PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل بازی hitman:absolution

Reza Majidi
2014/07/01, 15:54
سلام ، سیستم من اینه :

ASUS - H87M-E

Intel Core i5 - 3.4GHz - 4670

SAPPHIRE R7 260X

Seagate-SATA 3 - 1 TeraByte / 64mb buffer / 7200 RPM

GREEN - GP600A-HP

CORSAIR - 8GB - 1600-(2x4GB)

وقتی وارد بازی میشم و کمی بازی می کنم بازی فریز می کنه و ارور close program میده .
ویندوزم قبلا سون 32 بیتی بود حالا که سون 64 بیتی زدم باز هم درست نشد . آیا روشی برای درست شدن وجود داره ؟؟

Reza Eshraghi
2014/07/01, 16:18
واقعاً میخوام بدونم شما پیام من رو توی پروفایلتون که در مورد اصول کلی بخش های انجمن یک طومار توضیح دادم مطالعه کردید ؟!!!
اخطار ثبت شد .

Reza Majidi
2014/07/01, 16:22
د
واقعاً میخوام بدونم شما پیام من رو توی پروفایلتون که در مورد اصول کلی بخش های انجمن یک طومار توضیح دادم مطالعه کردید ؟!!!
اخطار ثبت شد .

خب من هم توی انجمن بازی های کامپیوتری زدم دیگه . اشکالش چی بود ؟ ( در ضمن مثل اینکه شما خیلی عصبانی هستید !!)

Reza Eshraghi
2014/07/01, 16:44
د

خب من هم توی انجمن بازی های کامپیوتری زدم دیگه . اشکالش چی بود ؟ ( در ضمن مثل اینکه شما خیلی عصبانی هستید !!)

فکر می کنم باید برای شما گل و شیرینی هم بیاوریم و تشکر کنیم که در بخش نامناسب تاپیک زدید !!
عزیز توی پروفایلتون به شما گفتم سؤالات مرتبط با مشاوره و راهنمایی 99% شون به جز مشاوره اورکلاک باید در انجمن مشاوره و راهنمایی مطرح بشن !
بخش و انجمن گیم مربوط به اخبار هست .
هیچ جای این انجمن به جز انجمن مشاوره و راهنمایی در 99% موارد نباید سؤال مشاوره ای مطرح کرد !
ضمن اینکه این مشکل از طرف سیستم شماست نه بازی !

این هم پیامی که توی پروفایلتون گذاشتم چند روز قبل اگر دیده باشید و بهش توجه کرده باشید که بعید میدونم :

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

----------

تاپیک لطفاً به بخش مناسب منتقل شود .

Dan
2014/07/01, 16:52
وقتی وارد بازی میشم و کمی بازی می کنم بازی فریز می کنه و ارور close program میده .
ویندوزم قبلا سون 32 بیتی بود حالا که سون 64 بیتی زدم باز هم درست نشد . آیا روشی برای درست شدن وجود داره ؟؟

بازی رو روی سیستم دیگه ای تست کردید؟
میتونید یه ک*ر^ک دیگه رو امتحان کنید.