PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : asus x55c و بازی!

eh.zamani
2014/07/03, 11:27
سلام
می خواستم بدونم لپ تاپ asus x55c به درد بازی می خوره؟(البته نخوره هم نمی تونم کاری کنم چون خریدمش!!)
من یه ایکس باکس دارم و بازی های با گرافیک بالا رو اون کنسول اجرا می کنم
اما خوب یه سری بازی مثل بازی های استراتژیکی که برای کنسول ها ارائه نشده مثل سری anno یا port royale 3 رو رو لپ تاپ بازی می کنم.
مشکلی که هست اینه که بازی ها رو باید با تنظیمات پایین انجام بدم و حتی در یکی دو مورد دیدم دستگاه به شدت داغ می کنه و صدای فن لپ تاپ بسیار بالا میره
چند سوال دیگه:
1-آیا گرافیک این لپ تاپ را می تونم ارتقاء بدم؟ (intel hd graphic 3000 )مثلاً یه گرافیک از برند geforce نصب کنم
2-آیا cpu این لپ تاپ به درد انجام بازی می خوره؟ ( core i3)
3-این دستگاه را 9 ماهه که خریدم اگه الآن بخوام بفروشمش چند باید ردش کنم؟هیچ مشکل فیزیکی براش پیش نیومده
4-به نظر شما بهترین ویندوز برای اجرای بازی چیست؟من الآن 8.1 دارم 64 بیت
ممنون از شما

ویرایش:
این زدن برچسب را چون تازه کار بودم انجام ندادم خواهشاً حذفش نکنید

Reza Eshraghi
2014/07/03, 11:46
سلام
می خواستم بدونم لپ تاپ asus x55c به درد بازی می خوره؟(البته نخوره هم نمی تونم کاری کنم چون خریدمش!!)
اما خوب یه سری بازی مثل بازی های استراتژیکی که برای کنسول ها ارائه نشده مثل سری anno یا port royale 3 رو رو لپ تاپ بازی می کنم.
مشکلی که هست اینه که بازی ها رو باید با تنظیمات پایین انجام بدم و حتی در یکی دو مورد دیدم دستگاه به شدت داغ می کنه و صدای فن لپ تاپ بسیار بالا میره
چند سوال دیگه:
1-آیا گرافیک این لپ تاپ را می تونم ارتقاء بدم؟ (intel hd graphic 3000 )مثلاً یه گرافیک از برند geforce نصب کنم
3-این دستگاه را 9 ماهه که خریدم اگه الآن بخوام بفروشمش چند باید ردش کنم؟هیچ مشکل فیزیکی براش پیش نیومده
ممنون از شما

ویرایش:

سلام احسان جان . به فروم سخت افزار خوش آمدید @};-
برادر الآن به نظر شما چه کاری از دست ما برمیاد وقتی لپ تاب رو خریدین ؟!!
نوش دارو بعد از مرگ سهراب میدین ؟
کانفیگ لپ تابتون اگر کارت گرافیک مستقل نداره فکر بازی رو از سرتون بیرون کنید و همچنین فکر ارتقاء رو !

aryaiee
2014/07/03, 11:46
دوست عزیز لپ تاپ شما از خانواده x هستش و فقط برای کار های روز مره طراحی شده.برای گیم مناسب نیست.خیر گرافیک رو به هیچ وجه نمیونید ارتقا بدید!برای بازی شما در حال حاضر باید بودجه ایی بین 3.5 تا 4.5 میلیون در نظر بگیرید.البته مدل ارزانتر هم هست اما برای کارایی عالی و گیمینگ بهتر است کمتر اختصاص ندید.

Reza Majidi
2014/07/03, 13:00
سلام
چند سوال دیگه:
ممنون از شما

ویرایش:

ای کاش اگه برای بازی میخواستین قبل اینکه بخرین یه مشورتی میکردین . به نظر من کلا دور لپ تاپ رو تو زمینه بازی خط بکش . چون اکثر لپ تاپ ها برای بازی درست نشدند و به درد کارهای روزمره میخورن مگر لپ تاپ های گیمینگ Msi که خیلی هم گرون هستند . و اما جواب سوالات :
1- خیر به ارتقا فکر نکنین .
2-
Core i3
3110M بازی های متوسط رو فقط جواب میده . در زمینه بازی های روز کم میاره .
4- تا الان به نظر من ویندوز 7 بهترین ویندوز برای بازیه . چون ویندوز 8 یه سری مشکلات در زمینه درایور ها داره .

eh.zamani
2014/07/03, 14:25
ممنون از راهنمایی هاتون
حالا به نظرتون انجام چنین بازی هایی(گرافیک متوسط رو به بالا)که باعث میشه فن دستگاه دائم و با شدت کار کنه،ضرر داره برای لپ تاپ؟

Dan
2014/07/03, 14:55
ممنون از راهنمایی هاتون
حالا به نظرتون انجام چنین بازی هایی(گرافیک متوسط رو به بالا)که باعث میشه فن دستگاه دائم و با شدت کار کنه،ضرر داره برای لپ تاپ؟
بله عمر دستگاه کم میشه. میتونید از کول پد استفاده کنید تا حداقل یه مقدار اوضاع بهبود پیدا کنه.

Reza Majidi
2014/07/03, 16:28
ممنون از راهنمایی هاتون

مطمئنا ضرر داره . افزایش دما باعث کاهش پایداری سیستم میشه و بتدریج از عمر دستگاه کم میشه .