PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی

K.GH
2014/07/20, 13:22
سلام دوستان .......من گرافیک سیستممو عوض کردم حالا تو ویندوز 7 صدا داره ولیتو ویندوز 8 صدا نداره با تبدیل hdmi به تلویزیون وصلم حالا چکارش کنم صداش وصل بشه

Shahin007
2014/07/20, 13:26
در مورد محل ایجاد تاپیک یکم دقت کنید بد نیست.
به وضوح معلومه مشکل شما سخت افزاری هستش بعد شما در قسمت خرید و ارتقا تاپیک میزنید.
به بخش مناسب منتقل شد.

magiteq
2014/07/20, 14:01
از پنجره sound خروجی صدا رو روی پیش فرض hdmi قرار بده
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Reza Eshraghi
2014/07/20, 14:26
کریم آقا عزیز میشه بفرمائید چندمین باری هست که در انتخاب محل صحیح برای ایجاد تاپیک اشتباه فاحش دارید ؟!
خودم بهتون میگم : 3 بار !
بار اول : تاپیک تعویض قطعه در بخش خرید ، ارتقاء و تعویض قطعات کامپیوتر
بار دوم و الآن هم در شرایط یکسان ایجاد تاپیک مربوط به مشکل نرم افزاری و سخت افزاری در بخش خرید ، ارتقاء و تعویض قطعات کامپیوتر .
هرچی هم که تذکر میدیم بازم توجهی ندارید .
ظاهراً از کل فروم شما فقط همین بخش رو میشناسید ! من الآن یک اخطار براتون ثبت می کنم که با بخش های دیگه انجمن هم بتونید ارتباط برقرار کنید و دقت کنید که تاپیک رو در جای درست ایجاد کنید .

K.GH
2014/07/20, 21:34
سلام اقای اشراقی والا من قشنگ وارد نیستم ولی بازم ببخشید دیگه تکرار نمیشه سعی میکنم دیگه تا جایی بتونم تایپک نزنم چون هی اشتباه میزنم شما هم هی اخطار میدین

K.GH
2014/07/20, 21:37
سلام والا من تو قسمت sound رفتم اون گزینه ها نبودن گرافیک منم ati هست بازم درست نشد حالا چکارش کنم

ARMIN
2014/07/20, 22:39
سلام اقای اشراقی والا من قشنگ وارد نیستم ولی بازم ببخشید دیگه تکرار نمیشه سعی میکنم دیگه تا جایی بتونم تایپک نزنم چون هی اشتباه میزنم شما هم هی اخطار میدین

برادر خیلی خیلی واضحه. کافیه توضیح فارسی زیر هر بخش رو بخونی.

یا اگر نمیدونی از آقای رضا اشراقی یا هر مدیری بپرسی:

1- مشاوره و راهنمایی در خصوص مشکلات سخت افزاری که با قطعات خود دارید: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
2- مشاوره و راهنمایی در خصوص مشکلات مربوط به نوت بوک، اولترابوک و تبلت ها: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
3- مشاوره و راهنمایی برای خرید، ارتقا و تعویض قطعات سیستم: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
4- مشاوره و راهنمایی در خصوص خرید سیستم کامل با تمام قطعات تشکیل دهنده یک سیستم دسکتاپ: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
5- قیمت گذاری قطعات یا سیستم و اطلاع از قیمت قطعات: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.