PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل نصب ویندوز

ali_livero
2014/06/29, 21:47
با سلام
من میخوام روی سیستم خودم ویندوز 7 نصب کنم ولی موفق نمی شم.(تصویر خطای رخ داده شده را پیوست کردم)
از مهندسین گرامی درخواست کمک دارم چکار کنم؟. الان روی سیستم من ویندوز xp نصب هستش
من که نتونستم عکس رو آچلود کنم ولی به هر حال توی لینک زیر نگاه کنید.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Reza Eshraghi
2014/06/29, 22:25
سلام علی جان . به فروم سخت افزار خوش آمدید . @};-
مشخصات کامل سیستمتون رو اعلام کنید .
در کدوم مرحله از نصب ویندوز این بلواسکرین رو می گیرید ؟!

ARMIN
2014/06/29, 22:26
دوست خوبم،

این ارور مربوط به رم سیستم هست. مشخصات کامل سیستمتون رو بفرمایید.

ali_livero
2014/06/30, 19:29
با سلام
این ارور اون جایی رخ میده که یک دکمه از صفحه کلید رو میزنم که نصب ویندوز از طریق سی دی شروع بشه و فایل های ویندوز روی هارد کپی بشه
مشخصات سیستم هارد 500 رم 1 و سی پی دو هسته ای اینتل هستش
لطفا راهنمایی کنید که این ارور را چطور برطرف کنم؟

Reza Eshraghi
2014/07/04, 14:00
عزیز چرا دوباره تاپیک تکرای زدید ؟! مگه این تاپیک رو نداشتید ؟

Reza Majidi
2014/07/04, 14:03
با سلام
این ارور اون جایی رخ میده که یک دکمه از صفحه کلید رو میزنم که نصب ویندوز از طریق سی دی شروع بشه و فایل های ویندوز روی هارد کپی بشه
مشخصات سیستم هارد 500 رم 1 و سی پی دو هسته ای اینتل هستش
لطفا راهنمایی کنید که این ارور را چطور برطرف کنم؟
آیا قطعه جدیدی رو به سیستمت اضافه کردی ؟

aryaiee
2014/07/04, 14:58
دوست عزیز شما قبلا این از این که بخواید ویندوز نصب کنید،سیستمتون بی دردسر بالا میومد؟یعنی قبل از نصب ویندوز مشکلی نداشتین؟بلو اسکرین نمیداد بهتون قبلا؟

.:majid:.
2014/07/04, 17:29
ببخشید تو تاپیک شما سوالمو میپرسم
من الان یه ویندوز 7 دارم و خواستم که یه ویندوز xp هم کنارش نصب کنم همین اروری که این دوست عزیز باهاش مواجه شده میاد
سیستمم هم که خیلی جالبه دقیقا مثل همین دوست عزیز هست!!
ممنون میشم راهنماییم کنید

mufc123
2014/07/17, 13:36
سلام. من یه نوت بوک ASUS_N550JV دارم، اولین و تنها سیستم عاملی که از زمان خرید تا به الآن روی اون دارم، ویندوز 8.1 مایکروسافت هست. حالا الآن نیاز دارم که ویندوز Xp سرویس پک 3 رو، روی اون نصب بکنم اما نمی‌تونم طبق مدل استاندارد که نصب، از پایین‌ترین ورژن به بالاترین ورژن هست اقدام کنم چون کلی برنامه‌ی غیرپرتابل دارم که نمی‌تونم ازشون صرف‌نظر بکنم. آیا الآن امکان این هست که روی یه درایو جدید این کار رو بکنم؟ اصلا مشکلی بوجود می‌آد؟ لطفا اگه کسی از دوستان 100 درصد اطمینان داره این مورد رو به من بگه چون من با لپ‌تاپم کلی کار و پروژه دانشگاهی انجام می‌دم و ریسک نمی‌تونم بپذیرم.

Reza Eshraghi
2014/07/17, 14:19
سلام. من یه نوت بوک ASUS_N550JV دارم، اولین و تنها سیستم عاملی که از زمان خرید تا به الآن روی اون دارم، ویندوز 8.1 مایکروسافت هست. حالا الآن نیاز دارم که ویندوز Xp سرویس پک 3 رو، روی اون نصب بکنم اما نمی‌تونم طبق مدل استاندارد که نصب، از پایین‌ترین ورژن به بالاترین ورژن هست اقدام کنم چون کلی برنامه‌ی غیرپرتابل دارم که نمی‌تونم ازشون صرف‌نظر بکنم. آیا الآن امکان این هست که روی یه درایو جدید این کار رو بکنم؟ اصلا مشکلی بوجود می‌آد؟ لطفا اگه کسی از دوستان 100 درصد اطمینان داره این مورد رو به من بگه چون من با لپ‌تاپم کلی کار و پروژه دانشگاهی انجام می‌دم و ریسک نمی‌تونم بپذیرم.

سلام احمد جان . در تاپیک دیگران سؤال مطرح نکنید لطفاً !
سؤالتون رو می تونید در تاپیک پرسش و پاسخ عمومی / نرم افزار (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) مطرح کنید .