PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجی : انتخاب بهترین ویندوز

ALEX_HOT
2014/07/29, 00:07
با سلام حضور اساتید و کاربران گرامی @};-
دوستان در این تاپیک بهترین ویندوزی رو که تا به حال نصب کرده و ازش راضی بودین رو انتخاب بفرمائید
همچنین سعی کنید برای انتخاب خودتون دلیل هم ذکر بفرمائید با تشکر :x

1- ویندوز ویستا Windows Vista
2- ویندوز سون Windows 7
3- ویندوز Windows 8.1
4- ویندوز تن windows 10

دوستان خواهشمندم تجربیات در خصوص کار کردن با Windows 10 رو تو تاپیک زیر اعلام بفرمائید...

تاپیک جامع تجربیات و بحث و گفتگو در مورد ویندوز 10 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Reza Eshraghi
2014/07/29, 00:11
محمد جان برادر ممنون از تاپیک خوبت . ولی به نظرت ویندوز های خیلی قدیمی رو دیگه مخصوصاً ویندوز 98 ! و ترجیحاً XP که دیگه مایکروسافت ازشون ساپورتی نمی کنه رو وارد ماجرا نکنیم بهتر نیست ؟
8.1 رو گمونم جا انداختی برادر :)>-

AmirMahmood
2014/07/29, 00:21
7 خیلی خوب و استیبل بود ولی تا الان خرجون تر از 8.1 ندیدم

ALEX_HOT
2014/07/29, 00:26
بنده خودم ویندوز xp - 7 - 8 رو نصب کردم اما واقعاً از ویندوز 7 راضیم

Reza Majidi
2014/07/29, 00:27
من الان رو سیستم اصلیم ( گیم و فتوشاپ ) ویندوز 7 نصبه ، عالیه بهترین ویندوز برای من بوده ولی رو لپ تاپم (وبگردی) 8.1 نصبه . بد نیست . خیلی شیک و جذاب ! به نظرم vista خیلی سنگین و چرته . با xp هم خاطرات زیادی داریم ! در مجموع ویندوز 7 رو انتخاب میکنم .

Reza Eshraghi
2014/07/29, 00:30
خودم 8.1 رو انتخاب کردم به خاطر امکانات بیشترش و سرعت بوت شگفت انگیزش @-) ولی از 7 هم خیلی راضیم !

SAMAN
2014/07/29, 01:23
از 7 نمیشه گذشت ............ استاد xp یه نوستالیژیه ..........

ARMIN
2014/07/29, 01:32
داداش Xp و 98SE و Me رو هم اضافه کن.

aryaiee
2014/07/29, 08:24
به نظرم این بستگی به سال های متوالی از گذشته تا به حال داره!از ویستا که متنفرم ! ولی 8.1 رو خیلی پسندیدم.خیلی روونه و جالب اینه در فواصل زمانی خیلی زیاد احتیاج به تعویض داره!رابط های گرافیکی ، سرعت بوت ، و نرم شدن برخی سخت افزارها با این ویندوز عالیه به نظرم!

Mostafa98
2014/07/29, 08:43
از ویستا خرده نگیرید!:D
درسته مشکلات زیادی داشت ولی نسبت به XP خیلی خیلی امکانات بیشتری داشت .
مثل تم aero یا همین سرچ در استارت

king-baxx
2014/07/29, 10:34
باوه -- چرا اینقد امتیازه ویندوز 8.1 بالاست !!
درسته ظاهری زیبا و یه سری امکانات بیشتر داره - اما از نظر گیم - ضعیف عمل کرده -
بیشتر گیمرا از ویندوز 8.1 ناله میکردن - تا اینکه خودم تست زدیدم دیدم نه راست میکن بدبختا
-
به نظر من ویندوز 7 الان بهترین ویندوز و کاملترین ویندوزه - هم در سطح گیم - هم در خیلی موارد دیگه -
من خودم چند بار کوچ کردم از ویندوز 7 به هشت اما پشیمون شدم - و برگشتم

ALEX_HOT
2014/07/29, 11:12
داداش Xp و 98SE و Me رو هم اضافه کن.
سلام در ابتدای ایجاد تاپیک این ویندوزها رو هم نوشته بودم
دوست خوبمون آقای اشراقی فرمودند مایکروسافت ساپورتشون نمیکنه بنده هم اونا رو حذف کردم@};-

