PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای خرید کیس بازی با بودجه 4 تومن

sorena.h
2014/07/25, 23:22
سلام خدمت همه ی دوستانی که زحمت می کشن و وقت می زارن و بقیه رو اینجا راهنمایی میکنن بدون هیچ چشم داشتی.
می خوام از همین جا شدید ترین مراتب تشکرم رو با آخرین قدرت پرت کنم سمتتون و یه خدا قوت محکم بهتون بگم.

راستش قصد داشتم فردا برای خرید برم و خدا رو شکر که اینجا رو پیدا کردم .
البته با خوندن پست های قبلی خیلی از ابهامات برام برطرف شد منتها یه سری نکات باقی مونده ، ایشالا دوستان کمک کنن که فردا خرید کردم بعدش پشیمون نشم .

شرایطم اینه:
1-نهایت بودجه من 4 میلیونه ( البته اگه خرج کردن بین 100 هزار تومن تا 500 هزار تومن می تونه تفاوت خیلی زیادی ایجاد کنه و یا ارزش خرید قطعات پیشنهادی رو تا حد زیادی افزایش بده مشکلی برای پرداخت این مبلغ نیست )

2-مهمترین و اصلی ترین کاربرد این سیستم گیمینگ هست و اینکه بازی های آینده رو بیشتر ساپورت کنه . به هیچ عنوان قصد اورکلاک ندارم ، چون تخصصش رو ندارم و می ترسم به قطعاتم صدمه بخوره
در واقع هیچ ایده ای هم ازش ندارم که چطوری هست و فقط اسمش رو شنیدم و می دونم مثلا یعنی استفاده کردن از توان بیشتر
برعکس ، مصرف کم تر انرژی برام خیلی مهمه . واسه همین ترجیحم استفاده از گرافیک های انویدیا هست.

3- احتیاجی به این قطعات ندارم : موس ، کیبورد ، اسپیکر ، مانیتور

4- نهایت رزولوشن مانیتورم 900 در 1600 هست که فکر می کنم توی انتخاب کارت گرافیک مهم باشه

5- برای انتخاب مین برد می خواستم خواهش کنم آینده نگری بیشتری لحاظ بشه
برای خودم مشخص نیست ولی لطفا این رو در پیشنهادهاتون در نظر بگیرید شاید خواستم بعد از مدت یک سال مثلا پردازنده یا رم یا کارت گرافیک رو بفروشم و یه مدل قوی تر که تازه اومده بگیرم

7- با توجه به کاربردی که گفتم آیا امکانش هست که اصلا هارد hdd فعلا نگیرم و فقط یه ssd 128 بگیرم تا بعدا

خیلی زیاد شد .
خواستم تا اونجایی که میشه از ارسال پست های مجدد جلوگیری کنم ولی با توجه به اینکه فردا صبح قراره خرید کنم شاید دوباره مجبور بشم امشب یا فردا صبح مزاحمتون بشم
پیشاپیش ممنونم از حسن توجه و لطف دوستان عزیز

NAVID OC
2014/07/25, 23:40
Case : Deep cool tesracet ------> 140
COOLER : tru sprit -----> 115
CPU : I7 4570 -----> 700
MB : GIGABYTE Z97X UD5H -----> 960
Drive : ASUS X24 ----> 60
HDD : 500GB WD CG -----> 170
SSD : 128GB ADATA XPG SX900 -----> 490
POWER : Green 600 ----> 250
RAM : ADATA XPG2 1600 -----> 280
VGA : MSI R9 280 -----> 1220

جمع = 4385

مبارک باشد عزیز.

