PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شک در انتخاب مدل تلویزیون

javidy1992
2014/06/12, 17:32
سلام بر دوستان عزیز
در تاپیک قبلی که داشتم راهنمایی فرمودید که سامسونگ مدل 6450--46 اینچ رو بگیرم و مصمم بودم که همون رو بگیرم
تا امروز که رفتم برای خرید
فروشنده گفت این مدل را دارم ولی بهتره جاش LG 47LA66100 رو بگیری---و یه سری توضیحات هم داد در مورد ارزانتر بودن سه بعدی ال جی و همچنین تفاوت نچندان تصویر دو مدل و بهتر بودن کلی این مدل ال جی نسبت به سامسونگ---مخصوصا سه بعدی بودنش
من هم دو دل شدم و گفتم با این که زیاد مزاحمتون شدمX_X ولی یه بار دیگه مطمئن بشم---و یه توضیح و مقایسه مختصر بین این دو مدل بدین
با تشکر

Arthur
2014/06/12, 17:36
من موقع خرید تلویزیون به این نتیجه رسیدم که منفعت همزمان فروشنده و کاربر امکان پذیر نیست!
فروشنده هم هی به ما میگفت پلاسما ببرین هم ارزونتره هم بزرگتره هم کیفیت ش همونه.من خودم هم دارم عالیه!
بعدا اومدم خونه فکر کردم دیدم این LED هارو جدید آورده بوده , پلاسما همون یدونه بود رو دستش باد کرده بود...میخواست بندازه.
تازه ماهم 60 تومن چونه زده بودیم میخواست تلافی کنه :D

magiteq
2014/06/12, 20:14
6450 تقربا در تمام فاکتورهای کیفی بهتر عمل می کنه

aryaiee
2014/06/12, 20:39
سلام بر دوستان عزیز
در تاپیک قبلی که داشتم راهنمایی فرمودید که سامسونگ مدل 6450--46 اینچ رو بگیرم و مصمم بودم که همون رو بگیرم
تا امروز که رفتم برای خرید
فروشنده گفت این مدل را دارم ولی بهتره جاش LG 47LA66100 رو بگیری---و یه سری توضیحات هم داد در مورد ارزانتر بودن سه بعدی ال جی و همچنین تفاوت نچندان تصویر دو مدل و بهتر بودن کلی این مدل ال جی نسبت به سامسونگ---مخصوصا سه بعدی بودنش
من هم دو دل شدم و گفتم با این که زیاد مزاحمتون شدمX_X ولی یه بار دیگه مطمئن بشم---و یه توضیح و مقایسه مختصر بین این دو مدل بدین
با تشکر

دوست گرامی شک رو به کسی بکنید که منفعتی واسش داره!!قبلا راجب مزایا صحبت شد دیگه تصمیم با خودتون هستش.ضمن تایید حرف های دوستان