PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل اتصال کیس به تلویزیون با کابل hdmi

Reza Majidi
2014/07/13, 23:11
سلام دوستان .
من سعی دارم با کابل hdmi از تلویزیون به عنوان مانیتور استفاد کنم ولی وقتی کابل رو به دو طرف وصل میکنم تصویری نمیاد . چی کار کنم ؟ لطفا کمک کنید . آیا قبلش باید تنظیمات خاصی انجام بدم ؟

old gamer
2014/07/13, 23:36
احتمالا کارت گرافیکتون همین R7 هست که توامضاست. خب کارت های AMD همیشه با این نوع اتصالات به تی وی مشکل ایجاد میکنند و خود من هم مشکلات عجیبی در استفاده از کابل HDMI و TV داشتم. پیشنهاد من استفاده از کابل AVG یا DVI هست. البته اگر تلویزیون شما ساپورت کنه و ورودی داشته باشه

old gamer
2014/07/13, 23:37
نهایتا اگر نشد مدل تلویزیونتونو بگید شاید تونستم کمک بیشتری بکنم . رزولیشن تلویزیون رو هم باید بدونم

Reza Majidi
2014/07/13, 23:59
مدل تلویزونم sony kdl w670a .
یه سوال باید سر دیگه hdmi رو به پورت گرافیگ وصل کنیم یا مادربرد?

Reza Eshraghi
2014/07/14, 00:17
مدل تلویزونم sony kdl w670a .
یه سوال باید سر دیگه hdmi رو به پورت گرافیگ وصل کنیم یا مادربرد?

به گرافیک دیگه عزیز .
ولی شما با خروجی تصویری مادربرد که سورسش iGPU اینتل هست هم تست کن ببین با اون هم مشکل داری ؟
باید رزولوشن داخل نرم افزار کاتالیست رو بزاری روی FHD و رفرش ریت رو هم ترجیحاً با رفرش ریت تلویزیون تنظیم کنی یا در رنج اون باشه .

Reza Majidi
2014/07/14, 00:22
به مادربرد وصل میکنم توسط تلویزیون شناسایی میشه ولی تصویر نمیاد . به گرافیک هم که وصل میکنم اصلا شناسابی نمیکنه .

Reza Eshraghi
2014/07/14, 00:26
به مادربرد وصل میکنم توسط تلویزیون شناسایی میشه ولی تصویر نمیاد . به گرافیک هم که وصل میکنم اصلا شناسابی نمیکنه .

مانیتور اصلی خودت چیه مدلش و رزولوشنش ؟
فول اچ دی هست ؟
باید توی کنترل پنل رزولوشن و رفرش ریت رو تنظیم کنی . رزولوشن که باید روی فول اچ دی باشه . رفرش ریت هم در محدوده ساپورت تلویزیون .
این کار رو کردی ؟
چند تا پورت HDMI روی تلویزیون داری ؟ اگه چندتا پورت داری توی دفترچه راهنمای تلویزیونت نگفته هرکدوم واسه چه کاری و ساپورت چه وسائلی هستند ؟

Reza Majidi
2014/07/14, 00:50
ببخشید الان به سیستم دسترسی ندارم فردا حتما کار هایی که گفتین رو انجام میدم و خبر میدم. ممنون از پیگیریتون.

magiteq
2014/07/14, 00:53
دوست من ابتدا اینکه باید به کانکتورhdmi-dvi متصل کنی که کانکتور pc گفته میشه. سپس سورس رو بر روی این کانکتور از طریق tv تنظیم کنی
مثلا hdmi 1 یا hdmi2.

Reza Majidi
2014/07/14, 01:25
کانکتور من hdmi-hdmi است. مشکلی داره?

Dan
2014/07/14, 07:53
کانکتور من hdmi-hdmi است. مشکلی داره?
قاعدتا نباید مشکلی وجود داشته باشه.

همونطور که عطا جان فرمودند سورس رو از روی تلویزیون چک کنید که درست تنظیم شده باشه. اگر دستگاه دیگه ای به تلویزیون متصل هست جدا کنید و با ورودی های HDMI مختلف تلویزیون امتحان کنید.

Reza Majidi
2014/07/14, 10:54
مانیتور اصلی خودت چیه مدلش و رزولوشنش ؟
فول اچ دی هست ؟
باید توی کنترل پنل رزولوشن و رفرش ریت رو تنظیم کنی . رزولوشن که باید روی فول اچ دی باشه . رفرش ریت هم در محدوده ساپورت تلویزیون .
این کار رو کردی ؟
چند تا پورت HDMI روی تلویزیون داری ؟ اگه چندتا پورت داری توی دفترچه راهنمای تلویزیونت نگفته هرکدوم واسه چه کاری و ساپورت چه وسائلی هستند ؟رزولوشن رو روی چند بذارم یعنی ؟ tv دو تا پورت hdmi داره . تو هر دوتاش امتحان کردم درست نشد .

aryaiee
2014/07/14, 11:03
رزولوشن رو روی چند بذارم یعنی ؟ tv دو تا پورت hdmi داره . تو هر دوتاش امتحان کردم درست نشد .

1-بعضی از تلوزیون ها در ورودی hdmi مشکل پشتیبانی از گرافیک کامپیوتر دارند.یا نمیشناسند یا مینویسند:رزولوشن پشتیبانی نمیشود)
2-رزولوشن خروجی را روی hd تنظیم کنید ببینید خروجی میدهد یا نه.یعنی FHD نگذارید.
3-اگر نشد از خروجی گرافیک مجتمع بگیرید دیگه

Reza Majidi
2014/07/14, 12:03
با تشکر از دوستان تصویر اومد ولی یه مشکلی هست وقتی وارد ویدیو یا بازی میشم تصویر دارای نویز میشه یعنی برفک میزنه و تا رزولوشن رو عوض نکنم درست نمیشه .مشکل از چی میتونه باشه?

Reza Majidi
2014/07/14, 12:59
کسی نیست بدونه مشکل از چیه ؟

aryaiee
2014/07/14, 13:20
رزولوشن رو پایین میاری درست میشه؟

Reza Majidi
2014/07/14, 13:35
رزولوشن رو پایین میاری درست میشه؟
ریست که میکنم درست میشه ولی بعدش که باز میرم تو گیم یا ویدئو خراب میشه . البته یه راه رو امتحان کردم کیفیت رو از 1080p به 720p کاهش دادم درست شد ولی وقتی وارد بازی assassins creed black flag میشم tv پیام میده سیگنال پشتیبانی نمیشود . در صورتی که وارد بازی های دیگه میشه .

aryaiee
2014/07/14, 13:36
ریست که میکنم درست میشه ولی بعدش که باز میرم تو گیم یا ویدئو خراب میشه . البته یه راه رو امتحان کردم کیفیت رو از 1080p به 720p کاهش دادم درست شد ولی وقتی وارد بازی assassins creed black flag میشم tv پیام میده سیگنال پشتیبانی نمیشود . در صورتی که وارد بازی های دیگه میشه .

ببینید دوست من بنده که عرض کردم!تلوزیون ها اکثرا مثل مانیتور نیستند که از یک طیف گسترده رزولوشن پشتیبانی کنند!رزولوشن اون بازی هم کم کنید درست میشه احتمالا