M.Ahmadi
2014/07/25, 23:40
cpu corei 5 4690 790000
mb asrock h97kiler 470000
ram 2x4gb a-data1600 280000
case enernax clipus 170000
power enermax revolation xt 730 490000
hdd 1tb western caviar blue 190000
ssd plextor m5pro 128gb 375000
vga gtx 760msi oc 4gb 1250000
cooler zalman cnps7500 80000
خرید خوبی داشته باشید

sorena.h
2014/07/25, 23:57
ممنونم از نوید جان و ام وی زد عزیز
نوید جان :
این سی پی یو فکر کنم i5 باشه و کارت گرافیک رو هم همونطور که قبلا گفتم ترجیجم اینه که انویدیا باشه ، دلیل خاصی داره اینو پیشنهاد کردید
ام وی زد عزیز :
آیا تفاوت نداشتن بازدهی کارت پیشنهادیتون با مدل های بالاتر مثل 770 توی مانیتور من باعث شده این مدل رو پیشنهاد بدید یا قیمت کمترش یا اینکه کلا این کارت گرافیک مچ تر هست با این سیستم پیشنهادیتون

و مجددا سوالم رو تکرار می کنم اگه دوستان اطلاع داشته باشن آیا ممکن هست فعلا فقط از یه ssd استفاده کنم و بعد ها hdd اضافه کنم؟

NAVID OC
2014/07/26, 00:03
ممنونم از نوید جان و ام وی زد عزیز
نوید جان :
این سی پی یو فکر کنم i5 باشه و کارت گرافیک رو هم همونطور که قبلا گفتم ترجیجم اینه که انویدیا باشه ، دلیل خاصی داره اینو پیشنهاد کردید
ام وی زد عزیز :
آیا تفاوت نداشتن بازدهی کارت پیشنهادیتون با مدل های بالاتر مثل 770 توی مانیتور من باعث شده این مدل رو پیشنهاد بدید یا قیمت کمترش یا اینکه کلا این کارت گرافیک مچ تر هست با این سیستم پیشنهادیتون

و مجددا سوالم رو تکرار می کنم اگه دوستان اطلاع داشته باشن آیا ممکن هست فعلا فقط از یه ssd استفاده کنم و بعد ها hdd اضافه کنم؟

amd یعنی قیمت پایین تر در قبال کارایی بیشتر! اگر اینو قبول نداری من یه سوال از شما دارم؟ چرا انویدیا؟
من شرمندم آره! اون cpu i5 است! اشتباه شد!
سوال آخر : توصیه نمی شود! چون باید یک سری فلدر ها و ایندکس ها که روی SSD است به HDD منتقل بشود.

sorena.h
2014/07/26, 00:14
ممنونم نوید جان از پیگیری و راهنمایی هات
راستش هیچ سر رشته ای از سخت افزار ندارم ، واسه اینه که مزاحم شما و دوستان دیگه شدم.
منتها اگه درست متوجه شده باشم ، محصولات انویدیا نسبت به کیفیتی که ارائه می دن ، انرژی کمتری مصرف می کنن. همون طور که شما هم گفتید برکعس قیمتشون .
واسه همین ترجیحم انویدیاست . حالا می خواستم بدونم بودجه من علت این پیشنهاد شما بوده یا مسئله دیگری

NAVID OC
2014/07/26, 00:30
به نظر من برای 30-40 وات برق اضافی پول خودتو دور نریز!
این اواخر خیلی سیستم بستم برا رفقا همش هم amd ! جالب این است از بنچمارک هایی که تو سایتای مختلف بود amd خیلی سر تر بود! انویدیا = گرون فروش = سر گردنه = همش پوز = یک برند زیبا!
خروجی تصویر amd کیفیت amd و کارایی amd بسیار عالیه! برای کار با نرم افزار های گرافیکی که اصلا nvidia توصیه نمی شود. من خودم nvidia دارم انشا الله دفعه بعد amd !
کارت گرافیک های بسیار رده پایین amd مثل 6770 یا 7770 (رده متوسط ) با هیچ گرافیکی تو رنج قیمت خودشون قابل قیاس نیستند.
این تجربه من بود که با گرافیک های زیادی از nvidia تا amd سر و کار داشتم.

SAMAN
2014/07/26, 00:41
اینم پیشنهاد من :

%%-%%-%%-@};-%%-%%-%%-

28447

به نظرم این هزینه ی 300 بیشتر (که گفتید مشکلی ندارید) به نفع تون هست ................ فقط هرگونه تغییر تو لیست رو چه به علت پیشنهاد های سود جویانه ی فروشندگان و چه به علت عدم موجودیت قطعه به اطلاع من برسونید تو همین تاپیک .........

