PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین Smart TV برای کنسول PS4؟

leonard
2014/07/15, 17:44
سلام
همونطور که از نام تاپیک مشخصه یه اسمارت تی وی تا سایز 48 یا 55 اینچ میخوام که از نظر امکانات و کیفیت تصویر فول باشه
دوستانی که تو این زمینه تخصص دارن ممنون میشم معرفی کنید
در ضمن تا 6 الی 7 میلیون باشه.

AliYar
2014/07/15, 18:37
یکی از بهترین تلویزیون ها برای گیمینگ حالا PS4 یا XBOX One تلیوزیون سونی مدل W905 هست که سایز تصویرش 55 اینچی هست و زمان پاسخ گویی در حدود 10 میلی ثانیه یکی از بهترین ها در زمینه بازی هست. همین طور دارای تکنولوژی TRILUMINOS هست برای نمایش رنگ های بیشتر. البته فکر می کنم اگر اینجا موجود باشه قیمتش بالای 8 میلیون تومن هست اگر امکانش براتون هست بودجه رو کمی افزایش بدید ارزشش رو داره.

یکی از مزیت های بعضی از تلویزیون های سونی در مورد بازی سه بعدی، تکنولوژی SimulView هست، یعنی بر عکس تلویزیون های عادی که در حالت بازی دو نفره تصویر برای دو کاربر به دو قسمت تقسیم میشه در تلویزیون هایی که دارای این تکنولوژی هستن هر دو کاربر بازی رو فول اسکرین می بینن. البته نمی دونم این مدلی که عرض کردم این رو داره یا خیر.

Reza Eshraghi
2014/07/15, 18:56
تاپیک به بخش مناسب منتقل شد .
ایمان جان از شما انتظار میره دقت بیشتری کنید در انتخاب محل صحیح ایجاد تاپیک !

magiteq
2014/07/15, 19:40
من هم با کاربر aliyar موافق هستم.w905 تاخیر پردازش( input lag) بسیار کمی داره( سونی کلا انجین های تصویری قدرتمند داره).
در مقایسه با f8000 که زمان های 50-60 میلی ثاینه براش ثبت شده. البته در حالت single player بازی خیلی این تاخیر به چشم نماید و تنها در حالت مولتی اهمیت داره. که delay کمتر در اش خیلی مهمه.ولی زمان پاسخ دهی پیکسل های w905 , زمان 10 میلی براش ثبت شده که مشابه f8000 هست.به شما w904 پیشنهاد میشه سایز 46 که حدود 6 تومن هست و فوق العاده.
در ضمن در سری H سامسونگ قابلیت مشابه SIMUALVIEW , با نا 3D DUAL VIEW وجود داره و تنها مختص برندهای سونی و LG و غیره نیست.علاوه بر این در سامسونگ از موتور تصویری wide color Enhancer استفاده شده که مشابه

TRILUMINOS , هدف اش افزایش دقت رنگ هست.

aryaiee
2014/07/15, 20:23
بله سونی معرفی شده دوستان تایید میشه.کلا سونی همیشه برای گیم رو دستگاه های دیگرش خوب کار کرده.مثل سیستم GAME SYNC MIXING رو دستگا های HI FI که برای PS طراحی شد.حتی برخی از وب سایت های خارجی هم سونی رو تایید کردند

leonard
2014/07/15, 22:20
شرمنده آقارضا
یه خورده عجله ای بود عذرخواهی میکنم
باید ببینم دوستمون میتونن تا این حد هزینه کنن اگر در توانشون بود حتما همین مدل را خواهیم خرید
سپاسگزار از همه دوستان.

sajjadsa
2014/07/15, 22:51
سلام
کلا سری w سونی برای بازی طراحی شدن
توصیه میکنم از همین سری بردارین

AliYar
2014/07/16, 15:17
بله سونی معرفی شده دوستان تایید میشه.کلا سونی همیشه برای گیم رو دستگاه های دیگرش خوب کار کرده.مثل سیستم GAME SYNC MIXING رو دستگا های HI FI که برای PS طراحی شد.حتی برخی از وب سایت های خارجی هم سونی رو تایید کردند

در ادامه نکاتی که aryaiee عزیز و همچنین mla عزیز گفتن، بعضی از جنبه های تکنولوژی و استاندارد در بعضی جنبه های کارکرد برند های مختلف تفاوتی ندارند، منظورم اینه که مثلا تلویزیون فول اچ دی خوب فول اچ دی ه. ولی کیفیت ساخت و قطعات به کار برده شده مهمه که سونی و پاناسونیک تقریبا همیشه حرف اول رو زدن. در ضمن خودشون در واقعا اکثر تکنولوژی های جدید رو طراحی و ابداع می کنن و بعد بقیه با پرداخت لایسنس ازش استفاده می کنن. این معنیش این نیست که تلویزیون های سامسونگ یا ال جی بد هستن یا مثلا فول اچ دی ِ سامسونگ فول اچی دی ِ خوبی نیست :D ولی واقعا سونی کجا و سامسونگ یا ال جی کجا.

