PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تفاوت های Xperia Z2 و Galaxy S5

visegrip
2014/06/26, 20:43
سلام عرض میکنم به همه ی دوستان!
من میخواستم در مورد تفاوت این دو گوشی رو بدونم!من حدودا روز یکشنیه یکی از این ها رو خواهم خرید!(z2یا s5)
من در گوشی به روان کار کردنش و دوربین و سرعت گوشی خیلی اهمیت میدم و بین این دو گیر کردم اگه میشه در این باره راهنمایی کنید!!
البته اگه تفاوت هاش رو بگید خیلی ممنون میشم!@};-

Dan
2014/06/27, 00:06
سلام عرض میکنم به همه ی دوستان!
من میخواستم در مورد تفاوت این دو گوشی رو بدونم!من حدودا روز یکشنیه یکی از این ها رو خواهم خرید!(z2یا s5)
من در گوشی به روان کار کردنش و دوربین و سرعت گوشی خیلی اهمیت میدم و بین این دو گیر کردم اگه میشه در این باره راهنمایی کنید!!
البته اگه تفاوت هاش رو بگید خیلی ممنون میشم!@};-
دوربین هر دو گوشی بسیار خوب هستند و جزء برترین گوشی ها در این زمینه به حساب میان.
از نظر سرعت هم بخاطر سخت افزار قدرتمند هر دو بسیار عالی میکنن. Z2 رابط کاربری سبک تری داره اما پردازنده S5 یه مقدار خیلی کم قویتره و در مقابل رابط کاربری سنگین تری داره که البته امکانات بسیار بیشتری رو در اختیارتون میذاره. Z2 یک گیگابایت بیشتر رم داره که در مالتی تسکینگ های خیلی سنگین پتانسیل بیشتری داره.
Z2 بخاطر استفاده از دو اسپیکر صدای استریو بهتری داره اما در مقابل قدرت اسپیکر S5 بیشتره. موقع استفاده از هدفون های خوب S5 بهتر عمل میکنه.
عمر باتری Z2 بیشتره اما در مقابل S5 بسیار سریع تر شارژ میشه. بدنه S5 کاملا از پلاستیک ساخته شده ولی در Z2 از آلومینیوم و شیشه استفاده شده. Z2 طراحی زیباتری داره ولی S5 خوش دست تر و یه مقدار سبک تر و باریک تر از Z2 هست.
از نظر کیفیت صفحه هم هر دو بسیار خوب عمل میکنن. S5 کنتراست بالاتری داره و رنگ های شفاف تری رو نمایش میده ولی یه مقدار اشباع رنگ داره.

visegrip
2014/06/27, 11:40
ممونم از لطف شما!@};-