:bz:bz:bz:bz:bz

sorena.h
2014/07/26, 01:12
ممنون از سامان عزیز
( متاسفانه یا شاید هم خوشبختانه)
شهرستان همچین قطعاتی رو ندارن و باید سفارش بدن واسه همین من وقتی رفتم واسه خرید اون بنده خدا هم باید چک کنه ببینه همچین قطعاتی موجود هست توی فروشگاه مرکز استان یا نه .
تو همین فاصله من می تونم مزاحمتون بشم واسه مشاوره گرفتن در مورد قطعات احتمالی که پیشنهاد شدن برای جایگزینی.
بازم ممنونم از همه دوستان بخاطر وقتی که گذاشتن برای راهنمایی من

SAMAN
2014/07/26, 01:15
ممنون از سامان عزیز
( متاسفانه یا شاید هم خوشبختانه)
شهرستان همچین قطعاتی رو ندارن و باید سفارش بدن واسه همین من وقتی رفتم واسه خرید اون بنده خدا هم باید چک کنه ببینه همچین قطعاتی موجود هست توی فروشگاه مرکز استان یا نه .
تو همین فاصله من می تونم مزاحمتون بشم واسه مشاوره گرفتن در مورد قطعات احتمالی که پیشنهاد شدن برای جایگزینی.
بازم ممنونم از همه دوستان بخاطر وقتی که گذاشتن برای راهنمایی من

اینترنتی بخر بهترین راه برای اینکه به مشکل بر نخورد خرید اینترنتیه ......... مطمئن ......... بدون دردسر و صد البته بدون تغییر .......
کجا هستید شما ؟؟؟!!

sorena.h
2014/07/26, 05:05
سامان جان من استان فارس هستم . و ظاهرا اون دوستی که قراره بنده ازش خرید کنم هم از شیراز خرید می کنن.
راستش من هیچ سر رشته ای از سخت افزار ندارم و خب یه مقداری اعتماد به نفسم رو برای خرید اینترنتی پایین میاره .
البته نمی دونم تا چه حد نگرانیم بجا باشه ولی به این فکر می کنم که مثلا اگه یه قطعه تقلبی رو بجای یه قطعه اصلی برام فرستادن تشخیصش برای من غیر ممکنه

sorena.h
2014/07/26, 05:10
دوستانی که قبلا پیشنهاد دادید با تشکر از وقتی که برای من گذاشتید .
چون بعد از پیشنهاد سامان عزیز پستی نگذاشتید ، فکر کنم سیستم پیشنهادی آقا سامان رو بهتر بدونید . منم تا ساعت 9 که می خوام برم خرید بازم اینجا رو چک می کنم که اگه دوستان مورد بهتری به ذهنشون رسید لطف کنن و راهنمایی کنن

kenzo
2014/07/26, 06:06
داداش به نظر من مادربردت این رو بردار من به شدت تائیدش می کنم باقیش و از لیست بچه ها انتخاب کن

M.B:
Asus Maximus VII Ranger

قیمت ش هم اگر اشتباه نکنم حدود 870 تا 900 تومنه

sorena.h
2014/07/26, 06:19
ممنون از کنزو عزیز
می شه لطفا یکم بیشتر برام توضیح بدید .
تفاوتش با اون z87 که آقا سامان پیشنهاد داده بود چیه

gamerisgood
2014/07/26, 06:49
تفاوتش در یک امکانات جانبی مخصوص گیم از جمله صدا هست
و همینطور چیپ z97 و h97 از از پردازنده های نسل بعدی اینتل پشتیبانی میکنه
اما z87 خیر

kenzo
2014/07/26, 07:31
برو داخل سایت اصلیش کامل توضیح داده با عکس خیلی مین ماهیه عشق منه خدایا پول برسون بخرمش @-)

یه توصیه به گیمرها (( مادربرد های rog ایسوس را با هر مادربردی مقایسه نکنید ))

kenzo
2014/07/26, 07:38
تفاوتش در یک امکانات جانبی مخصوص گیم از جمله صدا هست
و همینطور چیپ z97 و h97 از از پردازنده های نسل بعدی اینتل پشتیبانی میکنه
اما z87 خیر

