PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با Adobe Media Encoder CC

AmirMahmood
2014/06/16, 13:31
سلام عزیزان
جدیدا به مشکلی بر خوردم
اومدم مدیا رو کرک کردم بعد باهاش یه پروژه افتر افکت رو رندر گرفت ولی وقتی سیستم رو ریست کردم بار دیگه که خواستم اجراش کنم دیگه هیچ عکس و العملی از خودش نشون نمیداد ، یعنی هرچی رو ایکون مدیا کلیک میکنم انگار نه انگار
یه بار افتر رو پاک و دوباره نصب کردم فرقی نکرد

حالا کسی میدونه چطوری میشه راش انداخت
2- کسی میدونه خود این برنامه رو جداگانه میشه از کجا دانلود کرد ، یعنی فقط خود مدیا انکودر خالی
----------------
تو نت دیدم چندین نفر دیگه هم مشکل منو داشتن ولی اونا هم به نتیجه ای نرسیده بودن

با تشکر

Reza Eshraghi
2014/06/16, 15:37
سلام بر امیر محمود گل استاد عزیز :x
برادر میدونم که نت رو شخم زدی ! فقط میخوام مطمئن بشم که اینکار رو هم کردی یا نه :
یک سری فایل با پسوند XML. ویک فایل با پسوند File (یه فایل که آیکون خاصی نداره یه برگه سفیده ) با این اسم WSMgrCfg توی این مسیر ممکنه موجود باشه :
X:\Users\Username\AppData\Roaming\Adobe\Adobe Media Encoder\Version
X که درایو ویندوزت هست
Username که میشه یوزرنیم انتخابی ویندوز خودت
ورژن هم ورژن نرم افزاره که ممکنه 6 یا 7 یا هرچیز دیگه ای باشه !
این فایلهایی که گفتم رو فقط از توی ریشه همین مسیر پاک کن و تست کن و خبر بده ! منظورم از ریشه هم این بود که دنبال فایل ها توی فولدرهایی که داخل این مسیرهستن نمیخواد بگردی ! دقیقاً وارد این مسیر که بشی فایل ها به احتمال زیاد هستن به صورت آزاد اونجا !

AmirMahmood
2014/06/16, 17:50
سلام بر امیر محمود گل استاد عزیز :x
برادر میدونم که نت رو شخم زدی ! فقط میخوام مطمئن بشم که اینکار رو هم کردی یا نه :
یک سری فایل با پسوند XML. ویک فایل با پسوند File (یه فایل که آیکون خاصی نداره یه برگه سفیده ) با این اسم WSMgrCfg توی این مسیر ممکنه موجود باشه :
X:\Users\Username\AppData\Roaming\Adobe\Adobe Media Encoder\Version
X که درایو ویندوزت هست
Username که میشه یوزرنیم انتخابی ویندوز خودت
ورژن هم ورژن نرم افزاره که ممکنه 6 یا 7 یا هرچیز دیگه ای باشه !
این فایلهایی که گفتم رو فقط از توی ریشه همین مسیر پاک کن و تست کن و خبر بده ! منظورم از ریشه هم این بود که دنبال فایل ها توی فولدرهایی که داخل این مسیرهستن نمیخواد بگردی ! دقیقاً وارد این مسیر که بشی فایل ها به احتمال زیاد هستن به صورت آزاد اونجا !
دمت گرم فقط یه فایل اونجا بود به اسم ameperfs با پسوند XML که اونو پاک کردم
---------------------------------------------------------------------------------
حالا یه مشکل دیگه دارم اینکه اون شب بدجوری حالم خراب بود خریت کردم رفت عین این خانوما از تو خود C مدیا رو پاک کردم با خودم گفتم که حتما با نصب دوباره افتر افکت دوباره نصب میشه ولی نشد ! حالا نمی دونم چیکار کنم

Yaser_Aramesh
2014/06/16, 18:33
دمت گرم فقط یه فایل اونجا بود به اسم ameperfs با پسوند XML که اونو پاک کردم
---------------------------------------------------------------------------------
حالا یه مشکل دیگه دارم اینکه اون شب بدجوری حالم خراب بود خریت کردم رفت عین این خانوما از تو خود C مدیا رو پاک کردم با خودم گفتم که حتما با نصب دوباره افتر افکت دوباره نصب میشه ولی نشد ! حالا نمی دونم چیکار کنم

حال آدم خراب باشه کاری کنه خریت نیست عزیز !

فکر کنم با برنامه ccleaner آت و آشغال ها رو پاک کنی درست شه . تجربه داشتم اما نه با Adobe Media Encoder .

AmirMahmood
2014/06/16, 22:58
دوستان دست گلتون درد نکنه مشکل پاک شدن Media رو حل کردم با برنامه AdobeCreativeCloudCleanerTool ولی هنوز مشکل اجرا نشدنش پا برجاس

AmirMahmood
2014/06/16, 23:04
حالا یافتم ، بلاخره با سرچ تو فروم ادوبی پیداش کردم اینم جواب
Best answer yet!
create a .bat file containing:

del "C:\Program Files (x86)\Common Files\Adobe\SLCache\X19zbGNfZmVhdHVyZXNfXw==.slc"
start "AME" "C:\Program Files\Adobe\Adobe Media Encoder CC\Adobe Media Encoder.exe"
--------------
تست کردم و جواب داد :) الان راحت اجرا شد
این برنامه ای هم که بالا نوشتم به راحتی تمامی برنامه های Adobe CC رو ریشه کن میکنه که توسط خود ادوبی منتشر شده
ظاهرا این مشکلات زیاد بوده که خودش این راه حل ها رو ارایه داده :)

Reza Eshraghi
2014/06/17, 00:07
خوشحالیم که مشکلت حل شد امیرمحمود جان . :)@};-@};-