PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب ویندوز در لپ تاپ فاقد DvD Rom

Hadi-Rasouli
2014/07/18, 12:22
سلام دوستان من هر وقت بخوام ویندوزی عوض کنم ، از اونجایی که لپ تاپم دی وی دی رام نداره ، میدم به یکی از مغازه های کامپیوتری برام عوض کنن. ولی الان میخوام خودم هم یاد بگیرم که چجوری از طریق فلش ویندوز عوض میکنن ؟ خیلی ممنون بابت راهنمایی

ARMIN
2014/07/18, 12:35
دوست خوبم،

معمولا" چه ویندوزی میریزی؟

Hadi-Rasouli
2014/07/18, 12:36
دوست خوبم،

معمولا" چه ویندوزی میریزی؟

سلام آرمین جان ، ویندوز 7.

ARMIN
2014/07/18, 12:41
نرم افزار Windows 7 USB DVD Download Tool رو دانلود کن.

ویندوز 7 آخرین ورژن آپدیت شده اش رو هم دانلود کن. ویندوز رو که دانلود میکنی، فرمت ISO داره.

بعد با استفاده از اون نرم افزار، این فایل ISO رو داخل فلش مموری میریزی، اونوقت ویندوز رو از روی فلش مموری نصب میکنی توی لپتاپ.

البته فلش مموری خوبی باید داشته باشی، حداقل 8 گیگ یا 16 گیگ پر سرعت.

Hadi-Rasouli
2014/07/18, 12:52
نرم افزار Windows 7 USB DVD Download Tool رو دانلود کن.

ویندوز 7 آخرین ورژن آپدیت شده اش رو هم دانلود کن. ویندوز رو که دانلود میکنی، فرمت ISO داره.

بعد با استفاده از اون نرم افزار، این فایل ISO رو داخل فلش مموری میریزی، اونوقت ویندوز رو از روی فلش مموری نصب میکنی توی لپتاپ.

البته فلش مموری خوبی باید داشته باشی، حداقل 8 گیگ یا 16 گیگ پر سرعت.

از نظر فلش خیالتون راحت Silicon Power Blaze B10 16GB دارم.

فقط یه مشکلی هست : من دی وی دی ویندوز رو دارم و با نرم افزار ULTRAISO فایل های داخل دی وی دی رو به ISO تبدیل کردم و بعد با همین نرم فزار که گفتید فلش رو بوتیبل کردم اما یه مشکلی هست ، موقعی که فلش رو به لپ تاپ وصل میکنم و لپ تاپ رو ریست میکنم و از بایوس گزینه بوت رو میزارم روی فلش پیغام میده : A Disk Read Error occurred press ctrl = alt = del to restart

ARMIN
2014/07/18, 12:57
یعنی اصلا" از روی فلش هیچ چیز رو نمیخونه؟ و پیش از لود ویندوز این پیغام رو میده؟

Hadi-Rasouli
2014/07/18, 12:59
یعنی اصلا" از روی فلش هیچ چیز رو نمیخونه؟ و پیش از لود ویندوز این پیغام رو میده؟

بله . یعنی من اون موقعی که لپ تاپ رو روشن میکنم و لوگو Dell میادکه زیرش نوشته F12 = Boot Menu اون دکمه رو که میزنم بوت منو باز میشه که بعد از انتخاب فلش اون پیغامی که گفتم میاد.

آپدیت : برادر صبر کن من یه بار دیگه امتحان کنم.

aryaiee
2014/07/18, 13:13
با اجازه آقا آرمین
دوست من بنده یک پیشنهاد دیگه هم دارم که معمولا به همه پیشنهاد میدم.شما میتونید یک DVD RW اکسترنال هم تهیه کنید که کلا همیشه واسطون استفاده داره قیمت هم از 90 تا 100 هزار تومان مدل خوب پیدا میشه.حالا چرا اکسترنال؟چون اینترنال رو حتی اگر پیدا کنید گرونتره و به صرف نیست

Hadi-Rasouli
2014/07/18, 13:15
با اجازه آقا آرمین
دوست من بنده یک پیشنهاد دیگه هم دارم که معمولا به همه پیشنهاد میدم.شما میتونید یک DVD RW اکسترنال هم تهیه کنید که کلا همیشه واسطون استفاده قیمت هم از 90 تا 100 هزار تومان مدل خوب پیدا میشه.حالا چرا اکسترنال؟چون اینترنال رو حتی اگر پیدا کنید گرونتره و به صرف نیست

آره جناب آریایی به فکر خریدش هم هستم ، شما چه مدلی رو پیشنهاد میکنید در همون قیمت های 90 تا 100 ؟

---
اقا آرمین من یه بار دیگه امتحان میکنم نتیجه رو اعلام میکنم.

aryaiee
2014/07/18, 13:35
آره جناب آریایی به فکر خریدش هم هستم ، شما چه مدلی رو پیشنهاد میکنید در همون قیمت های 90 تا 100 ؟

---
اقا آرمین من یه بار دیگه امتحان میکنم نتیجه رو اعلام میکنم.
توی اکسترنال ها بنده PIONEER و SAMSUNG رو پیشنهاد میدم.
PIONEER DVR-XD10 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
SAMSUNG SES084 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
البته الویت با پایونیر هستش دوست من

Hadi-Rasouli
2014/07/18, 13:42
توی اکسترنال ها بنده PIONEER و SAMSUNG رو پیشنهاد میدم.
PIONEER DVR-XD10 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
SAMSUNG SES084 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
البته الویت با پایونیر هستش دوست من

خیلی ممنون بابت راهنمایی @};-

آقا آرمین نشد ، باز هم همون پیغام A Disk Read Error occurred press ctrl = alt = del to restart رو میده. :((

Hadi-Rasouli
2014/07/18, 16:25
دوستان هنوز همون ارور A Disk Read Error occurred press ctrl = alt = del to restart رو میده. کــمــک

ARMIN
2014/07/18, 18:12
دوستان هنوز همون ارور A Disk Read Error occurred press ctrl = alt = del to restart رو میده. کــمــک

روی سیستم دیگه فلش رو تست کن، اگر اونجا هم نتونست بخونه، یا فلشت مشکل داره. یا اینکه اون ویندوزی که داری خراب روش اومده. باید یه ویندوز ISO شده از اینترنت بگیری.

اگر دیدی فلش روی سیستم دیگه ای بالا میاد بدون ارور،

کار سخت میشه یه کم.