فقط صدا نیست !
کارت شبکه اختصاصی با کمترین لگ در بازی
دو اسلات کارت گرافیک x8
ساپورت رم تا فرکانس 3200 oc
درگاه m2
و ....
خیلی ماهههههههههههههه

sorena.h
2014/07/26, 08:40
سلام
دوستان من رفتم و متاسفانه جریان به این شکل هست :
m.b
z97 d3h
h97 d3h
h87 hd3
z87 g43 game
z87 g41 pcmate

cpu
i5 4440
i5 4460
i7 4770
i7 4790
به نظر شما چه کنم ؟ فکر می کنید بشه از بین اینا چیزی انتخاب کرد؟

Reza Eshraghi
2014/07/26, 08:49
سلام . به فروم سخت افزار خوش آمدید . @};-
نهایتاً میخواین خریدتون از شیراز دورتر نباشه ؟! حتی اینترنتی ؟! همشهری نیستیم احیاناً ؟!

kenzo
2014/07/26, 09:14
سلام
دوستان من رفتم و متاسفانه جریان به این شکل هست :
m.b
z97 d3h
h97 d3h
h87 hd3
z87 g43 game
z87 g41 pcmate

cpu
i5 4440
i5 4460
i7 4770
i7 4790
به نظر شما چه کنم ؟ فکر می کنید بشه از بین اینا چیزی انتخاب کرد؟

عزیز دل ول کن اونارو از این رفیق ما بخر تاجره و در بندر عباس فعالیت می کنه قیمت هاش خیلی خوبه یه پخ بهش بده باهاش بحرف
S.A.M.U.R.A.I (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. B%8C-%D8%AF%D9%86%DB%8C%D8%A7

sorena.h
2014/07/26, 09:15
سلام آقا رضا
خیر ، متاسفانه. از کم سعادتی بنده هست البته.
راستش نصف مبلغ رو می خوام قسط بندی کنم واسه همین قضیه خرید اینترنتی یه جورایی منتفی هست.
چون می خوام اینو عیدی بدم ، می خوام حتما ، حتما ، حتما قبل از عید برسه به دستم وگرنه برام مهم نیست که چقدر از شیراز دورتر باشه

Reza Eshraghi
2014/07/26, 09:21
سلام آقا رضا
خیر ، متاسفانه. از کم سعادتی بنده هست البته.
راستش نصف مبلغ رو می خوام قسط بندی کنم واسه همین قضیه خرید اینترنتی یه جورایی منتفی هست.
چون می خوام اینو عیدی بدم ، می خوام حتما ، حتما ، حتما قبل از عید برسه به دستم وگرنه برام مهم نیست که چقدر از شیراز دورتر باشه

اوه . خدا به خیر کنه ! پس فقط ناچارید خرید حضوری کنید .
ببینید همینجوری اون پیش پرداخت رو ندید به طرف و بگین که ببنده . بهش بگین قطعاتی که من میخوام دارید عیناً ؟ اگر دارید بسم الله . ندارید خداحافط شما !
البته توی شیراز فروشگاه معروفی قطعات حرفه ای هم داره . اقساط هم میده ولی مشکل اینه که باید چک واسه خود شیراز باشه . ( مگر اینکه در حال حاضر اقساط نده )

sorena.h
2014/07/26, 09:26
اوه . خدا به خیر کنه ! پس فقط ناچارید خرید حضوری کنید .
ببینید همینجوری اون پیش پرداخت رو ندید به طرف و بگین که ببنده . بهش بگین قطعاتی که من میخوام دارید عیناً ؟ اگر دارید بسم الله . ندارید خداحافط شما !
البته توی شیراز فروشگاه معروفی قطعات حرفه ای هم داره . اقساط هم میده ولی مشکل اینه که باید چک واسه خود شیراز باشه . ( مگر اینکه در حال حاضر اقساط نده )

میشه آدرس فروشگاه رو همراه با یه لیست پیشنهادی لطف کنید که اگه بشه همین الان راه بیوفتم برم

sorena.h
2014/07/26, 09:32
[QUOTE=kenzo;139859]عزیز دل ول کن اونارو از این رفیق ما بخر تاجره و در بندر عباس فعالیت می کنه قیمت هاش خیلی خوبه یه پخ بهش بده باهاش بحرف

گارانتی داره قطعات؟

Reza Eshraghi
2014/07/26, 09:39
گارانتی داره قطعات؟

خیر . گارانتی رسمی داخلی ندارند . اگر به گارانتی داخلی اهمیت میدین متأسفانه این روش منتفیه !