ARMIN
2014/07/29, 11:32
سلام در ابتدای ایجاد تاپیک این ویندوزها رو هم نوشته بودم
دوست خوبمون آقای اشراقی فرمودند مایکروسافت ساپورتشون نمیکنه بنده هم اونا رو حذف کردم@};-

شرمنده آقا. متوجه این مورد نشدم. >:D<

@};-@};-

ALEX_HOT
2014/07/29, 11:36
شرمنده آقا. متوجه این مورد نشدم. >:D<

@};-@};-
خواهش میکنم دوست عزیز

mojtaba32
2014/07/30, 17:28
به نر من اگه رابط کاربری 8 ی ذره اسون تر بود ویدوز 8 خیلی عالیه

THE DARK KNIGHT
2014/07/30, 18:06
1-XP به خاطر تحول عظیمش
2- 8.1 ســــــرعت بوت
3- 7 تغییرات مفید
4- 8 کمی ناکامل

ABS92
2014/09/06, 22:18
درود به همه ی اساتید گرامی
بنظر من بهترین و کامل ترین و همچنین پایدارترین ویندوز که مورد علاقه ی خودم هم هست ویندوز 7 هست.
چه برای استفاده ی معمولی و عمومی و چه گیم و چه اورکلاک و همه از نظر من 7 بهترین پاسخ رو به استفاده کننده میده.

چندین بار شده که بخاطر نرمی و روانی و سرعت بالای بوت ویندوز 8.1 به این ویندوز مهاجرت کردم ولی در مواجهه با مشکلاتی مثل عدم ساپورت برخی از گیم ها یا ناپایداری عجیب در اورکلاک کارت گرافیک مجبور به برگشتن به 7 شدم که مطمئنا بهترین انتخاب هست.

ویندوز XP رو میتونم به الاغ تشبیهش کنم چون در بیشتر شرایط سخت و ناهنجار سخت افزاری برای من کار میکرد.مخصوصا مواقع خرابی هارد دیسک و مشکلات رم.از کارکردن نمی ایستاد تا مشکل اساسی براش پیش نمیومد.
ویندوز ویستا بدترین ویندوزی بود که امتحان کردم.درعین زیبایی و تحولی که داشت , سنگینی و استفاده ی ناصحیحش یا بهتر بگم استفاده ی بیش از حد از سخت افزار باعث عدم محبوبیتش بود.
ویندوز 7 تا حالا دری رو برام بسته نذاشته و تمام انتظارات رو برآورد کرده.در تمام زمینه ها.گیم,مالتی مدیا,نت و وبگردی و امنیت,بحث اور کلاک و پایداری خوب و زیبایی و اصالتی که داره.
ویندوز 8 منو راضی نکرد.جدید , زیبا و روان ولی از اصالت 7 خیلی دور . اما با همه ی این حال بهترین تجربه ی وبگردی رو من در این ویندوز داشتم.
ویندوز 8.1 به نظر خیلی بهتر از 8 بود ولی بازم جای کار داشت و ناپایداری عجیبش من رو زده کرد ولی در عین حال زیباتر از 8 که خیلی با ظاهرش حال کردم.

Oneshot Milad
2014/09/07, 01:43
پایداری ویندوز 8.1 فوقالعادس ..

M.GH
2014/09/07, 18:28
به نظرم یه نظر سنجی بزن اسمش بزار بدترین ویندوزی که کارکردید چه بود از ویندوز 95-98-ME-XP وVISTA تا 7-8-8.1 بزار ..
مطمئنا 99 درصد میگن ویستا بدترینه
من از ویندوز 95 تا 8.1 با همه این ویندوزا کار کردم همشون محاسن و معایبی داشتن ولی ویستا ابدا برام قابل تحمل نبود.
ویندوز XP تحول بزرگی بود و ویندوز 7 بهترین هستش.. درسته که 8 سریع بوت میشه ولی مشکلات خاص خودش داره که دوستان قبلا اشاره کردند

SAMAN
2014/09/07, 20:55
XP مرد بود !
7 استاد .....
8.1 گیج کننده !

NAVID OC
2014/09/07, 21:01
8.1 عالیه!
سبک و ساده.

me.mr
2014/09/07, 21:17
8 پر درد سره فقط!
هفت فوق العاده بود....

