PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک اختصاصی جام جهانی 2014 برزیل

صفحه ها : [1] 2

old gamer
2014/06/12, 17:06
با فرا رسیدن بزرگترین رویداد ورزشی جهان و 4 میلیارد بیننده اون در سرتا سر جهان و اینکه از افتتاح فروم این اولین جام جهانی هست که شاهدش هستیم،
به شخصه لازم دیدم تاپیکی برای مباحث اخبار و رویدادهای این رخداد ورزشی بزرگ در نظر بگیریم.
دوستان عکس ها و مباحث خودشون رو در این تاپیک مطرح کنند و از مباحث پراکنده در سایر بخشهای غیر بپرهیزند.
با آرزوی موفقیت برای تیم ملی فوتبال کشور عزیزمون و شادی و رضایت میلیونها ایرانی

27519

FAZEL77
2014/06/12, 18:16
کانال های پوشش دهنده رو میشه اینجا اعلام کنم یا خطر داره واسه سایت؟

FAZEL77
2014/06/12, 18:26
آخرین اخبار:

# هوای سائوپائولو از صبح امروز (پنجشنبه) به شدت ابری و بارانی شده است، این در حالی است که ساعت ۱۷ به وقت محلی (۳۰ دقیقه بامداد جمعه) دیدار افتتاحیه جام جهانی آغاز خواهد شد. به نظر می‌رسد که باید منتظر یک افتتاحیه بارانی در سائوپائولو باشیم، هرچند که بی تردید گرمای دیدار برزیل و کرواسی بر هوای سرد شهر غلبه خواهد کرد.

# لیونل مسی ابراز امیدواری کرد که تیم ملی آرژانتین به فینال جام جهانی ۲۰۱۴ راه پیداکند و در آنجا با تیم ملی برزیل روبه‌رو شود، دیداری که او را روبه‌روی نیمار، هم‌تیمی‌‌اش در بارسلونا قرار می‌دهد.

اخبار تیم ملی اسپانیا:

احتمالا پست مدافع راست در تیم اسپانیا میان خوانفران و ازپیلیکوئتا جای باشد که بیش از هر پست دیگری بر سر آن رقابت وجود دارد.
دیگو کوستا هم با ۷۴ دقیقه بازی در آخرین دیدار دوستانه لاروخا، احتمالا از مصدومیت همسترینگ پای خود، به خوبی‌ ریکاوری کرده باشد.
خاوی مارتینز، پدرو و کوکه هم احتمال دارد روی نیمکت بنشینند.

اخبار تیم ملی هلند:

لوئیس فان خال برای این بازی به خصوص شاید از ترکیب دفاع سه‌ نفره استفاده کند که از بلیند، خانمات و یک مدافع چپ تشکیل می‌‌شود.
آرین روبن نسبت به رابین ون پرسی بیشتر به میانه زمین تمایل خواهد داشت.
رقابت اصلی‌ در میانه زمین است که دی یونگ، دی‌ گوزمان و کلاسیه آن را احتمالا تشکیل خواهند داد.

گوگل هم به استقبال جام جهانی رفت:

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

old gamer
2014/06/12, 18:58
کانال های پوشش دهنده رو میشه اینجا اعلام کنم یا خطر داره واسه سایت؟
فاضل جان در پیام خصوصی اعلام کنید اگر دوستان درخواست کردند با هم به اشتراک گذاری میپردازیم اما باز هم در همان پیام خصوصی. ممنون و سپاس

meelad
2014/06/12, 19:17
لیستی مناسب جهت بررسی کلی نتایج بازی ها: (در آینده ای نه چندان دور)

FAZEL77
2014/06/12, 20:04
آخرین اخبار جام جهانی:

# جیمی ردنپ هافبک پیشین سه‌ شیرها بر این باور است که لیونل مسی به سادگی می‌تواند مقابل ایران هت‌ تریک کند و حتی آقای گل جام جهانی 2014 شود.

# مهرداد بیت‌ آشور با اعلام اینکه نمی‌تواند از بین ایران و آمریکا یکی را انتخاب کند، اعتراف کرد شرایط او به عنوان کسی که در آمریکا به دنیا آمد و در تیم ملی ایران بازی می‌کند کمی غیر طبیعی است. او همچنین اعلام کرد برای حضور در جام جهانی 2014 بسیار هیجان زده است.

# لوئیس ساها ، بازیکن اسبق تیم ملی فرانسه اعتقاد دارد که خط زدن نصری از لیست تیم ملی این کشور برای جام جهانی اشتباه بوده است.

# کارلوس کی‌ روش مربی تیم ملی ایران با 2 میلیون دلار سیزدهمین مربی گران جام جهانی 2014 برزیل است.

# وسلی اسنایدر: فینال در برابر اسپانیا، نا امید کننده ترین لحظه زندگی ورزشی من بود. از کنار جام گذشتم، اما نتوانستم آن را لمس کنم. ما حداقل می توانستیم بازی را به پنالتی بکشیم اما تنها 4 دقیقه قبل از پایان بازی گل خوردیم.

لوگو های جام جهانی از 1930 تا کنون...

FAZEL77
2014/06/12, 20:37
22:30 دقیقه تایم دقیق شروع افتتاحیه است

aryaiee
2014/06/12, 20:57
آقا من اصن تو عمرم به خدا 5 دقیقه ام فوتبال ندیدم اصلا فوتبالی نیستم :D ولی گفتم بیام همینجوری دور هم باشیم :D

Castiel
2014/06/12, 23:38
خب تا اینجا کار بازی برزیل و کرواسی: یک بر یک مساوی

هر دو گل را خود برزیلی ها به ثمر رساندند و اولین گل جام جهانی 2014 یک گل به خوبی بود!

faramarz_mit
2014/06/13, 00:57
هورااااااا:o)
برزيل 3-1 از كرواسي برد

EHSAN BAHAVAR
2014/06/13, 01:14
هوراااااااااااااااااااااا اا برد برزیل تبریک به تمام هواداران

hamid123
2014/06/13, 01:30
3 زد دمشون گرم خوشم اومد

old gamer
2014/06/13, 04:17
27523

یادم نمیاد بجز این تیم از تیم دیگه ای طرفداری کرده باشم.
زنده باد GERMANY

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

:x

FAZEL77
2014/06/13, 10:28
آخرین اخبار:

# نیمار: گل‌هایی که زدیم به سختی به دست آمد و کار راحتی نبود. ما می‌خواستیم در این بازی برنده شویم و سرانجام هم به هدفی که خواستیم رسیدیم و من خیلی خوشحالم که ۲ گل از ۳ گل برزیل را وارد دروازه کرواسی کردم.

# لوئیز فیلیپه اسکولاری، مربی تیم ملی برزیل در کنفرانس مطبوعاتی پنالتی منجر به گل دوم تیمش را صحیح دانست : میلیون ها نفر پنالتی را ندیدند ؟ اما داور دید، من هم دیدم. برای بررسی پنالتی به این جا نیامدم اما ده بار صحنه را از طریق تلویزیون دیدم و از نظر من پنالتی صحیح بود.

# نیکو کواچ سرمربی تیم ملی فوتبال کرواسی گفت: به هیچ‌وجه به پنالتی گرفته شده به ضرر تیمم فکر نمی‌کنم. بازیکنانم تمام تلاش‌شان را برابر برزیل به کار گرفتند و هر چه توان داشتند در زمین گذاشتند و با اینکه مستحق کسب یک امتیاز بودیم اما در نهایت شکست خوردیم. ما همه را تحت تأثیر قرار دادیم و به احترام بازیکنانم کلاهم را از سر بر می‌دارم. افتخار می‌کنم که مربی چنین تیمی هستم.

# رونالدو مصدوم نیست... مانو ساینتز، خبرنگار نزدیک به کریستیانو رونالدو در پیغامی نوشت : کریستیانو رونالدو مصدوم نشده است و مثل بازیکنان دیگر پس از تمرین سخت ، با خستگی زمین را ترک کرده است.

# رابین فن پرسی قبل از بازی با اسپانیا : من می خواهم که همیشه و درهر مسابقه ای به پیروزی دست یابم. فوتبال زندگی من است و اگر تنها به من وابسه بود تا 40-42 سالگی فوتبال بازی کردن را ادامه می دادم. ما در مقابل چالش بزرگی قرار گرفته ایم. اسپانیا با بازیکنانی نظیر دیگو کوستا و هم تیمی ام داوید ده خیا تیم فوق العاده را دارد و از نظر من آن ها بهترین تیم حال حاضر جهان هستند اما ما نیز تیم فوق العاده ای در اختیار داریم و شما نباید از حالا هلند را بازنده مسابقه بدانید.

# ویسنته دل بوسکه : هیچ ارتباط مستقیمی بین فوتبال بارسلونا و روش بازی تیم ملی اسپانیا نیست. در چهار سال گذشته آن‌ها (هلند) تغییرات بسیاری داشته‌اند. از ترکیب فینال تنها 6 بازیکن برای آن‌ها باقی مانده و این در حالی است که ما توانسته‌ایم تیم را از سال 2010 کمابیش حفظ کنیم. هلند سرمربی فوق العاده‌ای دارد و من برای او احترام بسیاری قائلم. آن‌ها جوهره فوتبال هلندی را دارند و بازیکنان جوان و جدیدی را به برزیل آورده‌اند. هلند حریفی بسیار خطرناکی است.

# فن خال : شیوه بازی اسپانیایی ها احتمالا در جهان بهترین است. من فداکاری بازیکنان اسپانیا در زمین مسابقه را بسیار دوست دارم. آن ها در حال حاضر در رنکینگ فیفا اول هستند و ما پانزدهم. پس طبیعی است که شانس پیروزی آن ها بیش تر باشد و ما نیز می دانیم برای موفقیت باید بازی فشرده و منسجمی را از خود به نمایش بگذارم.

SAMAN
2014/06/13, 10:36
ولی در کل این برزیل قهرمان بشو نیست !!!!

Mostafa98
2014/06/13, 10:42
من فقط نیمه اول بازی رو دیدم خولب بود ولی کرواسی هم فشار میاورد بعد این که گل زد عقب کشید.
آلمان به دنبال کسب چهارمین ستاره...

Castiel
2014/06/13, 12:21
در مورد تیم ملی ایران، برنامه ویژه ای دارم روی وب سایت تا به شکل مناسبی از تیم ملی حمایت کنیم. به هر صورت و با هر نتیجه ای که تیم ملی در جام جهانی به دست بیاورد، باز هم جای افتخار است که در بین 32 تیم برتر جهان هستیم. فعلا می خواهیم نظر شما را در مورد قهرمان جام جهانی بدانیم:

Yaser_Aramesh
2014/06/13, 13:51
حسام جان حرف بسیار خوبی زدن . درسته فوتبال ما خیلی خوب نیست و به آرژانتین و برزیل و اسپانیا و Italy نمی رسیم اما معلومه بهتر شدیم که در این دوره از جام جهانی شرکت داریم . بعد هم یک نکته ای رو امروز داشتم به پدر میگفتم که اینجا هم میگم . ایران والیبال و فوتسال و کشتی ایش عالیه و قهرمانی جهان و المپیک داشتیم یه عالمه پس ناراحت نیستم که فوتبالمون خوب نیست چون انتظار اینکه تو همه چی خدا باشیم رو ندارم .

درباره ی بازی برزیل و کرواسی باید بگم که من فقط نیمه ی اول رو دیدم و به نظرم با توجه به این که کرواسی در کل تیم خیلی قوی ای نیست اما بازی خوبی رو ارایه داد. درضمن پیش بینی من این بود که برزیل 2 بر 1 ببره اما پیش بینی پدرم 3 بر 1 بود که درست از آب دراومد.

راستش وقتی اون بازیکن (فکر میکنم Marcelo بود ) به خودشون گل زد خیلی ناراحت شدم ! گل به خود زدن خیلی بده حالا اگه اولین گل جام جهانی باشه دیگه وا وی لا ! فکر نمیکنم این رخداد از ذهن فوتبال دوستان پاک بشه !

پیش بینی من هم برای قهرمان این دوره تیم ملی آلمان هست چون به نظرم هم قوی هست و هم انگیزه ی بیشتری برای قهرمانی داره (در جام جهانی و یوروی گذشته تا بالا بالا ها رفت اما نتونست قهرمان بشه‌) . البته قلبا دوست دارم Italy ببره هرچند احتمالش رو کم میدونم (اگر امیدی به قهرمانی ایران بود صددرصد آرزو میکردم ایران قهرمان بشه اما خب,اینجوریاست دیگه ! عیب نداره ! )

امیدوارم وقت بکنم و حال دیدن برخی از بازی های جذاب جام رو داشته باشم (البته تماشای نیمه نهایی و فینال قطعیه ! )

aryaiee
2014/06/13, 13:56
حسام جان حرف بسیار خوبی زدن . درسته فوتبال ما خیلی خوب نیست و به آرژانتین و برزیل و اسپانیا و Italy نمی رسیم اما معلومه بهتر شدیم که در این دوره از جام جهانی شرکت داریم . بعد هم یک نکته ای رو امروز داشتم به پدر میگفتم که اینجا هم میگم . ایران والیبال و فوتسال و کشتی ایش عالیه و قهرمانی جهان و المپیک داشتیم یه عالمه پس ناراحت نیستم که فوتبالمون خوب نیست چون انتظار اینکه تو همه چی خدا باشیم رو ندارم .

درباره ی بازی برزیل و کرواسی باید بگم که من فقط نیمه ی اول رو دیدم و به نظرم با توجه به این که کرواسی در کل تیم خیلی قوی ای نیست اما بازی خوبی رو ارایه داد. درضمن پیش بینی من این بود که برزیل 2 بر 1 ببره اما پیش بینی پدرم 3 بر 1 بود که درست از آب دراومد.

راستش وقتی اون بازیکن (فکر میکنم Marcelo بود ) به خودشون گل زد خیلی ناراحت شدم ! گل به خود زدن خیلی بده حالا اگه اولین گل جام جهانی باشه دیگه وا وی لا ! فکر نمیکنم این رخداد از ذهن فوتبال دوستان پاک بشه !

پیش بینی من هم برای قهرمان این دوره تیم ملی آلمان هست چون به نظرم هم قوی هست و هم انگیزه ی بیشتری برای قهرمانی داره (در جام جهانی و یوروی گذشته تا بالا بالا ها رفت اما نتونست قهرمان بشه‌) . البته قلبا دوست دارم Italy ببره هرچند احتمالش رو کم میدونم (اگر امیدی به قهرمانی ایران بود صددرصد آرزو میکردم ایران قهرمان بشه اما خب,اینجوریاست دیگه ! عیب نداره ! )

امیدوارم وقت بکنم و حال دیدن برخی از بازی های جذاب جام رو داشته باشم (البته تماشای نیمه نهایی و فینال قطعیه ! )
دقیقا یاسر جان به اون ورزش ها که گفتی رزمی هم اضافه کنید.درسته زیاد اعلام رسمی نمیشه اما بهترین رینگی کارای دنیا مال ایران هستن!

Dan
2014/06/13, 14:28
به اونایی که گفتین بسکتبال هم اضافه کنید. وزنه برداری هم میتونید اصافه کنید.

دوستان شرکت نامداران توی اینستاگرام مسابقه پیش بینی داره میتونید شرکت کنید. اکانت اینستاگرامتون رو اینجا هم اعلام کنید.

Yaser_Aramesh
2014/06/13, 15:09
در موزیک ویدیو ی La La La شکیرا که برای جام جهانی خونده پرچم ایران در دو صحنه حضور داره .

27527 27528

این هم دو صحنه ای که پرچم های دیگر و لبخند زیبای مسی به نمایش درمیان .

2752927530

Reza Eshraghi
2014/06/13, 22:53
سلام دوستان عزیز !
تا پایان نیمه اول بازی جذاب و حساس اسپانیا- هلند نتیجه بازی 1-1 مساوی هست .
به نظرتون نتیجه نهایی این بازی چگونه خواهد بود ؟!
تا دقیقه 70 بازی فرصت دارید نتیجه رو پیش بینی کنید . بعد از پایان بازی به دو نفر که نتیجه رو درست حدس زده باشند 50 امتیاز اهداء خواهم کرد .

Dan
2014/06/13, 22:58
سلام دوستان عزیز !
تا پایان نیمه اول بازی جذاب و حساس اسپانیا- هلند نتیجه بازی 1-1 مساوی هست .
به نظرتون نتیجه نهایی این بازی چگونه خواهد بود ؟!
تا دقیقه 70 بازی فرصت دارید نتیجه رو پیش بینی کنید . بعد از پایان بازی به دو نفر که نتیجه رو درست حدس زده باشند 50 امتیاز اهداء خواهم کرد .
من که برای مسابقه گفته بودم 2-1 به نفع اسپانیا. حالا ببینیم چی میشه.

