم پی ببرم شما فقط میگین فلان i5 فلان i3.

یه نمونه تست فرستادم خدمتتون .............. شما میخوای 625 هزار تومان بدی این پردازنده رو بخری در حالی که از لحاظ قدرت محاسبات به اندازه ی یک i3 به قیمت 400 هزار تومان هم نیست ...........

Shahin007
2014/07/30, 21:55
یه نمونه تست فرستادم خدمتتون .............. شما میخوای 625 هزار تومان بدی این پردازنده رو بخری در حالی که از لحاظ قدرت محاسبات به اندازه ی یک i3 به قیمت 400 هزار تومان هم نیست ...........

در کنار قدرت پردازشی قدرت پردازش گرافیکی هم در نظر بگیرید...اینجا فقط بحث پردازش محاسباتی نیست و گرافیکی هم مهمه.

SAMAN
2014/07/30, 22:00
در کنار قدرت پردازشی قدرت پردازش گرافیکی هم در نظر بگیرید...اینجا فقط بحث پردازش محاسباتی نیست و گرافیکی هم مهمه.

عرض کردم شاهین جان .............. پردازنده ی i3 + کارت میان رده ی جدید = قدرت محاسباتی + قدرت پردازشی بیشتر .............

من خودم با پردازنده ی مجتمع اینتل شماره ی intel Hd 2000 کار کردم واقعا ضعیف و بی کاربرد بود به طوری که توی بازی pes 2011 اونم تو مانیتور 15.6 اینچی لک شدید و افت فریم زیاد داشت ................

کلا اینتل پردازنده های مجتمع ضعیفی داره و این قضیه رو نمیشه انکار کرد .............

Mostafa98
2014/07/30, 22:01
اگر فقط فوتبال بازی میکنید اینتل کافی هست
اگر نه
میشه ای ام دی پیشنهاد داد ولی خودم هیچ وقت حاظر نیستم ای ام دی بگیرم نه که بدم بیاد حتی کارت گرافیک بیشتر ای ام دی رو میپسندم
۷۸۵۰ فقط در زمینه گرافیک برتر هست.

mamtaghi
2014/07/30, 22:02
ابته در خیل موارد سرتر بود .ولی فکر کنم پردازنده گرافیکیش بیشتر از اینها ارزش داشته باشه.

SAMAN
2014/07/30, 22:10
ابته در خیل موارد سرتر بود .ولی فکر کنم پردازنده گرافیکیش بیشتر از اینها ارزش داشته باشه.

در تمام موارد اگه اشتباه نکنم !
به نظر من اگه شما 400 تومن هزینه ی پردازنده بدی + 350 هزینه کارت گرافیک = توانایی بیشتری میگیری .............
چون به هر حال پردازنده ی مجتمع یعنی محدودیت ............... کلا کارت گرافیک مستقل خیلی بهتره ............

Reza Majidi
2014/07/30, 22:11
دوست عزیز اگه من پیشنهاد دادم فقط به خاطر راهنمایی بود نه چیز دیگه ای . حالا شما اصرار داری بر Amd ، بگیرش . نتیجه رو به ما هم اطلاع بده ! وقتی کسی اینجا حرف میزنه نجربه داره که حرف میزنه .

SAMAN
2014/07/30, 22:13
اگر فقط فوتبال بازی میکنید اینتل کافی هست
اگر نه
میشه ای ام دی پیشنهاد داد ولی خودم هیچ وقت حاظر نیستم ای ام دی بگیرم نه که بدم بیاد حتی کارت گرافیک بیشتر ای ام دی رو میپسندم
۷۸۵۰ فقط در زمینه گرافیک برتر هست.