ALEX_HOT
2014/09/08, 10:53
به نظر بنده حقیر ویندوز 8 & 8.1 به درد کسانی میخوره که سیستمشون برا گیم نباشه
ولی ویندوز 7 با همه کاری جور در میاد خصوصا بازی البته استثنا هم وجود داره
برای مثال بنده یه کارت Capture از برند SNAZZI دارم که کلا رو ویندوز 7 شناسایی نمیشه
فقط میشه به عنوان TV ازش استفاده کرد ولی تو xp هیچ مشکلی نداشت

M.Ahmadi
2014/09/08, 15:16
با 8.1 کارنکردم.
8اصلا خوشم نیومد البته نسخش فاینال نبود.
7 کامله.
xpبه خاطر تسلطی که روش پیداکرده بودم عاشقشم.

Saeid59
2014/09/13, 01:26
به نظر بنده چه بخواهیم چه نخواهیم باید با نسخه های جدیدتر هماهنگ بشیم
چون بعضی از سخت افزارهای خیلی جدید با 7 شناسایی مناسب نمی شن
پس اونایی که تند تند سیستم شون رو ارتقا میدن باید از نظر سیستم عامل هم به روز باشن
من خودم هر سه ویندوز XP-7 و 8.1 رو دارم که از هر کدومشون به نوبت خودش استفاده لازم رو میبرم
مثلا یه سری نرم افزارهای قدیمی رو روی ایکس پی دارم که هنوز هم گاه و بیگاه باهاشون کار میکنم و حالت نوستالژیک جذابی داره برام
از 7 برای سری جدید برنامه ها که با ایکس پی قابلیت اجرا ندارن و همچنین گیم ها
از 8.1 برای اینکه سخت افزارهای جدیدی که گاه و بیگاه اضافه میکنم مشکلی نداشته باشند استفاده میکنم و البته به خاطر امنیت بیشترش
در وبگردی و اینترنت!

Roz6710
2014/09/13, 10:17
تو این مدت که برا دوستان آشنایان سیستم عامل مینصبیدم همشون بالاتفاق از 7 رضایتمندی کامل داشتن و این نشون میده حتی برای کاربران عادی و نه چندان وارد کامپیوتر ویندوز7 کامل ترین ، شفاف ترین و سهل و آسونترین محیط رو داشته اضافه کنم اکثرا از نسخه های قدیمی تر بخاطر رابط کاربری نه چندان به روز و از نسخه های جدید بخاطر مشکلات عدم سازگاری با بعضی نرم افزارها و محیط کمی گیج کننده رضایت نداشتن

MR.POORSUNI
2014/10/01, 22:03
قویترین و بهترین به نظر بنده 7 x64 با اخرین سرویس پکش هست ! 8 هم به درد اسباب بازیهای لمسی و تبلت میخوره !

Oneshot Milad
2014/10/01, 22:03
ورود ویندوز 10 رو به شما تبریک میگم :)

ALEX_HOT
2014/10/01, 22:06
ورود ویندوز 10 رو به شما تبریک میگم :)
بعد یه مدتی که از استفاده ویندوز 10 گذشت با اجازه مدیران به گزینه ها اضافه خواهد شد...
Comming Soon

hamid123
2014/10/02, 10:31
لینوکس خدای همه ی ایناست اونم بزار چون تا حالا نداشتین نمیدونید چیه بهترین چیزی هست که تاحالا تجربه کردم هیچ مشکلی هم نخواهید داشت ویرووس هم نداره همچنین انتی ویرووس

meelad
2014/10/02, 11:16
لینوکس خدای همه ی ایناست اونم بزار چون تا حالا نداشتین نمیدونید چیه بهترین چیزی هست که تاحالا تجربه کردم هیچ مشکلی هم نخواهید داشت ویرووس هم نداره همچنین انتی ویرووس

لینوکس جزو ویندوز ها نیستش که! :-w
والا خیلی ها هم تا حالا لینوکس داشتن و دارن و میدونن هم که چیه![-X اما کاربرد اصلیش خیلی فراتر از کارهای روزمره هستش! تازه آپدیت هاشم که روزانه منتشر میشن! \m/

راستی دوستان ویندوز 10 رو هم اضافه کنن!