Reza Eshraghi
2014/07/26, 09:42
میشه آدرس فروشگاه رو همراه با یه لیست پیشنهادی لطف کنید که اگه بشه همین الان راه بیوفتم برم

محل سکونتتون دقیقاً کجاست ؟ کدوم شهر هستید ؟
من بخوام لیست بدم باید عیناً از قیمت اونجا و موجودی اونجا لیست بدم که ممکنه بعضی قطعات بهتر در همون رنج فدا بشن .

sorena.h
2014/07/26, 09:46
محل سکونتتون دقیقاً کجاست ؟ کدوم شهر هستید ؟
من بخوام لیست بدم باید عیناً از قیمت اونجا و موجودی اونجا لیست بدم که ممکنه بعضی قطعات بهتر در همون رنج فدا بشن .

اگه فروشگاهی رو سراغ دارید همون برای شیراز لطف کنید یه لیست پیشنهاد بدید .
برای خرید اگه لازم باشه خودم می رم شیراز ، اونجا هم آشنا زیاد هست ( واسه چک گزاشتن عرض می کنم )

Reza Eshraghi
2014/07/26, 09:51
اگه فروشگاهی رو سراغ دارید همون برای شیراز لطف کنید یه لیست پیشنهاد بدید .
برای خرید اگه لازم باشه خودم می رم شیراز ، اونجا هم آشنا زیاد هست ( واسه چک گزاشتن عرض می کنم )

خیابان زند - رو به روی خیابان خیام - پاساژ مسعود - طبقه دوم .
ولی یه تلفن بزنید اول ازشون به روز بپرسید که اقساط میدن یا نه بعد برید واسه خرید
نام فروشگاه و تلفن و سایتشون رو براتون پی ام می کنم !
اونجا هم بعضی قطعاتی که چند شرکت گارانتی می کنند ممکنه گارانتی موجود اونها گارانتی شماره 1 اون قطعه نباشه .
مثلاً هارد های سیگیت رو گارانتی آسمان موجود دارن !
ولی مثلاً مادربردی که بعضی فروشگاه ها میده 410-420 اونجا بهتون میده 403 با همون گارانتی اصلی ! از نظر قینمت های خوبشون زبانزد هستند !

sorena.h
2014/07/26, 10:52
خیابان زند - رو به روی خیابان خیام - پاساژ مسعود - طبقه دوم .
ولی یه تلفن بزنید اول ازشون به روز بپرسید که اقساط میدن یا نه بعد برید واسه خرید
نام فروشگاه و تلفن و سایتشون رو براتون پی ام می کنم !
اونجا هم بعضی قطعاتی که چند شرکت گارانتی می کنند ممکنه گارانتی موجود اونها گارانتی شماره 1 اون قطعه نباشه .
مثلاً هارد های سیگیت رو گارانتی آسمان موجود دارن !
ولی مثلاً مادربردی که بعضی فروشگاه ها میده 410-420 اونجا بهتون میده 403 با همون گارانتی اصلی ! از نظر قینمت های خوبشون زبانزد هستند !

ممنونم از لطف بی نهایتتون .
اوکی شد .
اگه بشه مطابق با همین لیست یه پیشنهاد بدید ممنون می شم

kenzo
2014/07/26, 10:56
[QUOTE=kenzo;139859]عزیز دل ول کن اونارو از این رفیق ما بخر تاجره و در بندر عباس فعالیت می کنه قیمت هاش خیلی خوبه یه پخ بهش بده باهاش بحرف

گارانتی داره قطعات؟

به گارانتی زیاد فکر نکن تو کشور ما زیاد بدرد نمی خوره گارانتی خصوصاً برای شما شهرستانی های عزیز که از دفاتر گارانتی دور هستید

sorena.h
2014/07/26, 11:13
[QUOTE=sorena.h;139865]

به گارانتی زیاد فکر نکن تو کشور ما زیاد بدرد نمی خوره گارانتی خصوصاً برای شما شهرستانی های عزیز که از دفاتر گارانتی دور هستید

