PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خری لب تاب با پردازنده نسل چهارم

hessam+
2014/07/25, 18:47
سلام دوستان خسته نباشید و طاعاتتون مقبول حقلطف کنید یک لب تاب با پردازنده i7 از سری 4xxx بهم معرفی کنید فقط u نباشه که حدالمکان کارت گرافیک جدا نداشته باشهکاربرد این لب تاب فقط محاسباتی که پردازنده ورم خوب می خوادعلت اینکه گفتم بدون گرافیک چون میخوام قیمت بیاد پایین کف مبلغ مورد نظر هم 2 تومنه لب تاب هم هر چی ارزونتر باشه بهتره البته از برند هایی بگید که کیفیتشون خیلی پایین نباشهممنون که وقت میذارید

aryaiee
2014/07/25, 19:31
سلام دوست من
فقط اول ذکر کنم لب تاب نیست دوست خوبم لپ تاپ هستش@};-
الترا بوک ها مشخصه شما رو بیشتر دارند اما با cpu خانواده u.والا شک دارم بتونید چیزی پیدا بفرمایید که از i7 cpu خانواده Q باشد اما کارت گرافیک مجزا نداشته باشد.شما دقیقا کارتون چیه و آیا از نرم افزار خاصی استفاده میکنید؟

hessam+
2014/07/25, 20:09
سلام حقیقت اسفتاده بیشتر نرم افزار های تخصصیه که رم و سی پیو میگیره

الترابوک که منتفیه چون یه سیستم برای کار میخوام که تا چند سال سیستم باشه

اینکه گفتم بدون گرافیک چون استفاده ندارم خودمم سرچ کردم چیزی پیدا نکردم گویا چاره ای نیست

شما لنوو رو پیشنهاد میکنید ؟ چند مدل خوش قیمت داره... طول عمر برام مهمه ام اس ای یا فوجیتسو چطور البته همه گرافیک دارن

aryaiee
2014/07/25, 20:49
بنده که عرض کردم نیست دوست خوبم.راستش چندان لنوو رو پیشنهاد نمیدم.به علت اینکه از کانفیگ خوب استفاده کردند اما یک سری موارد رو فدا کردند.مثلا کیفیت صفحه نمایش،سل های نچندان با کیفیت باتری،بدنه ضعیف و استفاده از کولینگ غیر تخصصی، کلا طراحی مادربردش رو دوست ندارم زیاد.بنده تا شب خدمتتون پیشنهاد میدم دوست من.اگر هم احیانا توان افزایش بودجه رو دارید بفرماید

hessam+
2014/07/25, 20:57
ممنونم دوست من بین ام اس ای و فوجیتسو چی؟؟

قیمت بالا نمی خوام اما یه حداقل هایی رو که عرض کردم داشته باشه قیمتشو کنار میام

aryaiee
2014/07/25, 21:01
ممنونم دوست من بین ام اس ای و فوجیتسو چی؟؟

قیمت بالا نمی خوام اما یه حداقل هایی رو که عرض کردم داشته باشه قیمتشو کنار میام
قطعا msi
رو چشم

aryaiee
2014/07/26, 11:02
بابت تاخیر معذرت خواهی کنم سرم شلوغ بود.
برای کارهای پردازشی بنده ابتدا pc رو پیشنهاد میدم.اما اگر تاکید بر لپ تاپ دارید باید کمی افزایش بودجه بدید دوست من.مدل پیشنهادی بنده در این رنج قیمت با توجه به بازار کشور مدل :
HP ProBook 450 G1 - F7X62ES هستش.ضمن اینکه متذکر شم لپ تاپ های hp هم چندان برای کار سنگین و سخت طراحی نمیشوند!اما مورد بهتری نیست و در رنج فیکس ه بودجه خودتون بهترین مدل در حال حاضر مدل:msi CX612OC-E هستش!درسته که سی پی یو از خانواده U داره اما فرکانس خوبی داره.در غیر این صورت باید بودجه رو به بیش از 3 میلیون افزایش بدید

hessam+
2014/07/27, 17:38
اگر تا سه تومن افزایش بدم؟

Mostafa98
2014/07/27, 21:40
Lenovo z410a
با پردازنده 4702mq
دو میلیون تومن