با ورود ویندوز 10 نظر سنجی ریست بشه بهتر نیست!؟

ALEX_HOT
2014/10/02, 12:55
لینوکس جزو ویندوز ها نیستش که! :-w
والا خیلی ها هم تا حالا لینوکس داشتن و دارن و میدونن هم که چیه![-X اما کاربرد اصلیش خیلی فراتر از کارهای روزمره هستش! تازه آپدیت هاشم که روزانه منتشر میشن! \m/

سلام دوست خوبم @};- پست شماره 30 این تاپیک رو مشاهده فرمودین ؟

راستی دوستان ویندوز 10 رو هم اضافه کنن!

با ورود ویندوز 10 نظر سنجی ریست بشه بهتر نیست!؟
فعلاً کمتر کسی از این ویندوز استفاده کرده پس نظر سنجی هم خوب از آب در نمیاد
یه مدت از ورود ویندوز 10 که گذشت حتماً اضافه خواهد شد
ممنون از توجهتون :x

ErfanDL
2014/10/02, 13:18
ویندوز فعلا فقط 7 اما در آینده ویندوز 10 بهترین خواهد بود

7 بهترینه چون باگ های کمتری نسبت به سایر ویندوزها داره در ضمن ویندوز 8 و 8.1 نسخه آزمایشی ویندوز 10 بوده.

ALEX_HOT
2014/10/02, 13:22
ویندوز فعلا فقط 7 اما در آینده ویندوز 10 بهترین خواهد بود
بنده خودم هنوز 10 نصب نکردم و نمیشه در موردش اظهار نظر کنم (جناب اشراقی فرمودند که نسخه پیش نمایشه )
اما اگه از 7 بهتر نباشه و مثل 8.1 تو بازیها نا امیدم کنه ، باز برمیگردم سراغ Win 7

ErfanDL
2014/10/02, 13:25
بنده خودم هنوز 10 نصب نکردم و نمیشه در موردش اظهار نظر کنم (جناب اشراقی فرمودند که نسخه پیش نمایشه )
اما اگه از 7 بهتر نباشه و مثل 8.1 تو بازیها نا امیدم کنه ، باز برمیگردم سراغ Win 7
همان طور که گفتم 8 و 8.1 نسخه آزمایشی 10 بوده دیقیقا ماکروسافت برگشت به زمانی که ویستا رو منتشر کرد و ویستا نسخه آزمایشی 7 بود.

ALEX_HOT
2014/10/02, 13:36
دوستان خواهشمندم تجربیات در خصوص کار کردن با Windows 10 رو تو تاپیک زیر اعلام بفرمائید...
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

***و صرفاً در تاپیک نظر سنجی فقط ویندوز مورد علاقتون رو با ذکر دلیل اعلام کنید***
ممنون از همکاریتون @};-

AliYar
2014/10/06, 16:41
دوستان سلام،

آقا جسارتا به نظرم جای ویندوز XP و حتی 98 و 98SE و اینا خالیه. حالا قدیمی تر ها و ویندوز ME و اینا بماند. زمان خودشون کم غول هایی نبودن و کار راه انداز. مشکلات به جای خودش و اینکه با بعضی تکنولوژی های جدیدتر همخوانی ندارن و اینا ولی هنوز ویندوز XP روی خیلی سیستما داره کار می کنه :)

ALEX_HOT
2014/10/06, 18:33
دوستان سلام،

آقا جسارتا به نظرم جای ویندوز XP و حتی 98 و 98SE و اینا خالیه. حالا قدیمی تر ها و ویندوز ME و اینا بماند. زمان خودشون کم غول هایی نبودن و کار راه انداز. مشکلات به جای خودش و اینکه با بعضی تکنولوژی های جدیدتر همخوانی ندارن و اینا ولی هنوز ویندوز XP روی خیلی سیستما داره کار می کنه :)
بله حق با شماست بنده هم در ابتدای ایجاد تاپیک ویندوز XP & 98 رو هم قرارداده بودم
اما به دلیل اینکه شرکت مایکروسافت دیگه از این ویندوز ها پشتیبانی نمیکنه بنده هم از لیست حذفشون کردم @};-
پست دوم همین تاپیک رو ملاحظه بفرمائید...