خوبی مسابقه اینه که شرکت کننده هاش کمه. نتیجه برزیل رو فقط 19 نفر درست گفتن. یعنی هر نفر 5.2 درصد شانس برنده شدن داره!

Mostafa98
2014/06/13, 23:06
میخوام بگم کی میبره ولی بذار تا دقیقه هفتاد برسیم.

Yaser_Aramesh
2014/06/13, 23:09
من پیش بینی می کردم نیمه اول 1 بر 0 به نفع اسپانیا بشه . نتیجه ی نهایی هم قبل شروع بازی 2 بر 1 به نفع اسپانیا میدونستم اما حالا فکر میکنم 2 بر 2 بشه .

اینها رو ول کنید ! گل VAN PERSIE رو بچسبید ! بیخود نیست که رییس حسام خیلی دوسش داره !

Mostafa98
2014/06/13, 23:28
خب من همین نتیجه سه بر یک رو تا آخرش فک کنم هست
گرچه نمتونم خوشحالیم رو با گوشی ابراز کنم

ولی واقعا با گل های هلند حال کردم.

دارم مینویسم الان گل زدن ولی افساید شد.

Reza Eshraghi
2014/06/13, 23:31
خب دوستان عزیز فرصت پیش بینی به اتمام رسید !
عجب بازی شده این بازی ! یعنی هرکس بتونه پیش بینی دقیق کنه واقعاً باید بهش لقب پیشگو داد !
تا پایان دقیقه 70 بازی 1-3 به سود هلند در جریان هست .
باید منتظر بود و دید نتیجه نهایی بازی چه خواهد شد ؟!:-?

Yaser_Aramesh
2014/06/13, 23:43
من نمیدونم چی باید بگم !

Castiel
2014/06/13, 23:45
فکر کنم نسخه مقوایی بازیکنای اسپانیا وارد ورزشگاه شدند!

SAMAN
2014/06/13, 23:57
اغا هلند لولای اسپانیا رو کند !!!!

Reza Eshraghi
2014/06/13, 23:59
اصلاً فقط میتونم بگم در حیرتم حیرت !!! :-o:-o:-o:-o:-o:-o فک بالای دهانم رفته چشبیده به سقف فک پایین اومده روی قالی !! :-o:-o:-o:-o:-o
واقعاً من هم فکر کنم نسخه مقوایی بازیکنان اسپانیا به قول آقا مدیر گل در زمین بودند یا بدلشون بوده توی زمین !! :-o:-o:-o:-o:-o
اسپانیا فکر نمی کنم در تاریخ با چنین نتیجه ای شکست خورده باشه و فکر نمی کنم تا سالهای سال دیگه چنین اتفاقی بیفته !
به معنای واقعی کلمه له شد !
شگفتی به معنای واقعی کلمه رقم خورد ! هلند بدرقم انتقام گرفت از اسپانیا !

daiv777
2014/06/14, 00:35
آقا نتیجه ای که هیچکس انتظارشو نداشت!!!!!!!! :-t
5-1 اسپانیا هلند!!!!!!
من که فکرشم نمیکردم

FAZEL77
2014/06/14, 00:48
بسی حال کردیم ...چیکار کرد این مربی منچستر و 100% گل فوق العاده رابین فن پرسی دوست داشتنی منچستری .... خیلی حال کردم مخصوصا وقتی با داداشم کل انداختیم و بدجوری ضایع شد (*)

faramarz_mit
2014/06/14, 01:35
چه حالي داد بازي اسپانيا-هلند
5تااااااا زد
اسپانيا تركيد

old gamer
2014/06/14, 02:09
واقعا خوش به حال دوستانی که بازی رو دیدند. بنده میهمانی دعوت بودم و اونها هم فوتبالی نبودند و متاسفانه بازی های امروز رو ندیدم. ولی خیلی خوشحالم که هلند دوست داشتنی امروز شگفتی ساز شد

faramarz_mit
2014/06/14, 03:01
شيلي هم 3-1 از استراليا برد
بازيا همشون پر گل شدند
اي كاش برزيل بوديم بازيارو از نزديك ميديدم :-

EHSAN BAHAVAR
2014/06/14, 03:12
باید منتظر جام جهانی پر گلی باشیم از همین اول معلومه

FAZEL77
2014/06/14, 03:19
لوئی فن خال + قاتل شیک پوش هلندی... و خداحافظ فوتبال خواب آوره اسپانیا !!!

گل فن پرسی رو نمیشه توصیف کرد! گزارشگر sky هم مونده بود! :

GOAL!!!!!! SPAIN 1-1 NETHERLANDS (Van Persie 44)AMAZING GOAL!!!!! Lovely cross from Blind to Van Persie who dives and lifts the ball over the keeper with an amazing header, you won't see better than that - you really won't!!!!!!

Arthur
2014/06/14, 09:35
پرچم اسپانیا بالاس...
دفعه قبل هم اولین بازی باخت..اونم به سوییس :D
جوجه رو آخر پاییز میشمرن/دود از کنده بلند میشه/و.... :D

Mostafa98
2014/06/14, 09:42
گزارشگر گفت هلندی ها بعد یه مدت اسپانیایی ها رو گوشه رینگ گیر انداختن:))

بابا دیگه چه امیدی دارید با فرض این که از گروهتون بیاید بالا به برزیل میخورید و تمام...

ARMIN
2014/06/14, 10:19
حيف مثل اينكه بازى امشب ايتاليا ساعت 2:30 هستش. :(

EHSAN BAHAVAR
2014/06/14, 10:35
سلام ارمین جان اره تا 7 صبح بزی داره اخرین بازی هم ژاپن هست که 5:30 شروع میشه و تا حدودای 7 طول میکشه کلا دیگه از ساعت 20:30 شروع میشه تا 7 صبح :D;))

Reza Eshraghi
2014/06/14, 10:41
سلام ارمین جان اره تا 7 صبح بزی داره اخرین بازی هم ژاپن هست که 5:30 شروع میشه و تا حدودای 7 طول میکشه کلا دیگه از ساعت 20:30 شروع میشه تا 7 صبح :D;))

مهندس ! همه بازی ها در سه ساعت مشخص و ثابت برگزار میشه :
02:30
20:30
23:30

EHSAN BAHAVAR
2014/06/14, 10:48
مهندس ! همه بازی ها در سه ساعت مشخص و ثابت برگزار میشه :
02:30
20:30
23:30

پس این چی میگه جناب دکتر ؟

ARMIN
2014/06/14, 11:02

اون نابغه اى كه Schedule‌ بازى هارو تنظيم ميكرده فكر سر كار رفتن ما نبوده؟ من تا ساعت 5 صبح چطورى بيدار بمونم؟

جام جهانى دورتر از اروپا اصلا" چيز جالبى نيست.

EHSAN BAHAVAR
2014/06/14, 11:04
اون نابغه اى كه Schedule‌ بازى هارو تنظيم ميكرده فكر سر كار رفتن ما نبوده؟ من تا ساعت 5 صبح چطورى بيدار بمونم؟

جام جهانى دورتر از اروپا اصلا" چيز جالبى نيست.

ولی ارمین جان خیلی دارهو جالب و پر گل برگزار میشه :D
دیگه یه شبه بیدار میمونیم :D:-bd

Arthur
2014/06/14, 11:07
گزارشگر گفت هلندی ها بعد یه مدت اسپانیایی ها رو گوشه رینگ گیر انداختن:))

بابا دیگه چه امیدی دارید با فرض این که از گروهتون بیاید بالا به برزیل میخورید و تمام...

برزیل هم سوسک ه...

EHSAN BAHAVAR
2014/06/14, 11:12
و اینکه آرمین جان به ساعت ایران اینجوری خورده دیگه اونا فکر ما نکردن که تو ایران هستیم و داریم نگاه میکنیم تو خود برزیل ساعتا خیلی عالیه

FAZEL77
2014/06/14, 11:18
دیشب فن خال نبوغ خودش رو نشون داد.اونم توی چیدن ترکیب.ترکیبی با سه دفاع!اسپانیا چون وینگر سرعتی نداره و بیشتر توی عمق بازی میکنه باید با سه دفاع جلوشون بازی کرد..وگرنه بلایی که سره ایتالیا توی فینال 2012 اومد سره هلند هم شاید میومد..بازیکن های هلند هم خیلی جنگنده بودن و از همون جلو هم پرس میکردن...این برگردوندن بازی هم خیلی جالب بود واسم...تو نیمه اول با اون طرز بازی من اصلا فکر نمیکردم هلند بتونه با این نتیجه بازی رو ببره

old gamer
2014/06/14, 11:38
دوستان انگار فقط همین یه تاپیک تو فروم کم بود :D استقبال شگفت انگیزه.
آرزوی قلبی خودم : فینال جام جهانی بین آلمان و هلند :x

ARMIN
2014/06/14, 12:17
برزیل هم سوسک ه...

مهدى ميگم عكس امضات خيلى كوچيكه، حداقل دو سه برابر بزرگتر بگذار دكمه ى اسكرول موس قشنگ حال بياد.

FAZEL77
2014/06/14, 13:19
رونالدو و توره مشکلی ندارن و به بازیهای تیمشون در جام جهانی خواهند رسید

2 اینفوگرافی از بازی افتتاجیه

FAZEL77
2014/06/14, 13:22
جنگ ستارگان در آره نا دا آمازونا

Roy Hodgson says England to send fans to bed happy after Italy game

روی هاجسون : انگلستان بعد از بازی با ایتالیا هواداران را خوشحال به رخت خواب خواهد فرستاد... ایمان داریم که موفق میشویم

در اولین بازی گروه مرگ جام جهانی تیم ملی فوتبال انگلیس امشب (شنبه) در نخستین دیدار خود در جام جهانی ۲۰۱۴ برای انتقام شکست یورو ۲۰۱۲ به مصاف تیم ملی ایتالیا می رود.

ایتالیا به دلیل کسب فقط یک پیروزی در اولین مسابقه خود در پنج دوره گذشته جام جهانی، به آغاز آرام جام جهانی شهرت دارد. این تیم بیشتر از هر تیم دیگری در اولین مسابقه خود در جام جهانی مساوی کرده و یکبار نیز شکست خورده است.

ترکیب احتمالی ایتالیا:

ماریو بالوتلی بازیکن کلیدی این تیم در جام ۲۰۱۴ است اما انتظارات از ایموبیل هم پس از فصل فوق العاده ای که با تورینو داشت، بالا است. در بازی با انگلیس، به احتمال فراوان دانیله دی روسی در خط میانی تیم ایتالیا بازی خواهد کرد و پیرلو در کنار مارکو وراتی و آنتونیو کاندروا کمی به سمت جلو متمایل خواهند بود.

ایتالیا در چند دیدار اخیر خود ترکیب بسیار متوازنی را در اختیار داشت اما مصدومیت ریکاردو مونتولیوو، تنها نابغه شماره ۱۰ این تیم، مشکلاتی را در خط میانی و حمله لاجوردی پوشان به وجود آورده و توازن آن را از بین برده است.

ترکیب احتمالی انگلستان:

از سوی دیگر روی هاجسون سرمربی تیم انگلیس به شدت از تمرینات رحیم استرلینگ راضی است گرچه وی به دلیل محرومیت نتوانست در آخرین دیدار تدارکاتی انگلیس مقابل هندوراس بازی کند. احتمالا راس بارکلی ۲۰ ساله نیز بازی را از روی نیمکت انگلیس آغاز کند و در ۲۰ دقیقه پایانی به میدان برود. ویلشیر (به احتمال خیلی کم) و چمبرلین و ولبک نیز به دلیل مصدومیت این بازی را از دست خواهند داد.

نکات آماری این بازی:

1 . انگلیس تا کنون فقط در دو دیدار از یازده مسابقه خود برابر ایتالیا به پیروزی رسیده و سه بار با این تیم مساوی کرده است. این تیم در یک چهارم نهایی یورو ۲۰۱۲ در ضربات پنالتی از ایتالیا شکست خورد و حذف شد.

2 . آخرین دیدار دو تیم در جام جهانی، دیدار رده بندی جام جهانی ۱۹۹۰ بود که ایتالیا با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی رسید.

3 . انگلیس در ۱۶ بازی قبلی خود در جام جهانی فقط دو بار شکست خورده و هفت بار به تساوی دست یافته است. انگلیس از این تعداد باخت دو بار در ضربات پنالتی مغلوب حریفان شده است.

4 . فرانک لمپارد بیشتر از هر بازیکن دیگری از جام جهانی ۱۹۶۶ تا کنون شوت هایی زده است که منجر به گل نشده اند. او ۳۹ شوت بدون گل در کارنامه دارد.

5 . وین رونی در ۵۹۴ دقیقه ای که در جام جهانی برای تیم انگلیس به میدان رفته، موفق به زدن گل نشده است.

6 . وی با وجود این در تمامی شش بازی انگلیس از مسابقات یورو ۲۰۱۲ به بعد گل زده است. (هفت گل)

7 . ایتالیا در تمامی ۱۴ بازی قبلی خود در جام جهانی گل زده است. آخرین باری که این تیم موفق به گلزنی نشد، بازی ۱۹۹۸ برابر فرانسه بود. هفت گل از ۱۷ گل آخر ایتالیا در جام جهانی از روی نقطه کرنر به ثمر رسیده است.

8 . ایتالیا ۱۴ گل از خارج از محوطه جریمه خورده است که بیشترین تعداد گل خورده به این شکل از سال ۱۹۶۶ تا کنون است.

Arthur
2014/06/14, 14:22
مهدى ميگم عكس امضات خيلى كوچيكه، حداقل دو سه برابر بزرگتر بگذار دكمه ى اسكرول موس قشنگ حال بياد.

چرا با من اینکارو میکنید؟ :D

حاضرم با کل اعضای فروم نفری صد میلیون شرط ببندم اسپانیا قهرمان ه. :D

old gamer
2014/06/14, 17:16

از قدیم گفتن بشین تا بیاد :D

Yaser_Aramesh
2014/06/14, 18:34
به نظر من نتیجه ی بازی کلمبیا و یونان 1 بر 1 میشه . نظر شما چیه دوستان ؟

نظرتون درباره ی نتیجه ی بازی اروگویه و کاستاریکا چیه ؟

FAZEL77
2014/06/14, 18:41
من فقط میدونم که انگلیس میبره \:D/

EHSAN BAHAVAR
2014/06/14, 18:53
بنظر من کلمبیا 2 یونان 0 چون یونان خیلی کم گل میزنه :D

FAZEL77
2014/06/14, 19:55
بوفون اعلام کرد ک بازی امشب مقابل انگلیس رو ازدست داد

کمی شانس برای ما که هوادار انگلیس هستیم بیشتر شد اما دروازه بان دومشون هم خوبه

FAZEL77
2014/06/14, 20:29
بنظر من کلمبیا 2 یونان 0 چون یونان خیلی کم گل میزنه :D

تا اینجا که درست پیش بینی کردی :D

Mostafa98
2014/06/14, 21:56
بازی ایتالیا انگلیس فکر کنم دو دو بشه گرچه من دیگه بعد از دو و نیم دووم نمیارم بیدار بمونم صبح زود بیدار میشم بازی ساحل عاج رو ببینم.:)

EHSAN BAHAVAR
2014/06/14, 21:59
تا دیقه 92 پیش بینیم درست بود اه

FAZEL77
2014/06/14, 22:55
کاپيتان پيشين تيم ملي ايتاليا و فاتح جام جهاني در سال 2006 نتيجه ديدار آتزوري برابر انگليس را منتهي به تساوي دانست. ستاره سابق يوونتوس در مصاحبه با اسکاي اسپورت گفت: به نظر من تساوي نتيجه نهايي بازي ايتاليا برابر انگليس خواهد بود. فکر مي‌کنم در اين بازي گل کم ردوبدل شود.

کاناوارو در ادامه و در ارتباط با نتيجه کلي عملکرد ايتاليا در جام جهاني برزيل خاطر نشان کرد: اين کاملاً درست است که چزاره پراندلي و مردانش تمام توان و توجه خود را روي قهرماني و موفقيت در جام جهاني 2104 گذاشته‌اند. اين را نبايد فراموش کرد که ايتاليا جدي‌ترين رقيب برزيل در راه کسب عنوان قهرماني است

Yaser_Aramesh
2014/06/15, 00:01
واقعا" حیرت زده ام از کاستاریکا ! تیم 34 جهان از تیم هفتم جهان با نتیجه ی 3 بر 1 ببره ! من پیش بینی کرده بودم کاستاریکا 3 بر 1 میبازه !

