PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : DSLAM چیست و چگونه کار می کند؟

arian0098
2014/07/11, 13:33
من قصد داشتم از شرکتی اینترنت Wireless تهیه کنم. (چون خط تلفن فیبر نوریه.) اما توی سایت نوشته که امکان ارائه ی اینترنت ADSL به مشترکانی که خط تلفنشون فیبر نوریه وجود داره. به این صورت که DSLAM به جای نصب در مراکز مخابراتی در منزل مشترک نصب می شود و به صورت بی سیم با شرکت ارتباط برقرار می کند.
1- این DSLAM چیه و چگونه کار می کنه؟
2- اگه قرار باشه به صورت بی سیم با شرکت ارتباط برقرار بکنه، پس تفاوتش با اینترنت Wireless چیه؟

SAMAN
2014/07/11, 19:40
من قصد داشتم از شرکتی اینترنت Wireless تهیه کنم. (چون خط تلفن فیبر نوریه.) اما توی سایت نوشته که امکان ارائه ی اینترنت ADSL به مشترکانی که خط تلفنشون فیبر نوریه وجود داره. به این صورت که DSLAM به جای نصب در مراکز مخابراتی در منزل مشترک نصب می شود و به صورت بی سیم با شرکت ارتباط برقرار می کند.
2- اگه قرار باشه به صورت بی سیم با شرکت ارتباط برقرار بکنه، پس تفاوتش با اینترنت Wireless چیه؟

عزیز شما کدوم منطقه ساکن هستی ؟؟؟؟؟ کدوم مرکز مخابراتی ؟؟؟!!!

meelad
2014/07/11, 22:32

1-
دی اسلم (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
DSLAM (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

2- وایرلس نسبت به روش DSLAM خیلی کم دردسرتره و احتمالا خیلی خیلی ارزونتر! (روش ابتکاری اون شرکت برای شرکت های بزرگه)

arian0098
2014/07/11, 22:40
1-
دی اسلم (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
DSLAM (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

2- وایرلس نسبت به روش DSLAM خیلی کم دردسرتره و احتمالا خیلی خیلی ارزونتر! (روش ابتکاری اون شرکت برای شرکت های بزرگه)
والا اين دستگاهي كه من مي بينم، بايد هم از وايرلس گرون تر باشه!
اصلا وقتي نوشته به صورت بي سيم با مركز ارتباط برقرار مي كنه، چيش ADSL هست؟!

SAMAN
2014/07/11, 23:02
والا اين دستگاهي كه من مي بينم، بايد هم از وايرلس گرون تر باشه!
اصلا وقتي نوشته به صورت بي سيم با مركز ارتباط برقرار مي كنه، چيش ADSL هست؟!

عزیز شما به مرکز مخابراتی محلتون سر زدید ؟؟؟؟؟
باور کنید برادرانه میگم سرویس های نامحدود مخابرات بهترین گزینه برای شماست ...........

VSH-Katana
2014/07/12, 01:08
باور کنید برادرانه میگم سرویس های نامحدود مخابرات بهترین گزینه برای شماست ...........

سامان جان ایشون میگن خطشون فیبر نوری هست و هیچ شرکتی روی فیبر نوری اینترنت نمیده

SAMAN
2014/07/12, 01:39
سامان جان ایشون میگن خطشون فیبر نوری هست و هیچ شرکتی روی فیبر نوری اینترنت نمیده

مخابرات استان تهران جاهایی که سیستم رو نابود میکنه خودش میتونه سرویس بده خیالت راحت !!!!

arian0098
2014/07/12, 02:42
سر زدم.
من سرعت زیادی می خوام. طرح های نامحدود مخابرات که سرعت زیادی داشته باشن، گرونه. (۲ مگابیت، نامحدود، ماهی ۷۴۰۰۰ تومن)
طرح های محدودش هم که قبلا گفتم ساعات رایگان نداره.
این شرکتی که من فعلا انتخاب کردم، میانگین پهنای باندش حدود ۳۰ مگابیته و پس از "مرکز تحقیقات فیزیک نظری و ریاضیات" با پهنای باند حدود ۳۷ مگابیت، در رتبه ی دومه. شرکت هایی که در رتبه ی سوم یا پایین تر هستن، میانگین پهنای باندشون اختلاف فاحشی با این شرکت داره. رتبه سوم ۸ مگابیته و رتبه ی چهارم هم ۴ مگابیته.

SAMAN
2014/07/12, 02:49
سر زدم.
من سرعت زیادی می خوام. طرح های نامحدود مخابرات که سرعت زیادی داشته باشن، گرونه. (۲ مگابیت، نامحدود، ماهی ۷۴۰۰۰ تومن)
طرح های محدودش هم که قبلا گفتم ساعات رایگان نداره.
این شرکتی که من فعلا انتخاب کردم، میانگین پهنای باندش حدود ۳۰ مگابیته و پس از "مرکز تحقیقات فیزیک نظری و ریاضیات" با پهنای باند حدود ۳۷ مگابیت، در رتبه ی دومه. شرکت هایی که در رتبه ی سوم یا پایین تر هستن، میانگین پهنای باندشون اختلاف فاحشی با این شرکت داره. رتبه سوم ۸ مگابیته و رتبه ی چهارم هم ۴ مگابیته.

شرکت های خصوصی اذیت زیاد دارن ...............
من با معروف ترین هاشون کار کردم ................
از حجم روزت میدزدن + سرعت شب ت !!!!

arian0098
2014/07/12, 13:00
سفارش دادم والسلام!

SAMAN
2014/07/12, 13:30
سفارش دادم والسلام!

مبارکه ...... کار کنه پر حجم ....... نتایج استفاده ات رو اینجا بی زحمت قرار بده .............