PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقاله در زمینه فیزیک امواج دریا !

Reza Eshraghi
2014/07/13, 12:35
سلام دوستان عزیز .
ما هم نیاز به کمک شما پیدا کردیم ! :) انشاء الله لایق کمک باشیم ! [-O<
واسه یکی از دوستان مقاله ای در زمینه ای که در عنوان تاپیک ذکر شد ( دانشجوی ارشد ) نیاز داریم .
حتماً فارسی باشه
-از 8 صفحه بیشتر باشه .
-اگر با مقاله ای معتبر در این خصوص برخورد کردید دریغ نکنید .

هم اکنون به یاری شما نیازمندیم !
از لطف همه شما پیشاپیش ممنون هستیم . @};-

Rezasam1
2014/07/13, 13:24
سلام امیدوارم این بدردشون بخوره

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

ﺑﺮرﺳﯽ اﻣﻮاج درﯾﺎ در ﻣﻨﻄﻘﻪ ﻧﻮر درﯾﺎﯾﯽ
دارﯾﻮش ﻣﻨﺼﻮری ﻋﻀﻮ ﻫﯿﺄت ﻋﻠﻤﯽ داﻧﺸﮕﺎه ﺗﺮﺑﯿﺖ ﻣﺪرس
داﻧﺸﮑﺪه ﻣﻨﺎﺑﻊ ﻃﺒﯿﻌﯽ و ﻋﻠﻮم درﯾﺎﯾﯽ ﮔﺮوه ﻓﯿﺰﯾﮏ

منبع sid.ir

mohammad1500
2014/07/14, 16:20
سلام دوستان
من یه مقاله در باره ساختار کلی و فیزیک امواج دریا و انرژی حاصله از اونها و اینکه چگونه و بر چه مبنایی میتوان از انرژی حاصله از امواج دریا برای زندگی بشری استفاده کرد,مثلا اگه از انرژی مکانیکی اواج بشه برق تولید کرد,کل این روند فیزیکی و محاسبات تئوری مربوطه,تو اون مقاله باشه...
با تشکر از حسن توجه دوستان انجمن...

Reza Eshraghi
2014/07/14, 16:27
سلام دوستان
من یه مقاله در باره ساختار کلی و فیزیک امواج دریا و انرژی حاصله از اونها و اینکه چگونه و بر چه مبنایی میتوان از انرژی حاصله از امواج دریا برای زندگی بشری استفاده کرد,مثلا اگه از انرژی مکانیکی اواج بشه برق تولید کرد,کل این روند فیزیکی و محاسبات تئوری مربوطه,تو اون مقاله باشه...
با تشکر از حسن توجه دوستان انجمن...

سلام محمد جان . به فروم خوش آمدی دلاور @};-
قابل توجه دوستان عزیز . محمد جان دوست و در واقع برادر بسیار صمیمی بنده در دوران دانشگاه هستند :x که این مقاله رو واسه یکی از آشنایانشون لازم دارند .
از همکاری رضا جان عزیز بابت لطفی که کردند و این مقاله رو قرار دادند هم تشکر می کنم . فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. تقصیر از من بود که دقیقاً از محمد جان نپرسیدم جزئیات مقاله چی باشه .
خلاصه به بزرگی خودتون ببخشید مخصوصاً رضا جان عزیز :">

Rezasam1
2014/07/14, 18:32
این مقاله 82 صفحه ای (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) برای تولید برق از طریق امواج دریا

تاريخچه:
بحران نفت به خصوص پس از جنگ اعراب و اسرایل در ١٩٧٣ و بحران انرژی در اواخر قرن بیستم باعث افزایش قیمت نفت شد . بر این اساس استفاده از انرژی های بی تجدیدپذیر در اولویت قرار گرفت و كشورهایی كه مرز ابی گسترده دارند به این فكر افتادند كه از انرژی موج دریا برای تولید انرژی استفاده نمایند.

mohammad1500
2014/07/16, 15:19
ممنون از دوست عزیز rezasam1,مقالتون مفید واقع شد.بسیار متشکرم...