PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بررسی کیفیت اینترنت پتیاک و دیگر ارائه دهندگان اینترنت Wireless

arian0098
2014/07/10, 14:12
من قصد دارم از پتیاک اینترنت بگیرم. ولی درباره ی کیفیتش چیز زیادی نمی دونم. اونایی که از پتیاک اینترنت دارند،
1- توی سایتش نوشته سرویس 1 مگ تا 4 مگ سرعت داره. آیا توی ساعات دانلود رایگان هم 4 مگ هست؟
2- اصلا توی ساعات غیر رایگان 4 هست؟ !
کلا اونایی که خودشون یا آشناهاشون از پتیاک اینترنت دارن/داشتن راهنمایی کنند ممنون میشم.

در ضمن، این تاپیک مربوط به بقیه ی ارائه دهندگان اینترنت Wireless هم هست. اگه شما هم از شرکتی اینترنت بی سیم دارید، حتما اطلاعاتتون رو به اشتراک بذارید.

arian0098
2014/07/10, 15:13
کسی نیست راهنمایی بکنه؟

SAMAN
2014/07/10, 15:48
من قصد دارم از پتیاک اینترنت بگیرم. ولی درباره ی کیفیتش چیز زیادی نمی دونم. اونایی که از پتیاک اینترنت دارند،
1- توی سایتش نوشته سرویس 1 مگ تا 4 مگ سرعت داره. آیا توی ساعات دانلود رایگان هم 4 مگ هست؟
2- اصلا توی ساعات غیر رایگان 4 هست؟ !
کلا اونایی که خودشون یا آشناهاشون از پتیاک اینترنت دارن/داشتن راهنمایی کنند ممنون میشم.

در ضمن، این تاپیک مربوط به بقیه ی ارائه دهندگان اینترنت Wireless هم هست. اگه شما هم از شرکتی اینترنت بی سیم دارید، حتما اطلاعاتتون رو به اشتراک بذارید.

شما کدوم منطقه از تهران هستی عزیز ؟؟؟؟

arian0098
2014/07/10, 17:20
آتی ساز 2 سامان جان.
پتیاک و دیگر شرکت ها هم کلاشن. پتیاک گفت اگه مثلا 1 مگ بگیری، توی ساعات غیر رایگان رایگان 4 مگ سرعت داری. ولی ساعات رایگان ممکنه از 1 مگ پایین تر بیاد به 700-600 کیلو هم برسه!
در به در دنبال یه ISP می گردم که سرعت ساعات رایگان و غیر رایگانش یکسان و 500 کیلوبایت به بالا باشه.
من فقط می تونم از مخابرات باکتری ADSL بگیرم که با توجه به این که ساعات رایگان نداره، (خود مرکز مخابراتی گفت.) دورش خط کشیده شد.
از وایمکس مبین نت [censored] هم اصلا و ابدا سرویس نخواهم گرفت.
پتیاک هم که سرعت ساعات رایگانش اون جوری. حالا بگذریم از این که هزینه تجهیزات اینترنت Wireless حدود 450 هزار تومنه.
----------
به روز رسانی: احتمالا مجبورم به آغوش باز دایال آپ برگردم.

SAMAN
2014/07/10, 17:38
آتی ساز 2 سامان جان.
پتیاک و دیگر شرکت ها هم کلاشن. پتیاک گفت اگه مثلا 1 مگ بگیری، توی ساعات غیر رایگان رایگان 4 مگ سرعت داری. ولی ساعات رایگان ممکنه از 1 مگ پایین تر بیاد به 700-600 کیلو هم برسه!
در به در دنبال یه ISP می گردم که سرعت ساعات رایگان و غیر رایگانش یکسان و 500 کیلوبایت به بالا باشه.
من فقط می تونم از مخابرات باکتری ADSL بگیرم که با توجه به این که ساعات رایگان نداره، (خود مرکز مخابراتی گفت.) دورش خط کشیده شد.
از وایمکس مبین نت [censored] هم اصلا و ابدا سرویس نخواهم گرفت.
پتیاک هم که سرعت ساعات رایگانش اون جوری. حالا بگذریم از این که هزینه تجهیزات اینترنت Wireless حدود 450 هزار تومنه.
----------
به روز رسانی: احتمالا مجبورم به آغوش باز دایال آپ برگردم.