جریان گارانتی همون جریان بیمه هست کنزو عزیز آدم می دونه اگه خدایی نکرده اتفاقی واسش بیوفته تقریبا هیچ کاری براش نمی کنه ولی در عین حال مجبوره از بین بد و بدتر ، بد رو انتخاب کنه و حق بیمه رو پرداخت کنه

aryaiee
2014/07/26, 11:16
دوست من ممکنه شما یک تجربه بد از یک شرکت گارانتی کننده داشته باشید (موردی که خودم هم داشتم) اما اصلا این نیست که شما میگید و بنده کاملا مخالفم.بارها گارانتی های مختلف کار بنده رو راه اندتختن حتی قطعه و دستگاه رو عوض کردن.اون ها هم محدودیت هایی دارند بهتره درک کنیم عزیز

gamerisgood
2014/07/26, 12:38
فقط صدا نیست !
کارت شبکه اختصاصی با کمترین لگ در بازی
دو اسلات کارت گرافیک x8
ساپورت رم تا فرکانس 3200 oc
درگاه m2
و ....
خیلی ماهههههههههههههه

بله میدونم
منم گفتم از جمله صدا
چون قابلیت های دیگه مشابهش تو مادربرد های گیمینگ دیگه هست اما sound stage خیر

Reza Eshraghi
2014/07/26, 14:08
خب من طبق قوانین انجمن چون از فروشگاه خاصی هست ناچاراً به خاطر شرایط خاص شما ، فقط مدل بهتون میدم و قیمت کل توی صحن تاپیک . قیمت تکی نمیدم خودتون با همون سایتی که بهتون دادم چک کنید . یا اگه واقعاً مشکل داشتید بگید براتون یه لیست با قیمت هم پی ام می کنم .
اگه فردا قصد دارید برید برای خرید نیم ساعت قبل از حرکت خودتون از طریق سایت استعلام کنید یا حتی برای اینکه مطمئن بشید قطعات رو رزرو کنید داخل سبد خریدتون یک پرینت بگیرید و همراه خودتون ببرید ( میتونید در این خصوص باهاشون هماهنگ کنید ) . بعد اونجا در مورد مسائل مالیش براشون توضیح بدید و بگید که یک بار هم تماس گرفتید و در مورد فروش اقساطی پرسیدید .

لیست رو براتون همینجا توی همین پست اضافه می کنم تا حداکثر 1 ساعت دیگه .

Reza Eshraghi
2014/07/26, 16:33
استارتر عزیز من لیستم آماده هست . الآن دارم میرم جایی . فقط یه سؤال ازتون دارم . الآن بودجه نقد شما چقدره ؟!

sorena.h
2014/07/26, 19:13
استارتر عزیز من لیستم آماده هست . الآن دارم میرم جایی . فقط یه سؤال ازتون دارم . الآن بودجه نقد شما چقدره ؟!

سلام و عرض ادب مجدد
آقا نظرم این بود نصف رو نقد و نصف رو اقساط بدم که معادل 2 تومن میشه

Shahin007
2014/07/26, 23:49
رضا جان ما هنوز منتظریما;;)

احتمالا آقا رضا متوجه این اسپم های شما نشدند و گرنه بهتون نذکر میدادند.
اگه کاری با ایشون دارید که باید پ.خ بدید...نه اینکه تو تاپیک دیگران پست نامربوط بدید.
انشالله که دیگه تکرار نمیکنید.
پست هاتون هم پاک میشه.:)

Reza Eshraghi
2014/07/27, 02:18
این پست شماره 26 من رو بخونید مجدداً با دقت :
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