بازی ایتالیا و انگلیس رو تماشا خواهم کرد . پیش بینی من 2 بر 1 به نفع انگلیس هست به دلیل نبود بوفون .

Yaser_Aramesh
2014/06/15, 00:48
من نظرم عوض شد . امید بیشتری به ایتالیا دارم . 2 بر 1 Italy میزنه ایشالا .

Italians , Go and bring honour for your country

VIVERE ITALY

EHSAN BAHAVAR
2014/06/15, 01:51
1 - 1 تساوی دو تیم در نیمه ی اول
ایتالیا چند دیقه ی آخر نیمه ی اول عجب حمله ای کرد

Yaser_Aramesh
2014/06/15, 02:01
1 - 1 تساوی دو تیم در نیمه ی اول
ایتالیا چند دیقه ی آخر نیمه ی اول عجب حمله ای کرد
واقعا حق ایتالیا بود یه گل دیگه هم بزنه در دقایق آخر . امیدوارم نیمه ی دوم جذاب تر باشه و Italy با نتیجه ی 2 بر 1 ببره .

EHSAN BAHAVAR
2014/06/15, 02:04
واقعا حق ایتالیا بود یه گل دیگه هم بزنه در دقایق آخر . امیدوارم نیمه ی دوم جذاب تر باشه و Italy با نتیجه ی 2 بر 1 ببره .

ببینیم چی میشه بریم برا نیمه دوم
دوستان نظرتون برای ژاپن و ساحل عاج هم بگین ارزش دیدن داره؟ :D

EHSAN BAHAVAR
2014/06/15, 02:16
2-1 به نفع ایتالـــــــــیا

Yaser_Aramesh
2014/06/15, 02:56
و تمام . ایتالیا 2 , انگلستان 1 . به خودم , ایتالیایی ها و آقا آرمین تبریک میگم .

واقعا" بازی جذابی بود . متاسفانه ساعت برگزاریش به وقت ایران باعث شد خیی ها تماشا نکنن .

EHSAN BAHAVAR
2014/06/15, 02:59
میریم برا ساحل و ژاپن بیدار میمونیم مشکلی نیست :D
تبریک ما رو هم پذیرا باشید ...

EHSAN BAHAVAR
2014/06/15, 03:32
بــــــــــــــــــــــــ زودی بازی ساحل عاج و ژاپن شروع میشه ... :-"

EHSAN BAHAVAR
2014/06/15, 04:33
دیقه 30 و تنیجه 1 بر صفر به نفع ژاپن

EHSAN BAHAVAR
2014/06/15, 05:57
2 بر 1 موفق شد ساحل عاج بازی رو ببره

واقعا ساحل عاج بهتر بازی کرد

mustang GT
2014/06/15, 07:41
تا اینجای کار که تیم اسیایی نداشتیم که در این جام پیروز بشه.
شاید ایران شگفتی ساز بشه!!!البته شاید. . . .

Mostafa98
2014/06/15, 08:07
این چه وضعیه دیگه اروگوئه 3 تا بخوره واجب شد دیگه همه بازیا رو ببینم.:118:
بازم حداقل خلاصشو دانلود کردم.

FAZEL77
2014/06/15, 10:22
دیشب انگلیس فقط و فقط به خاطر مربی احمقش باخت !! حقش هم کاملا باخت بود !! تنها چیزی که تو تیم دیده میشد کارای فردی بود برعکس ایتالیا که کاملا با برنامه بود
ﺗﻔﺎﻭﺕِ ﺍﻧﮕﻠﯿﺲ ﻭ ﺍﯾﺘﺎﻟﯿﺎ، ﺭﻭﯼ ﻧﯿﻤﮑﺖ ﺑﻮﺩ. ﺍﻧﮕﻠﯿﺲ ﺑﺎ ﯾﮏ ﺳﺮﻣﺮﺑﯽِ ﺑﺎﻫﻮﺵ ﺗﺮ ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﺴﺖ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺯﯼ ﺭﺍ ﺑﺒﺮﺩ.
ﺭﻭﯼ ﻫﺎﺟﺴﻮﻥ ﺑﺮﺧﯽ ﺍﺻﻮﻝ ﺍﻭﻟﯿﻪ ﯼ ﺑﺎﺯﯾﻬﺎﯼ ﺑﺰﺭﮒ ﺭﺍ ﻫﻢ ﺭﻋﺎﯾﺖ ﻧﻤﯿﮑﻨﺪ. ﺩﺭ ﯾﮏ ﺑﺎﺯﯼ ﺑﺰﺭﮒ، ﺗﻬﺎﺟﻤﯽ ﺗﺮﯾﻦ ﺗﺮﮐﯿﺐ ﻣﯽ ﻣﺎﻧﺪ ﺑﺮﺍﯼ 15 ﺗﺎ 30 ﺩﻗﯿﻘﻪ ﯼ ﭘﺎﯾﺎﻧﯽ. ﺍﻧﮕﻠﯿﺲ ﺑﺎ ﻭﻟﺒﮏ ﻭ ﺍﺳﺘﻮﺭﯾﺞ ﻭ ﺭﻭﻧﯽ ﻭ ﺍﺳﺘﺮﻟﯿﻨﮓ ﺑﺎﺯﯼ ﺭﺍ ﺁﻏﺎﺯ ﮐﺮﺩ ﻭ ﺑﺎ ﺑﺎﺭﮐﻠﯽ ﻭ ﻻﻻﻧﺎ ﻭ ﺍﺳﺘﺮﻟﯿﻨﮓ ﻭ ﺭﻭﻧﯽ ﺑﻪ ﭘﺎﯾﺎﻥ ﺭﺳﺎﻧﺪ.
ﺗﺮﮐﯿﺐ ﺍﻧﮕﻠﯿﺲ ﺩﺭ 20 ﺩﻗﯿﻘﻪ ﯼ ﭘﺎﯾﺎﻧﯽ، ﺗﺪﺍﻓﻌﯽ ﺗﺮ ﺍﺯ ﺗﺮﮐﯿﺐ ﺍﻭﻟﯿﻪ ﺑﻮﺩ. ﻣﺮﺑﯿﺎﻥ ﺑﺰﺭﮒ، ﺩﺭ ﺑﺎﺯﯾﻬﺎﯼ ﺑﺰﺭﮒ ﺍﺻﻮﻝ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﻗﻄﻌﯽ ﺭﺍ ﺭﻋﺎﯾﺖ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ.

kenzo
2014/06/15, 10:35
من فکر می کنم آلمان این دوره قهرمان بشه حالا ببین کی گفتم !

ARMIN
2014/06/15, 11:13
من فکر می کنم آلمان این دوره قهرمان بشه حالا ببین کی گفتم !

منم پيشبينى مشابهى دارم.

ARMIN
2014/06/15, 11:14
ديشب تا 5 صبح بيدار بودم. امروز صبح هم دير رسيدم سر كار توبيخ شدم. اما ارزشش رو داشت، ايتاليا برد. خوب هم برد.

Yaser_Aramesh
2014/06/15, 11:27
ديشب تا 5 صبح بيدار بودم. امروز صبح هم دير رسيدم سر كار توبيخ شدم. اما ارزشش رو داشت، ايتاليا برد. خوب هم برد.

تبریک میگم آرمین جان . واقعا" خوب بازی کرد و پیروز هم شد . پیرلو واقعا" اسطورست .

EHSAN BAHAVAR
2014/06/15, 15:50
دوستان نظرتون رو در مورد نتیجه ی اکوادور و سوئیس بگین ؟

Castiel
2014/06/15, 16:26
2-2 مساوی میشه یاسر جان

AmirMahmood
2014/06/15, 16:30
ژاپن هم که از عرش به فرش رسید

FAZEL77
2014/06/15, 20:05

EHSAN BAHAVAR
2014/06/15, 20:24
تا الان اکوادر ، سوئیس پیش بینی خودم درسته گفتم 1 بر 1

Yaser_Aramesh
2014/06/15, 20:29
من مثل آقا حسام 2 بر 2 پیش بینی کردم .

EHSAN BAHAVAR
2014/06/15, 21:00
شانس ندارم بابا | دیقه 93 گل زد سوئیس 2 بر 1 تمام شد بازی

faramarz_mit
2014/06/15, 21:08
سوئیس 2-1 بازي برد
بچه ها واليبال بچسبيد دعا كنيد ايران ببره الان 2-1 عقبه

AliYar
2014/06/16, 00:37
حیف بازی فرانسه و هندوراس تموم شد و گزارشگر نتونست به اندازه کافی بگه گل باید به اسم کریم بنزما ثبت میشد و بدشانسی بود؛ فقط 20 بار تونست بگه!

Reza Eshraghi
2014/06/16, 09:12
دوستان عزیز پیش بینی بازی امشب ایران چگونه خواهد بود ؟! تا پایان دقیقه 70 فرصت دارید ! جایزه 200 امتیاز !

old gamer
2014/06/16, 17:29
سوئیس 2-1 بازي برد
بچه ها واليبال بچسبيد دعا كنيد ايران ببره الان 2-1 عقبه
آقا تاپیک اختصاصی فوتباله لطفا تاپیک رو از بحث اصلی منحرف نکنید :D

old gamer
2014/06/16, 18:30
دوستان عزیز پیش بینی بازی امشب ایران چگونه خواهد بود ؟! تا پایان دقیقه 70 فرصت دارید ! جایزه 200 امتیاز !
من میگم 6-1 به نفع نیجریه

Yaser_Aramesh
2014/06/16, 18:32
23:45 امشب نبرد اول در زمین آرنا دا بایشادا به وقوع خواهد پیوست . ما یا در کوریتیبا پیروز خواهیم شد و با روحیه ی مضاعف به نبردهای بعدی خواهیم پرداخت یا شکست خواهیم خرد و به دوره ی بعدی نبردها نخواهیم نرسید (به شخصه معتقدم اگر این بازی رو ببازیم به مرحله ی بعد صعود نمی کنیم) .

امیدوارم 2 بر 1 ببریم .

AliYar
2014/06/16, 18:36
23:45 امشب نبرد اول در زمین آرنا دا بایشادا به وقوع خواهد پیوست . ما یا در کوریتیبا پیروز خواهیم شد و با روحیه ی مضاعف به نبردهای بعدی خواهیم پرداخت یا شکست خواهیم خرد و به دوره ی بعدی نبردها نخواهیم نرسید (به شخصه معتقدم اگر این بازی رو ببازیم به مرحله ی بعد صعود نمی کنیم) .

امیدوارم 2 بر 1 ببریم .

همه از برنده شدن تیم های ملی در میادین بین المللی احساس شعف و غرور می کنن اگر جز این باشه باید یه جورایی به سلامت روانی طرف شک کرد.

ولی یاسر جان واقعا امیدواری ایران به مرحله بعد صعود کنه؟ اونم از این گروه؟

Reza Eshraghi
2014/06/16, 19:50
یک نتیجه تحقیر کننده دیگه بین تیم های اروپایی در حال رقم خوردن هست .
تا این لحظه آلمان 3 پرتغال 0
پیش بینی خودتون رو تا دقیقه 70 اعلام کنید و 50 امتیاز هدیه بگیرید .

EHSAN BAHAVAR
2014/06/16, 19:58
4-0 المان

SAMAN
2014/06/16, 19:59
پرتغال از المان پرسید عایا به روح اعتقاد داری ؟؟؟؟؟

المان در حال کندن لولای پرتغال !!!!

SAMAN
2014/06/16, 19:59
3 بر 1 به نفع نیجریه !!!

EHSAN BAHAVAR
2014/06/16, 20:10
اها نیجریه ایران خب از اول بگین 3 بر صفر به نفع نیجریه

Reza Eshraghi
2014/06/16, 20:34
برای آلمان - پرتغال سه نتیجه تا پایان بازی ممکنه اتفاق بیفته :
1. اداره و کنترل بازی و حفظ همین نتیجه تا پایان
2. 4-0 به احتمال 9% !
3. 4-1 به احتمال 1% ! :D

ایران - نیجریه هم به نظر من اولین تساوی بازی ها تا این لحظه ممکنه اتفاق بیفته یا نیجریه 2-1 ببره !

فرصت پیش بینی بازی آلمان - پرتغال هم به پایان رسید دقایقی پیش

Yaser_Aramesh
2014/06/16, 21:54
آلمان استخون پرتغالی ها رو شکست !

پپه فکر کنم مشکل روانی داره ! از خداوند براش شفای عاجل خواستارم .

بازی ایران تا دقایقی دیگه شروع میشه . پیش بینی من 2 بر 1 به نفع ایران هست و درضمن بله , به نظر من امکان صعود هست چون شکست نیجریه و بوسنی ممکنه .

به امید پیروزی ایران در این مسابقه .

Reza Eshraghi
2014/06/16, 22:54
خب نیمه اول بازی ایران - نیجریه هم بدون گل به پایان رسید و احتمال مساوی شدن در پایان بازی به نظر من قوت می گیره بیش از پیش .
با آرزوی موفقیت تیم ملی فوتبال کشورمون

Reza Eshraghi
2014/06/17, 00:01
خب بالآخره اولین بازی ما انجام شد و در این بازی دو رکورد بازی های جام تا این لحظه شکسته شد .
اولین بازی بدون برد و اولین بازی بدون گل .
بچه های تیم ملی کشورمون در مجموع خوب ظاهر شدند اما خیلی نتونستند توی حملات موفق عمل کنند ولی نیجریه هم تاکتیک و برنامه مشخصی برای برد نداشت و در حد نام خودش چندان ظاهر نشد و اگه بچه های تیم ایران توی حمله و ضد حملات به خصوص موفق تر و با دقت بیشتری عمل می کردند می تونستیم برنده باشیم حتی . هرچند موقعیت هایی هم داشتیم ولی متأسفانه تبدیل به گل نشد .

ARMIN
2014/06/17, 01:16
جلوی نیجریه اینطوری بازی کردن نتیجه داد و موفق شدیم.

اما نیجریه برای گل زدن برنامه ای نداشت و فقط توپ رو جلوی دروازه میبردند. اما اگر اینطوری جلوی آرژانتین بازی کنیم راه به جایی نمیبریم چون اونها کافیه توپ نزدیک دروازه ی حریف داشته باشند، اونوقت همه جور برنامه ای برای گل زدن دارن.

من میگم 11 نفری بریزیم سر آرژانتین حمله کنیم. فوقش 10-0 میبازیم اما زورمون رو میزنیم.

mustang GT
2014/06/17, 05:32

اما نیجریه برای گل زدن برنامه ای نداشت و فقط توپ رو جلوی دروازه میبردند. اما اگر اینطوری جلوی آرژانتین بازی کنیم راه به جایی نمیبریم چون اونها کافیه توپ نزدیک دروازه ی حریف داشته باشند، اونوقت همه جور برنامه ای برای گل زدن دارن.
دقیقا!!!
وقتی جلوی نیجریه با یک مهاجم بازی کردیم فک کنم جلوی ارژانتین باید با 10تا مدافع فقط دفاع کرد. . . .
کاش حداقل یه بازی رو ببریم که دست خالی برنگردیم.. . . . .

Yaser_Aramesh
2014/06/18, 23:03
چه بر سر خدایان فوتبال این سیاره اومده ؟ 5 تا از هلند کافی نبود حالا 2 تا هم از شیلی خوردن ! یعنی این پایان اسپانیایی هاست ؟؟ یعنی تموم شد دوران حکومتشون ؟؟

امیدوارم ورق برگرده و اسپانیا 3 تا بزنه و ببره چون در غیر اینصورت با مساوی کردن هم احتمال حذفشون زیاده !

Yaser_Aramesh
2014/06/19, 00:05
و تمام . همه چیز تمام شد . addios spania

45 دقیقه برای من مثل ساعت ها گذشت . واقعا" ناراحت ام و فکر نمیکنم امشب رو با آرامش بخوابم . امیدوارم چنین بلایی بر سر ایران و ایتالیا نیاد .

Arthur
2014/06/19, 00:05
شیلی2 اسپانیا0

من دیگه حرفی برای گفتن ندارم.
فقط تا سه روز سمت من نیاین! :D

آقای دل بوسکه امیدوارم امشب بخوابی فردا بلند نشی با اون ترکیب چیدنت.

