PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پايه هاى كيسم شكسته، چه كنم؟

ARMIN
2014/07/24, 10:08
سلام به همه ى سخت افزارى ها

عزيزان پايه هاى كيسم شكسته CM Storm Trooper، چند وقتيه كه شكسته بود با چسب 123 چسبوندم اما ديگه اونم شكست و ديگه كاريش نميشه كرد. بايد پايه درست كنم يا براش بگيرم.

تو اينترنت ديدم پايه هاى كيس X6 گرين به نسبت بلند و خوبه اما خيلى زشته.

پايه اى هم به ذهنم نميرسه بتونم براش استفاده كنم.

اونور دنيا از اين پايه ها (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) هست كه بهش ميخوره، اما نمى صرفه اين همه هزينه كنم. مودينگ در اين سطح هم بلد نيستم.

پايه ها بايد حداقل بين 2.5 تا 3 سانت ارتفاع و توانايى تحمل وزن سى چهل كيلو را داشته باشند و فقط يك پيچ ساز 4 از وسط آنها را به كيس پيچ ميكند.

يپشنهادى چيزى دوستان به ذهنشون ميرسه، تا قبل از چپه شدن كيس، مارا يارى كنند.

28396
28397
28398

Reza Eshraghi
2014/07/24, 10:12
داداش خدا بد نده . :(
میگم پایه های کابینت آشپزخونه گیر نمیاد بهش بخوره ؟
پایه ها چسبیده یا پیچ شده به کف کیس در حالت عادی ؟

magiteq
2014/07/24, 11:01
آریمن جان از این پایه های چرخ دار نمیتونی براش بگیری. همون هایی که همراه hafx هست. یعن چهارتا پایه رو در بیار و این چهارتا پایه چرخ دار رو اضافه کن. چون ارتفاع پایه چرخ دار بیشتر از پایه ها کیس خودت هست
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

ARMIN
2014/07/24, 11:03
داداش خدا بد نده . :(
میگم پایه های کابینت آشپزخونه گیر نمیاد بهش بخوره ؟
پایه ها چسبیده یا پیچ شده به کف کیس در حالت عادی ؟

سلام رضا جان،

پايه ها با پيچ سايز 4 به كف كيس پيچ شده.

پايه كابينت نديدم تا حالا. مگه كابينت به ديوار پيچ نميشه؟

ARMIN
2014/07/24, 11:04
آریمن جان از این پایه های چرخ دار نمیتونی براش بگیری. همون هایی که همراه hafx هست. یعن چهارتا پایه رو در بیار و این چهارتا پایه چرخ دار رو اضافه کن. چون ارتفاع پایه چرخ دار بیشتر از پایه ها کیس خودت هست
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

عطا جان سلام

والا گير نمياد. چند جا هم تماس گرفتم حتى دريا كامپيوتر، پايه هاى جدا نميدن. كيس منم روى ميزه البته.

SAMAN
2014/07/24, 11:33
فکر خاصی به ذهن من نمیرسه ......... هم دردی من رو بپذیر ارمین جان .......

magiteq
2014/07/24, 11:35
آرمین جان برو چوب بری و چهار تا تیکه چوب شبیه پایه های کیس ات برش کنه و وسط این پایه ها چوبی رو هم سوراخ کنه( دقیقا همون نقطه ای که در پایه ای اصلی جا پیچ خورده). برای فیکس کردن این پایه های چوبی در کیس از یک تیکه چوب میله ای شکل رو میزاری دقیقا وسط اون نقطه ای که در چوب سوراخ شده, در واقع به جای پیچ.

ARMIN
2014/07/24, 11:43
آرمین جان برو چوب بری و چهار تا تیکه چوب شبیه پایه های کیس ات برش کنه و وسط این پایه ها چوبی رو هم سوراخ کنه( دقیقا همون نقطه ای که در پایه ای اصلی جا پیچ خورده). برای فیکس کردن این پایه های چوبی در کیس از یک تیکه چوب میله ای شکل رو میزاری دقیقا وسط اون نقطه ای که در چوب سوراخ شده, در واقع به جای پیچ.

متوجه شدم عطا جان، اگر راه ديگه اى نباشه چاره اى نيست.

اين هم راهكاريه كه حتما" در نظر ميگيرم.

Reza Eshraghi
2014/07/24, 11:46
سلام رضا جان،

پايه ها با پيچ سايز 4 به كف كيس پيچ شده.

پايه كابينت نديدم تا حالا. مگه كابينت به ديوار پيچ نميشه؟

کابینت پایین که روی زمین وایمیسه رو میگم . البته ماشالله از بس خونه تهرانی ها بزرگه ;)) که فقط کابینت بالا رو میزارن !

عطاء جان شبیه همون کاری که توی پایه میز LCD ها کردن منظورته ؟!

magiteq
2014/07/24, 12:08
کابینت پایین که روی زمین وایمیسه رو میگم . البته ماشالله از بس خونه تهرانی ها بزرگه ;)) که فقط کابینت بالا رو میزارن !

