PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نقاط ضعف و قوت بازی Watch Dogs

Reza Majidi
2014/07/05, 10:12
با سلام .....
لطفا کسایی که watch dogs رو بازی کردن جواب بدند :
به نظر شما نقاط ضعف و قوت بازی watch dogs از هر نظر ( گیم پلی ، گرافیک ، جزئیات ، صداگذاری ، هوش مصنوعی و ... )
چیست ؟
لطفا جواب های خودتون رو با شماره گذاری و نه به صورت پراکنده اعلام کنید .
مثل :
نقاط قوت :
1- گرافیک بالا
2- جزئیات زیاد
....
نقاط ضعف :
1- باگ های عجیب
2- کم بودن تنوع
....

SAMAN
2014/07/05, 10:36
ما فعلا فقط دانلود کردیم .. حال نصب و بازی نداریم !!!!!

Reza Majidi
2014/07/05, 10:56
ما فعلا فقط دانلود کردیم .. حال نصب و بازی نداریم !!!!!

به تجربه اش می ارزه . برو نصب کن و بازی کن .

Reza Majidi
2014/07/05, 13:37
به نظر خودم یکی از ضعف های واچ داگز این بود که سیستم ** بیش از حد خسته کننده میشه و بازی رو آسون میکنه . بهتر بود ** رو یه کم سخت تر می کردن .

hamid123
2014/07/07, 20:19
خب دوست من میخواستی خودت ** کنی ؟؟:دی

دیگه نمی دونستن باید اون وسط یه پروژه برنامه نویسی میزاشتن :ِدی

ولی از شوخی گذشته باید بگم اره یه خورده میشد از ** کمتر کرد و زیاد برام جالب نیست

NAVID OC
2014/07/07, 23:32
مشهود ترین اشکالش از نظر من گیر کردن بین ماشین ها و صخره ها و ... بود.
لگ های زیاد که کاربران زیادی گزارش دادن.

vahidsoltanian
2014/07/08, 16:10
مهمترین اشکال بازی رانندگی در سطح شهر بود با اینکه هنوز GTA V رو بازی نکردم ولی با اطمینان میگم این بازی در قسمت رانندگی به GTA IV هم نمیرسه
** کردنش یکنواخت بود هرچی بریم جلو چیز جدیدی نداشت
ولی گرافیک بازی در قسمت بارونی شهر و آسفالت خیس خیلی قشنگ بود و همینطور جزییات آب دریا
هوش مردم هم خوب بود مخصوصا موقع تصادف و جعع شدن در محل حادثه

daiv777
2014/07/27, 18:22
آقا یکی بیاد بگه این بازی چه مشکلی نداشت؟
فرای لگ های زیادی که تو بازی داشت بی اشکال نبود
همه چی رو ** میکرد اونم تو چند ثانیه
اصن سیستم امنیتی شهر رو به سخره گرفته بود با **
آخه من موندم در فاضلاب رو دیگه چطور ** میکرد؟
تازه انفجارم صورت میگرفت!!!
مگه در فاضلابها رو اورانیم غنی شده درست کردن که منفجر میشد؟!
یعنی چی؟ مسئولین بیان رسیدگی کنن
من شخصا بعد اینکه این بازی رو انجام دادم دیگه میترسم از کنار در فاضلاب های شهر رد بشم میترسم یکی هکش کنه یهو منفجر بشه برم به فنا! =))

sajjadsa
2014/07/27, 22:23
در فاضلاب نیستن لوله های بخارن!

به نظر من مکانیک رانندگی توی این بازی افتضاحه! با توجه به اینکه بخش مهمی از بازی رو هم تشکیل میده اصلا قابل بخشش نیست. GTA V خیلی خیلی بهتره تو رانندگی.

کلا بازیش چیزای خوب و چیزای بد رو با هم داره. برای همین بازی ماندگاری نیست. ماموریت های جانبیش زیادی تکراری اند. ولی ماموریت های داستانی اش خوب از آب در اومدن.
همش خواسته GTA باشه ولی نتونسته. اون بازی ای که در E3 2012 رو نمایی شد کجا این کجا. چیزی که توی اون فوق العاده بود گرافیکش و اتمسفر کلی بازی بود. اما این اصلا اون نیست!
هوش مصنوعی بازی هم خوبه اما عالی نیست.
البته همین که صرفا با دیدن سرور از دوربین امنیتی میشه اونو ** کرد خودش کلی بی منطقه!

