PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حذف برنامه

blueray
2014/06/25, 10:26
سلام.
چند روز پیش یه بازی نصب کردم که بعد از نصب اون بازی فایلی به اسم actor poster game irposter تو دسکتاپ درست شده که وقتی روش کلیک میکنم سایت شرکتش رو باز میکنه.این برنامه رو پاک کردم دوباره اومد. تو سیستمم سرچ کزدم فایل uninstall این برنامه رو پیدا کردم uninstall کردم دوباره اومد . بازی شرکتش رو پاک کردم دوباره اومد.
لطفا یه راهنمایی بکنید ببینیم چکنیم

ARMIN
2014/06/25, 12:07
اون بازي رو Uninstall كنيد ببينيد برنامه از بين ميره؟

اگر نرفت يك بدافزاره كه سيستم رو آلوده كرده و بايد مجدد ويندوز بيريزيد

تاپيك به بخش مشكلات نرم افزارى منتقل شد.

blueray
2014/06/25, 14:30
گفتم بازی رو پاک کردم ولی بازم میاد . به غیر پاک کردن ویندوز راه دیگه ای نیست. برنامه ای ویروس کشی چیزی

Reza Eshraghi
2014/06/25, 16:34
تعویض ویندوز بهترین راهه .
اگر به هر دلیلی فعلاً نمی تونبد ویندوز عوض کنید توی تسک منیجرتون اول بگردید و پروسس های مشکوک رو پیدا کنید و فایلش رو حذف کنید و یک دور با آنتی ویروس آپدیت شده خوب ویروس کشی کنید .

aryaiee
2014/06/25, 18:52
با اجازه اساتید
دوست گرامی بنده هم بارها مشابه این مشکل رو داشتم تا به سفارش یکی از دوستان نرم افزاری با نر افزار iobit uninstaller آشنا شدم.نرم افزاری در حجم کم هستش و دو مرحله داره.مرحله اول که delet ساده است ولی مرحله دوم میاد تمامی فایلهای اون برنامه رو از توی ریجستری و... کاملا پاک میکنه.پیشنهاد میکنم امتحان بفرماید.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

blueray
2014/06/26, 21:34
دستتون درد نکنه. مشکلم با
iobit uninstaller حل شد