AliYar
2014/10/06, 19:08
بله دیدم ولی سوال نظرسنجی خیلی کلی هست و در واقع میشه گفت همه نسخه های ویندوز که تا با حال ارائه شده رو در بر می گیره. اگر بنا بود فقط ویندوز هایی که هنوز پستیبانی میشن گنجونده بشه به نظرم باید در سوال گفته بشه :)

گذشته از اینها عرض کردم کم نیستن، در کل دنیا، کسانی که هنوز از XP مثلا مهاجرت نکردن به ویندوز 7 یا بعدی ها یعنی تجربه ش رو هم ندارن [این مساله به خصوص در مورد مملکت ما صدق می کنه که کم و بیش از لحاظ به روز شدن ِ فراگیر و همگام با دنیا در زمینه سخت افزار و نرم افزار چند ماهی تا یک سالی عقب هستیم].

حالا شخصا فکر نمی کنم این مساله که مایکروسافت دیگه رسما از این ویندوزها پشتیبانی نمی کنه دلیل بر این باشه که از لیست ویندوزها حذفشون کنیم. البته عرض کردم نظر شخصی بنده اس و به نظرم کم لطفیه که حداقل چند نگارش ِ به خصوص مثل 98SE یا XP در چنین لیستی نباشه. این جوری لیست هم خیلی کوتاه و مختصر شده. ببخشید که فضولی کردم :)

SAMAN
2014/10/06, 19:54
ویندوز 7 و دیگر هیچ !

ALEX_HOT
2014/10/06, 20:00
بله دیدم ولی سوال نظرسنجی خیلی کلی هست و در واقع میشه گفت همه نسخه های ویندوز که تا با حال ارائه شده رو در بر می گیره. اگر بنا بود فقط ویندوز هایی که هنوز پستیبانی میشن گنجونده بشه به نظرم باید در سوال گفته بشه :)

گذشته از اینها عرض کردم کم نیستن، در کل دنیا، کسانی که هنوز از XP مثلا مهاجرت نکردن به ویندوز 7 یا بعدی ها یعنی تجربه ش رو هم ندارن [این مساله به خصوص در مورد مملکت ما صدق می کنه که کم و بیش از لحاظ به روز شدن ِ فراگیر و همگام با دنیا در زمینه سخت افزار و نرم افزار چند ماهی تا یک سالی عقب هستیم].

حالا شخصا فکر نمی کنم این مساله که مایکروسافت دیگه رسما از این ویندوزها پشتیبانی نمی کنه دلیل بر این باشه که از لیست ویندوزها حذفشون کنیم. البته عرض کردم نظر شخصی بنده اس و به نظرم کم لطفیه که حداقل چند نگارش ِ به خصوص مثل 98SE یا XP در چنین لیستی نباشه. این جوری لیست هم خیلی کوتاه و مختصر شده. ببخشید که فضولی کردم :)
خواهش میکنم دوست عزیز
بنده این موضوع رو با مدیران مطرح میکنم اگر ok شد این دو ویندوز هم به جمع بقیه اضافه خواهد شد @};-

AloneWolf
2014/10/12, 15:29

موندم چرا ویندوز 10 رو شرکت دادین؟؟

آخه کسی حتی یک هفته هم تجربه ی استفادشو نداره
چه برسه به یه ماه یا یه سال .... !!!

بذار دلیل انتخابم رو هم بگم :

-ویندوز سون ، مخصوصا نسخه ی ultimate امکاناتش معرکست

-باهاش میشه سرورهای مختلفی راه اندازی کرد
(امکانات شبکه ی خیلی خوبی داره)

-سون کاربر رو متخصص و باسواد فرض کرده (امکانات حرفه ای زیادی رو دم دست گذاشته)
اما در ویندوزهای جدید کاربر رو یه بچه ی عاشق تصویر و شکلک متصور کردند

-ویندوز 98 و ایکس پی خیلی از امکانات حرفه ای سون رو ندارن
ویستا هم مقداری امکاناتش محدودتر و کمتره

-اکثر دستگاه ها و لوازم جانبی موجود رو پشتیبانی و شناسایی میکنه

- و... زیادن ، حسش نیست! ;)) :D

ARMIN
2014/10/12, 15:37

موندم چرا ویندوز 10 رو شرکت دادین؟؟

آخه کسی حتی یک هفته هم تجربه ی استفادشو نداره
چه برسه به یه ماه یا یه سال .... !!!