همون طوری که گفتم وقتی شرایطی مشابه شرایط شما پیش میاد و دستمون واسه انتخاب قطعه بسته میشه به خاطر خرید از فروشگاه های خاص ، فداشدن قطعه های بهتر و با ارزش خرید بیشتر یا حتی گاهی مجبور به انتخاب قطعاتی نسبتاً گرون یا کمی فراتر از نیاز پیش میاد که با بررسی موجودی اون فروشگاه این اتفاق در مورد بعضی قطعات میفته مثل سی پی یو و کولر سی پی یو !
در حالی که یک مدل i5 درست و حسابی موجود ندارن از سوکت 1150 باید بریم سراغ i7 4770 ! مدل 4790 هم که موجود نیست !
من لیست رو بهتون صبح میدم فقط بعداً یک کولر مناسب به سیستم اضافه کنید عالی میشه . کولر رو اینترنتی بگیرید بعداً
اگر هم نمیتونید تا یکی از کولرهای موجود رو انتخاب کنم و براتون قرار بدم . ولی خب مدل های اونجا رو خیلی تأیید نمی کنم با توجه به سیستم مد نظرم و اینکه قابلیت اور رو نخواهد داشت .

Reza Eshraghi
2014/07/27, 02:20
رضا جان ما هنوز منتظریما;;)
عزیز توی پروفایلتون پیام گذاشتم . ببینید و جوابم رو توی پروفایلم بدین دیگه توی این تاپیک پست ندید چون تاپیک مربوط به دوست عزیز دیگری هست .

sorena.h
2014/07/27, 18:54
این پست شماره 26 من رو بخونید مجدداً با دقت :

همون طوری که گفتم وقتی شرایطی مشابه شرایط شما پیش میاد و دستمون واسه انتخاب قطعه بسته میشه به خاطر خرید از فروشگاه های خاص ، فداشدن قطعه های بهتر و با ارزش خرید بیشتر یا حتی گاهی مجبور به انتخاب قطعاتی نسبتاً گرون یا کمی فراتر از نیاز پیش میاد که با بررسی موجودی اون فروشگاه این اتفاق در مورد بعضی قطعات میفته مثل سی پی یو و کولر سی پی یو !
در حالی که یک مدل i5 درست و حسابی موجود ندارن از سوکت 1150 باید بریم سراغ i7 4770 ! مدل 4790 هم که موجود نیست !
من لیست رو بهتون صبح میدم فقط بعداً یک کولر مناسب به سیستم اضافه کنید عالی میشه . کولر رو اینترنتی بگیرید بعداً
اگر هم نمیتونید تا یکی از کولرهای موجود رو انتخاب کنم و براتون قرار بدم . ولی خب مدل های اونجا رو خیلی تأیید نمی کنم با توجه به سیستم مد نظرم و اینکه قابلیت اور رو نخواهد داشت .

همونطور که گفتید بخاطر محدودیت هایی که خودم برای خرید دارم نمی تونم انتظار بهترین رو داشته باشم .
با قطعات موجود ( بجز کولر که بعدا اضافه می کنم )منتظر لیست پیشنهادیتون می مونم .
راستش دیروز سیستم قدیمی رو فروختم و الان دارم با یه سیستم sd کار می کنم.
فقط گفتم که به عمق فاجعه پی ببرید . وخب یکم عجلم برای خرید بیشتر شده .
ممنون از لطف بی نهایتتون

Reza Eshraghi
2014/07/28, 00:39
M.B: GIGABYTE H97-D3H *با گارانتی آواژنگ*
CPU: Core i7 4770 ! :-w ( عوارض محدودیت در مکان خرید ! البته پیشنهادی در این خصوص دارم ولی گمون نکنم بتونید عملیش کنید )
RAM: Kingston HyperX Fury 4GB 1600MHZ دو ماژول جمعاً 8گیگابایت با پارت نامبر HX316C10FR/4 هیت سینک قرمز *با گارانتی سریر سرویس نمایندگی شیراز *
SSD : Transcend Ultimate 720 128GB SATA 6Gbps *با گارانتی ماتریس نمایندگی شیراز * یا KKingston KC300 120GB SATA6Gbps با گارانتی آواژنگ >:D< این مدل کینگستون حدود 65 تومن گرون تره .
H.D.D : 1TB WD Green WD10EZRX با گارانتی آواژنگ >:D<
(V.G.A: Sapphire R9 280X DUAL-X 3GB DDR5 OC VERSION (UEFI *با گارانتی سایبر نمایندگی شیراز *
Case: Green X7 * گارانتی سیاره سبز *
P.S.U:Crosair RM 850 850 W 80+Gold دو سال گارانتی ( به احتمال زیاد گارانتی تخت جمشید نیست . اینو از خودشون بپرسید ) پاور 750 وات گرین هم موجوده ولی یه خرده از نظر توانش برای آینده نگری احتمالی سیسیتم لب مرز ممکنه باشه