Yaser_Aramesh
2014/06/19, 00:27
آقای دل بوسکه امیدوارم امشب بخوابی فردا بلند نشی با اون ترکیب چیدنت.

نگو برادر . همین آقا بود که اسپانیا رو قهرمان جهان و اروپا کرد . قبول دارم اینبار گند زد اما خب , زیاد نباید بهش سخت گرفت . ای کاش به هرناندز و ویا فرصت بازی می داد .

بوسکتس اگه اون موقعیت رو گل میکرد احتمال تساوی خیلی بیشتر می شد اما ....

وقتی اون نوشته ی addios spania رو روی تبلت اون تماشاگر دیدم بهم فشار زیادی اومد . انگار داشت منو به طرز بدی مسخره می کرد .

مهدی جان , تصویر امضات رو حذف کن چون فردا که از خواب بلند میشیم بهتره این اتفاق غم انگیز رو فراموش کرده باشیم .

ARMIN
2014/06/19, 01:57
دوستان،

واقعیت این بود که تیم اسپانیا از بس جام برده بود به حد اشباع رسیده بود.

انگیزه ای نداشتند. سنشون هم بالاست. شاید بشه دو سه تا بازیکن سن بالا رو توی یک تیم جوون بگذاری و ترکیب رویایی بشه، اما نمیشه همه رو سن بالا بگذاری.

امیدوارم آرژانتین از اسپانیا یاد بگیره و جلوی ایران هم همینطوری بازی کنه. همچنین امیدوارم ایران از شیلی یاد بگیره و با انگیزه و اعتماد به نفس بازی کنه. نه اینکه زیر توپ بزنه.

امیدوارم تیم ها زورشون رو در مقابل ایتالیا نزنن چون ایتالیا همینطوری زوری نداره بزنه. یه بالوتلی داریم که عین علی دایی میگه توپ رو بندازین جلوی پام یا روی سرم تو یک متری دروازه تا من گل بزنم. والا!

mustang GT
2014/06/19, 05:06
باخت تیم اسپانیا رو به همه دوستداران این تیم تسلیت میگم!!نشا.. دور بعد !!!!
با همون 5-1اگه برزیل هم بود دیگه میرفت خونشون نه اینکه یه بازی دیگه هم ببازه!!والا. . . .
عشق است هلند:xعزم رو جمع کرده واسه بردن جام قهرمان و غیر قهرمان هم حالیش نیست. . . .

old gamer
2014/06/19, 11:15
همیشه هلند و آلمان بهترین تیمهای ملی جام جهانی هستن و جزو ۴ تیم پایانی. دوستان طرفداری تیم دیگه به نظرم منطقی نیست

send from my fonepad

Mostafa98
2014/06/19, 11:54
من بعد از بازی اسپانیا هلند فهمیدم از گروه بالا نمیاد
شما اگه بازی رو دیده باشید میبینید که تنها کاری که اسپانیا میکرد پاس دادن بود.هیچ فایده ای هم نداشت
تعداد پاس ها هم که زیاد میشد xabi یا ramos دسته گل به آب میدادن البته زرنگی بازیکنان شیلی و پرس آنها هم بی تاثیر نبود به طوری که توپ به هر کدام از بازیکنان اسپانیا که می رسید 3 نفر سریع میمومدن توپ رو ازش بگیرن.
واقعیت اینه که این سیستم بازی دیگه جواب نمیده دیگه تیم ها نقطه ضعف اسپانیا رو فهمیدن باید در تیم تحول اساسی رخ بده.
البته من انتظار داشتم بازی مساوی بشه ولی این طورر نشد
بازم استرالیا که جلو هلند خیلی تلاش کرد که حذف نشه تحسین برانگیز بود:-bd

SAMAN
2014/06/19, 12:21
اسپانیا دیدی چیکار کردی ؟؟؟؟؟ رویای طرف دار هات رو نابود کردی !!!! اسپانیا خیلی ضعیف نشون داد !!!

به نظرم قهرمان امسال یه پدیده است نه تیم های قوی !!!

old gamer
2014/06/19, 15:19

اگه باهات شرط بسته بودیم الان باید جوراباتم میباختی. برو خداتو شکر کن دلمون به حالت سوخت. برو از آلمان و هلند بترس هفتایی :D

FAZEL77
2014/06/19, 21:54
انگلیس اروگوئه

موقعیت جغرافیایی دو کشور:

مقایسه سنی بازیکنان دو تیم:

لوک شاو که اولین جام جهانی اش را تجربه خواهد کرد با 18 سال سن، جوانترین بازیکن اردوی سه شیرها میباشد. میانگین سنیه تیم انگلستان 26 سال است و فرانک لمپارد با 35 سال مسن ترین بازیکن تیم ملی است.

در تیم ملی اروگوئه نیز گیمنز با 19 سال جوان ترین و دیگو فورلان با 35 سال سن مسن ترین بازیکنان هستند.

تیم داوری این بازی از کشور اسپانیا و با رهبری کارلورس ولاسکو هستند . داور چهارم هم علیرضا فغانی از ایران است.

لاین آپ دو تیم اعلام شد :

England starting XI: Hart, Johnson, Jagielka, Cahill, Baines, Gerrard, Henderson, Sterling, Rooney, Welbeck, Sturridge.

Substitutes: Foster, Forster, Wilshere, Lampard, Smalling, Jones, Milner, Lambert, Lallana, Barkley, Shaw.

Uruguay starting XI: Muslera, Caceres, Godin, Jiminez, Pereira, Gonzalez, Lodeiro, Arevalo, Rodriguez, Cavani, Suarez.

Substitutes: Silva, Munoz, Coates, Fucile, Gargano, Perez, Ramirez, Stuani, Forlan, Hernandez.

Mostafa98
2014/06/19, 22:57
تنیجه بازی در پایان نیمه اول یک به صفر به نغع اروگوئه با گل سوارز .
امیدوارم انگلیس صعود کنه بد بازی نمیکنه.

Arthur
2014/06/20, 00:00
اوروگوئه2 انگلیس1
حالا بالاخره رونی یه گل زد عقده ای نشه :D

ARMIN
2014/06/20, 00:13
والا من از وقتی که زبون باز کردم این رونی رو دیدم تو انگلیس داره بازی میکنه، میترسم وقتی با نوه هام دارم بازی می کنم همچنان وین رونی رو تو تیم انگلیس ببینم که داره بازی میکنه.

FAZEL77
2014/06/20, 09:10
کلا فوتبال تیم ملی انگلیس رو یونایتد استوار بوده حداقل تو زمان فرگی.
بازیکنهایی مثله فردیناند و کول و بکهام و شرینگهام و رونی و اسکولز هسته اصلی انگلیس از 98 به بعد بودن.
فقط اوون از لیورپول و شیرر از نیوکاسل بازیکنهای خوب غیر یونایتدی انگلیس بودن و لمپارد و جرارد هم که معمولا با هم بازی نمی کردن و بعدا با مصدومیتهای پی در پی هارگو و خداحافظی اسکولز اینها با هم بازی کردن که نتیجه اش نرفتن به یورو 2008 و 4 تا از المان خوردن تو 2010 بود.
از اونور لیورپولی های انگلیس همیشه مایه ابرو ریزی بودن
این دیوید جیمز که کمدی الهی دانته بود خدا وکیلی یعنی گرین و فاستر باید میرفتن جلو بندری می رقصیدن با اشتباهات جیمز:دی
و اون امیل هسکی که فکر کنم الگوی همین استوریج هم باشه سرعتش در حد لاکپشت بود و بیشتر بدرد کار رو زمین بایر می خورد تا فوتبال.
انصافا نسل یونایتدی های انگلیس خدا بود واقعا و تو یورو 2004 می تونستن نتیجه بگیرن .
الان یونایتد هافبک نداره انگلیس هم هافبک نداره.
یونایتد حمله اش افت کرده انگلیس هم ایضا فردیناند رفته دفاع تعطیل و فقط کیهیل بد نیست .هارت هم که دروازه بان انگلیسیه و طبیعیه اینجوری باشه...

Mostafa98
2014/06/20, 09:49
من به یونایتد فصل بعد خیلی امیدوارم مخصوصا که فن خال هم میاد . :)

ARMIN
2014/06/20, 15:28
ITALIA ITALIA ITALIA

Yaser_Aramesh
2014/06/20, 15:40
ITALIA ITALIA ITALIA

اسپانیا حذف شده آرمین جان . باید دعا کنیم یه بلایی هم بر سر تیم آلمان بیاد تا قهرمان بشه Italy ! (چقدر پَست شدم ! )

ARMIN
2014/06/20, 15:43
اسپانیا حذف شده آرمین جان . باید دعا کنیم یه بلایی هم بر سر تیم آلمان بیاد تا قهرمان بشه Italy ! (چقدر پَست شدم ! )

یاسر جان،

ایتالیا توانایی قهرمانی رو نداره اما حالا که بحث آلمان اومد وسط بگذار یه کُری حسابی بخونم، در تاریخ بشریت، تا به امروز آلمان در هیچ بازی رسمی نتونسته ایتالیا رو ببره. بزنم به تخته!

ARMIN
2014/06/20, 15:47
یاسر جان،

ایتالیا توانایی قهرمانی رو نداره اما حالا که بحث آلمان اومد وسط بگذار یه کُری حسابی بخونم، در تاریخ بشریت، تا به امروز آلمان در هیچ بازی رسمی نتونسته ایتالیا رو ببره. بزنم به تخته!

یه جورایی بردن ایتالیا عقده ی ملی شده تو آلمان. البته امیدوارم به این آلمان نخوریم. والا حاضرم جام رو نبریم اما به آلمان نبازیم

Mostafa98
2014/06/20, 15:49
خب بذار به هم بخورن ببینیم.

Yaser_Aramesh
2014/06/20, 16:40
یاسر جان،

ممنون بابت اطلاع رسانی اما به نظر من وقتی اسپانیا و آلمان نیستن یعنی شانس قهرمانی ایتالیا زیاده .

یه جورایی بردن ایتالیا عقده ی ملی شده تو آلمان. البته امیدوارم به این آلمان نخوریم. والا حاضرم جام رو نبریم اما به آلمان نبازیم

نه.قهرمان شدنمون ارزشمندتر از شکست خوردن در مقابل آلمانِ (یه جوری میگیم نبریم و نبازیم و قهرمان بشیم که هر کی ما رو نشناسه فکر میکنه Italian هستیم ! :)) ) .حساب تیمی رو باید کنار گذاشت ! ما که بخیل نیستیم ! بزار یه بارم اونا ببرن ! باید به فکر کشور و ملت بود که منتظر بالابردن جام توسط تیم ملی کشورشونن (یه جوری میگیم نبریم و نبازیم و قهرمان بشیم که هر کی ما رو نشناسه فکر میکنه Italian هستیم ! :)) )

FAZEL77
2014/06/20, 21:05
احتمال حذف ایتالیا در بازی آخر

ARMIN
2014/06/20, 21:17
تو روح اون داور. ما اسیر ناداواری شدیم. همه اش بازیکن های مارو زدن. یه مشت فاچاقچی مواد رو از کوچه پس کوچه های آمریکای جنوبی آوردن تیم تشکیل دادن که فقط بلد بودن کتک بزنن. اونم از داور نامرد که همه اش به نفع کاستاریکا آبانتاژ داد. همه کاری کردن ایتالیا نتونه بازی خودش رو بکنه. :icon_ (4):

Mostafa98
2014/06/20, 21:25
من که تا دقبقه ۸۳ طرفدار ایتالیا بودم ولی بعدش نه. من ناراحت شدم باخت دلیلش هم انگلیسه ولی واقعا ایتالیا با این که توپ همش دستش بوذد وقتی به محوطه جریمه می رسید خیلی راحت توپ رو از دست میداد.

Yaser_Aramesh
2014/06/20, 21:44
Ooooooh Myyyyyyyy Goooooood

Italy Failed !

Now,I Officialy Hate Costa Rica ! x-(

old gamer
2014/06/20, 21:45
طرفدار آلمان باشید دیگه انقدر حرص نمیخورید :D

Yaser_Aramesh
2014/06/20, 21:52
طرفدار آلمان باشید دیگه انقدر حرص نمیخورید :D

یه جورایی هم عاشق آلمانم هم ازش متنفرم ! عاشق از بابت عالی بازی کردن بازیکناش و تیریپ سرمربیش و متنفر بابت سد قهرمانی ایتالیا بودن !

به شخصه دوست دارم فینال بین آلمان و ایتالیا باشه,هر دو عالی بازی کنن اما در نهایت ایتالیا ببره و جام رو از آن خودش بکنه :x

ARMIN
2014/06/20, 22:41
هر کسی به ایتالیا بد بگه تا پایان جام جهانی بن میشه! :-w

Yaser_Aramesh
2014/06/20, 22:42
27643 27644

Mr.Kourosh
2014/06/20, 22:43

ایتالیا بییییییییییییییب:))

Yaser_Aramesh
2014/06/20, 22:44

آرمین جان خیلی داری با لطافت رفتار میکنی ! [-X حداقلش باید اخراج بی چون و چرا باشه ! :-w

ARMIN
2014/06/20, 23:03
آرمین جان خیلی داری با لطافت رفتار میکنی ! [-X حداقلش باید اخراج بی چون و چرا باشه ! :-w

دیگه علاقه است به دوستان. احساسی هستم.

mustang GT
2014/06/21, 05:30
اقا چه المان و ایتالیایی را انداختین!!!:D
پس هلند چیکارس این وسط>:/
تیم حریف میطلبه فرقی نمیکنه قهرمان جهان باشه چه 2006 چه 2010!!!!
این ایتالیا اون ایتالیایی نیست که 2006 قهرمان شد.ارمین جان بهش امیدوار نباش.ضرر میکنی آآآ.از ما گفتن بود. . . .[-X

kenzo
2014/06/21, 06:16
آیا امروز قراره مقابل آرژانتین حماسه ورزشی بسازه تیم ملی ؟ آیا کعبی مانندی داریم که اول بازی بره تو صورت مسی راحت بازیمونو بکنیم ؟ آیا ؟

mustang GT
2014/06/21, 08:13
امثال هاشم بیگ زاده زیاد داریم!!!!
مسی گفته هاشم بیگ زاده توی بازی نباشه من بازی نمیکنم!!!!

old gamer
2014/06/21, 09:07
اقا چه المان و ایتالیایی را انداختین!!!:D
پس هلند چیکارس این وسط>:/
تیم حریف میطلبه فرقی نمیکنه قهرمان جهان باشه چه 2006 چه 2010!!!!
این ایتالیا اون ایتالیایی نیست که 2006 قهرمان شد.ارمین جان بهش امیدوار نباش.ضرر میکنی آآآ.از ما گفتن بود. . . .[-X
کلا ۲ تا کشور ناز داریم آلمان و هلند. هممینا کافین تا عاشق فوتبال بشی

send from my fonepad

kenzo
2014/06/21, 09:24
likeeee ! آلمان اول میشه هلند دوم سومی هم می رسه به برزیل دلش نسوزه میزبانه

اون گل 6 ام دیشبی که ثبت نشد به ناحق منو یاد یکی از بازی های جام جهانی انداخت که داور همین که کرنر و زدن و توپ گل شد سوتو زد اما گل و قبول نکرد توپ رو هوا بود سوت زد !

SAMAN
2014/06/21, 14:41
اقا ایتالیا ایتالیا که میگفتید قهرمان میشه این بود ؟؟؟؟!!!! از گروه ش بیاد بالا صلوات !!!!

Mostafa98
2014/06/21, 16:16
جدول رو نگاه کردم دیدم مدعی ها حداقل برای یک هشتم کار راحتی دارند.
آلمان هلند برزیل آرژانتین فرانسه و ..

Yaser_Aramesh
2014/06/21, 18:55
ایران تا 6 دقیقه ی دیگر به مصاف آرژانتین می رود .

meelad
2014/06/21, 19:00
2 دقیقه!

mustang GT
2014/06/21, 19:52
چه نیم اول رویایی. . . .
ارژانتین باید دعا کنه!!!

lastshepherd
2014/06/21, 19:53
نزدیک بود بزنیم :)) باورنکردنی بود...

SAMAN
2014/06/21, 19:55
یه نیمه دوووم اوردیم !!!! بچه ها مچکریم !!!

aryaiee
2014/06/21, 20:02
آقا من باز هم تاکید میکنم هیچی از فوتبال نمیدونم اصن فقط مامانم داشت نگا میکرد چند بار سر زدم گفت:گفت گل نخوردیم خدا کنه نخوریم نمیخواد بزنیم.چند دقیقه بعد گفت اصن بعید نیست بزنیم!!خلاصه باز اومدم دور هم باشیم:D

Mostafa98
2014/06/21, 20:03
من این دفاع رو دیدم حساب کردم مسی مثلا بخواد چند نفر و دریبل کنه اون چند نفر یه ده نفری میشن.
:D
البته مسی قطعا تو ورزشگاهه.

