PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سیستم گیمینگ تا 2.5

unknowned
2014/06/21, 09:57
سلام دوستان میدونم موضوع تکراری بنظر میاد ولی کمکتون رو نیاز دارم.

فقط خرید کیس مد نظرم هست اون هم با بودجه ی حدودا 2.5 و مشخصا برای گیم و کار گرافیکی.برای ارتقا در آینده هم مناسب باشه.
درکل وضع بازار چجوریه؟ سریع بخرم یا فعلا صبر کنم؟

old gamer
2014/06/21, 10:00

فقط خرید کیس مد نظرم هست اون هم با بودجه ی حدودا 2.5 و مشخصا برای گیم و کار گرافیکی.برای ارتقا در آینده هم مناسب باشه.
به نظرم با این وضع بازار لبتاپ بخرید بهتر باشه

send from my fonepad

unknowned
2014/06/21, 15:53
به نظرم با این وضع بازار لبتاپ بخرید بهتر باشه

send from my fonepad

یه مقدار بیشتر توضیح میدی؟ از چه نظر؟
لپتاپ خاصی مدنظر داری؟ امثال z510 دیگه؟

SAMAN
2014/06/21, 16:20
یه مقدار بیشتر توضیح میدی؟ از چه نظر؟
لپتاپ خاصی مدنظر داری؟ امثال z510 دیگه؟

مگه لپ تاپ بدیه که شما میگین دیگه ؟؟؟؟ با این پول چیز بهتری که نمیتونین بخرین ................

Mostafa98
2014/06/21, 16:22
لپتاپ بگیری قابل ارتقا نیست اصلا.
اگه میتونی 2 3 هفته صبر کن چیزای خوب گیرت میاد.

unknowned
2014/06/21, 23:14
لپتاپ بگیری قابل ارتقا نیست اصلا.
اگه میتونی 2 3 هفته صبر کن چیزای خوب گیرت میاد.
دوستان خیلی ممنون ولی خب شما که جواب میدید یه کم بیشتر توضیح بدید خب :((

این چیزای خوب دقیقا یعنی چی؟

unknowned
2014/06/21, 23:17
مگه لپ تاپ بدیه که شما میگین دیگه ؟؟؟؟ با این پول چیز بهتری که نمیتونین بخرین ................
نه نگفتم بده ولی مدلای هم رده ای از مثلا اچ پی هم هست. گفتم شاید اونا بهتر باشه

ARMIN
2014/06/22, 00:10

2.5 رو برای کیس فقط می خواین؟ کارهای گرافیکی رو مثال میزنید؟

Mostafa98
2014/06/22, 11:15
منظورم اینه که مادربرد های جدید میاد قیمتشون کمتر میشه و همین طور کارت های گرافیکی amd و پردازنده های جدید اینتل.

unknowned
2014/06/22, 23:15
2.5 رو برای کیس فقط می خواین؟ کارهای گرافیکی رو مثال میزنید؟

آره فقط کیس.
کار گرافیکی هم مثل کار با گیم انجین هایی مثل یونیتی . البته با نرم افزار های آهنگسازی هم کار دارم ;)

ARMIN
2014/06/22, 23:44
آره فقط کیس.
کار گرافیکی هم مثل کار با گیم انجین هایی مثل یونیتی . البته با نرم افزار های آهنگسازی هم کار دارم ;)

خوب با این بودجه من فقط میتونم یک کامپیوتر معمولی پیشنهاد بدم. که فقط کار راه بنداز باشه. چون بودجه ی شما مناسب کار اداریه، نه بازی یا گرافیک.

چه کار کنم؟

Arthur
2014/06/23, 00:20
بهترین کار خرید کنسول است به نظرم!

unknowned
2014/06/23, 07:34
خوب با این بودجه من فقط میتونم یک کامپیوتر معمولی پیشنهاد بدم. که فقط کار راه بنداز باشه. چون بودجه ی شما مناسب کار اداریه، نه بازی یا گرافیک. چه کار کنم؟آره خب...با وضعی که ارز داره متاسفانه بودجه ی چندان بالایی ندارم.اما به نظرتون با همین هزینه pc بگیرم یا لپ تاپ . جابجا شدن و جمع و جور بودن لپتاپ زیاد برام مهم نیست.فقط یه سیستم میخوام که درصورت رسیدن پول امکان ارتقا وجود داشته باشه.اگر زحمتی نیست یه کانفیگ پیشنهادی هم بدیدشرمنده

aryaiee
2014/06/23, 08:01
آره خب...با وضعی که ارز داره متاسفانه بودجه ی چندان بالایی ندارم.اما به نظرتون با همین هزینه pc بگیرم یا لپ تاپ . جابجا شدن و جمع و جور بودن لپتاپ زیاد برام مهم نیست.فقط یه سیستم میخوام که درصورت رسیدن پول امکان ارتقا وجود داشته باشه.اگر زحمتی نیست یه کانفیگ پیشنهادی هم بدیدشرمنده

با اجازه اساتید
در مورد PC اساتید نظر میدهند.اما اگر لپ تاپ بگیرید،شما میتونید هارد و رم رو در نهایت ارتقا بدید.در کل به نظرم با توجه به بودجه شما لپ تاپ گزینه بدی نباشه!