PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد تلویزینون سونی مدل KDL52NX800

Overclocker
2014/07/08, 16:19
سلام دوستان
ما یه تلویزیون سونی داریم مدل kdl52nx800 . می خوام به صورت بی سیم یه dlna درست کنم روی استاندارد ac . تجهیزات شبکه همه چی رو خریدم ولی موندم برای تلویزیون باید چه جور استریم باکسی بگیرم . خودم بین دو مدل roku 3 و Apple TV نسل سوم مرددم . راستش اصلا نمی دونم کدوم به دردم می خوره . نرم افزار هم ترجیحا xbmc و اگر نشه plex هست . از ایران هم نمی خرم .

aryaiee
2014/07/08, 17:45
سلام دوستان
ما یه تلویزیون سونی داریم مدل kdl52nx800 . می خوام به صورت بی سیم یه dlna درست کنم روی استاندارد ac . تجهیزات شبکه همه چی رو خریدم ولی موندم برای تلویزیون باید چه جور استریم باکسی بگیرم . خودم بین دو مدل roku 3 و Apple TV نسل سوم مرددم . راستش اصلا نمی دونم کدوم به دردم می خوره . نرم افزار هم ترجیحا xbmc و اگر نشه plex هست . از ایران هم نمی خرم .
نرم افزار که تا دلتون بخواد هست نگران نباشید.حتی بعضی استریم ها همراهشون نرم افزارم هست دوست من.فقط اپل رو که فرمودید فکر کنم مشکل زیرنویس فارسی رو داره ها!اگر حالا تا العان حل نشده باشه که شک دارم.کلا من بودم roku رو انتخاب میکردم.با اپل کار کردم رون بود ولی زیاد چیزی که فکر میکردم نبود.ولی با roku کار نکردم ها!این 2 رو ببین
این (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) و این (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)