عطاء جان شبیه همون کاری که توی پایه میز LCD ها کردن منظورته ؟!

نمیدونم کدوم پایه ها رو میگی. اصلا کار سختی نیست یک پایه گرد دقیقا شبیه پایه های این کیس برش میده و وسط اش رو هم سوراخ میکنه. حتی برای اینکه کیس زشت هم نشه یک رنگ سیاه هم رو چوب اسپری می کنه. ارتفاع این پایه هم حتمی باید با بقیه پایه یکی باشه و نه بیشتر چون باید با بقیه پایه های کیس, تراز اش برقرار شه وگرنه کیس کج میشه به سمت سه پایه دیگه.

h.davoudi
2014/07/24, 12:56
اصلا یه کار بهتر :
برو همون نجاری و چهارتا چوب استوانه ای به ارتفاع مورد نظر بگیر.
همچنین از ابزار یراق چهارتا پیچ 4 میگیری ، به همراه چهارتا مهره

با یه مته بزرگتر از سایز سر پیچ ، زیر استوانه ( قسمتی که روی زمین قرار میگیره ) رو تا بیشتر از نصفش مته میزنی که پیچ راحت بی افته توش
از طرف دیگه استوانه ( قسمتی که به کیس وصل میشه ) به اندازه ارتفاع اون مهره ها مته میزنی ( سایز مته جوری باشه که مهره چفت جا بره تو قسمت مته خورده ) * نتیجه باید اینطور باشه که وقتی مهره رو با فشار وارد قسمت مته خورده سر استوانه میکنی ، سر مهره با سر استوانه هم تراز باشه*
حالا به سادگی پیچ رو از زیر استوانه وارد میکنی و پیچ میرسه به مهره و بسته میشه ، پیچ رو تا آخر میبندی و محکمش میکنی و باقی مونده پیچ از اون طرف استوانه و مهره میاد بیرون ؛ که باید مثل پایه های اصلی کیس به خوده کیس ببندیش.
رنگ استوانه های چوبی رو هم مشکی کن که با کیس ست شه :دی

ARMIN
2014/07/24, 13:32
به به، دوستان چوب کاری میکنند. قطعا" باید هر چهار تا رو عوض کنم اما غیر از چوب راه دیگری نیست؟

kenzo
2014/07/24, 14:57
آرمین داداش اگه پایه رو به این دلیل می خوای که از زمین فاصله داشته باشه و راه تهویه باز باشه یه کار دیگه هم می تونی بکنی کلاً اون چهار تا پایه خودش رو دربیاری یه همچین پایه ای که بیشتر در اداره جات هست بخری و یکمی تغیرش بدی یعنی جای که قرار کیس روش بشینه و محل عبور هوا هست رو چوبش رو ببری و جاش توری فلزی بزاری هم ارتفاعش از سطح زمین بیشتر میشه و عبور هوا بهتر هم اینکه اگه بدی یه mdf کار حرفه ای می تونه یه چیز خوشگل برات در بیاره ضمناً این پایه ها دیواریش هم هست به همین صورت کیس روش می شینه از پهلو به دیوار پیچ می شه

28404

iSteve
2014/07/24, 20:17
آقا آرمین اگه دوست نداشتید پایه ها چوبی باشن میتونید یک نمونه بدین به تراشکار تا واستون فلزی درسته کنه، بعدش میتونید اون پایه های فلزی رو رنگ کنید@};-

EHSAN BAHAVAR
2014/07/24, 21:21
سلام آرمین جان
ای بابا این قضیه قبلا هم وجود داشت اما مثل اینکه وضع وخیم تر شده آرمین ج=ان اینا رو سایت فروزن نداره ؟ چون من تازگی چند تا وسیه سفارش دادم از اونجا اگه داره میتونم هماهنگ کنم که با وسایل من مال تو هم بیاد .

javadshahvand
2014/07/25, 05:47
عطا جان سلام

والا گير نمياد. چند جا هم تماس گرفتم حتى دريا كامپيوتر، پايه هاى جدا نميدن. كيس منم روى ميزه البته.

چرا از این (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) زیر کیسی ها نمیگیری کیس رو بزار روش ثابتش کن

kenzo
2014/07/25, 05:53
چرا از این (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) زیر کیسی ها نمیگیری کیس رو بزار روش ثابتش کن

منم همین پیشنهاد و بهش دادم منتهی این مدلش به درد کیس حرفه ای با سیستم تهویه در کف نمی خوره اونی که من گفتم mdf هست و می تونه کفش و سوراخ کنه یا برداره قسمتی که هوا رد می شه

javadshahvand
2014/07/25, 06:17
منم همین پیشنهاد و بهش دادم منتهی این مدلش به درد کیس حرفه ای با سیستم تهویه در کف نمی خوره اونی که من گفتم mdf هست و می تونه کفش و سوراخ کنه یا برداره قسمتی که هوا رد می شه

اینم میشه یا میتونه 4 تا پایه ثابت پیچ کنه به کیس