PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وب سایت سخت افزار شما را دعوت به همکاری می کند (توانایی خود را نشان دهید)

Reza Eshraghi
2014/07/12, 23:38
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

اگر با ما همراه بوده باشید به این نکته پی برده اید که برای وب سایت سخت افزار ارائه مطالب جدید و اختصاصی یکی از مهمترین موارد است و همیشه در این چند سال فعالیت خود سعی کردیم هیچ مطلب دست دوم (منظورمان کپی است) را در وب سایت قرار دهیم به همین علت در تمام مراحل سعی کردیم مطالب کاربردی را در وب سایت درج و منتشر کردیم. بعد از بروزرسانی وب سایت و برطرف کردن مشکلات موجود خوشبختانه با قابل توجه بازدید رو به رو شدیم که این موضوع مسئولیت ما را در مقابل کاربران دو چندان کرد با توجه به این مهم در بعضی موارد نیروی اجرایی مجموعه توانایی پشتیبانی تمام موارد را در یک زمان ندارد و این موضوع باعث می شود در بعضی موارد تاخیری در انتشار اخبار و مطالب کاربردی جدید بوجود بیاید.با توجه به این مهم تصمیم گرفتیم تا با دعوت از افرادی که توانایی نوشتن اخبار و مطالب مختلف حوزه فناوری را دارند بیش از پیش محتوا و خدمات خود به شما عزیزان را ارتقاء دهیم. در همین راستا از تمام عزیزانی که توانایی لازم در نوشتن مطالب فنی و عمومی را دارند با داشتن موارد زیر دعوت می شود که رزومه و نمونه کار خود را به آدرس ایمیل info@sakhtafzarmag.com ارسال نمایید.

شرایط لازم برای همکاری با وب سایت سخت افزار

1- وظیفه شناسی
2- تسلط به زبان انگلیسی (منظور توانایی خواندن و درک مطالب است و نه صرفا ترجمه کلامی)
3- داشتن توانایی مناسب در نوشتن متن فارسی با ساختاری مناسب
4- تسلط به فناوری و اصطلاحات جدید در زمینه IT و موارد مرتبط
دوستان عزیز لطفا نمونه کاری خود را با فرمت متنی Word و همراه با لینک منبع اصلی خبر و یا مقاله برای بررسی ارسال نمایید.

منتظر همه شما دوستان هستیم

VSH-Katana
2014/07/13, 16:14
حاجی من که هستم نمونه کارام هم که هست

Reza Eshraghi
2014/07/13, 16:45
حاجی من که هستم نمونه کارام هم که هست

ایمیل کن برادر دلاور . جناب پناهی عزیز دریافت سوابق و نمونه کاری منتظر شما عزیزان هستند .

AmirMahmood
2014/07/13, 16:46
حقوق هم میدین ؟ :))

ARMIN
2014/07/16, 09:37
حقوق هم میدین ؟ :))

معناى دعوت به همكارى غير از اين نيست امير محمود جان :P

AmirMahmood
2014/07/17, 01:46
معناى دعوت به همكارى غير از اين نيست امير محمود جان :P

بیمه هم میکنین ؟؟ :)) پاداش و ... هم داره ؟؟ کامله یا نیمه وقت هم میتونیم بیایم ؟:))

aryaiee
2014/07/17, 09:47
بیمه هم میکنین ؟؟ :)) پاداش و ... هم داره ؟؟ کامله یا نیمه وقت هم میتونیم بیایم ؟:))

شما لطفا یه نمونه کار بده بعد راجب حقوق و مزایا صحبت کنید@};-

Reza Eshraghi
2014/07/17, 10:00
شما لطفا یه نمونه کار بده بعد راجب حقوق و مزایا صحبت کنید@};-

امیرحسین جان .
نمونه کارهای استاد امیر محمود عزیز بر همه واضح هست و در صورتی که تمایل داشته باشن میتونن یکی از ریویوهای نابشون رو به ایمیل مجموعه ارسال کنند و سؤالاتشون رو هم بپرسند .
در اسرع وقت از جناب پناهی عزیز دعوت می کنم تا مقداری در خصوص شرایط کار و انتظاراتشون با همه دوستان صحبت کنند .
لذا خواهش دارم تا اون موقع نظم تاپیک رعایت بشه و کسانی که تمایل به همکاری دارند از طریق ایمیل اعلام شده رزومه خودشون رو اعلام کنند و حرمت این اطلاعیه و نظم تاپیک حفظ بشه .
از همکاری همه شما ممنونم . @};-

VFSDF
2014/09/23, 17:49
درود
وحید هستم کاربر قدیمی سایت خدا بیامرز هات اورکلاک . احساس میکنم اینجا بهترین فروم ایرانی سخت افزاری پیرامون مباحث مربوطه هست و تصمیم گرفتم منبعد جدی تر در سایت عزیزمون sakhtafzarmag فعالیت داشته باشم
البته من ناظر سایت ***5 هستم ( در دنیای ******* ستلایت و اینترنت ******* ایی سالهاست فعالیت دارم ) و با ابزار سی پنل هم کاملا اشنا هستم. دوستدارم در بخش کارت گرافیک و خصوصا گیم فعالیت داشته باشم میتونم مدیریت بخش گیم به عهده بگیرم.

سپاس

ARMIN
2014/09/23, 17:55
درود
وحید هستم کاربر قدیمی سایت خدا بیامرز هات اورکلاک . احساس میکنم اینجا بهترین فروم ایرانی سخت افزاری پیرامون مباحث مربوطه هست و تصمیم گرفتم منبعد جدی تر در سایت عزیزمون sakhtafzarmag فعالیت داشته باشم
البته من ناظر سایت ***5 هستم ( در دنیای ******* ستلایت و اینترنت ******* ایی سالهاست فعالیت دارم ) و با ابزار سی پنل هم کاملا اشنا هستم. دوستدارم در بخش کارت گرافیک و خصوصا گیم فعالیت داشته باشم میتونم مدیریت بخش گیم به عهده بگیرم.

سپاس

سلام آقا وحید

خیلی خوش آمدید.

به جهت راهنمایی عرض میکنم، طبق همین تاپیک برای فعالیت در سایت باید نمونه کار خود را برای آقای پناهی به اون آدرس ایمیل ارسال فرمایید تا بررسی کنند.

برای فعالیت در انجمن، هر بخشی که دوست دارید رو میتونید کار کنید منوط به هماهنگی با مدیر بخش مربوطه. مدیران هر انجمن در ذیل انجمن نمایش داده می شوند. در صورت حضور مداوم و نظر مدیران حتما" مراحل ارتقای کاربری رو طی خواهید کرد دوست خوبم.

shadow fiend
2014/10/13, 11:07
سلام :))
حسین هستم.اندروید یه چیزایی بلدم.منم راه میدین؟
تعمیرکار موبایل و نرم افزار کار هم هست.
خلاصه در خدمتم.
یه دوتا سه تا تاپیک هم توی انجمن اینجا دارم.
حدود 2-3 سال مدیریت بخش های مختلف انجمن تخصصی اندروید ایران رو داشتم!and-roid.ir با همین یوزر!
پ.ن:
لینک تاپیک ها فرستاده شد...