Reza Eshraghi
2014/06/21, 20:07
فکر کنم تیم ما اومده فقط ترمز تیم های دیگه رو بکشه ! :))
خلاصه یک نیمه دوام آوردیم و فکر کنم یک تساوی دیگه در راهه !
ایران باید اگه نبازه شتر قربونی کنه ! :)) حالا این همه میگیم نبازیم یهو نزنیم و ببریم ؟! :-?:-??:-o

Yaser_Aramesh
2014/06/21, 20:53
ایران واقعا" زندگی رو برای آرژانتین سخت کرد . آرژانتین خودش رو به آب و آتیش و در و دیوار زد تا اینکه نهایتا" یک گل زد. استخونای Argentina رو شکستن امروز بچه های ما.

به امید صعود تیم ملی.

mustang GT
2014/06/21, 20:57
اخه این داور بی. . . .بی . . . . . بی. . . . . .رو از کجا اوردن!!!x-(~X(
اخه این دارو بود یا نفر دوازدهم ارژانتین؟؟؟خداییش حق ما بود ببریم نه اون مسی مرده خور. . . . .اه اه اه اه. . . . .

Reza Eshraghi
2014/06/21, 21:05
با اینکه باختیم ولی فوق العاده بودیم و باید بدونیم اگر مسی خودشو نشون نده جای تعجبه ! واقعاً ناداوری داور خیلی تأثیرگزار بود و واقعاً شانس آوردند که ما موقعیت هامون گل نشد .
واقعاً جای تبریک داره ولی الآن باید دعا کنیم و منتظر بازی نیجریه - بوسنی باشیم و امیدوار باشیم که بازی مساوی بشه و ما هم بازیمون با بوسنی رو ببریم تا صعود کنیم . واقعاً هنوز هیچ چیز تموم نشده ولی اگر صعود هم نکنیم بازی بی نظیر ما در برابر آرژانتین کارنامه بسیار خوبی رو برای ما رقم زده .

Mostafa98
2014/06/21, 21:08
به نظر من پنالتی نبود.
ما باید به همین راضی باشیم .
ولی واقعا از بازی قبلی بهتر بازی کردن.
ما ۳ تا موقعیت عالی داشتیم که متاسفانه نشد..
به هر حال اونا با اینهمه ستاره بهتر بازی کردن و وجود دیوار دفاعی و درخشش حقیقی ما رو نجات داد.

Nima.Salarian
2014/06/21, 21:13
100% برد حق ایران بود
اعصاب یک ملتو این داور خورد کرد
پنالتی نگرفت و هی تو لنگای بازیکنای ایران بود
نوک انگشتای دروازه بان آرژانتین و پای چپ مرد اول جهان آه یک ملتو درآوردن
بازم جای شکرش باقیه مثل اسپانیا و سوئیس 5 تا 5 تا نخوردیم
هنوز امید داریم
فقط دعا کنید
به امید برد بوسنی:-bd

EHSAN BAHAVAR
2014/06/21, 21:13
اون پنالتی نبود داشته توپ میرفته بیرون نمیرفته که تو دروازه که پنالتی بگیره ...
از حق نگذرزیم ایران خوب بازی کرد و از حق نگذریم کسی خیلی خیلی قشنگ گل رو وارد دروازه کرد ...

Yaser_Aramesh
2014/06/21, 21:16
داور واقعا" داور ضعیفی بود.به خاطر نگرفتن پنالتی نمیگم چون تشخیصش سخت بود.به خاطر جای گیری های احمقانه اش میگم که در دو بازی 5 بار توپ بهش خورد !

در کل پر استرس ترین فوتبالی بود که در عمرم تماشا کردم ( بازی های 2006 ایران رو هم دیدم اما خیلی کوچیک بودم و استرس حالیم نبود !‌ ) .

امشب دیگه باید درس رو بیخیال بشم و بشینم فوتبال آلمان و غنا رو هم ببینم چون واقعا" چسبید این بازی .

Yaser_Aramesh
2014/06/21, 21:19
اون پنالتی نبود داشته توپ میرفته بیرون نمیرفته که تو دروازه که پنالتی بگیره ...
از حق نگذرزیم ایران خوب بازی کرد و از حق نگذریم کسی خیلی خیلی قشنگ گل رو وارد دروازه کرد ...
مسله بیرون رفتن یا تو دوازه رفتن توپ نیست برادر , مسله اینه که پای بازیکن رو زده .

EHSAN BAHAVAR
2014/06/21, 21:20
مسله بیرون رفتن یا تو دوازه رفتن توپ نیست برادر , مسله اینه که پای بازیکن رو زده .

پای بازیکن رو وقتی زده که توپ به دست بازیکن ما نبوده . اگه با توپ پای بازیکن رو میزد اره حرف شما بود

lastshepherd
2014/06/21, 21:21
خیلی حیف شد :(

Mehran coyote
2014/06/21, 21:27
باید این داور رو دار زد :-L
ای خداااا اخه چرا دقیقه 91 باس همچین بشه
نمی شد این سه دقیقه دیگه هم گل نخوریم
صعودمون سخت شد

بچه ها خسته نباشید قشنگ بازی کردین.

EHSAN BAHAVAR
2014/06/21, 21:29
بدبجور مهران جان مسی شوت زد هر دروازبانی میبود نمیتونست بگیره جوری زد که اصلا قابل گرفتن نبود .
حـــیف شد . انشالله صعود میکنیم . نگران نباشید .

Yaser_Aramesh
2014/06/21, 21:29
پای بازیکن رو وقتی زده که توپ به دست بازیکن ما نبوده . اگه با توپ پای بازیکن رو میزد اره حرف شما بود

تا جایی که من دیدم و شنیدم و خودم هم معتقدم وقتی توپ دست بازیکن نیست پاش رو زدن خطاست ! حالا شاید هم من اشتباه میکنم . از بقیه دوستان میخوام نظرشون رو اعلام کنن لطفا" . (دوست عزیز لحن گفتارم آروم بود و قصد بی احترامی ندارم . این رو گفتم چون تو متن لحن گفتار مشخص نمیشه ) .

EHSAN BAHAVAR
2014/06/21, 21:31
تا جایی که من دیدم و شنیدم و خودم هم معتقدم وقتی توپ دست بازیکن نیست پاش رو زدن خطاست ! حالا شاید هم من اشتباه میکنم . از بقیه دوستان میخوام نظرشون رو اعلام کنن لطفا" . (دوست عزیز لحن گفتارم آروم بود و قصد بی احترامی ندارم . این رو گفتم چون تو متن لحن گفتار مشخص نمیشه ) .

دست منظورم همون پا بود :D

SAMAN
2014/06/21, 21:31
اغا من به شخصه راضی ام ........ دمشون گرم ..............

vahid75
2014/06/21, 21:37
فوق العاده بازی کردیم
خدایی دست همشون درد نکنه

بوسنی و نیجریه باید مساوی بشه

Yaser_Aramesh
2014/06/21, 21:37
دست منظورم همون پا بود :D

من متوجه نشدم ! به نظر شما وقتی توپ زیر پای یه بازیکن نیست پای اون بازیکن رو زدن خطاست یا نه ؟!

Mehran coyote
2014/06/21, 21:39
مسی دید کاری نمیشه کرد گفت بزا یه شوت از دور بزنیم یهو رفت تو گل :)) همینم شد.
اگه قبلترش گل خورده بودیم اینقد حرص نداشت اخه دقیقه 91 ~X(

منم فردا صپ راهی قم هستم برای ادامه خدمت

پس بچه ها خوش باشید و فلن بای

EHSAN BAHAVAR
2014/06/21, 21:43
مسی الکی توپی رو نمیزنه به سمت دروازه مهران جان هر شوتش حساب کتاب داره اون

EHSAN BAHAVAR
2014/06/21, 21:45
من متوجه نشدم ! به نظر شما وقتی توپ زیر پای یه بازیکن نیست پای اون بازیکن رو زدن خطاست یا نه ؟!

به قصد تو پزده خب وقتی توپ رو زد پاش رفت زیر پای بازیکن ایران دیگه از قصد نبود که

Yaser_Aramesh
2014/06/21, 21:55
اون توپ رو فکر کنم کاسیاس هم بود نمیتونست بگیره ! من دلخور نیستم از علیرضا شجاعی . به همه ی بچه ها به خصوص حقیقی , تیموریان , شجاعی و دژاگه خسته نباشید میگم .

به قصد تو پزده خب وقتی توپ رو زد پاش رفت زیر پای بازیکن ایران دیگه از قصد نبود که

نظر شما محترمه . در هر صورت به نظر بنده خطا بود .

third person
2014/06/21, 22:12
راضیم از برو بچ تیم ملی .... دم همشون گرم =D> . امیدوارم سیستم داوری فوتبال هم روزی مثل والیبال بشه . داور که معصوم نیست . خطا می کنه . میشه برای رفع اینجور خطاها و حتی تبانی داورها و به بازی گرفتن احساسات یک ملت ، از تکنولوژی بطور بهینه استفاده کرد . همونطور که تصاویر رو با کیفیت 4k به سراسر دنیا ارسال می کنن ، میشه از تجهیزات فوق پیشرفته و فن آوری های موجود در جهت کمک به داور و شفاف سازی بازی کمک گرفت .

magiteq
2014/06/21, 22:32
اون توپ رو فکر کنم کاسیاس هم بود نمیتونست بگیره ! من دلخور نیستم از علیرضا شجاعی . به همه ی بچه ها به خصوص حقیقی , تیموریان , شجاعی و دژاگه خسته نباشید میگم .

نظر شما محترمه . در هر صورت به نظر بنده خطا بود .

کاسیاس که از نکونام هم گل خورده پس رفرنس قرار اش نده. من نمیدونم این لایه خور به چه کل بهترین دروازه بان دنیاست
گزارشگر BBC هم تایید کرده که کاملا خطا بوده

Arthur
2014/06/21, 22:49
حداقل این جام از 2006 خیلی بهتر بوده تا الان.
واقعا دم کیروش گرم با این تیم.
فوق العاده بازی کردن.

ARMIN
2014/06/21, 22:50

.

ای کاش بدبازی میکردیم و می باختیم. ای کاش همون اول گل میخوردیم و میباختیم، نه اینکه 90 دقیقه حرفه ای و از جون و دل بازی کنیم و ببازیم. ای کاش خانه ی داور همین نزدیکی ها بود...

magiteq
2014/06/21, 23:01
ای کاش بدبازی میکردیم و می باختیم. ای کاش همون اول گل میخوردیم و میباختیم، نه اینکه 90 دقیقه حرفه ای و از جون و دل بازی کنیم و ببازیم. ای کاش خانه ی داور همین نزدیکی ها بود...

خب اگر همون دقیه اول گل می خوردیم دیگه اقتدار و مقتدار کشک میشد
همین 90 دقیقه گل نخوردن مثل یک برد برای ایران میمونه

ARMIN
2014/06/21, 23:03
میدونی، انتظاری نداشتم ببیریم. اما اینقدر بی عیب و نقص بازی کردیم که انتظار باخت رو دیگه نداشتم. حتی مساوی هم کم بود برامون.

Sent from iPhone via Tapatalk Pro

ARMIN
2014/06/22, 01:05
کیروش با انتقاد شدید از داور صربستانی افزود: وقتی که چنین داوری را می‌بینیم واقعا ناراحت می‌شویم. یک پنالتی باید به سود ما اعلام می‌کرد و یک کارت قرمز هم به حریف باید می‌داد. هیچ بهانه‌ای برای نگرفتن این خطا وجود ندارد. او چگونه به وجدان خودش، کمیته داوران و مردم جهان درباره این پنالتی می‌خواهد توضیح دهد. اگر من جای او بودم شب خوابم نمی‌برد

سرمربی تیم ملی اضافه کرد: در کمال احترامی که برای داوران قائلم اما دوست دارم با این داور یک به یک روبه‌رو شوم و به چشمان خیره شوم و بپرسم ای مرد! چگونه توانستی این کار را با ما بکنی؟

ایسنا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) -

daiv777
2014/06/22, 03:50
خسته نباشید میگم به تمام بچه های تیم ملی خیلی عالی کار کردن
شاید هیچ کس تصورش رو نمیکرد که تیم ایران اینقدر جسورانه بازی بکنه
تیم ما هنوز شانس صعود داره
پس بیاین دعا کنیم بچه های تیم ما با همین سبک و شیوه و اعتماد بنفس جلوی بوسنی حاضر بشن و بتونن بازی رو ببرن.
به امید برد در مقابل بسنی و صعود به دور بعد...

mustang GT
2014/06/22, 05:29
کماکان شانس صعود وجود داره. . . . .با اما و اگر!!!بهتر از اسپانیا بازی کردیم که 5تا نخوردیم تازه هنوز شانس صعود هم داریم!!!
المان هم که پیچید به بازی!!!
حالا هی بگید المان المان!!!!
کاره خوب رو هلند میکنه که به هیچ تیمی رحم نمیکنه!!!باید همرو زد. . . . .b-(

kenzo
2014/06/22, 08:10
خیلی خوشگل بعد از زدن توپ اشکان پاشو قیچی کرد حالا گیریم داور کور بود کمک داور چیکارست این وسط !؟ گلی که خوردیم هم اشتباه روش زیاد بود توپ بد لو دادن، رسید به مسی شوت کرد جلال حسینی و امیر حسین صادقی دفاع نکردن جلو دید حقیقی گرفتن گل خورد خداییش اگه استرس نداشتن از اینکه مقابل آرژانتین دارن بازی می کنن راحت حتی می تونستن بازی رو به سود خودشون به اتمام برسونن

lastshepherd
2014/06/22, 17:39
واسه آبروی مردمت بجنگ محسن چاووشی، فرزاد فرزین

320K (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

aryaiee
2014/06/22, 19:43
والا هموطنان گرامی در صفحه رسمی داور (milorad mazic) در فاز ب و ک حماسه سازی کردند و محترمانه داور رو مورد انتقاد قرار دادند! :));)
تیم والیبال هم دوباره ایتالیا رو نابود کرد!به عنوان یک ایرانی از روند رو به رشد ورزش کشورم واقعا احساس غرور میکنم.در همه زمینه ها کشتی،والیبال،فوتبال،K1،... بسیار خوب درخشیدیم.پرچم ورزش ایران غیرتمندانه بر فراز است

