PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی درباره خرید دوربین کامپکت با بودجه 700 تومن

vestlaif
2014/07/27, 03:37
سلام به همگی دوستان عزیز .
یه دوربین میخوام تا نهایتا 700 تومن .
مارک های معتبر و معروفی مثل canon و nikon و ...
کیفیت عکاسی بسیار بالا و فیلم برداری عالی و ترجیحا wifi داشته باشه . کامپکت باشه .... خلاصه بهترین دوربین عکاسی تا این قیمت چی هست ؟
دیجی کالا و نگاه انداختم ولی خب انقدر مدل های هم قیمت زیاده که قاطی کردم . پیشنهاد شما چیه ؟
نقطه ضعف و بدی نداشته باشه ها لطفا ..
ممنون از همگی
منتظریم ببینیم علاوه بر اون سیستم مشاوره دوربینتون هم میترکونه یا نه .
یاعلی

Oneshot Milad
2014/08/03, 12:17
سلام به همگی دوستان عزیز .
یه دوربین میخوام تا نهایتا 700 تومن .
مارک های معتبر و معروفی مثل canon و nikon و ...
کیفیت عکاسی بسیار بالا و فیلم برداری عالی و ترجیحا wifi داشته باشه . کامپکت باشه .... خلاصه بهترین دوربین عکاسی تا این قیمت چی هست ؟
دیجی کالا و نگاه انداختم ولی خب انقدر مدل های هم قیمت زیاده که قاطی کردم . پیشنهاد شما چیه ؟
نقطه ضعف و بدی نداشته باشه ها لطفا ..
ممنون از همگی
منتظریم ببینیم علاوه بر اون سیستم مشاوره دوربینتون هم میترکونه یا نه .
یاعلی

نمیدونم الان جواب شمارو بدم یا نه چون مدت زیادی از سوالتون گذشته .. و من هم شرمنده شما هستم که به پاسختون نرسیدین ..

ولی خب ..

اگه بودجتون رو تا 1 تومن افزایش بدین .. قطعا دوربین بهتری dslr 1100d canon یا دوربین های دست دومی که اکبندشون 1200 هست میتونین خریداری کنین ..

در مورد کامپکت ها .. بنظر من از خانواده سونی یا کنون خریداری کنین .. کامپکت ها تو رنج 1 میلیون .. بستگی به سلیقه و ظاهرش داره و ازنظر کیفیت عکسها تفاوت خییلیی بزرگی ندارن ..