PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در هارد 160 ide

Amin4All
2014/07/21, 21:25
سلام.
روی هارد 160 ویندوز نصب کردم و مشکلی نداشت اما یه مشکلی پیش اومد و روی یه سیستم دیگه سوارش کردم و مجبور به نصب دوباره ویندوز xp شدم .
الان هارد به کندی بالا میاد .
نصب اولیه رو انجام میده بعد ریست میشه باز اگر بوت فعال باشه که میره همون قسمت نصب اگر سی دی رو در بیارم هم این پیام رو میده :

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

رو دو سیستم تست کردم همینطوری میشه .

نمیدونم یکی از اون شاخک های طلایی رو در حین نصب شکستم یا قبلا شکسته بود .
احتمال داره از اون باشه ؟

aryaiee
2014/07/21, 21:33
بله دوست من تمامی پایه ها برای مقصود خاصی هستند،شکست پایه مذکور قطعا تاثیر داره دیگه!و متاسفانه پایه هم نمیتونید پیدا کنید جدا با برد هستش.چطور اون رو شکستین؟

Amin4All
2014/07/22, 01:14
بله دوست من تمامی پایه ها برای مقصود خاصی هستند،شکست پایه مذکور قطعا تاثیر داره دیگه!و متاسفانه پایه هم نمیتونید پیدا کنید جدا با برد هستش.چطور اون رو شکستین؟

در حین اینکه روی سیستم ها جابجا داشتم میکردم احتمال میدم که برعکس وصل کرده باشم کابلش رو و شکستمش .

وقتی سیستم رو روشن میکنم چزاغ جلوی سیستم دائم روشن میمونه و 20-30 توی قسمت زیر وامیسته ( تا این لحظه البته )

توی بایوس هم هارد رو داره میشناسه .

aryaiee
2014/07/22, 07:28
دوست من به فکر تعویض باشید.شناختین مهم نیست.پایه قطع شده کار رو دچار اختلال میکنه