------------------------
قیمت کل با در نظر گرفتن SSD کینگستون : 4337000 تومان .
اگر خواستید اعلام کنید تا پیشنهادم رو در خصوص پردازنده بهتون بدم

sorena.h
2014/07/28, 13:12
ممنونم از همه ی دوستانی که زحمت کشیدن و از گفتن اون چیزی که به نظرشون می تونه به انتخاب بهتر من کمک کنه دریغ نکردن .
یه تشکر ویژه از آقا رضای عزیز که سنگ تموم گذاشتن.
قطعات رو بجز کارت گرافیک و سیستم خنک کننده امروز خریدم .متاسفانه روزه بودم و باید قبل از اذان ظهر بر می گشتم شهرمون. چرا متاسفانه؟ چون وقت کم بود و من باید برای کیسx7 صبرمیکردم . ناچارا منم کیسx1 رو انتخاب کردم
اولین بازی که نصب کنم بایوشاک هست و قول می دم ۱۰ تا دشمن اول رو به نیابت از شما بکشم.
از شوخی گذشته می خوام باز هم تشکر کنم از همه دوستانی که منت گذاشتن و منو برای نتیجه بهتر راهنمایی کردن

SAMAN
2014/07/28, 13:47
ممنونم از همه ی دوستانی که زحمت کشیدن و از گفتن اون چیزی که به نظرشون می تونه به انتخاب بهتر من کمک کنه دریغ نکردن .یه تشکر ویژه از آقا رضای عزیز که سنگ تموم گذاشتن.قطعات رو بجز کارت گرافیک و سیستم خنک کننده امروز خریدم .متاسفانه روزه بودم و باید قبل از اذان ظهر بر می گشتم شهرمون. چرا متاسفانه؟ چون وقت کم بود و من باید برای کیسx7 صبرمیکردم . ناچارا منم کیسx1 رو انتخاب کردماولین بازی که نصب کنم بایوشاک هست و قول می دم ۱۰ تا دشمن اول رو به نیابت از شما بکشم.از شوخی گذشته می خوام باز هم تشکر کنم از همه دوستانی که منت گذاشتن و منو برای نتیجه بهتر راهنمایی کردنمبارکه به شدت .............. کارکنه با قدرت ................. عکس هاش رو بذار تا ما لذت ش رو ببریم .............. مدیر محترم ختم تاپیک ............

Reza Eshraghi
2014/07/28, 13:52
ممنونم از همه ی دوستانی که زحمت کشیدن و از گفتن اون چیزی که به نظرشون می تونه به انتخاب بهتر من کمک کنه دریغ نکردن .
یه تشکر ویژه از آقا رضای عزیز که سنگ تموم گذاشتن.
قطعات رو بجز کارت گرافیک و سیستم خنک کننده امروز خریدم .متاسفانه روزه بودم و باید قبل از اذان ظهر بر می گشتم شهرمون. چرا متاسفانه؟ چون وقت کم بود و من باید برای کیسx7 صبرمیکردم . ناچارا منم کیسx1 رو انتخاب کردم
اولین بازی که نصب کنم بایوشاک هست و قول می دم ۱۰ تا دشمن اول رو به نیابت از شما بکشم.
از شوخی گذشته می خوام باز هم تشکر کنم از همه دوستانی که منت گذاشتن و منو برای نتیجه بهتر راهنمایی کردن

مبارکه . گرافیک رو چی شد نخریدید ؟ موجود بود که تو فروشگاهش ؟! :-o
عکس ها رو داخل تاپیک جدیدی با نام کاربری خودتون قرار بدید .

Reza Eshraghi
2014/07/28, 14:00
انرمکس هم خوبه برای پاور 590000

مهندس ! پست 42 رو محبت کنید مطالعه کنید .

M.Ahmadi
2014/07/28, 14:57
شرمنده من صفحام بازه میرم تو بازی میام پست میزارم وقتی من پست گذاشتم این پست 42 رو ندیدم