محسن جان، مثل ماه رمضون که برخی دوستان قبل از آغازش یکی دو روز از ماه قبلش روزه میگیرن، اینجا هم دوستان یه شیش ماه جلوتر به پیشواز ویندوز 10 رفتن. :)

SAMAN
2014/10/12, 21:40
محسن جان، مثل ماه رمضون که برخی دوستان قبل از آغازش یکی دو روز از ماه قبلش روزه میگیرن، اینجا هم دوستان یه شیش ماه جلوتر به پیشواز ویندوز 10 رفتن. :)

عالی بود استاد ......

:))

SA SYS
2014/11/07, 14:23
چرا ویندوز 8 نیست ؟!!

راهی هست بشه ویندوز 8 رو به 8.1 ارتقا داد؟؟!

faramarz_mit
2014/11/07, 15:49
من هم با 7 هم با 8.1 کار کردم هردو خوبه
سرعت ویندوز 8.1 خیلی بهتره ولی محیط کاربری ویندوز 7 طوری هست که همه میتونن به راحتی کار کنن

ALEX_HOT
2014/11/07, 16:55
چرا ویندوز 8 نیست ؟!!

راهی هست بشه ویندوز 8 رو به 8.1 ارتقا داد؟؟!
دوست خوبم ویندوز 8 منسوخ شده

Mostafa98
2014/11/07, 17:13
نه آقا منسوخ چیه .
تازه xp منسوخ شده.
8.1 آپدیتی برای ۸ است مثل sp1میمونه.

ALEX_HOT
2014/11/07, 17:19
نه آقا منسوخ چیه .
تازه xp منسوخ شده.
کلا مایکروسافت برا وین XP و وین 8 آپدیتی نداده و این خودش یعنی منسوخ شدن
به نظر من کلا مقوله وین 8 از 8.1 جداست برادر :-bd

SA SYS
2014/11/07, 19:09
کلا مایکروسافت برا وین XP و وین 8 آپدیتی نداده و این خودش یعنی منسوخ شدن
به نظر من کلا مقوله وین 8 از 8.1 جداست برادر :-bd

نه آقا منسوخ چیه .
تازه xp منسوخ شده.

amd هم فقط برای 8.1 و 7 درایور میده :|

نسخه 14.6 هم مال چند ماه پیشه نوشته بود نسخه ویندوز 8 کنسل شده :|

من کلی بازی و نرم افزار دارم رو 8 :((

خواهشا یه راهکاری بدین بشه 8 رو به 8.1 ارتقا داد

ALEX_HOT
2014/11/07, 19:19
amd هم فقط برای 8.1 و 7 درایور میده :|

نسخه 14.6 هم مال چند ماه پیشه نوشته بود نسخه ویندوز 8 کنسل شده :|

من کلی بازی و نرم افزار دارم رو 8 :((

خواهشا یه راهکاری بدین بشه 8 رو به 8.1 ارتقا داد
دوست خوبم مشکلتون رو اینجا مطرح کنید تا اساتید راهنماییتون بفرمایند
پرسش و پاسخ عمومی / نرم افزار (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

HaM3D
2014/11/11, 17:29
10 با اینکه هنوز بتا هم نیست ولی با این آبدیت هایی که داده دیگه هیچ مشکلی نداره که آزار دهنده باشه و کاملا استیبل و خیلی رونه نسبت به ویندوز های 7 و 8.1 و پیشنهاد می کنم حتما نصب کنید !!!

Mostafa98
2014/11/11, 18:48
البته بتا رو که رد کرده ولی نصب نکنید بهتره .
اولا تمام فعالیت های شما گزارش میشه به مایکروسافت (برای رفع اشکال و...)
دوما حجم اینترنت زیادی رو در حالت عادی مصرف میکنه.
سوما پایدار نیست.
ولی اگر خواستید امتحان کنید روی Vm نصب کنید.

HaM3D
2014/11/11, 21:43
البته بتا رو که رد کرده ولی نصب نکنید بهتره .
اولا تمام فعالیت های شما گزارش میشه به مایکروسافت (برای رفع اشکال و...)
دوما حجم اینترنت زیادی رو در حالت عادی مصرف میکنه.
سوما پایدار نیست.
ولی اگر خواستید امتحان کنید روی Vm نصب کنید.

من نصب دارم و حجم اینترنتم هیچ مشکلی نداره و قابل حله

از لحاظ پایداری مشکل نداره !!!