من با اینتل اچ دی 2000 کار کردم ! در اجرای رون بازی ناتوان بود متسفانه ................... این رنج پردازنده ها هم پردازنده مجتمع خیلی قویی ندارن ........... شما خودت کار کردی با اونا ؟ اگه کارکردی با چه مانیتوری و چه رزولوشنی ؟

mamtaghi
2014/07/31, 00:17

شرکت : اينتل Intel
محصولات: پردازنده هاي سلرون، پنتيوم، ايتانيوم و ...
Processors - Celeron, Pentium, Itanium, etc
Motherboards, Chipsets, Adapters, Controllers,
محصولات شبکه، بي سيم و ابزار ساخت نرم افزار.

من قبلا از محصولات اینتل استفاده کردم خیلی هم راضی بودم. ولی الان بااین وضعیتیکه پیش اومده دیگه نمیخوام از این برند استفاده کنم.

Shahin007
2014/07/31, 00:27
دوست عزیز!

این حرفا چی بود؟!

فروم تخصصی جای این بحث ها نیست...

کافی بود همون اولش بگید من فقط AMD میخوام...

از بحث و صحبت های 30یا30 جدا پرهیز کنید...پستتون ویرایش و صحبت های اضافی پاک شد.

دوستان مشاوره دهنده یک سیستم فقط بر پایه ی AMD به دوستمون پیشنهاد بدید متناسب با بودجه.
دیگه هیچ بحثی در مورد کارایی بهتر اینتل و ... نکنید.
ممنونم.:)

SAMAN
2014/07/31, 00:32
شرکت : اينتل Intel
محصولات: پردازنده هاي سلرون، پنتيوم، ايتانيوم و ...
Processors - Celeron, Pentium, Itanium, etc
Motherboards, Chipsets, Adapters, Controllers,
محصولات شبکه، بي سيم و ابزار ساخت نرم افزار.

من قبلا از محصولات اینتل استفاده کردم خیلی هم راضی بودم. ولی الان بااین وضعیتیکه پیش اومده دیگه نمیخوام از این برند استفاده کنم.

ویرایش مدیریت: از ادامه ی بحث در اون مورد خودداری کنید...حرفی دیگه در اون مورد دیده نشه لطفا.

mamtaghi
2014/07/31, 00:34
دوست عزیز!

این حرفا چی بود؟!

فروم تخصصی جای این بحث ها نیست...

کافی بود همون اولش بگید من فقط AMD میخوام...

از بحث و صحبت های 30یا30 جدا پرهیز کنید...پستتون ویرایش و صحبت های اضافی پاک شد.

دوستان مشاوره دهنده یک سیستم فقط بر پایه ی AMD به دوستمون پیشنهاد بدید متناسب با بودجه.
دیگه هیچ بحثی در مورد کارایی بهتر اینتل و ... نکنید.
ممنونم.:)
ممنون از این که تو این مدت منو راهنمایی کردین ولی این حرفهای که پاک شد حقیقت غیر قابل انکار . ایکاش کل پست رو پاک میکردی چون مطالب باقیمانده بی معنی است. لینک ها رو چراپاک کردی یه سری لینک ازسایت اینتل بود مشکلش چی بود.

Shahin007
2014/07/31, 00:40
ممنون از این که تو این مدت منو راهنمایی کردین ولی این حرفهای که پاک شد حقیقت غیر قابل انکار . ایکاش کل پست رو پاک میکردی چون مطالب باقیمانده بی معنی است. لینک ها رو چراپاک کردی یه سری لینک ازسایت اینتل بود مشکلش چی بود.

نیازی به لینک اینتل دیگه نیست دوست عزیز...

اگه دوستان تا فردا بهتون سیستم AMD پیشنهاد ندادند خودم یک سیستم بهتون پیشنهاد میدم.

ما با اون جور حقیقت ها سر و کاری نداریم...کار ما اینجا چیز دیگه ای هستش...

