PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محتاج به بازی Lord of The Rings....The Battle For middle Earth

Yaser_Aramesh
2011/12/09, 12:36
سلام.دوستان من چندین سال پیش با سیستم داغونم بازی LOTR.The battle for middle earth رو بازی میکردم و عاشقش بودم و زندگیم شده بود.بیش از 12,13 بار تمومش کردم.(البته تو گروه + که برو بچه های روحان و گاندر بودیم).الانم واقعا مخمو گرفته و بازی نکنم نمیشه.اینی که من میگم محصول 2004 کمپانی EA و 3 CD هست.(یا 1 DVD).با شماره دو این بازی که 2 تا DVD اشتباه نگیرین.لینک ویکیپدیا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.).من 2-3 روزه آستارا رو زیرو رو کردم.از پسر عموهام(قبلا داشتن) پرسیدم انداخته بودن دور.از دوستان و اینترنت هم که نتونستم پیدا کنم.اگه کسی داره یا میتونه تهیه کنه من ممنونش میشم.اگه داشت یا تهیه کرد به من پیام.خص... بده شماره حساب بده واریز کنم و آدرسم رو بدم پست کنه.

ممنون

+Aren
2011/12/09, 14:53
سلام این خودشه؟:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

می خوای دانلودش کنی؟

Yaser_Aramesh
2011/12/09, 15:01
سلام این خودشه؟:

می خوای دانلودش کنی؟
عزیز لینکش خراب.قبلا رفته بودم این سایت.گفتم که.اینترنت رو پوکوندم.نه دانلودش هست نه خریدش.یه خرید پیدا کردم اما عکس محصول بازی The Rise of Wich King رو نشون میده اما اسم بازی رو زدن Battle for middle earth.برا همین نخریدم.خدااااااااااااااا.ا ون از آنلاین بازی کردن MW1 که اسیرم کرد.اینم از این.اونقدر بدم میاد وقتم هدر بره.

doom2009
2011/12/09, 17:08
دوست من به روز باش بازیهای جدید که خیلی با حال ترند توصیه میکنم احیانا این نسخه رو گیر نیاوردی نسخه های جدیدترش رو بازی کنی که خیلی سرترند با تشکر موفق باشید

Yaser_Aramesh
2011/12/09, 17:12
دوست من به روز باش بازیهای جدید که خیلی با حال ترند توصیه میکنم احیانا این نسخه رو گیر نیاوردی نسخه های جدیدترش رو بازی کنی که خیلی سرترند با تشکر موفق باشید
والا من 5 تا ارباب حلقه ها بازی کردم.یعنی همه رو به جز War in The North.هیچ کدوم بهم حال battle for middle earth رو نداد.فوق العادست.

Arsn
2011/12/13, 20:14
اگه اشتباه نکنم یاسر جان اون نسخه ای را میخواد که بازی به صورت اول شخص بود !

اگه منظورتون اونه واقعا باید به سلیقه شما تبریک گفت !

اونی که شما میخوای یکی از این سه لینک است

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

renger 1375
2013/05/02, 01:50
سلام خسته نباشيد
من تازه عضو شدم و ميخوام بازي دانلود كنم اما لينكي كه داديد ***** هست اگه ميشه يك لينك غير ***** براي دانلود معرفي كنيد. ممنون
Lord of The Rings:The Battle For middle Earth

Castiel
2013/05/02, 02:21
سلام خسته نباشيد
من تازه عضو شدم و ميخوام بازي دانلود كنم اما لينكي كه داديد ***** هست اگه ميشه يك لينك غير ***** براي دانلود معرفي كنيد. ممنون
Lord of The Rings:The Battle For middle Earth

دوست عزیز هیچ کدام از لینک های تاپیک فی/ل*ت-ر نیست.

renger 1375
2013/05/02, 19:21
دوست عزیز هیچ کدام از لینک های تاپیک فی/ل*ت-ر نیست.
سلام
پس ممنون ميشم راهنمايي ام كنيد
من داخل لينك ميرم اما براي دانلود چند تا لينك داره هر كدومو ميزنم *****ه (منظورم همين بود)