PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتصال اینترنت وایرلس با کابل لن به مودم واستفاده از ان

rezamontazeri.1376
2014/07/09, 18:59
سلام به همه،مشکل من اینه که یه مودم ای پی لینک چار پرت)port)وای فای دارم و الان میخوام اینترنت وایرلس بگیرم و انو وصل کنم به مودم و از سه تا پرت باقی مونده رابانه و وسایل دیگرو وصل کنم و از اتصال وای فای مودم هم با گوشی و لپ تاب وصل شم اگه میشه بگید اصلا امکانش هست و تنظیماتش چطوریه؟باتشکر اگه در جای اشتباه تاپیک زدم معذرت می خوام جواب سوالمو هیجا پیدا نکردم

Reza Majidi
2014/07/09, 19:17
سلام دوست عزیز بله امکانش هست و تنظیمات خاصی هم نداره.

Reza Eshraghi
2014/07/09, 19:59
سلام آقا رضا عزیز ! ( جناب استارتر ! ) ( عجبا ! جمع رضا ها تو تاپیک جمعه ! :D )
به فروم سخت افزار خوش آمدید @};-
الآن مدل مودم تی پی لینکتون چی هست ؟
اشتراک اینترنت رو گرفتید ؟
نانو رو میخواین متصل کنید به این مودم تی پی لینک و از اینترنتش به دیوایس های مختلف سرویس بدین دیگه ؟
مشکلی از نظر امکان پذیر بودن وجود نداره و فقط باید کانفیگ رو درست انجام بدین .
اگر آماده هستید تا با کمک دوستان کانفیگ کنیم .

rezamontazeri.1376
2014/07/09, 20:36
بازم سلام انصافا دمتون گرم خیلی زود جواب دادید و اما بعد راستش ما تازه اساس کشی کردیم خونه نو و اینجا هم زیر ساخت تلفن نداره. و نمیتونم adslبگیرم پس رفتم تو فکر ماه*واره ای دیدم هم گرونه هم...آره خلاصه گفتم وایرلس بگیرم که از یه بنده خدایی این موضوعو شنیدم و می خواستم ببینم میشه یا نه الانم حتما میگیرم و از اونجایی که الان وسط بیابونم(تو اتوبس مشهد-اصفهانم)نمیتونم مدل دقیقشو بگک فقط میدونم که مودمم امکانشو داره اگه لطف کنین کانفیگشو بگید ممنون میشم با تشکر

Shahin007
2014/07/09, 20:49
تاپیک به انجمن عمومی "اینترنت" انتقال یافت.

موفق باشید.:)

ARMIN
2014/07/09, 21:24
دوست خوبم شما ایرانسل داری؟ با ایرانسل وصل میشی اینترنت؟

rezamontazeri.1376
2014/07/09, 21:42
خدارو شکر تاپیک باز شد من که نفهمیدم چرا بستیدش ولی اگه از من خطایی سر زده معذرت میخوام من تازه کارم و خیلی آشنا نیستم بله من با نت ایرانسل میام بازم تسکر از پاسخ سریع شما

Reza Eshraghi
2014/07/09, 21:57
بگذریم . حل شد . مورد کوچکی بود که برطرف شد خدا رو شکر ولی نیاز به بررسی جناب مدیر کل بود و مجبور شدیم برای دقایقی تاپیک رو ببندیم تا قضیه ای روشن بشه . از شما هم معذرت میخوام که نگران شدید . X_X@};-
تاپیک باز میمونه شما اینترنتتون که گرفتید و راه افتاد اعلام کنید بریم واسه کانفیگ . چون نیاز به تبادل نظر زیاده و لازمه که از تنظیماتتون برامون شات بگیرید شاید چندین و چند بار از قسمت های مختلف تنظیمات .
خیلی کلی بخوام بگم شما میتونید نانو رو روی PPPOE کانکشنش رو تنظیم کنید DHCP هم فعال باشه و مودم تی پی لینک رو بزارید روی بریج و DHCP اون غیر فعال .

rezamontazeri.1376
2014/07/10, 04:44
بازم تشکر پس من مدتی دیگه که وایرلس گرفتم مزاحم می شم فقط یه سوال دیگه،میتونم از مودمم به عنوان سوییچ استفاده کنم و با اعمال تنظیمات ورک گروپ چندتا کامپیوترو باهم شبکه کنم؟
اگه وقتتونو گرفتم غذر می هوام