FAZEL77
2014/06/22, 22:23
ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﻣﻮﻗﻌﯿﺖ ﺣﺴﺎﺱ ﮐﻨﻮﻧﯽ، ﻗﻮﺍﻧﯿﻦ Tie Breaker ﺟﺎﻡ ﺟﻬﺎﻧﯽ ﺭﻭ ﺑﺎ ﻫﻢ ﻣﺮﻭﺭ ﻣﯽ ﮐﻨﯿﻢ.
ﺧﯿﻠﯽ ﻫﺎ ﻣﯽ ﭘﺮﺳﻦ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺷﺮﺍﯾﻂ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﭼﻪ ﺍﺗﻔﺎﻗﯽ ﻣﯿﻔﺘﻪ؟ ﮔﻞ ﺯﺩﻩ ﺗﺮﺟﯿﺢ ﺩﺍﺭﻩ ﯾﺎ ﺑﺎﺯﯼ ﻣﺴﺘﻘﯿﻢ ﻭ... ﻣﻄﺎﺑﻖ ﻗﻮﺍﻧﯿﻦ ﻓﯿﻔﺎ ﺩﺭ ﺟﺎﻡ ﺟﻬﺎﻧﯽ ﺭﺩﻩ ﺑﻨﺪﯼ ﺗﯿﻢ ﻫﺎ ﺩﺭ ﮔﺮﻭﻩ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺻﻮﺭﺕ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻣﯿﺸﻪ. ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺕ ﻣﺴﺎﻭﯼ ﺑﻮﺩﻥ ﺗﯿﻢ ﻫﺎ ﺩﺭ ﻫﺮ ﯾﮏ ﺍﺯ ﺑﻨﺪﻫﺎﯼ ﺯﯾﺮ، ﺑﻪ ﺑﻨﺪ ﺑﻌﺪﯼ ﻣﺮﺍﺟﻌﻪ ﻣﯿﺸﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺭﺩﻩ ﺑﻨﺪﯼ:
1_ ﺗﯿﻤﯽ ﮐﻪ ﺍﻣﺘﯿﺎﺯ ﺑﯿﺸﺘﺮﯼ ﺍﺯ ﺳﻪ ﺑﺎﺯﯼ ﺧﻮﺩ ﮐﺴﺐ ﮐﺮﺩﻩ.
2_ ﺗﯿﻤﯽ ﮐﻪ ﺗﻔﺎﺿﻞ ﮔﻞ ﺑﻬﺘﺮﯼ ﺩﺭ ﺗﻤﺎﻡ ﺳﻪ ﺑﺎﺯﯼ ﮔﺮﻭﻫﯽ ﺩﺍﺭﺩ.
3_ ﺗﯿﻤﯽ ﮐﻪ ﮔﻞ ﺯﺩﻩ ﺑﯿﺸﺘﺮﯼ ﺩﺭ ﺗﻤﺎﻡ ﺳﻪ ﺑﺎﺯﯼ ﮔﺮﻭﻫﯽ ﺩﺍﺭﺩ.
ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺗﯽ ﮐﻪ ﺩﻭ ﯾﺎ ﭼﻨﺪ ﺗﯿﻢ ﺩﺭ ﺷﺮﺍﯾﻂ ﻓﻮﻕ ﻣﺴﺎﻭﯼ ﺑﺎﺷﻨﺪ ﺑﻪ ﺗﺮﺗﯿﺐ ﺑﻪ ﻣﻮﺍﺭﺩ ﺯﯾﺮ ﺭﺟﻮﻉ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ (ﺩﺭ ﮔﺮﻭﻩ ﭼﻬﺎﺭ ﺗﯿﻤﯽ ﺣﺎﻻﺕ 4 ﺗﺎ 6 ﺑﺮﺍﯼ ﺗﺴﺎﻭﯼ ﺍﻣﺘﯿﺎﺯ ﺩﻭ ﯾﺎ ﺳﻪ ﺗﯿﻢ ﺍﺳﺖ. ﺯﯾﺮﺍ ﺍﮔﺮ ﻫﺮ ﭼﻬﺎﺭ ﺗﯿﻢ ﻣﺪ ﻧﻈﺮ ﺑﺎﺷﻨﺪ، ﺳﻪ ﻣﻮﺭﺩ ﺯﯾﺮ ﺩﻗﯿﻘﺎ ﻣﺜﻞ ﺷﻤﺎﺭﻩ 1 ﺗﺎ 3 ﺧﻮﺍﻫﻨﺪ ﺷﺪ)
4_ ﺑﯿﺸﺘﺮﯾﻦ ﺍﻣﺘﯿﺎﺯ ﮐﺴﺐ ﺷﺪﻩ ﺩﺭ ﺑﺎﺯﯼ ﻣﺴﺘﻘﯿﻢ ﺑﯿﻦ ﺗﯿﻢ ﻫﺎﯼ ﻣﻮﺭﺩ ﻧﻈﺮ (ﺗﻮﺿﯿﺢ: ﺍﮔﺮ "ﻓﻘﻂ ﺩﻭ ﺗﯿﻢ" ﺩﺭ ﺑﻨﺪﻫﺎﯼ 1 ﺗﺎ 3 ﺷﺮﺍﯾﻂ ﯾﮑﺴﺎﻥ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻨﺪ، ﺍﯾﻦ ﺑﻨﺪ 4 ﺩﻗﯿﻘﺎ ﺑﻪ ﻣﻌﻨﯽ ﻧﺘﯿﺠﻪ ﺑﺎﺯﯼ ﻣﺴﺘﻘﯿﻢ ﺍﯾﻦ ﺩﻭ ﺍﺳﺖ، ﺍﻣﺎ ﺍﮔﺮ ﺳﻪ ﺗﯿﻢ ﺑﺎﺷﻨﺪ، ﯾﻌﻨﯽ ﺑﺎﺯﯼ ﺗﯿﻢ ﭼﻬﺎﺭﻡ ﺑﺎ ﻫﺮ ﺳﻪ ﺍﯾﻦ ﺗﯿﻢ ﻫﺎ ﺣﺬﻑ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ ﻭ ﺑﻪ ﺳﻪ ﺑﺎﺯﯼ ﻣﯿﺎﻥ ﺍﯾﻦ ﺳﻪ ﺗﯿﻢ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ. ﻭ ﺑﻪ ﺗﺮﺗﯿﺐ ﺍﻣﺘﯿﺎﺯﯼ ﮐﻪ ﺗﯿﻢ ﻫﺎ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺳﻪ ﺑﺎﺯﯼ ﺑﯿﻦ ﺧﻮﺩﺷﺎﻥ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺍﻧﺪ، ﺁﻥ ﻫﺎ ﺭﺍ ﺭﺩﻩ ﺑﻨﺪﯼ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ)
5_ ﺗﻔﺎﺿﻞ ﮔﻞ ﺩﺭ ﺑﺎﺯﯼ ﻫﺎﯼ ﺑﯿﻦ ﺗﯿﻢ ﻫﺎﯼ ﻣﻮﺭﺩ ﻧﻈﺮ (ﺗﻮﺿﯿﺢ: ﺍﯾﻦ ﻣﻮﺭﺩ ﻓﻘﻂ ﺑﺮﺍﯼ ﺣﺎﻟﺘﯽ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺳﻪ ﺗﯿﻢ ﺩﺭ ﺑﻨﺪﻫﺎﯼ 1 ﺗﺎ 4 ﻣﺴﺎﻭﯼ ﺑﺎﺷﻨﺪ ﻭ ﺑﺮﺍﯼ ﺩﻭ ﺗﯿﻢ ﻋﺎﺭﯼ ﺍﺯ ﻣﻌﻨﯽ ﺍﺳﺖ. ﺯﯾﺮﺍ ﺍﮔﺮ ﻓﻘﻂ ﺩﻭ ﺗﯿﻢ ﺑﺎﺷﻨﺪ، ﻃﺒﯿﻌﺘﺎ ﻓﻘﻂ ﯾﮏ ﺑﺎﺯﯼ ﻣﺴﺘﻘﯿﻢ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﻭ ﺍﮔﺮ ﯾﮑﯽ ﺑﺮﻧﺪﻩ ﺑﺎﺷﺪ ﮐﻪ ﺷﻤﺎﺭﻩ 4 ﺻﺪﻕ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ ﻭ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺑﻨﺪ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ ﻭ ﺍﮔﺮ ﺑﺮﻧﺪﻩ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ ﻭ ﻣﺴﺎﻭﯼ ﺷﻮﺩ ﮐﻪ ﺗﻔﺎﺿﻞ ﻫﺮ ﺩﻭ ﺻﻔﺮ ﺍﺳﺖ ﻭ ﮔﻞ ﺯﺩﻩ ﺍﺷﺎﻥ ﻫﻢ ﯾﮑﺴﺎﻥ. ﭘﺲ ﺍﯾﻦ ﺑﻨﺪ ﻭ ﺑﻨﺪ ﺑﻌﺪﯼ ﺣﺎﻟﺘﯽ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ "ﺳﻪ ﺗﯿﻢ" ﺩﺭ ﯾﮏ ﮔﺮﻭﻩ، ﺍﻣﺘﯿﺎﺯ، ﺗﻔﺎﺿﻞ ﮔﻞ ﻭ ﮔﻞ ﺯﺩﻩ ﻣﺴﺎﻭﯼ ﺩﺍﺭﻧﺪ، ﻭ ﺩﺭ ﺑﺎﺯﯼ ﻣﺴﺘﻘﯿﻢ ﺑﺎ ﯾﮑﺪﯾﮕﺮ ﻫﻢ ﺍﻣﺘﯿﺎﺯ ﻣﺴﺎﻭﯼ ﮐﺴﺐ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻧﺪ. ﻣﺜﻼ ﻫﺮ ﺳﻪ ﺑﺎ ﻫﻢ ﻣﺴﺎﻭﯼ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻧﺪ. ﯾﺎ ﻣﺜﻠﺜﯽ ﻫﻤﺪﯾﮕﺮ ﺭﺍ ﺑﺮﺩﻩ ﺍﻧﺪ) " ﺗﯿﻢ A ﺗﯿﻢ B ﺭﺍ ﺑﺮﺩﻩ، ﺗﯿﻢ B ﺗﯿﻢ C ﺭﺍ ﻭ ﺗﯿﻢ C ﺗﯿﻢ A ﺭﺍ " ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺻﻮﺭﺕ ﺑﺎﺯﯼ ﻫﺎﯼ ﺍﯾﻦ ﺳﻪ ﺗﯿﻢ ﺩﺭ ﺑﺮﺍﺑﺮ ﺗﯿﻢ D ﺣﺬﻑ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﻭ ﺑﻪ ﺗﻔﺎﺿﻞ ﮔﻞ ﮐﺴﺐ ﺷﺪﻩ ﺩﺭ ﺑﺎﺯﯼ ﻫﺎﯼ ﺑﯿﻦ A ﻭ B ﻭ C ﻣﺮﺍﺟﻌﻪ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ)
6_ ﮔﻞ ﺯﺩﻩ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺩﺭ ﺑﺎﺯﯼ ﻫﺎﯼ ﺑﯿﻦ ﺗﯿﻢ ﻫﺎﯼ ﻣﻮﺭﺩ ﻧﻈﺮ.
7_ ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺗﯽ ﮐﻪ ﻫﯿﭽﮑﺪﺍﻡ ﺍﺯ ﺷﺮﺍﯾﻂ ﻓﻮﻕ ﻋﻤﻞ ﻧﮑﻨﺪ. ﻗﺮﻋﻪ ﮐﺸﯽ ﺑﯿﻦ ﺗﯿﻢ ﻫﺎ ﺗﻮﺿﯿﺢ ﺷﺮﺍﯾﻄﯽ ﮐﻪ ﻣﻤﮑﻦ ﺍﺳﺖ ﺑﻪ ﻫﺮ ﮐﺪﺍﻡ ﺍﺯ ﺣﺎﻟﺖ ﻫﺎ ﺑﯿﺎﻧﺠﺎﻣﺪ ﺑﺎ ﺩﺭ ﻧﻈﺮ ﮔﺮﻓﺘﻦ ﮐﻠﯿﻪ ﻣﻮﺍﺭﺩ ﯾﮏ ﺗﺎ ﺷﺶ ﺩﺭﮎ ﮐﺎﻣﻠﯽ ﺍﺯ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﻣﯽ ﺩﻫﺪ.
ﻣﻦ ﯾﮏ ﮔﺮﻭﻩ ﻓﺮﺿﯽ ﺷﺒﯿﻪ ﺳﺎﺯﯼ ﮐﺮﺩﻡ ﻭ ﻓﺮﺽ ﮐﻨﯿﺪ ﺍﯾﻦ ﻧﺘﺎﯾﺞ ﺑﻪ ﺩﺳﺖ ﺁﻣﺪﻩ: B ﺩﻭ A ﯾﮏ C ﺩﻭ A ﯾﮏ D ﺳﻪ A ﺩﻭ C ﺻﻔﺮ D ﺻﻔﺮ B ﺻﻔﺮ D ﺻﻔﺮ B ﯾﮏ C ﯾﮏ
ﺷﻤﺎﺭﻩ 1) ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺷﺮﺍﯾﻂ ﺍﻣﺘﯿﺎﺯﺍﺕ ﺑﻪ ﺷﺮﺡ ﺯﯾﺮ ﺍﺳﺖ A ﺻﻔﺮ ﺍﻣﺘﯿﺎﺯ، B ﭘﻨﺞ ﺍﻣﺘﯿﺎﺯ، C ﭘﻨﺞ ﺍﻣﺘﯿﺎﺯ D ﭘﻨﺞ ﺍﻣﺘﯿﺎﺯ. ﺑﻨﺎ ﺑﺮﺍﯾﻦ A ﺩﺭ ﺭﺗﺒﻪ ﭼﻬﺎﺭﻡ ﺟﺎﯼ ﻣﯽ ﮔﯿﺮﺩ ﺍﻣﺎ B ﻭ C ﻭ D ﺩﺭ ﺍﻣﺘﯿﺎﺯ ﯾﮑﺴﺎﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﻭ ﺭﺗﺒﻪ ﻫﺎﯼ ﯾﮏ ﺗﺎ ﺳﻪ ﺟﺪﻭﻝ ﻫﻨﻮﺯ ﻣﺸﺨﺺ ﻧﯿﺴﺖ ﻭ ﺑﻪ ﺷﻤﺎﺭﻩ 2 ﺭﺟﻮﻉ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ.
ﺷﻤﺎﺭﻩ 2) ﺗﻔﺎﺿﻞ ﮔﻞ ﺳﻪ ﺗﯿﻢ ﻓﻮﻕ ﺑﻪ ﺷﺮﺡ ﺯﯾﺮ ﺍﺳﺖ B ﯾﮏ، C ﯾﮏ، D ﯾﮏ (ﻫﺮ ﺳﻪ ﯾﮑﺴﺎﻥ ﺍﺭﺟﺎﻉ ﺑﻪ ﺷﻤﺎﺭﻩ 3)
ﺷﻤﺎﺭﻩ 3) ﮔﻞ ﺯﺩﻩ ﺳﻪ ﺗﯿﻢ ﻓﻮﻕ ﺑﻪ ﺷﺮﺡ ﺯﯾﺮ ﺍﺳﺖ B ﺳﻪ ﮔﻞ، C ﺳﻪ ﮔﻞ، D ﺳﻪ ﮔﻞ (ﻫﺮ ﺳﻪ ﯾﮑﺴﺎﻥ ﺭﺟﻮﻉ ﺑﻪ 4) ﺳﻪ ﺗﯿﻢ B ﻭ C ﻭ D ﺩﺭ ﺗﻤﺎﻡ ﺑﻨﺪﻫﺎﯼ 1 ﺗﺎ 3 ﯾﮑﺴﺎﻥ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﭘﺲ ﺑﻪ ﺷﻤﺎﺭﻩ 4 ﻭ ﺑﺎﺯﯼ ﻫﺎﯼ ﻣﺴﺘﻘﯿﻢ ﺍﯾﻦ ﺳﻪ ﺗﯿﻢ ﻣﯽ ﺭﻭﯾﻢ.
ﺷﻤﺎﺭﻩ 4) ﺑﺎ ﺣﺬﻑ ﺑﺎﺯﯼ ﻫﺮ ﺳﻪ ﺗﯿﻢ ﺑﺎ A ﺍﻣﺘﯿﺎﺯ ﮐﺴﺐ ﺷﺪﻩ ﺩﺭ ﺑﺎﺯﯼ ﻫﺎﯼ ﺑﯿﻦ ﺧﻮﺩﺷﺎﻥ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﺯﯾﺮ ﺍﺳﺖ: B ﺩﻭ ﺍﻣﺘﯿﺎﺯ، C ﺩﻭ ﺍﻣﺘﯿﺎﺯ، D ﺩﻭ ﺍﻣﺘﯿﺎﺯ (ﻫﺮ ﺳﻪ ﯾﮑﺴﺎﻥ ﺭﺟﻮﻉ ﺑﻪ 5)
ﺷﻤﺎﺭﻩ 5) ﺑﺎ ﺣﺬﻑ ﺑﺎﺯﯼ ﻫﺮ ﺳﻪ ﺗﯿﻢ ﺑﺎ A ﺗﻔﺎﺿﻞ ﺗﯿﻢ ﻫﺎ ﺩﺭ ﺑﺎﺯﯼ ﻫﺎﯼ ﺑﯿﻦ ﺧﻮﺩﺷﺎﻥ ﺑﻪ این ﺷﺮﺡ ﺍﺳﺖ: B ﺻﻔﺮ، C ﺻﻔﺮ، D ﺻﻔﺮ (ﻫﺮﺳﻪ ﯾﮑﺴﺎﻥ ﺭﺟﻮﻉ ﺑﻪ 6)
ﺷﻤﺎﺭﻩ 6) ﺑﺎ ﺣﺬﻑ ﺑﺎﺯﯼ ﻫﺮ ﺳﻪ ﺗﯿﻢ ﺑﺮﺍﺑﺮ A ﮔﻞ ﺯﺩﻩ ﺗﯿﻢ ﻫﺎ ﺩﺭ ﺑﺎﺯﯼ ﻫﺎﯼ ﺑﯿﻦ ﺧﻮﺩﺷﺎﻥ ﺑﻪ این ﺯﯾﺮ ﺍﺳﺖ: B ﯾﮏ ﮔﻞ، C ﯾﮏ ﮔﻞ، D ﺻﻔﺮ ﮔﻞ ﺑﻨﺎ ﺑﺮ ﺍﯾﻦ ﻧﻬﺎﯾﺘﺎ ﺑﺎ ﺗﺎﺛﯿﺮ ﺑﻨﺪ 6، ﺗﯿﻢ D ﺩﺭ ﺭﺩﻩ ﺳﻮﻡ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ ﮔﯿﺮﺩ. ﺍﻣﺎ B ﻭ C ﻫﻨﻮﺯ ﺩﺭ ﺗﻤﺎﻡ ﻣﻮﺍﺭﺩ ﯾﮑﺴﺎﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪ. ﺍﯾﻨﺠﺎ ﻣﺸﺨﺺ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﻫﺮ ﺩﻭ ﺍﯾﻦ ﺗﯿﻢ ﻫﺎ ﺻﻌﻮﺩ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ. ﺍﻣﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﺗﻌﯿﯿﻦ ﺗﯿﻢ ﺍﻭﻝ ﻭ ﺩﻭﻡ، ﺩﺭ ﺟﺎﻡ ﺟﻬﺎﻧﯽ (ﭼﻮﻥ ﻫﯿﭻ ﻓﺮﺻﺘﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﺎﺯﯼ ﻣﺠﺪﺩ ﻭﺟﻮﺩ ﻧﺪﺍﺭﺩ) ﻗﺮﻋﻪ ﮐﺸﯽ ﺑﯿﻦ ﺗﯿﻢ ﻫﺎﯼ B ﻭ C ﺻﻮﺭﺕ ﻣﯽ ﮔﯿﺮﺩ ﻭ ﯾﮑﯽ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺗﯿﻢ ﺍﻭﻝ ﻭ ﯾﮑﯽ ﺗﯿﻢ ﺩﻭﻡ ﺻﻌﻮﺩ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﮐﺮﺩ.
ﺷﺮﺍﯾﻄﯽ ﮐﻪ ﻣﻦ ﺷﺒﯿﻪ ﺳﺎﺯﯼ ﮐﺮﺩﻡ، ﺍﺯ ﭘﯿﭽﯿﺪﻩ ﺗﺮﯾﻦ ﺣﺎﻟﺖ ﻫﺎﯾﯽ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﻣﻤﮑﻨﻪ ﭘﯿﺶ ﺑﯿﺎﺩ، ﻭ ﺧﻮﺏ ﺍﮔﺮ ﺑﯿﻦ ﺩﻭ ﺗﯿﻢ ﺑﺎﺷﻪ ﮐﻪ ﺧﯿﻠﯽ ﺳﺎﺩﻩ ﺗﺮ ﻣﯿﺸﻪ.

