PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر جنجالی درباره تصاویر منتشر شده از AMD Radeon HD 7900 ''Tahiti''

rajah
2011/12/08, 23:28
در تصویری مرموز از دو کارت گرافیک، که می تواند نمونه های نسل بعدی کارت گرافیک Radeon HD 7900 "تاهیتی"باشد

تقریبا یک ساعت پیش توسط عضو انجمن Beyond3D ارسال شده و روی سایت ها قرار گرفت که سر وصدای زیادی بپا کرده

است.سایت های مختلف نظرات خود را درباره این عکس بر روی سایت های خبری خود قرار دادند وگروهی هم این عکس ها

را ساختگی و بحث برانگیز لقب دادن د و به نکات قابل توجه و قابل اغماض در این تصویر 1 است اشاره داشتند: که محصولات

نهایی کارت های سری 7000شرکتAMDنمی تواند همانند این تصویر باشند زبرا PCB قرمز موجود در این کارتها تضاد و باعث ایجاد

اغماض در موضوع می شود از ویژگی های مهم تر در این تصویر لکه آثار برای تراشه های حافظه حداقل 11 ، 12th (هایلایت)

است.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

البته در سایت های tomshardwareوchinese.vr-zone.com این کارت روRadeon HD 7970 معرفی شده وگفته شده

که احتمالا ، این کارت گرافیکی Radeon HD 7970 کارت گرافیک برای آزمایش (آزمون و مهندسی نمونه) بوده .

اما بنده پس از جستوجو در سایت های خبری دیگر عکس هایی بدست آوردم که دیگر جایی برای بحث باقی نمی گذارد

و به احتمال قوی نظریه سایت تامز هاردوار درست است واین کارت ها نمونه های آزمایش هستند ،اگر بر روی عکس ها

زوم کنید دقیقا خواهید فهمید که این تصاویر واقعی است و دیگر خبری از لکه هم بر روی تصویر زیر نیست:

نگارش و ترجمه:سعید افرازی

Editor In chief
2011/12/08, 23:41
نکته جالب در این میان محل ساخت کار است. made in Canada
این نشان می دهد که تا مدتی دیگر باید منتظر اخبار جدید از nvidia هم باشیم.

*hit m@n*
2011/12/08, 23:53
دوستان من الان متوجه نشدم چی شد ؟؟
یه توضیح میدین نکته مرموزش چیه ؟

با تشکر

vali66
2011/12/09, 01:17
ادیت :
رسما خل شدم چی بوده و من چی دیدم *_*
ممنون از خبر ^_^