عزیز من نفهمیدم کدوم منطقه دقیق ساکنی شما !!!!!
ولی این رو بدم من خودم انواع isp های خصوصی رو تجربه کردم اینقدر ازت حجم میدزدن که نگو و نپرس !!!!!
مخابرات طرح های نامحدودش بهترینه شک نکن .............. من خودم 1 مگ نامحدود دارم ماهی 38 تومن (مشتری قدیمی بودم ) ......
بعد این شرکتی که گفتی من اسمش هم تا حالا نشنیدم .............
بهتره از مبین نت سرویس بگیری .............. هرچند اونا هم کم بازی در نمیارن ................. دیدم !!!!!

بازهم میگم مخابرات بی ازار ترین isp موجوده !!!!!!
پارس انلاین و شاتل من رو به خدا نزدیک تر کردند !!!!! دانلود کنی سرعتت رو در حد 0 میرسونن !!!!!

arian0098
2014/07/10, 17:47
1 مگ کمه که! با این سرعت اگه بخوای یه بازی مثلا 20 گیگی رو دانلود کنی که ...
من هدفم این بود که یه سرعت توپ، ولی با حجم کم بگیرم که هم ارزون دربیاد و هم بشه تو ساعات رایگان، بدون تغییر سرعت نسبت به روز، دانلود درست و حسابی کرد. البته گویا فکر کردم این جا ماساچوسته!
من الآن مبین نت دارم. اصلا اسمشو نیار.
نتیجه: من دیگه فکرم به جایی نمی رسه.
---------------------
به روز رسانی: این هم سایتش: petiak.com

SAMAN
2014/07/10, 17:55
من هدفم این بود که یه سرعت توپ، ولی با حجم کم بگیرم که هم ارزون دربیاد و هم بشه تو ساعات رایگان، بدون تغییر سرعت نسبت به روز، دانلود درست و حسابی کرد. البته گویا فکر کردم این جا ماساچوسته!
---------------------

یه نمه فونت ت رو کوچیک کن جان من !!!!!
دیگه ایرانه !!!! با همین سرویس توی 24 ساعت میتونی 10 گیگ دانلود کنی !!!!! به نظر من خوبه !!!!

Reza Eshraghi
2014/07/10, 18:09
---------------------

اصلاً چیز خوب با قیمت ارزون به نظر شما حداقل اینجا وجود خارجی داره ؟!!
شرایط شما خاصه . فیبر نوری هستی ، مخابرات هم نمیخوای بری . هزینه زیاد هم نمیخوای کنی، سرعت بالا هم میخوای ! چنین چیزی هم اینجا تعریف نشده هست .

-----------
این تاپیک رو من فکر کردم به صورت اشتراکی زدید که هرکس در خصوص اینترنت وایرلس سؤالی داره بتونه بپرسه و در پست اول تاپیک هم اینطور به نظر میرسه ولی درعمل تاپیک رو اختصاصی زدید واسه خودتون و موازی با تاپیک خودتون دارید اینجا هم راهنمایی می گیرید . خودتون واسه خودتون تاپیک در مورد خرید و انتخاب ISP داشتید .
اگر فقط واسه خودتون زدید تاپیک باید ادغام بشه در تاپیک قبلی .

arian0098
2014/07/10, 19:07
فعلا تصمیم بر شرکت ... شد. سرویس های حجمی بالاتر از 128 کیلوبیت تا 15 مگابیت!!!!! سرعت دارن.
ان شاءالله ساعات دانلود رایگان هم داشته باشه. فعلا که تعطیله و نمیشه زنگ زد.

amani92
2014/07/13, 16:55
دوست عزیز در گرفتن پتیاک شک نکنید . سرویس 1 مگ اگه میگیرید تا 4 مگ واقعی دانلود داره و بعضی از دانلودارو حتی تا 10 مگم میره . مثلا دانلود تیم ویویر
و اگه دوست دارید بشیتر شبا دانلود داشته باشید سرویس 4 مگ آپ تو 12 مگ رو بگیرید . شبا سرعت اسمی رو داره یذره بیشتر و روزا سرعت بالاتر