king-baxx
2014/06/22, 23:08
بازی ایران مقابل آرژانتین واقعا عالی بود @};-
خیلی خوب بچه ها بازی کردن -

من شب مسابقه با یکی از دوستان شرط بندی کردم - از سر لج دوستم من برد رو با آرژانتین و دوستم برد رو با ایران (همون مساوی) شرط بستیم

آخرای بازی بود رفیقم اس داد : چیه آراژانیتینتون هم توش مونده - این مسی تون هم که هیچ شكرى نخورد ؟

یه لحظه برگشتم دیدم مسی شوتیده توی دروازه به رفیقم اس دادام گفتم : بیا اینم شكرى که میگی خورد -

من :P
رفیقم :((
ملت :|

old gamer
2014/06/23, 04:13
27678

mustang GT
2014/06/23, 20:51
only HOLLAND

mustang GT
2014/06/24, 21:00
اقا ITALY هم که چیز شد!!!

Yaser_Aramesh
2014/06/24, 21:05
داور مکزیکی بازی ایتالیا و اروگویه یا خیلی احمق بود , یا رشوه گرفته بود یا از ایتالیا دلخوری داشت .

واقعا" متاسفم برای فیفا به خاطر این داورای مزخرف (صربستانی و مکزیکی) .

از هر تیمی خوشم میومد یا حذف شد (اسپانیا و ایتالیا) یا در آستانه حذف شدنه (ایران) . نمیدونم به چه امیدی باید بشینم بازی های بعدی رو ببینم ! دوستان اگر انگیزه بدید ممنون میشم .

آقا آرمین تسلیت , ایتالیا خداحافظ .

ARMIN
2014/06/24, 21:14
داور مکزیکی بازی ایتالیا و اروگویه یا خیلی احمق بود , یا رشوه گرفته بود یا از ایتالیا دلخوری داشت .

از هر تیمی خوشم میومد یا حذف شد (اسپانیا و ایتالیا) یا در آستانه حذف شدنه (ایران) . نمیدونم به چه امیدی باید بشینم بازی های بعدی رو ببینم ! دوستان اگر انگیزه بدید ممنون میشم .

مرتیکه وسط بازی بازیکن مارو مثل سگ گاز میگیرن هیچ اتفاقی نمیفته. اون وقت برای یک خطایی که نهایتش یک خطا بود به ما کارت قرمز دادن!!! این دیگه چه وضعه داوریه! آقا یه باره جام رو دو دستی بدین به کشور های آمریکای لاتین مسخره بازی چرا در میارین دیگه

وسط جام جهانی مارو گاز میگیرن هیچ اتفاقی نمی افتد.

mustang GT
2014/06/24, 21:14
تسلیت به همه ایتالیا دوستان!!!بخصوص ارمین گل. . . . .@};-
انشا.. جام بعدی!!!!
دارو هم واقعا جای بحث داره.بازی های به این قشنگی ولی داوری مزخرف از اب در اومده توی این جام!!!
برعکس جام های قبل که داروی بهتری داشت.شاید جام بعد داور الکترونیکی هم بیاد!!!
ولی باحالی فوتبال به همین نامردی هاس!!!حرص نخوری که فایده نداره!!!
only holland

aryaiee
2014/06/24, 21:18

یاسر جان اینو ببین بلکه کمی تسکین پیدا کنید (%)

SAMAN
2014/06/24, 21:48
اقا کل کل ازاده یا بن میشویم ؟؟؟!!!!

من عاشق دیگو گودین ام !!!!!

Yaser_Aramesh
2014/06/24, 22:50
مرتیکه وسط بازی بازیکن مارو مثل سگ گاز میگیرن هیچ اتفاقی نمیفته. اون وقت برای یک خطایی که نهایتش یک خطا بود به ما کارت قرمز دادن!!! این دیگه چه وضعه داوریه! آقا یه باره جام رو دو دستی بدین به کشور های آمریکای لاتین مسخره بازی چرا در میارین دیگه

وسط جام جهانی مارو گاز میگیرن هیچ اتفاقی نمی افتد.

آقا آرمین من خیلی فشار بهم وارد شد سر اون صحنه ها . متاسفانه مهمون داشتیم و خانواده هم بود و مجبور شدم تمام فحش ها رو تو دلم به اون داور بدم .

هنوز هم تنها نشدم که خودم رو خالی کنم . فکر کنم نیم ساعت دیگه مهمون ها برن و من بتونم برم طبقه بالا !

یعنی باور کنید داغونم . ایتالیا گند بازی میکرد می باخت انقدر ناراحت نمی شدم . قبول دارم اروگویه بهتر بود اما به خاطر بهتر بودن نبرد , به خاطر داور برد .

امیدوارم ایران ببره تا لااقل یکی از تیم های مورد علاقه ام در جام باقی بمونه .

AliYar
2014/06/24, 22:52
ایتالیا که با خاک یکسان شد. از من بپرسی این انگلیس که نتیجه ای هم نگرفت در کل شاید بهتر از این ایتالیا بود. دو بازی آخرشون موقعیت هم داشتن ولی یه جورایی بدشانسی آوردن و به قول معروف توپ براشون نچرخید. اشتباهات داوری هم که این دوره بیداد می کنه. ولی عملکرد ضعیف خیلی تیم هارو هم نمی شه به حساب داروی ِ بد گذاشت. ایتالیا این دو تا بازی آخر مثلا چه گلی کاشت؟ بوفون هم خودش گفت که نباید ضعف و شکست خودمون ُ تقصیر بقیه بندازیم. یا مثلا اسپانیا افتضاح بود دیگه.

ARMIN
2014/06/24, 22:57
آقا آرمین من خیلی فشار بهم وارد شد سر اون صحنه ها . متاسفانه مهمون داشتیم و خانواده هم بود و مجبور شدم تمام فحش ها رو تو دلم به اون داور بدم .

هنوز هم تنها نشدم که خودم رو خالی کنم . فکر کنم نیم ساعت دیگه مهمون ها برن و من بتونم برم طبقه بالا !

یعنی باور کنید داغونم . ایتالیا گند بازی میکرد می باخت انقدر ناراحت نمی شدم . قبول دارم اروگویه بهتر بود اما به خاطر بهتر بودن نبرد , به خاطر داور برد .

امیدوارم ایران ببره تا لااقل یکی از تیم های مورد علاقه ام در جام باقی بمونه .

میدونی یاسر جان، حس عجیبیه، اولین باره ایتالیام از جام حذف شده اما تیم ملی کشورم هنوز امید برای صعود داره. نمیدونم برای ایران بخندم یا برای ایتالیا گریه کنم.

:39::39:

ARMIN
2014/06/24, 22:58
ایتالیا که با خاک یکسان شد. از من بپرسی این انگلیس که نتیجه ای هم نگرفت در کل شاید بهتر از این ایتالیا بود. دو بازی آخرشون موقعیت هم داشتن ولی یه جورایی بدشانسی آوردن و به قول معروف توپ براشون نچرخید. اشتباهات داوری هم که این دوره بیداد می کنه. ولی عملکرد ضعیف خیلی تیم هارو هم نمی شه به حساب داروی ِ بد گذاشت. ایتالیا این دو تا بازی آخر مثلا چه گلی کاشت؟ بوفون هم خودش گفت که نباید ضعف و شکست خودمون ُ تقصیر بقیه بندازیم. یا مثلا اسپانیا افتضاح بود دیگه.

آقا شما اول برو برای خودت آواتار بگذار بعد بیا برای ایتالیا کری بخون! :-$

عجب سیستمی هم داری.

Yaser_Aramesh
2014/06/24, 23:08
میدونی یاسر جان، حس عجیبیه، اولین باره ایتالیام از جام حذف شده اما تیم ملی کشورم هنوز امید برای صعود داره. نمیدونم برای ایران بخندم یا برای ایتالیا گریه کنم.:39::39:کاملا درک میکنم چون خودم هم الان یک همچین حسی دارم .
آقا شما اول برو برای خودت آواتار بگذار بعد بیا برای ایتالیا کری بخون! عجب سیستمی هم داری.I Agree

ARMIN
2014/06/24, 23:10
امین جان،

وقتی 8 تیم نهایی مشخص شدند، بی زحمت یک نظر سنجی به این تاپیک اضافه کن تا ببینیم از نظر کاربران کدوم تیم قهرمان جام میشه.

AliYar
2014/06/24, 23:53
آقا شما اول برو برای خودت آواتار بگذار بعد بیا برای ایتالیا کری بخون! :-$

عجب سیستمی هم داری.

آقا جسارتا چه ربطی به آواتار داشتن یا نداشتن داره؟ حالا من آواتار ندارم حق ندارم حرف بزنم؟ :) در ضمن من منظورم کری خوندن نبود، منظورم این بود که حیف بود ایتالیا همیشه تیم خوبی بوده و در تورنمنت ها عملکرد خوبی داشته و حیف بود که چنین عملکردی نشون بده و به این زودی حذف بشه.

این آقایی هم که اومده تشکر کرده من تو همین تاپیک مستقیم خطابشون کردم و ازشون سوال کردم ولی ظاهرا قابل ندونستن جواب بدن.

ARMIN
2014/06/24, 23:59
آقا جسارتا چه ربطی به آواتار داشتن یا نداشتن داره؟ حالا من آواتار ندارم حق ندارم حرف بزنم؟ :) در ضمن من منظورم کری خوندن نبود، منظورم این بود که حیف بود ایتالیا همیشه تیم خوبی بوده و در تورنمنت ها عملکرد خوبی داشته و حیف بود که چنین عملکردی نشون بده و به این زودی حذف بشه..

بحث آواتار بهانه ای بود که با شما سر صحبت رو بازکنم دوست خوبم. ;)

AliYar
2014/06/25, 00:01
بحث آواتار بهانه ای بود که با شما سر صحبت رو بازکنم دوست خوبم. ;)

من در خدمتم قربان. می میرم برای بحث، مخلص همه هم هستم :)

ARMIN
2014/06/25, 00:02
من در خدمتم قربان. می میرم برای بحث، مخلص همه هم هستم :)

شما طرفدار کدوم تیم هستی؟

به نظرت کی قهرمان میشه؟

AliYar
2014/06/25, 00:09
شما طرفدار کدوم تیم هستی؟

به نظرت کی قهرمان میشه؟

والا من خیلی سال پیشا طرفدار آلمان بودم همون موقع که خیلی خسته کننده بودن و ماشینی ولی نتیجه می گرفتن. از انگلیس هم بدم نمیاد گو اینکه تیم ملی شون خیلی سال ِ که تعطیله. تیمی هم همیشه لیورپول دوست بودم :D در کل خیلی دو آتیشه فوتبالی نیستم الانم دیگه بیشتر میشه گفت طرفدار تیم ملی خودمونم (هر ورزشی) و بعدشم طرفدار بازی ِ خوب.

پیش بینی کردن خیلی سخته مخصوصا این دوره. راستش فکر می کردم ایتالیا با هلند و آلمان و برزیل حتما بره مرحله حذفی ولی این طوری شد. آلمان هم که بعد از اون بازی جلوی پرتغال از غنا 2 تا خورد و مساوی کرد. هلند هم بعد از شخم زدن اسپانیا اونقدرا قوی عمل نکرد. البته مربی هایی در این سطح هیچ وقت دستشونو کامل رو نمی کنن. راستش خیلی سخته حتی یه نیمچه پیش بینی کردن.

mustang GT
2014/06/25, 05:21
امین جان،

وقتی 8 تیم نهایی مشخص شدند، بی زحمت یک نظر سنجی به این تاپیک اضافه کن تا ببینیم از نظر کاربران کدوم تیم قهرمان جام میشه.
ارمین جان نظر سنجی نمیخواد که!!!;))
دیگه همه میدونن!!!امسال هلند قهرمانه. . . . .:-bd
سپانیا که ترکید!انگلیس تموم کرد!ایتالیا هم سقوط!برزیل هم که جون سابق رو نداره!فقط میمونه المان که اونم دست و پا شکسته بیاد بالا هنر کرده!!!!
شاید فینال هلند و ایران شد!!!:D
only HOLLAND

ARMIN
2014/06/25, 08:39
ارمین جان نظر سنجی نمیخواد که!!!;))
دیگه همه میدونن!!!امسال هلند قهرمانه. . . . .:-bd
سپانیا که ترکید!انگلیس تموم کرد!ایتالیا هم سقوط!برزیل هم که جون سابق رو نداره!فقط میمونه المان که اونم دست و پا شکسته بیاد بالا هنر کرده!!!!
شاید فینال هلند و ایران شد!!!:D
only HOLLAND

اگر ایران صعود کنه اجتمالا" نا خود فینال بالا میریم!!

Yaser_Aramesh
2014/06/25, 14:41
داور علاوه بر بیخودی کارت قرمز دادن یک خطای صددرصد سوارز رو نگرفت چون حتی به کیه لینی که میخواست جای گاز یک سگ رو نشونش بده نگاه نکرد .

این سگ قبلا" هم سابقه ی گاز گرفتن داشته .

Dan
2014/06/25, 15:07
داور علاوه بر بیخودی کارت قرمز دادن یک خطای صددرصد سوارز رو نگرفت چون حتی به کیه لینی که میخواست جای گاز یک سگ رو نشونش بده نگاه نکرد .

این سگ قبلا" هم سابقه ی گاز گرفتن داشته .

توی لینک اول توی عکس داره یه مقدار از پوست و لباس "کیه‌لینی" که لای دندونش گیر کرده درمیاره! :|

Yaser_Aramesh
2014/06/25, 15:10
دوستان اگر بوسنی رو 2 بر 1 ببریم و نیجریه 2 بر 1 ببازه باز هم صعود می کنیم ؟

mustang GT
2014/06/25, 15:16
دوستان اگر بوسنی رو 2 بر 1 ببریم و نیجریه 2 بر 1 ببازه باز هم صعود می کنیم ؟
نه چون اختلاف باید 2 گل باشه.
اگه ارژانتین 2-0ببره ما با 1گل هم صعود کردیم وگرنه برعکس میشه!!اونوقت باید 2تا بزنیم و ارژانتین با 1گل ببره.