در مجموع ارزش بازی کردن داره اما شخصا بعد از تموم کردنش برعکس GTA V دلم براش تنگ نمیشه و دوباره نمیرم سمتش ...!

emad001
2014/10/09, 13:34
والا این بازی که من کردم آشغال بود :
1- 100 تا تفنگ تو اون لباسش جا می شد
2- همه ی اون 80 تا لباسش مث هم بود
3 - هر چی رو که می دید تو 0/5 ثانیه ** می کرد ( فاضلاباش از نیروگاه نطنز هم پیشرفته تر بود )
4 - تو خیابون بازی های تفنگی انجام می دادیم ( خیلی چرت بود )
5- ماشین سواریش افتضاح بود حتی gta 3 هم بهتر کنترل می شد چه برسه به iv
به نظرم gta sanandreas گیم پلی بهتری از این داشت چه برسه به gta iv و gta v
فقط گرافیکش خوب بود
یه صحنه ای که آدم خندش می گرفت : اونجا که دختره می میره ، انتظار داشت ما گریه کنیمو عزا بگیریم ، هی آهنگ غمگین می ذاشت
ینی می خواست بگه این دختره یه خری بوده
در صورتی این صحنه ها برای بازی call of duty mw3 که اونجا که کاپیتان مکتاویش ( سوپ ) می میره هیجان داشت
در کل من به گیم پلی بازی 4/10 می دم

Aliover
2014/10/09, 14:03
در فاضلاب نیستن لوله های بخارن!

به نظر من مکانیک رانندگی توی این بازی افتضاحه! با توجه به اینکه بخش مهمی از بازی رو هم تشکیل میده اصلا قابل بخشش نیست. GTA V خیلی خیلی بهتره تو رانندگی.

کلا بازیش چیزای خوب و چیزای بد رو با هم داره. برای همین بازی ماندگاری نیست. ماموریت های جانبیش زیادی تکراری اند. ولی ماموریت های داستانی اش خوب از آب در اومدن.
همش خواسته GTA باشه ولی نتونسته. اون بازی ای که در E3 2012 رو نمایی شد کجا این کجا. چیزی که توی اون فوق العاده بود گرافیکش و اتمسفر کلی بازی بود. اما این اصلا اون نیست!
هوش مصنوعی بازی هم خوبه اما عالی نیست.
البته همین که صرفا با دیدن سرور از دوربین امنیتی میشه اونو ** کرد خودش کلی بی منطقه!

در مجموع ارزش بازی کردن داره اما شخصا بعد از تموم کردنش برعکس GTA V دلم براش تنگ نمیشه و دوباره نمیرم سمتش ...!
برای گرافیک بازی پچ گرافیک نصب کنید گرافیگ بازی به نسخه E3 نزدیک میشه.
اگر قرار بود گرافیک E3 رو داخل بازی قرار میدادن ، فکر میکنم بازی روی اکثر سیستم ها با لگ فراوان اجرا میشد.

Edward92
2014/11/18, 00:32
از حق نگذریم ، اساس بازی ** بود که اونم در نوع خودش نوآوری بود
در نگاه اول خیلی حال کردم اما خیلی زود ایجاد ترافیک و باز کردن دروازه ها و بلاک ها برام تکراری شد
اما هیچ نشونه گیری ای به سختیه این بازی نبود ، با سلاح های اتومات اصلا نمیشد رگبار زد ، که اینم برای خودش نکته مثبتی هست چون بازیکن کمتر به خودش اجازه میده در درگیری مسلحانه شرکت کنه.
ماموریت ها تکراری بودن ، فقط اسامی افراد عوض میشد.
موشن مردم تو خیابون و رانندگی هاشون خیلی طبیعی بود ، جای گلوله روی شیشه و درب ماشین *** بود ، درکل گراف چیزی کم نداشت.
اما بعد از 68 تا تصادف ماشین هنوز جون کافی برا ویراژ داشت ، که در مقابل رانندگی یک دستی و افتضاح Aiden (فک کنم تصدیق نداشت) زیاد به چشم نمیومد.
قابلیت قایم شدن توی ماشین و فرار از پلیس خیلی *** بود ، خیلی حال کردم
درب فاضلاب منفجر نمیشد ، اتصالات برق و لامپ و اینجور چیزا رو منفجر میکرد، ولی چطور بهش برنامه میداد خدا میدونست.
روی حالت خیلی سخت بازی کنید ، وحشتناک سخت میشه و مثل من شروع میکنید فحش دادن.
خدایی تو کدوم بازی رفتید فروشگاه و اخبار داشت شما رو نشون میداد؟
اگه خودتون رو بذارید جای کاراکتر Aiden ، بهش حق میدید انقدر راحت همه چیو ** کنه (خیر سرش رودست نداره دیگه)
درکل بازی ضعیفی نیست ، به تجربه ش می ارزید