مخصوصا در بازار کشور ما که نه تنها رقابت و تنوع نیست و چند برند محدود بازار رو قبضه کردن بلکه همون برند ها هم تنوع چندانی در ارائه همه لاین های تولیداتشون ندارن و عملا دست کاربر بسته اس، البته در مقایسه با جاهای دیگه.

magiteq
2014/07/16, 15:42
LG و SAMSUNG و AUOPTRONIC بزرگترین پنل سازان دنیا هستن. و بسیاری از برندهای از جمله SONY و PANA از این پنل ها استفاده می کنند

aryaiee
2014/07/16, 15:56
در ادامه نکاتی که aryaiee عزیز و همچنین mla عزیز گفتن، بعضی از جنبه های تکنولوژی و استاندارد در بعضی جنبه های کارکرد برند های مختلف تفاوتی ندارند، منظورم اینه که مثلا تلویزیون فول اچ دی خوب فول اچ دی ه. ولی کیفیت ساخت و قطعات به کار برده شده مهمه که سونی و پاناسونیک تقریبا همیشه حرف اول رو زدن. در ضمن خودشون در واقعا اکثر تکنولوژی های جدید رو طراحی و ابداع می کنن و بعد بقیه با پرداخت لایسنس ازش استفاده می کنن. این معنیش این نیست که تلویزیون های سامسونگ یا ال جی بد هستن یا مثلا فول اچ دی ِ سامسونگ فول اچی دی ِ خوبی نیست :D ولی واقعا سونی کجا و سامسونگ یا ال جی کجا.

مخصوصا در بازار کشور ما که نه تنها رقابت و تنوع نیست و چند برند محدود بازار رو قبضه کردن بلکه همون برند ها هم تنوع چندانی در ارائه همه لاین های تولیداتشون ندارن و عملا دست کاربر بسته اس، البته در مقایسه با جاهای دیگه.

در مورد برند ها همونطور که علی جان گفتند(mla) من با نظرشون کاملا موافقم.البته خود ما برخی مواقع هم تعصبی عمل میکنیم دوست من.مهمترین بخش یک tv پنل هستش سپس بقیه قطعات.حال شما فکر کنید مثلا من بگم فلان برند خیلی عالیه ولی در واقع همونطور که علی جان هم گفتند پنل تولید یک برند دیگه است!در مورد تنوع هم با نظر شما موافقم.اما باز هم برندهایی مثل سامسونگ و الجی از تنوع خوبی توی کشور ما برخوردار هستند.اما بازار ایران هنوز هم در فقر وجود تولید کنندگان حرفه ایی دیگر به سر میبرد

AliYar
2014/07/21, 14:44
در مورد برند ها همونطور که علی جان گفتند(mla) من با نظرشون کاملا موافقم.البته خود ما برخی مواقع هم تعصبی عمل میکنیم دوست من.مهمترین بخش یک tv پنل هستش سپس بقیه قطعات.حال شما فکر کنید مثلا من بگم فلان برند خیلی عالیه ولی در واقع همونطور که علی جان هم گفتند پنل تولید یک برند دیگه است!در مورد تنوع هم با نظر شما موافقم.اما باز هم برندهایی مثل سامسونگ و الجی از تنوع خوبی توی کشور ما برخوردار هستند.اما بازار ایران هنوز هم در فقر وجود تولید کنندگان حرفه ایی دیگر به سر میبرد

بله درسته با تعصب برخورد کردن مسخره س، چه در مورد برند و تکنولوژی چه در برخورد با آدما یا عقاید. همه اشکالش به نوعی حاکی از سطح پایین شعور کسی هست که تعصب به خرج میده. ولی اینکه در این مورد مثلا پنل تولید شرکت دیگه س پس مال فلان برند نیست چندان درست نیست، تقریبا تمام برند ها تولید حداقل قسمتی یا تولید کلی ِ بعضی از قطعاتشون رو outsource می کنن به شرکت های دیگه (که بعضا خودشون صاحب برند هستن) اون شرکتی که مثلا پنل رو زده در واقع خط تولید هست و بر اساس specification و استانداردهای مورد نظر برند اصلی قطعه مورد نیاز اونها رو تولید می کنه که در اکثر موارد هم شرکت اصلی سفارش دهنده ابداع کننده ایده یاتکنولوژِی بوده، یا ایده رو به سازنده داده که قطعه ای/قسمتی با چنین مشخصاتی نیاز داریم برامون بسازین. اگر قرار باشه اینجوری به تولید نگاه بشه پس مثلا گوشی های آیفون هم مال اپل نیست مال foxconn ه.

در آخر باز هم میگم کاملا موافقم که تعصب داشتن مسخره است و نباید در مورد برند هم بحث کرد. در واقع باید دید نقاط قوت و ضعف اون محصولی که مد نظر ما است (حالا از هر برندی) چی هست و بر اساس اون تصمیم گرفت.