SAMAN
2014/06/25, 17:25
امین جان،

به نظر من هلند قهرمانه !!!! با اقتدار همه رو نابور کرد !!!!!!!

من طرف دارش نیستم ولی حال کردم مردونه بازی میکنن !!!!!

mustang GT
2014/06/25, 18:55
همه باهم برای برد تیم ملی انرژی مثبت بفرستیم. . . .:-bd:-bd:-bd[-O

old gamer
2014/06/25, 19:32
حذف زود هنگام تیم ملی واقعا ناراحت کننده بود در حالی که قبل از بازی امید سعود به مرحله بعد داشتیم. امیدوارم در عرصه های دیگه شاهد موفقیت‌های ورزشکاران باشیم.

جام جهانی همچنان ادامه داره

send from my fonepad

mustang GT
2014/06/25, 19:52
حذف زود هنگام تیم ملی واقعا ناراحت کننده بود در حالی که قبل از بازی امید سعود به مرحله بعد داشتیم. امیدوارم در عرصه های دیگه شاهد موفقیت‌های ورزشکاران باشیم.

send from my fonepad
اقا امین به این زودی نا امید نشو توروخدا. . . . .
هنوز یه نیمه مونده

old gamer
2014/06/25, 19:57
اقا امین به این زودی نا امید نشو توروخدا. . . . .
هنوز یه نیمه مونده
نکنه توقع داری با این وضع بازی تو نیمه دوم 3 تا گل بزنن؟؟؟ برو عمو تلوزیونتو خاموش کن که نیمه دوم 4/5 تا دیگه میخورن با آبرو ریزی میبازن اونوقت حرص و جوش میخوری.
بیا به دامن آلمان و هلند تا رستگار شوی.

SAMAN
2014/06/25, 19:58

send from my fonepad

اقا برادر !!!! بزار حذف بشیم بعد !!!!

magiteq
2014/06/25, 20:08
دو باخت و یک تساوی.
اینهم گند کاری جدید تیم ملی

old gamer
2014/06/25, 20:09
اقا برادر !!!! بزار حذف بشیم بعد !!!!
چه کاریه برادر من؟؟ تو واقعا به این تیم و این بازی اومید داری؟ نیجریه برد تموم شد رفت بشین تا ایران 60 تا گل دیگه هم بخوره

old gamer
2014/06/25, 20:20
بابا به خدا 4/5 تا گل دیگه میخوریم ها . فعلا که 2 تا زدن

Shahin007
2014/06/25, 20:22
چقدر خــــوبــــه این بوســــــنی:))

جمع کنن برن باو....بازی با آرژانتین هم اشتباه شده بود کلا.

:|

mustang GT
2014/06/25, 20:22
نکنه توقع داری با این وضع بازی تو نیمه دوم 3 تا گل بزنن؟؟؟ برو عمو تلوزیونتو خاموش کن که نیمه دوم 4/5 تا دیگه میخورن با آبرو ریزی میبازن اونوقت حرص و جوش میخوری.
بیا به دامن آلمان و هلند تا رستگار شوی.
حرفمو پس میگیرم امین جان#-o
معلوم نیس چشون شده!!!داشتیم ارژانتین رو لوله میکردیم جلوی یه تیم زپرتو کم اوردیم!!!
من همون هلند رو میچسبم!!!
only HOLLAND

aryaiee
2014/06/25, 20:40
این وسط فقط شرکت LG سود کرد!گفته بود بابت هر گل به خریدارانش مبالغی رو میده!!:D

third person
2014/06/25, 20:57
در حال حاضر ترجیح می دم سکوت کنم :-w

old gamer
2014/06/25, 21:04
این وسط فقط شرکت LG سود کرد!گفته بود بابت هر گل به خریدارانش مبالغی رو میده!!:D
زرنگه دیگه مثل من میدونسته چه عتیقه هایی میرن چه شکرکاری میکنن :D

ARMIN
2014/06/25, 21:04
فکر کنم تو این جام بهترین تیم آسیا بودیم.

Mostafa98
2014/06/25, 21:13
بازم یه گل افساید زدیم حداقل
من بازی اول بوسنی رو دیدم نتیجه رو فهمیدم اینم از عاقبت ده نفری دفاع نکردن.

saeid6574598
2014/06/25, 21:16
خب!

خدا را شکر از دست این جام جهانی نیز راحت شدیم. یک مساوی و دو باخت. البته بنده به هیچ عنوان ناراحت نشدم. چون این مملکتی که هنوز در دوران قلقله میرزا سیر و سیاحت می کند، باید به چیزهای بسیار مهم دیگری فکر کند تا سبب پیشرفت شود. فوتبال کشور ما، یکی از مصیبت زده ترین نهادهای حال حاضر است و متاسفانه بنده نمی توانم زیاد وارد جزئیات شوم. حتما می دانید که پس از پایان بازی ایران و آرژانتین، رسانه ملی چه بازتاب گسترده ای را به نمایش گذاشت. به طوری که بنده که بازی رو تماشا نکرده بودم، گمان کردم ایران 3 گل به آرژانتین زده است. اما فردای آن روز متوجه شدم که در دقیقه 91، لیونل مسی گل پیروزی را به ثمر رسانده است. واقعا کشورهای دیگر باید نحوه عملکرد رساه ملی ایران را الگوی خود قرار دهند.

به امید سربلندی کشورمان در زمینه های علمی و فناوری

magiteq
2014/06/25, 21:24
فکر کنم تو این جام بهترین تیم آسیا بودیم.

البته این دلیلی میتونه باشه برای ماست مالی کردن گند کاریشون
الان بهترین فرصت برای شوت کردن کفاشیان هست

ARMIN
2014/06/25, 21:47
البته این دلیلی میتونه باشه برای ماست مالی کردن گند کاریشون
الان بهترین فرصت برای شوت کردن کفاشیان هست

گمونم اگر بندازیمش بیرون باز فیفا تیم ملی رو منحل میکنه.

FAZEL77
2014/06/25, 21:54
الان باز مربی های وطنی میان چرت و پرت میگن و اگه ما بودیم فلان میکردیم و فلان

Shahin007
2014/06/25, 21:57
بهترین تیم از آسیا بدون شک استرالیا بود.

استرالیا بهتر بازی کرد جلوی هلند یا ایران جلوی آرژانتین؟

هلند قوی تره یا آرژانتین؟

فقط یکم بد شانسی آورد...مثل همین بوسنی.جفتشون سزاوار صعود بودند.

Reza Eshraghi
2014/06/25, 22:53
اون آقا فوتبال ایران رو فقط به خنده و مسخره گرفت . هرچی شد فقط خندید و خندید و خندید !
ما هم باید یادبگیریم تا با یک بازی مثلاً خوب که همه شورش رو درآوردن ما فلان بودیم بهمان بودیم سوپراستار بودیم جلوی آرژانتین که اگر واقع بین باشیم اصلاً خوب نبودیم چون همه تیم ها تونستند به آرژانتین حداقل یک گل گل بزنند جز ایران ، در باد غرور نخوابیم و با یک پنالتی گرفته نشده صفحه شخصی داور رو ما که ادعای فرهنگ بالا داریم تبدیل کنیم به کلاس فوق دکترای گفتن انواع و اقسام رکیک ترین الفاظ ممکن که چرا یک پنالتی گرفته نشده !! و همین پنالتی جلوی صعود ایران رو گرفته ! آیا تیم ایران فقط همون 1 موقعیت رو داشت جلوی آرژانتین ؟ آیا ایران اومد بوسنی رو بست زیر رگبار گل و فقط به خاطر یک پنالتی صعود نکرد ؟!!! باید توی این بازی اعتراض واقعیمون رو با خوب بازی کردن جلوی بوسنی نشون می دادیم . هرچند باید دونست که سخت ترین بازی ها بازی جلوی تیمی هست که قبل از زدن سوت آغاز بازی حذف شده است و نتیجه اون بازی در صعود یا سقوطش تأثیر نداره .

old gamer
2014/06/25, 22:57
اون آقا فوتبال ایران رو فقط به خنده و مسخره گرفت . هرچی شد فقط خندید و خندید و خندید !
ما هم باید یادبگیریم تا با یک بازی مثلاً خوب که همه شورش رو درآوردن ما فلان بودیم بهمان بودیم سوپراستار بودیم جلوی آرژانتین که اگر واقع بین باشیم اصلاً خوب نبودیم چون همه تیم ها تونستند به آرژانتین حداقل یک گل گل بزنند جز ایران ، در باد غرور نخوابیم و با یک پنالتی گرفته نشده صفحه شخصی داور رو ما که ادعای فرهنگ بالا داریم تبدیل کنیم به کلاس فوق دکترای گفتن انواع و اقسام رکیک ترین الفاظ ممکن که چرا یک پنالتی گرفته نشده !! و همین پنالتی جلوی صعود ایران رو گرفته ! آیا تیم ایران فقط همون 1 موقعیت رو داشت جلوی آرژانتین ؟ آیا ایران اومد بوسنی رو بست زیر رگبار گل و فقط به خاطر یک پنالتی صعود نکرد ؟!!! باید توی این بازی اعتراض واقعیمون رو با خوب بازی کردن جلوی بوسنی نشون می دادیم . هرچند باید دونست که سخت ترین بازی ها بازی جلوی تیمی هست که قبل از زدن سوت آغاز بازی حذف شده است و نتیجه اون بازی در صعود یا سقوطش تأثیر نداره .
آفرین رضا عقاب عجب نطقی کردی ماشالا

send from my fonepad

Mostafa98
2014/06/25, 23:30
بهترین تیم آسیا استرالیا است و نمایش این تیم روبروی هلند عالی بود
آرژانتین به نظر من نیمه نهایی نمیره .
حالا بر فرض محال ایران صعود میکرد جلوی فرانسه چی کار می‌خواست بکنه؟؟!

daiv777
2014/06/26, 00:08
تیم امشب مقابل تیم بوسنی باخت... :((
ولی بیاد ی کم حرفه ای رفتار کنیم و امیدوار باشیم به آینده و این شکست رو به منزله پایان کار ندونیم در واقع آغازی در جهت رشد و پیشرفت تیم ملی بدونیم.
مخاطب من از بیان این جمله تمام افرادیه که خیلی زود با این باخت آمپر چسبوندن و کلا از تیم ملی نامید شدن و احتمالا شروع کردن به بدگوی از عملکرد ضعیف تیم ملی.
تیم ما خیلی خوب بازی کرد و نشون داد پتانسیل داره که رشد کنه مقابل تیم های بزرگ قرار بگیره و نتیجه خوبی بگیره.
دوستان باید بدونن که تیم ما به اندازه تیم های دیگه حاضر درجام امکانات لازم رو نداره و ما با کمترین امکانات این نتیجه خوب رو گرفتیم.
بچه های تیم ملی ایران شایسته قدردانی هستن ما باید ازشون ممنون باشیم بخاطر بازی خوبی که انجام دادن و حمایتشون کنیم.=D>
به امید پیشرفت روز افزون تمام ورزشکاران ایران @};-

Amin224
2014/06/26, 00:19

تو بازی ایران و ارژانتین داور علاوه بر پنالتی حتی میتونست بازی کن خطا کار رو هم اخراج کنه !
اگرما بازی با ارژانتین رو میبریم و یا مساوی میکریم مطمئنا در مقابل بوسنی جور دیگری بازمیکردیم و نتیجه هم جور دیگری رقم میخورد !

اما در کلی وضعیت فوتبال ما مشابه دو شرکت توانمند ایران خودرو و سایپا هست !

Mostafa98
2014/06/26, 09:40
ما اصلا هیچ برنامه ای برای حمله نداشتیم فقط روی خطا ها و کرنر حساب کرده بودیم.

Yaser_Aramesh
2014/06/26, 10:43
چرا یک پنالتی گرفته نشده !! و همین پنالتی جلوی صعود ایران رو گرفته !

اصلا" مسله صعود کردن یا نکردن نیست عزیز . مسله اینه که اون داور یا بسیار احمق بود یا واقعا" به دلیلی علیه ایران سوت زد . یک بار اینجا گفتم و باز هم میگم . مسله فقط پنالتی نیست , بازیکن آرژانتین میله ی کرنر رو درآورد و رفت بعد داور به جای کارت دادن رفت میله رو انداخت سر جاش . مورد بعدی هم غیرحرفه ای بودنش در جای گیری ها هست که در دو بازی 5 بار پاش به توپ خورد (یک بارش هم موقعیت بسیار خوب برای ایران بود) .

داور بازی ایتالیا اروگویه (مارک رودریگز) هم کاملا" مطعنم یا با ایتالیا مشکل داشت یا رشوه گرفته بود چون برای خطای معمولی کارت قرمز داد و اصلا به کیه لینی که توسط یک سگ گاز گرفته شده بود نگاه نکرد.

ما هم باید یادبگیریم تا با یک بازی مثلاً خوب که همه شورش رو درآوردن ما فلان بودیم بهمان بودیم سوپراستار بودیم جلوی آرژانتین که اگر واقع بین باشیم اصلاً خوب نبودیم چون همه تیم ها تونستند به آرژانتین حداقل یک گل گل بزنند جز ایران

بازی مثلا" خوب نبود , واقعا" خوب بود . اگر شما خوب بودن رو به تعداد گل زده حساب میکنی بله , بوسنی و نیجریه بهتر بودن اما اگر به گل خورده و روش بازی و موقعیت های ایجاد شده بر روی دروازه حریف و موقعیت های گرفته شده از حریف حساب کنیم ایران هم مثل نیجریه و بوسنی خوب بود . نیجریه و بوسنی هم مقابل ایران با اختلاف یک گل باختن .

دوستان استرالیا جز قاره اقیانوسیه (Oceania که البته Oceanica هم نوشته میشه) هست .

Yaser_Aramesh
2014/06/26, 10:51
دوستان کارت قرمز فقط محرومیت بازی بعدی رو به همراه داره یا بازیکن از دو بازی بعدی محروم میشه ؟

saeid6574598
2014/06/26, 12:32
شنیدید میگن ترکیب یک تیم فوتبال، به عنوان مثال برابر با 3،5،2 هست.

ترکیب ایران در بازی های جام جهانی برزیل، 11/0/5 بود. به این صورت که: یازده نفر دفاع و پنج تن آل عبا هم در بخس نوک حمله قرار داشتند.

این سرمربی احمق تیم ما، از ترس اینکه دروازه ایران گلباران نشه، همه بازیکنان تیم رو روی خط دفاع متمرکز کرده بود. خیر سرش هم با نامدارترین سرمربی های جهان دوست بوده و جالب اینکه هنوز نتونسته تکنیک های روز فوتبال دنیا رو به بازیکنان ما آموزش بدهد.

magiteq
2014/06/26, 12:41
حداقل کی روش پرو بازی درنیاورد و مثل آدم دم اش رو گذاشت رو کول اش و رفت

SAMAN
2014/06/26, 14:39
حداقل کی روش پرو بازی درنیاورد و مثل آدم دم اش رو گذاشت رو کول اش و رفت

دوستان عزیز این چه حرفیه ؟؟؟؟؟!!!!
حداقل کیروش سواد مربی گری بین المللی داشت مربی ایرانی خوبه ؟؟؟؟؟؟!!!!!!
از تیم ملی چه توقعی داشتید ؟؟؟؟؟
والا همین هم خیلی خوب بود ...........

Mostafa98
2014/06/26, 16:27
ما از تیم ملی توقع نداشتیم ولی خیلی ادعا داشتند.

شما فکر میکنید بازی با آرژانتین پنالتی گرفته میشد و گل میشد ما میبردیم؟

SAMAN
2014/06/26, 16:31
شما فکر میکنید بازی با آرژانتین پنالتی گرفته میشد و گل میشد ما میبردیم؟

معلومه که نه .............. مگه شوخیه ؟؟؟؟!!!
ولی میگم درست نیست با یه باخت این طوری انتقاد کرد و با یه بازی خوب مقابل ارزانتین اونطوری حمایت !!!!!
کلا ایرانی ها از عدم تعادل مضمن رنج میبرن !!!!! گاهی وقتا از در دروازه تو نمیرن گاهی وقتا از انتهای سوزن !!!!

Yaser_Aramesh
2014/06/26, 21:52

کمی آرامش پیدا کردم .

Mostafa98
2014/06/26, 22:56
دیگه چه فایده کاش اصلا جام نمیومد.