ممنون که توجه میکنید.:)

SAMAN
2014/07/31, 00:40
اوکی بیخیال ........ الان من به شما لیست میدم ..............

mamtaghi
2014/07/31, 00:42
از همه دوستان که منو راهنمایی کردن ممنونم فکرکنم که دیگه تاپیک بسته بشه بهتره. دوستان میگفتن که این تاپیک به جایی نمیرسه. دوستمون میگه از همون اول میگفتین amd میخواین , بابا من تو پست اول حتی مدل پردازنده رو هم گفتم و برای بقیه سیستم راهنمایی خواستم .ولی هرکی اومدگفت اینتل .
با این حال از همتون ممنونم.

SAMAN
2014/07/31, 00:44
از همه دوستان که منو راهنمایی کردن ممنونم فکرکنم که دیگه تاپیک بسته بشه بهتره. دوستان میگفتن که این تاپیک به جایی نمیرسه. دوستمون میگه از همون اول میگفتین amd میخواین , بابا من تو پست اول حتی مدل پردازنده رو هم گفتم و برای بقیه سیستم راهنمایی خواستم .ولی هرکی اومدگفت اینتل .
با این حال از همتون ممنونم.

امکان افزایش دارین ؟؟؟!!

mamtaghi
2014/07/31, 00:46
امکان افزایش دارین ؟؟؟!!
مثلا تا چه قدر

SAMAN
2014/07/31, 00:48
مثلا تا چه قدر

اگه بتونین 200 هزار تومن افزایش داشته باشین خیلی بهتر میشه ................. با کمتر از مبلغ هم میشه یه کارایش کرد ولی این طوری مادر برد بهتر میشه + پاور بهتر میشه + کیس بهتر میشه .........

mamtaghi
2014/07/31, 00:51
اگه بتونین 200 هزار تومن افزایش داشته باشین خیلی بهتر میشه ................. با کمتر از مبلغ هم میشه یه کارایش کرد ولی این طوری مادر برد بهتر میشه + پاور بهتر میشه + کیس بهتر میشه .........
خوبه .

SAMAN
2014/07/31, 01:11
اینم پیشنهاد من :

فقط این سیستم یدونه درایور سالید کم داره + یه کولر حرفه ای که میتونید بعد اضافه کنید ...........

%%-%%-@};-%%-%%-

28573

فقط هرگونه تغییر تو لیست رو چه به علت پیشنهاد های سود جویانه ی فروشندگان و چه به علت عدم موجودیت قطعه به اطلاع من برسونید تو همین تاپیک .........

:bz:bz:bz:bz:bz

Mostafa98
2014/07/31, 09:08
سیستم amd تا 2200
asus a88x plus
400T
amd 7850k
610T
gskill tridentX 2400 2x4gb
350T
western digital cavier blue 1tb
190T
asus 24x dvd rw
60T
green x1 basic gaming
150T
green 600 hp
270T
کل :2000

در مورد intel hd 4600 من تست کردم metroLL روی medium و 900p میشد بازی کرد.
در آخر بگم بحث dual graphics خیلی چیز بیخودیه.

همین یه عکس رو میذارم:
28574
لینک منبع (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Reza Eshraghi
2014/07/31, 09:50
جناب استارتر تاپیک تا همینجا هم زیادی جلو رفته . پیشنهاد دوستان رو می پسندید که تاپیک بسته بشه و تشریف ببرید واسه خرید ؟

M.Ahmadi
2014/07/31, 11:39
سیستم سامان جان حرف نداره

mamtaghi
2014/07/31, 19:42
جناب استارتر تاپیک تا همینجا هم زیادی جلو رفته . پیشنهاد دوستان رو می پسندید که تاپیک بسته بشه و تشریف ببرید واسه خرید ؟
منون از دوستانی که منو راهنمایی کردن
ببخشید از این که زیاده روی من شما رو ناراحت کرده من تو 10 پست قبل درخواست بسته ش ن تاپیک رو داشتم.

Shahin007
2014/07/31, 21:07
خرید خوبی داشته باشید.

ختم تاپیک. :)